2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • szanics
    #762
    Na látod, ezért kell minél hamarabb válaszolni egy felvetésre, mert különben elfelejted, miért írtam azt, amit írtam.
    Azzal, hogy Márkus válogatott lett, semmi gond, mert idén már 10 gólnál tart. Azért hoztam fel őt példaként, mert Matthäus a Loki elleni meccs szünetében azt mondta, még sokat kell érnie ahhoz, hogy válogatott lehessen, majd a meccs végén postázta neki a meghívót...
    Ami Tormát illeti: nem gondolom, hogy csatárhiány esetén a sereghajtó - pardon, utolsóelőtti - támadóját kellene behívni.
  • szanics
    #761
    Már megint személyeskedsz, de már nem is várom el, hogy észrevedd.
    Én valóban nem járok ki edzésekre, mert nem feladatom. Nem úgy, mint a szövetségi kapitánynak.
  • szanics
    #760
    Ez a vita lényege. Ha valakit nem tudsz meggyőzni, új érveket keresel.
  • [Jakuza]
    #759
    Miert ne hivhatna be barkit a valogatottba ?
    Torma mar volt valogatott lathatta regebben, sot a Fradi ellen is, mivel kint volt ezen a merkozesen. Raadasul csatarhianyban szenved a valogatott, amit potolhat egy 13 evig kulfoldon profiskodo jatekos (Hollandia,Belgium).
    De szerintem te most megint remtorteneteket latsz a hatterben, hogy biztos azert, hogy eladhassa valakinek jopenzert es kasszirozzon valami nagy penzt. :PPP
    Markus meg szinten csatar akire szugseg lehet, mert egy Torghellevel nem lehet jatszani, s ugyebar Szabics,Gera se all rendelkezesre, s van utanpotlas merkozes onnan se lehet elhozni senkit.
    Mond mar meg nekem, hogy kire is gondoltal, milyen csatart is kene betenni ?
    Probalgat, hatha bejon a dolog.
    A tobbi feltetelezesedre meg nincs mit valaszolnom, majd ha valami konkret adattal szolgalsz.
  • DJ Bee18
    #758
    amúgy meg nem veszed észre magad, hogy mindig újabb kapaszkodókat keresel? Amikor az egyik nem válik be, keresel újat. Ez az elvakultság jele, nem hagyod abba, mindig újabb dolgokkal állsz elő, és addig akarsz keresgélni, amíg neked nem lesz igazad.
  • DJ Bee18
    #757
    azért mert nem tudom, nem vagyok edző, nem tudom milyen technikájú játékos. Ellentétben Lotharral. De gondolom te sem vagy edzéseken ott. És Torghelle nem nagyon vált be. És mostanában nem fogunk tétmeccset játszani. :DD Szerinted maradni kéne annál a csapatnál, amelyik szerinted ugye nem ért el semmit. Így most magadnak mondasz ellen.
  • szanics
    #756
    A másik kettőre pedig Te sem vagy hajlandó válaszolni. Értem.
  • DJ Bee18
    #755
    Nem hiszem, hogy Rehhagel ennyi embert próbált ki a válogatottnál, vagy esetleg Hiddink Dél-Koreában, pedig az a környezet biztosan nem volt túl ismerős egy holland edzőnek.

    ez is vaktöltény, mert csak feltételezel.
  • szanics
    #754
    Akkor tessék, egy éles töltény. Magyarázd meg nekem légy olyan nagyon kedves, hogy kétévnyi kaptiánykodás után hogy jut eszébe Lothar Matthäusnak, hogy Torma Gábort, a sereghajtó REAC támadóját meghívja a válogatottba?
    Nem hinném vaktölténynek azt sem, amin nemrég siklottál át: Márkus Tibor esetéről is kíváncsi lennék a véleményedre.
    80 labdarúgó mocskosul sok. Nem hiszem, hogy Rehhagel ennyi embert próbált ki a válogatottnál, vagy esetleg Hiddink Dél-Koreában, pedig az a környezet biztosan nem volt túl ismerős egy holland edzőnek.
    Persze az is lehet, hogy ők kimentek a klubcsapatok edzéseire, és így ki tudtak zárni néhány labdarúgót, nem úgy, mint Lothar.
    Továbbra is személyeskedhetsz, továbbra sem kötelező mindenre válaszolni, csak arra, amire azt tudod mondani, hogy "Mezey/Kisteleki-féle maszlag", de azért jó lenne, ha néha konkrétumokkal is előállnál.
  • Grenzjager
    #753
    az U21-be nem fér be?.... ezt nem értem
  • [Jakuza]
    #752
    Mar mint arra gondolsz ezzel, hogy 10-20 labdarugo behivasaval fel lehet e terkepezni a jatekos allomanyt ?
    Ha te feltudod akkor nagyon ugyes vagy.
    Foleg hogy a keret tobb fobol all mint a 20 labdarugo.
    Es akkor meg nem is beszeltem arrol, hogy egy teljesen vadidegen kornyezet, a serultek, azok a jatekosok akiket nem enged el a klubja vagy azok a jatekosok akik lemondjak a behivot egy ido utan vagy valami indokra hivatkozva.
    S akkor meg ott vannak a tehetsegegesebb fiatal jatekosok, akiknek sorsdonto merkozesuk lehet a juniorban.
    En valaszolok amire erdemes, de a vaktoltennyel pukkantgatas a te reszortod.
  • Láma!
    #751
    nem röhög, kulturáltan forumozik:DDD
  • gabber_saviola
    #750
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • Láma!
    #749
    akkor megegyeztünk.
    ha gond van, szolok:)
  • szanics
    #748
    nehéz úgy vitatkozni valakivel, hogy csak arra válaszol, amire éppen kedve van
    amire nincs, azt úgy kezeli, mintha ott sem lenne...
  • gabber_saviola
    #747
    persze Horisz ...
  • Láma!
    #746
    :PPP
  • DJ Bee18
    #745
    és már azt hitte, hogy OFFoltunk? a moderátor? NO COMMENT :)
  • Láma!
    #744
    igen, az lett, nem oly rég, szal vigyázzá mer befenyit:D
  • [Jakuza]
    #743
    Nevesitsed csak oket, hiszen te vadoltad meg oket.
    Ne lovoldozz vaktoltennyel.
    Amugy is ovis dolog az, hogy "tudom milyen bunt kovetett el csak nem arulom el, ki volt az".
    Ez arra utal, hogy nem tudsz te semmit, csak az ujjal mutogatas megy.
    Ez olyan mint a nevtelen feljelento level azok ellen akiket utalnak.
  • szanics
    #742
    Mióta #729-ben azzá nyilvánítottál :P
    Tahiti nem egyenlő Magyarország, de ne mondd nekem, hogy 10-20 beválogatott játékosról nem lehetett volna kis feltérképezés után előre tudni, hogy nem válogatott szintű labdarúgó...
    Nem nevesíteném a megvásárolt újságírókat, a többi meg nyilván azt írja le, amit gondol.

  • DJ Bee18
    #741
    miért szerinted miről van szó? az utánad jövő is Matthäusról írt, szanics is, és most éppen azt vitatjuk meg. Az meg hogy ...félig magyarnak érzi magát csak kiegészítés ahhoz, hogy szeret itt lenni, és hogy maradjon-e vagy sem. Te modi vagy??
  • Láma!
    #740
    figyi, az egész topik matthäusrol szolt, a kapitánykodásárol, nagyjábol ijen hangnemben, ha eddig nem durvult el, ezután sem fog
  • Taibi
    #739
    Ezen már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek:

    "Tőzsér Dániel, a Ferencváros középpályása pótlólag meghívást kapott a magyar labdarúgó-válogatottba..."
  • JackDaniels #738
    Sztem, ott kezdődik a dolog, hogy a szöv. kap. készen kapja a focistákat, ő nem tudja megtanítani focizni őket. Ezért a sok okosnak nem őt kellene baszogatni, hanem a klub edzőket, ugyanis ők szolgálják ki, legalábbis nekik kellene, focistákkal a válogatottat. Mattheus hozott anyagból dolgozik. Pontosan ezért is nagy szó, hogy ő elérte azt a bizonyos szemlélet és hozzáállásbeli változást a játékosoknál. Kíváncsi vagyok, hogy a Mészőly-féle galeriből ugyanezt kinek sikerült volna elérni. Valahogy arra akarnék kilyukadni, hogy a piramis csúcsa hiába van bearanyozva, ha az alja, az alapok rohadnak. Mihelyst a válogatottnál tapasztalható szemléletbeli és hozzállásbeli változások szintén megtörténnek a klub csapatoknál, különösen az ifi és serdülő csapatoknál, nah, onnantól kezdve talán számíthatunk arra, hogy elindulunk felfelé. Addig csak részsikereink lesznek,(halesznek) azaz érzésem.
  • gabber_saviola
    #737
    címben az szerepel, hogy: Lothar Matthäus...félig magyarnak érzi magát
    kérek mindenkit , hogy próbáljon a témáról irni, mert sok a flém és az OFF
    remélem nem kell bezárni a topikot
  • DJ Bee18
    #736
    Ha mi vagyunk elvakultak, akkor ez logikus számodra??
  • DJ Bee18
    #735
    akkor mit tennél, ha téged meghívnának edzőnek, mondjuk görögországba (nem olyan eldugott csapata van, ugye). Akkor egyből kiválasztanál 25 játékost aki a keret tagja lenne, mi?? Úgyhogy mást nem tudsz róluk, csak azt, hogy "sz"-re végződik mendegyik neve, gratulálok. :D
  • [Jakuza]
    #734
    1.
    Te miota vagy a baratom ?

    2.
    80 jatekos. Hihihi, ismet elohuztal egy oriasi blodseget a cilinderedbol.
    Majd menj el a Tahiti valogatotthoz es megnezzuk, hany jatekost fogsz bevalogatni, ismeretlenul foleg az utan, amikor lemondjak a meghivot a jatekosok, vagy serultet jelentenek 15en.
    A legprimitivebb kapitany az, aki hagyja, hogy masok megmondjak kit tegyen a csapataba es ne probalja ki a lehetosegeit.
    Szoval ilyen gyermekded kifogassal ne gyere mar megint.
    Beletette a media szajaba Kisteleki ezt az ervet te meg szajkozod, mint egy agyatlan marionett figura.
    Gondolkozni kene inkabb, nem pedig mas szavait ismetelgetni.
    3.
    Az meg meg nevetsegesebb, hogy azt irod le, hogy a media elfordult a Mattheustol, 30 irassal kesobb, meg Media hatteret vett maganak. LOL
    Ember dontsd mar el mit irsz le es mit gondolsz.
    Raadasul jo lenne ha sajat gondolataid is lennenek az ugyrol, nem pedig a marhasagokat eroltetned, amiknek semmi alapja nincsen, csak a Meszoly felek kitalaciojara epul.
  • B0B0
    #733
    Tehát ha jól értem akkor van itt kb 15 olyan ember aki folyamatoran ír ide és mind hülyeséget állít, de ellenben itt vagy te egy szál magad, akinek mindig mindenben igazad van! Ha tényleg mindenben igazad van, akkor miért nem kamatoztatod a fene nagy tudásod és mész el mondjuk a Fradi kispadjára! Oda most úgyis valami okos ember kell! De aztán nyerd meg nekik a Bajnokok Ligáját ám, legkésőbb 2007-ben!
  • szanics
    #732
    Igen, ez csupa marhaság...
    Mind olyasmi, amit már láthattunk a pályán, ami előttünk zajlott, csak egyesek sajnos - elvakultságuk folytán - nem igazán vették észre, szemben a Ti érveitekkel, amiket majd a következő két évben megláthatunk (a hozzáállás valóban javult, de ez az egyetlen eredmény).
    A válogatottban a mostani kerettel együtt több mint 80 játékos fordult meg Matthäus két éve alatt, és a csapat szerintem egyszer sem szerepelt azonos összeállításban.
    Ez is két olyan dolog, amire valahol felszisszennek, nálunk "külföldi, persze hogy erre szükség van!" felkiáltással hagyjuk a "csapatépítést" saját medrében folyni.
    Itt van a legfrissebb dolog, Márkus Tibor esete: a Loki elleni meccs szünetében még "idő kell neki, hogy válogatott játékossá érjen", aztán a meccs végén jön a meghívó. Elég hamar megérett a srác, ez is mutatja a kapitány következetességét.
    Igazából felesleges Veletek vitatkozni, mert - szándékosan - keveritek azt, ha valaki a bal oldalról átkeveredik a jobbra és onnan gólt lő azzal, hogy az egész meccset ott kell végigjátszania, és azt gondoljátok, hogy azért, mert valaki játékosként remek eredményeket ért el és profi mentalitása van, attól még jó edző és csak ő lehet jó nekünk.
    Azt pedig nem sorolnám Jakuza barátomnak, hogy milyen médiahátteret vásárolt magának a mi Lotharunk, és hogy közülünk ki milyen sajtónyomásnak dől be...
  • B0B0
    #731
    Szerintem az, hogy két éves szerződést kötött az MTK-val és ennek ellenére egy év után elment, igencsak azt prezentálja, hogy hamarabb távozott a tervezettnél (és azért hozzátenném, hogy az az MTK magyar viszonylatban nem volt egy rosz csapat)
    Az, hogy milyen eredményt ért el azelőtt, arról fogalmam sincs, de én úgy emlékszem, hogy amikor kiderült, hogy az MTK megszerezte, egyrészt nagy dirrel-durral hanrangozták be, másrészt, úgy emlékszem az akkor a Nemzeti Sport által kiadott "névjegy" rovatból az derült ki, hogy azért ő már valaki volt akkor Hollandiában. De tényleg nem tudom, hogy mit ért el addig. Tény, hogy nem egy világhírű klasszisedző, de szerintem az tény, hogy ő azért innen kiábrándulva és a vártnál hamarabb távozott
  • Ramore
    #730
    a Barcelona jelenlegi másodedzője, ha jól tudom semmilyen jelentős edzői eredményeket nem tudott felmutatni azelött, hogy az MTK csapatához szerződött. türelmetlennek viszont még őt sem nevezném.
  • [Jakuza]
    #729
    Nincs azzal semmi baj, ha valakinek mas nezete van. Addig a pontig, amig nem ir oltari marhasagokat.
    Marpedig Szanics baratunk ilyen. Nem tudott egy normalis ervet felhozni, csak ilyen marhasagokat mint, ballabas jobbszelso, csere a 91. percben, hatterbol iranyitott jovedelemszerzes a jatekosok eladasabol,olyan nyilatkozat ami sohasem hangzott el, es sorolhatnam.
    Mindegy valoszinunek tartom, hogy o csodat tett volna ezzel a tarsasaggal 1,5 ev alatt.


  • B0B0
    #728
    Ha helyesírásról beszélünk nézzük csak meg a 712. hozzászólást! :)
  • B0B0
    #727
    Az ilyen nem tágít, hisz ő képviseli azt a 6%-ot aki Matthäus-ellenes. He elmenne akkor 0% lenne.
  • B0B0
    #726
    Hát igen, ez is azt bizonyítja bizonyára, hogy te vagy a futballmágus, hisz nálad ezek az elsőrendű szempontok! Egyébként te nagyokos csak ajánlanám ezt a linket számodra és utána rájössz, hogy kétféleképp is írják a nevét. De sebaj! Legalább megint lejárattad magad
  • DJ Bee18
    #725
    ennyire mellreszívtad? :DDD nem vetted észre, hogy csak úgy pont jól jött ki a mondat meg a gól, hogy bal lábbal a jobb oldalról gólt tudott lőni, mert pont erről vitáztatok. Észrevettük, hogy inkább támadásba mész át a jobb védekezés érdekében, ezt tanusítja a helyesírásba való belekötésed :DD
  • Láma!
    #724
    igen, de te is csak egy helyesirási hibába tudsz belekötni látod.
    ennyit rolad
  • miccoli002
    #723
    Má megin itt vagy-Pedig má kezdtünk örülni egy páran hogy.................
    De csodák sajna nincsennek!!!!!!!!!!!