2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • Ramore
    #882
    Te hány százalék esélyt látsz arra, hogyha Matthaus elmenne, nemzetközi szintű, és természetesen külföldimester érkezne a helyére?
  • szanics
    #881
    Többször leírtam már, hogy mik Matthäus eredményei, annyi és nem több szerintem.
    Nekem nem bassza a csőröm Matthäus, egyszerűen nem szeretem.
  • B0B0
    #880
    Úgy néz ki ezt már nem tudta :)
  • Láma!
    #879
    szerintem örüljünk hogy ö van
    ugyanis srácok nagyon bizto abban hogy ha elmegy, akkor megint jön egy külföldi nagy név.
    én ebben egyáltalán nem bizom. ugyanis akkor azt mondjak majd az arcok hogy ha ennek a külföldinek nem sikerült akkor másnak sem fog, és inkább a magyarok kapják a pénzt. szal..
  • gabber_saviola
    #878
    Én szeretném ha Lothar elmenne, és egy jobb rutinosabb edzőt hoznának aki már bizonyított

    "...félig magyarnak érzi magát" sose lesz Magyar, még félig sem ^^
  • B0B0
    #877
    Szerintem meg nem
  • szanics
    #876
    Azért ez a 10 meccs egy kissé erős.....
  • Láma!
    #875
    loál:DDDDDDD
  • DJ Bee18
    #874
    Hát anyámmal élek, babettával járok, macskám van és ne is legyek kemény? :DDDDD
  • B0B0
    #873
    Szerinted az az edző hibája, hogy 10 meccsen keresztül rakkolnak a fiúk, aztán jön egy meccs amikor nem? Szerintem kurvára nem! Akkor lenne az ő hibája, ha meccsek óta ez lenne.
  • szanics
    #872
    Látom, máshol még keményebben tolod :D
  • Láma!
    #871
    lál:D
  • DJ Bee18
    #870
    nem fontos, eredetileg öt pont volt, de Punkernek hála kibuliztam, hogy 1-et levonjon :D
  • Láma!
    #869
    te mit csináltál?
  • DJ Bee18
    #868
  • Ramore
    #867
    Én az agyamat eldobom, amikor az a félénk nyápic alak (nyilasi) szakkommentál, aki összetojta magát, ha idegenben 10000 néző kint volt a meccsen. Na, szóval elkezdi sírni, hogy a tizenéveseknél még minden rendben van, de amikor huszonévesek lesznek, akkor már nem jönnek az eredmények. Erre ez a pipogya alak miért nem azt mondja, aki mellesleg az utánpótlást neveli, hogy:

    - bocsánat, az én hibám, mert rossz edző vagyok!!! merthát ki más lenne a hibás, ha nem az edző, azaz a tanár?
  • [Jakuza]
    #866
    Akkor miert nem azt kerdezed?
    Nem kell melle a korites.
  • szanics
    #865
    Én csak azt kérdeztem, hogy külföldről írsz-e...
  • szanics
    #864
    Hallottad a meccs végén is Nyilasi értékelését?
    Nem hiszem, mert akkor biztosan nem hivatkoznál rá...
  • szanics
    #863
    De, a hozzáállás igenis függ az edzőtől.
    Amennyire Matthäus eredménye az, hogy javult a hozzáállás általában a válogatottnál, úgy az övé az is, hogy tegnap szar volt.
    Nem véletlen, hogy tajtékzott a meccs után.
  • [Jakuza]
    #862
    Ugytunik nem hallotta a merkozes szuneteben a Nyilasi ertekeleset.
    Ugyanazt mondta, amit mi az elozo napokban es amit te most.
  • DJ Bee18
    #861
    Az a lényeg, hogy a hozzáállás volt SZAR.
    Mivel nem éles a meccs, jóhogy visszaesik a hozzáállás. Főleg a mieinkben, amikor már annak is örülnünk kell. De mond már meg nekem, tudna ezen segíteni bármelyik edző a világon?? EZ NEM EDZŐ FÜGGŐ!!!
  • [Jakuza]
    #860
    Ne azzal torodj, hogy en ekezet nelkul irok, ez nem a helyesiras topic.
    Ha az lenne, akkor nyugodtan nezd vissza a sajat irasaidban is, a helyesirasi hibakat.
    En se szolok azert, ha rosszul irsz le valamit, vagy olyan helyekre teszel vesszot ahova nem kellene.
    Ez a topic nem arrol szol, hogy Gretsy tanarur helyeselne e amit irok, vagy sem.
    Bar ebbe biztos jobban belelehet kotni mint abba, hogy az aranycsapat nem allna a mai labdarugasban a helyet a mostani valogatottal szemben, de azert jo lenne ha Huszti, Czibor technikajaval rendelkezne.
  • szanics
    #859
    Mondtam korábban is, és ezt írtam le reggel is: Matthäus eredménye, hogy a válogatottban játszó labdarúgók hozzáállása nagyot változott, mióta ő itt van. Ez mindenképpen jó, sose tagadtam.
    Más kérdés, hogy én úgy látom, ő ennél többet nem tud hozzátenni a válogatotthoz, ezért mondom, hogy más kapitány kéne - ebben van köztünk nézetkülönbség.

    A görög meccsel viszont éppen az a bajom, hogy régen láttam olyan penetráns hozzáállást, mint amilyet tegnap produkált a válogatott...
  • B0B0
    #858
    Ezt én értem, de ha kijárzs, nyilván azért jársz ki, mert azt szeretnéd, hogy a válogatott győzzön, ami azt feltételezi, hogy látsz is esély a győzelemre. Tehát mégis van valami jó ebben a csapatban nem??
  • szanics
    #857
    Igen, kijárok, mert még egyszer mondom: BÁRKI a szövetségi kapitány, a magyar válogatottnak akkor is szurkolok!
    Az, hogy valaki nem szereti a szövetségi kapitányt, nem azt jelenti, hogy nem szorít saját hazája válogatottjáért.
    Te is szurkoltál, mikor Gellei vagy Bicskei volt a kapitány, nem?
    Szerintem ez teljesen természetes.
  • B0B0
    #856
    Hogy is van ez? Te úgy gondolod, hogy nagy rakás szar az amit Matthäus csinál a válogatottal, de azért kijársz a meccsekre???? Hogy is van ez?
  • szanics
    #855
    Hogy nem játszottunk jól, az nem meglepő.
    Az a lényeg, hogy a hozzáállás volt SZAR.
    Írd már le légy szíves, hol írtam, hogy örülök a vereségnek. Ne túráztasd magad ennyire, mert megárt az egészségednek.
    Miért nem írsz amúgy ékezeteket? Nem itthonról okoskodsz?
  • [Jakuza]
    #854
    Nem jatszottunk jol ha ezt akartad hallani. Es ?
    En irtam valahol hogy jol jatszottunk ?
    Viszont a 91. percig eredmenyesen jatszottunk.
    Visszalehet nezni, hogy nyertek meg a gorogok az EB-t.
    Ugyanezzel a jatekkal, ha tetszik, hanem.
    Az mas kerdes, hogy nekik nem volt Torghellejuk, aki ket 100%-os ziccert elpuskaz es utana a masodiknal meg ki is allittatja magat.
    Viszont en veled ellentetben nem orulok mas sikertelensegenek es nem irok le olyanokat, amiket megcafolok egy masik mondatommal masnap.
  • szanics
    #853
    Ki terel? Eddig kb. háromszor kérdeztem meg, hogy mi a véleményed a válogatott tegnapi hozzáállásáról!!! Bizonyítsd be kérlek, hogy meg tudsz érteni egy kérdést, ha valaki sokszor ismételgeti...
  • [Jakuza]
    #852
    A memoriad latom kimerult 3 hozzaszolastol ,mert ha megismetlem az 1:1et a #825-os hozzaszolasbol, akkor te a 841-el takarozol, mert harom hozzaszolast meg nem esik nehezedre visszanezni.
    Ennyit arrol, hogyan terelsz allandoan.
  • Láma!
    #851
    nem, de inkább én szokol, mielött egy modi osztja majd a pontokat, vagy bezárja a topikt:d
  • szanics
    #850
    erre sincs semmi szükség...
  • Takezó
    #849
    mi vagy te, békebíró?:DS:d.a
  • Láma!
    #848
    te is személyeskedtél nem csak ö. szal te is fogd visza magad vele együtt.
  • szanics
    #847
    Jakuza: "ha marad az 1:1 akkor is fikazna, sot ha esetleg nyerunk" - #841
    szanics: "Az sem lett volna baj, ha 2-1-re kikapunk úgy, hogy rúgunk három kapufát, de ez a HOZZÁÁLLÁS elszomorító." - #838

    841-838=3, eddig terjed a híres memóriád...

    Az a baj, hogy te a tegnapi meccsel és az ott látott hozzáállással nem tudsz mit kezdeni, erre nem találsz magyarázatot, ezért személyeskedsz egyfolytában, sőt, örömmel láttam, hogy már le is buziztál. Ezt tőled akár dicséretnek is vehetem...
  • McFrost
    #846
    értettem , elnézést!
  • Láma!
    #845
    te s eszemélyeskedj
  • McFrost
    #844
    beteg vagy.....válogatott meg szar, mindegy ki a szöv.kap.....
  • Láma!
    #843
    ne személyeskedjünk!