2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • [Jakuza]
    #842
    Jolanka, veled ellentetben en emlekszem a 20-al lejjebbi hozzaszolasomra, ennyit az agykapacitasokrol.
  • [Jakuza]
    #841
    Nem hat.
    Csak eddig nagy mellennyel azt irta, hogy sikertelenseg, de ha marad az 1:1 akkor is fikazna, sot ha esetleg nyerunk mert nem Torghelle veszi at ketszer golhelyzetben a labdat, akkor meg az lett volna a fo indok, hogy faszert nyertunk ilyen szar jatekkal.
    Szal minden mindegy mert, Szanics nem szurkolo, csak egy karorvendezo, aki semminek nem tud orulni.
    Ha napsutes van az a baj, ha borus az eg az a baj, ha a novel van az a baj, olyankor palit akar maganak.
    A lenyeg, hogy mar peldakepet allitott maganak, s kozben mas emberiesseget kerdojelezi meg.
  • szanics
    #840
    no igen, helyette is én kérek elnézést...
  • szanics
    #839
    Természetesen igen, kijárok a meccsekre. Lent voltam Kaposváron az U21-es csapat horvátok elleni meccsén és kint voltam az Üllőin az olaszok ellen is.
    A Málta elleni meccs kivételével pedig az összes válogatott meccsen kint voltam, amit itthon játszottunk.
  • szanics
    #838
    Fogd már fel légy oly kedves nem túl nagy, ám annál kisebb agykapacitásoddal, hogy én nem örülök a vereségnek!!!
    Én annak örültem volna, ha tegnap jó játékkal megalázzuk az Eb-győztest, és jöhettem volna ide elnézést kérni mindenkitől, mert Torma hármat rúgott és 6-0-ra nyertünk!
    Az sem lett volna baj, ha 2-1-re kikapunk úgy, hogy rúgunk három kapufát, de ez a HOZZÁÁLLÁS elszomorító. Neked a játékosok tegnapi hozzáállásáról mi a véleményed, terelőbajnok? Gondolom, elégedett vagy.
    Te annyira korlátolt vagy, hogy az már fáj...
  • B0B0
    #837
    Szurkolsz? Ezek szerint kijársz a meccsekre?
  • B0B0
    #836
    Itt senki nem írta le azt, hogy meg van elégedve a tegnapi meccsel!!!
  • torrente
    #835
    magyarország
    Szégyeld magad Szanics koma!
  • [Jakuza]
    #834
    Neked van csak egy oromed, ha a magyar valogatott veszit a 91. percben annak orulsz.
    De nem a veresegert, hanem azert, hogy elkuldjek azt akit utalsz.
    Vegulis nem a sikernek kell orulni, hanem a masik sikertelensegenek.
    Ugy hivjak ezt, hogy karorom. Ezert vannak hozzad hasonlok a palyak kozeleben, akik ahelyett, hogy a sajat csapatuknak szurkolnanak, inkabb az ellenfelet szidjak.
  • szanics
    #833
    Nem arról van szó, hogy én magas lovon ülök, hanem arról, hogy vannak emberek, akik még a szarral is megelégednek, ha azt az isteni Lohar irányította válogatott éri el.
    Ennek tökéletes példája a tegnapi meccs és az arra adott reakciók itt a fórumon. Én leírom, hogy a tegnapi meccsen az bántott, hogy a Matthäus által szerintem is sikeresen elért felfogásnak sajnos tegnap nyoma sem volt a csapaton, és ez megdöbbentő, mire Jakuza jön és kvázi elküld a picsába, meg olyanokat állít, amiket én sose mondtam (eredmény szar játékkal, stb...)
    És ő mondja, hogy terelek, mikor egy kurva szót nem írt még arról, mit szól a tegnapi meccsen mutatott játékhoz. Fröcsög össze-vissza, de mivel neki ez lehet az egyetlen öröme az életben, én ezt elfogadom...
  • McFrost
    #832
    "labdarúgásunk"...:S:A:D:SAS:D:A:S:D:D::DDDDD:AS:DsaD:D:D:DD
  • Takezó
    #831
    nem, csak egyikükkel se értek egyet..:) Szanics is azért elég magas lovon ül ;)
  • Láma!
    #830
    takezo: mivagy te, békebiro?:DD
  • Takezó
    #829
    Szanics: te is tudhatod, hogy nem lehet könnyű motiválni a csapatot egy barátságos meccsen...

    Jakuza: ne személyeskedj pls
  • [Jakuza]
    #828
    Terelhetsz amennyit akarsz.
    A te es a hasonlo emberek a labdarugasunk ellensegei.
    Ilyeneket kene beleszantani a palyak talajaba.
    Eddig azt hajtogattad, hogy az a baj hogy nincs eredmeny, meg ha szar jatekkal is ernenk el.Most meg palfordulas es de szar jatek, az EB gyoztes ellen nem erne semmit egy dontetlen idegenben.A gorogok velunk ellentetben tudtak nyerni EBt mostanaban, szal ne terelj, hogy mert nem fognak a kovetkezo 100 evben, mert valamit tudhattak, ha megtudtak nyerni es mi valamit nem tudhatunk, ha a kupacsapataink pl mar az elso korbe se jutnak el.
    Vegyel peldat a logodban szereplo jatekosrol nyugodtan, mert emberileg kb olyan szintu, mint amilyen te vagy.
  • Ramore
    #827
    nekem a tegnapi meccsről erdei "pacal" zsolt jutott az eszembe, ugyanis ő világbajnok, de milyen ócska módon lett az. egy valamirevaló rangsorolt ellenfelet sem győzött le, azaz nem mertek ellene kiállítani.

    amennyiben kijutnánk bármilyen világversenyre, arra sem lehetnénk büszkék ilyen teljesítmény mellett, de hát hol vagyunk attól, a világ szerencséjére.
  • szanics
    #826
    Ameddig olyan emberek élnek Magyarországon, akik kis m-mel írják le a hazájuk nevét, addig én szégyellem magam.
    Amúgy a te fajtád nem látja és nem hajlandó elismerni, ha valami szarul megy, már látom. Mi volt ez a tegnapi játék? Ha 1-1 maradt volna, ez akkor is szégyenletes volt!
    Te meg jöhettél volna 1-1-nél azzal a szöveggel, hogy az Eb-győztessel ikszelni mekkora dolog, holott nyilván te is tisztában vagy vele, hogy 100 éven belül nem fog többet Eb-győzelem közelébe kerülni a görög válogatott, és a görögök nem tartoznak Európa élvonalába (mint azt mutatja a vb-selejtezőn elért eredményük is).
    Csak éppenséggel van egy jó szövetségi kapitányuk :P

    És mielőtt rám kennél egy ekkora marhaságot, hogy én nem szurkolok a magyar válogatottnak, elmondanám, hogy életemben mindig szurkoltam és mindig is fogok szurkolni a magyar válogatottnak, legyen Matthäus vagy bárki a kapitány. De CSAK AKKOR, amikor szívüket-lelküket kiteszik a pályára (pl. svédek ellen, hogy Matthäus-példát hozzak fel nagy örömödre), nem pedig nyűgként kezelik a válogatottságot.

    Tegnap megint ez volt a helyzet...
  • [Jakuza]
    #825
    Neked akkora makod van, hogy igy alakult a vegen a meccs.
    Ha 1-1 marad a merkozes johettel volna ezzel a suket szoveggel, hogy rossz jatekkal csak dontetlent ert el az abszolut tartalekos magyar valogatott az EB gyoztes ellen.
    Szomoru hogy itt tartunk, hogy annak orul valaki, hogy az ellenfel a 91. percben egy golos gyozelmet szerez a hazai palyan.
    De sebaj majd a ti fajtatok miatt lesz egy edzocsere, es majd az ilyen csapatok ellen akik EB-t nyernek kapunk egy jo nagy zakot a kovetkezo edzovel.
    Csak gratulalni tudok, hogy ilyen emberek elnek meg magyarorszagon.
  • Grenzjager
    #824
    "szarból nem lehet várat építeni"
  • Ramore
    #823
    butaság, nem egy szövetségi kapitány tudja kirántani a sz@rból a magyar labdarúgást, értsd már meg!
  • B0B0
    #822
    Nem szükséges...
  • szanics
    #821
    Hát nem is Vasas-drukkert fogok kérdezni.......
  • B0B0
    #820
    Kérdezz meg valakit aki ért is a focihoz és nem fog veled egyetérteni!
  • Girondins
    #819
    Akkor nem ilyen honi sztárocskákat kell hivni a válpgatottba, hanem olyanokat, akik ha nem is tudnak annyira focizni, de bele adnak apait anyait a válogatott sikeréért.
  • szanics
    #818
    A helyzet az, hogy ha visszaolvasol, láthatod, hogy én nem igazán szeretem Matthäust, ebben a többi topiklakó is meg tud erősíteni :D
    De a mai teljesítményt látva sajnos azt kell mondanom: amíg egy mindent megélt, Aranylabdás labdarúgó nem tudja feltüzelni ezeket a játékosokat, amíg ezeknek a fiúknak egyszerűen nincs kedvük a válogatottban hajtani, addig itt lehet Mourinho is az edző...
  • Girondins
    #817
    Mit keres Torghelle, Rósa, Bodnár, Gyepes a csapatban?
    A Felcsútba se fernenek be nem a válogatottba...
    Kéne egy kibaszott nagy nagytakaritas.
  • Girondins
    #816
    Kéne hozni egy Lothartol tapsztaltabb kulfoldi kapitanyt, kerul amibe kerul. Legfeljebb Mészöly, mezey, bozoky, meg kisteleki nem veszik fel egy havi fizijuket...

    Bobby Robson?
  • Girondins
    #815
    Én nem tudom kiben van a hiba, Matyiban, vagy a jatekosokban, vagy tőlem Kistetyóban is lehet, de ez igy szanalmas, még jó hogy nem láttuk a meccset, van azért a sport2-nek pozitiv oldala is.

    valaki huzza már ki a magyar focit a szartömegből, mielőtt végleg megfullad...

    Ha ez igy folytatódik 10 év mulva idegeskednunk kell majd hogy itthon tartsuk az egy pontot Vatikán ellen...



  • szanics
    #814
    Eddig elismertem, abban igazatok van, hogy a válogatottnál megváltozott a hozzáállás Matthäus érkezése óta.
    Ez a görög meccs viszont maga volt a katasztrófa...
  • szanics
    #813
    Focipályán, miért, Te kosarazni láttad? :P
  • Ramore
    #812
    ebben tévedsz, nem azért nem vesznek neves külföldi edzőket mert arra nem lenne pénzük, sokkal inkább a mezey "maffia" féle nyomás miatt. (mi lenne a számtalan kókler sorsa, ha ide érkezne Magyarországra 10 nevesebb edző?)
  • B0B0
    #811
    Az 1. pont szinte lehetetlen, mert amíg az MLSZ ki tudja valahogy sajtolni az ilyen edzők munkabérét (gondolom ők is nehezen), addig egy magyar klubcsapat erre sajnos nagyon kevés :(((
  • B0B0
    #810
    A 2. pontra idén már voltak példák, de természetesen sokkal nagyobb volumenünek kéne lennie :(
  • Ramore
    #809
    ebben biztos vagyok, azonban abban is, hogy ilyen alapanyagból nem lehet, sokkal inkább lehetetlen komoly eredményeket elérni.

    én két lehetőséget látok a komoly javulásra (az egyik elősegíti a másikat):

    1. klub csapataink nyugati edzőket szerződtetnek és a kóklereket szélnek eresztik

    2. minél több játékost sikerül színvonalas bajnokságokba eladni
  • Ramore
    #808
    nem csak az utánpótlásban, összességében a magyar edzőképzésben!
  • B0B0
    #807
    Ez az a bizonyos KURVA NAGY IGAZSÁG! Isten hozott való világ szanicskám
  • Láma!
    #806
    akkor áll az alku:D
  • DJ Bee18
    #805
    és az MLSZ is inkább Matthäust fúrja, ahelyett. hogy bevallanák gyengeségüket az utánpótlásban. Félnek, hogy nem vehetik fel a nagy lóvét. Persze könnyű más munkáját fikázni, mint a saját magunkét jól végezni.
  • DJ Bee18
    #804
    de szanics egyfojtában csak Matthäusban akar hibát találni, és nem abban, ami a probléma valódi okozója. Mit gondolsz Matthäus jódolgában váltogatja a játékosokat???? Akkor is cserélgetné ha lenne 10-20 valóban ütőképes játékosunk??? Azért cserélgeti, mert akik dumáját szajkózod egyfojtában, azok nem végzik jól a munkájukat, mert nem tudnak egyszerűen új játékosokat normálisan felkészíteni. (ha nem értenéd az MLSZ és az utánpótlás kapcsolatáról beszéltem)
  • B0B0
    #803
    Az a pont ameddig Matthaus el fog jutni (reméljük), sokkal magasabb szint lesz mint a Bicskei féle :)