2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • Girondins
    #630
    Matthausnak annyit ért a focihoz, mint én az agyaggalamblövészethez,edzőként, sajnos semmit.

  • B0B0
    #629
    Ebben nem feltétlenül van igazad. Nem tudom mit tudsz a hatvanas évek focistáiról, én azt biztosan tudom, hogy Mészöly az akkori idők 5 legismertebb magyar focistája között volt. (Világválogatott, Hexagonál-torna győzelem, olimpiai bajnok, kirobbanthatatlan volt a válogatottból). Akkoriban azért még a magyar foci jegyzett volt (Albert Flóri, Farkas Jancsi, VVK győzelem, KK győzelmek, olimpia, magyar-brazil 3-1). Más idők voltak egy teljesen más országban. Én mindenesetre azt mondom, játékosként maradjunk döntetlenben (mindketten kurva nagyok voltak), az utána való karrier és viselkedés versenyében viszont Matthaus fényévekkel előrébb van mint Mészöly (amellet, hogy "kissé" fiatalabb is). Félre ne érts! Nem kötekedek, de nézz utána, mert Mélyös is nagyon nagy volt. Nyilván nem olyan marketinggel mint Matthaus
  • JackDaniels #628
    Ez igaz, hogy nagyon jó játékos volt, de ha mint játékost vetjük össze Mattheussal, akkor is a német nyer.:)))
  • Ramore
    #627
    én kiegészíteném a toto botrányt azzal, hogy számtalan mérkőzést adott, illetve vett meg, egyszóval bundázott ezerrel.
  • Ramore
    #626
    egymást fúrhatják, csak ne a magyar foci háza táján tegyék, hanem mondjuk a kuvaiti válogatott érdekében.
  • [Jakuza]
    #624
    Nem csak nagy betyar volt hanem segedkezett anno ketszer szovetsegi kapitanykent es ama bizonyos "Toto botrany"-al hozzatennie a magyar labdarugas melybetaszitasahoz.
    Arrol nem is beszelek, hogy haromszor probalt MLSZ elnok lenni sikertelenul.
    Ugyanez tortenhet megint a hatterben, hogy a troger megint MLSZ elnok szeretni valami modon valni.
    Ugye mindenki emlekszik a haromnegyed evvel ezelott tortentekre, amikor is Meszoly "Ur", Mattheust ocsarolta a liga taggyulesen es a Sport1 TVben probaltak utana a feleket bekiteni.
    Tehat nem ujkeletu dolog az o szinrelepese.
  • djemba-djemba
    #623
    Mészöly mindig is nagy "betyár" volt...
  • djemba-djemba
    #622
    Matthäus csakis érzelmi alapon nem kell a nürnbergnek! A nürnbergiek utálják a münchenieket, ezért nem kell oda L.! Az elnök szerette volna, de a szurkolók szembefordultak vele. A nürnberg olyan edzőt akar, akit aszurkolók is elfogadnak.
    Ennyi!
  • B0B0
    #621
    Emberek! Nem is tudtam, hogy jó marketinggel eredményes lehet egy csapat. Akkor fogadjuk meg a barátunk tanácsát, és hirdessük minnél többet a válogatottat a Eurosporton, agíg világbajnokok nem leszünk :O
  • Ramore
    #620
    miért is? hozott egy rakat pénzt a szövetségnek, ahogyan azt korábban elötte egy senki sem tette. mi ezzel a gond?
  • Ramore
    #619
    nem lehet lehetsz túl öreg, ha ilyen félvállról beszélsz mészöly, illetve mezey tevékenységéről.
  • Ramore
    #618
    Nem nagy szám???? Mondjál már egy hozzá hasonló kaliberű edzőt, aki bármelyik magyar csapatnál dolgozott az utóbbi 20 évben! Amennyiben ez ilyen könnyen menne a magyar csapatoknak, akkor már rég a Fradinak és a többi csapatnak is külföldi edzőik lennének.
  • Girondins
    #617
    Matthaust nem akarta a Nürnberg sem edzőnek..
    Nem akkora arc ő mint, ahogyan le van ez adva, jó a marketingje, ennyi
    Egyébként meg nem volt olyan nagy huzás őt idehozni, ha egy Belgrádi Partizannak is sikerult akkor mimiert ne tudtuk volna, nem?
    Ez tisztán pénzkérdés, semmi több.
  • [Jakuza]
    #616
    Mar mint olyanra gondolsz, ahol o iranyitotta a meccseket, hogy a toton nagy nyeremenyeket vehessen fel a spanjaival ?
    Biztos segitett a magyar labdarugas oda taszitania ahol elotte sohasem volt.
  • miccoli002
    #615
    Haggyuk má egyelőre itt nem az öreg Mészöly a fő probléma.
    Ő azé tett má annyit a magyar fociért hogy nem szabad egy lapon emlteni ilyen Mezey fajtákkal.
    ettől függetlenül tényleg nem vele kéne szövetkezni!!!!!!!!!!!
  • szanics
    #614
    Én ugyanezt tudnám elmondani Pelladyról...
  • Ramore
    #613
    Én ezt nem így látom. Aki Mészöllyel szövetkezik, az jó ember nem lehet. Megjegyzem, hogy Mészöly van olyan ügyes üzletember, mint Kisteleki.
  • B0B0
    #612
    :D
  • miccoli002
    #611
    Csak a külömbség az hogy Kisteleki egy intelligens tanult ember akit a jó szándék vezérel,annak ellenére hogy látja azt hogy áldozatokkal jár a rendtétel.
    Mészöly meg egy akkor bunkó parszt ember aki burkolva vagy nyiltan állandóan magát dicsérgeti.
    Az sajna valóban nem jó hogy Kisteleki pont vele akar dolgozni,bár ugyérzem ezis egyfajta taktikai huzás a résazéről-Mészöly rombol és amikor végez Kisteleki meg majd felépíti az ujjat.
    Bár jó kőmüves lenne az öreg Kisteleki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • B0B0
    #610
    Az a Mészöly Kálmán aki edzőkét bármely csapathoz elment, csak rombolt!!!!
  • Ramore
    #609
    Nem értem miért gondoljátok, hogy kisteleki tiszta lelkű igazságosztó. Én úgy látom, azzal, hogy Bozóky idehozta Matthaust, a magyar labdarúgás utóbbi 20 évének legnagyobb húzását vitte véghez. Majd, ha bárki más ezt felül tadja múlni, na annak majd drukkolni fogok, de erre olyan kevés az esély, hogy abba nem is érdemes belegondolni.

    nézzük csak meg, hogy kistelekinek ki is a nagy szövetségese? megmondom, mészöly kálmán, aki már számtalan úton módon el akarta távolítani Matthaust.
  • miccoli002
    #608
    És Kisteleki nem az a fajta ember aki szívesen nézi ezeket a Mezey féléket.
    Változást akar és az sajna valóban probláma hogy a változás érdekében Lothart is feláldozná.
    De én biztos vok abban hogy őt tiszta szándék vezérli.
  • miccoli002
    #607
    Szerintem alpjában véve egy Kisteleki jó lenne a liga élére mert neki nem Lotharral van a baja hanem Bozókyval és bandájával amit valljuk be nem csoda.
    Csak az a baj hogy rossz felületen támadja az MLSZt Kisteleki mert Matthauson keresztül probálkozik,de az köztudomásul hogy neki nincs baja Matthaussal.
    Ez az új szöv.kap.osdi is csak játék ő se gondolja komolyan mert neki is egy Matthaus kvalitásu ember a zsánere.
    Itt a fő gond az MLSZbe van ahol sajna sok Mezey meg Bozókí féle dolgozik.
  • rushman
    #606
    amíg egymást szavazzák meg, nem lesz változás
  • Ramore
    #605
    Én nem tudok attól az antipatikus hatalomra törő egyéntől elvonatkoztatni addig, ameddig valaki el nem távolítja végleg az MLL - MLSZ-től.
  • szanics
    #604
    Ezért mondtam, hogy vonatkoztassunk el Kistelekitől...
  • B0B0
    #603
    Ezzel is egyetértek
  • Ramore
    #602
    szerintem csöppet sem mindegy, hogy ki akar rendet tenni, azaz kié lesz a tejhatalom. egy Matthauséhoz hasonló felfogású emberre lenne szükség.
  • Monoton
    #601
    RTL KLUB 20:55
  • OPM
    #600
    hánytól lesz?
  • B0B0
    #599
    El kell ismernem, hogy ebben teljes mértékben igazad van. És Kisteleki elvonatkoztatását tetlegességig kéne fokozni :)
  • Monoton
    #598
    Kíváncsi leszek Matthausra a Fábryban!!
  • szanics
    #597
    a magyar futballban a rendcsináláshoz teljhatalom kell
    [tök mindegy, hogy ki akar rendet tenni, most vonatkoztassunk el Kistelekitől]
  • B0B0
    #596
    Ez így van ahogy mondod!
  • Ramore
    #595
    sajna kisteleki nem rendet, sokkal inkább teljes hatalmat akar!
  • Girondins
    #594
    Én témogatom Kistelekit, abban hogy legyen már egyszer rend és menjen a picsába az egész mezey bagázs...
  • Ramore
    #593
    vagy Bicskei, vagy Urbán, vagy Mészöly, vagy Mezey :))))
  • Girondins
    #592
    Már kibaszottul unalmas ez a játék, hogy Matth. megy vagy marad? Döntse már el az a kurva MLSZ hogy mit akar, ha itt akarja tartani hosszabitsa meg a szerződését, ha nem akkor meg kuldje el a busba, és jöhet Gelei..
  • B0B0
    #591
    Az a baj, hogy a lerombolást már rég elbukták. Kurvára nem számít a hazudozásuk :)
  • rushman
    #590
    áh, a média felkapja, már szisztematikusan keresik ezeket az információkat, hogy így rombolják le matyi támogatottságát