2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • Takezó
    #1242
    no nem mintha eddig megtetted volna:ð
  • Taibi
    #1241
    Ja, de ehhez még annyit hozzáteszek, hogy nagyon nem értek egyet veled, veletek továbbra sem...
    De már nem fejtem ki...
  • Taibi
    #1240
    Ha valaki értelmesen ír, akkor úgy is reagálok.
    De ha nem, akkor én is mást stílust nyomok....
  • DJ Bee18
    #1239
    múltkor még nagyban személyeskedtetek egymással :DDDDD
  • Taibi
    #1238
    Ezt nem lehet tudni...
    De szerintem megfelelő fizetésért, reklámért, stb-ért "bárkit" ide lehet hozni szöv.kap-nak, akár Guus Hiddink-et is....
  • Taibi
    #1237
    Végre valaki értelmesen kifejtette hogy mit gondol.
  • Grenzjager
    #1236
    Kisteleki azzal, hogy már jó pár éve aktív részese a magyar éabdarúgának nem okozott erkölcsi és anyagi kárt???
  • B0B0
    #1235
    Szerintem az már jelent valamit ha a Nemzeti Sport így definiálja az MLL-t:

  • Takezó
    #1234
    nah, azét nem a gumi -.-
  • Grenzjager
    #1233
    mán esik is
  • gabber_saviola
    #1232
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • Láma!
    #1231
    azé!
    [püszke]
    az még kijöhetsz a hora:D
  • gabber_saviola
    #1230
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    pejsze tudom , hogy ikazad van
  • Láma!
    #1229
    némmá!!!
    tudod hogy igazam van, és inkább leugatsz:DDDD
    gyere ki a hora:D
    a ház elött találkozunk:D
  • Takezó
    #1228
    latom a bohoc ujra porog
  • gabber_saviola
    #1227
    a kutya sem szólt hozzád :DDDDDDDDDD és nem is csörgött a telefonod
  • Láma!
    #1226
    jajj gebber, és az hány %?
    3-4??
    akkor is 90 fölött marad.
  • gabber_saviola
    #1225
    abba a 90akárhány százalékba olyanok is benne vannak akik nem ismerik a Magyar focit, csak szimpi nekik a német.....ezt azér ne feledd el ha ezzel a százalékos dologal operálsz
  • Grenzjager
    #1224
    csak ha olyan "jó magyarosan" küldjük el Matthaust akkro nem lesz még egy albán se aki jönne....
  • Grenzjager
    #1223
    MLL-re semmi szükség... ezt már taglaltuk

  • Grenzjager
    #1222
    hanem Egervári Sándort???
  • B0B0
    #1221
    Ezt a három faszt én sem erőltetném hidd el. Akkor most figyelj ide! Megpróbálom szépen és érthetően leírni mi az amiben te és a többi itteni ember (beleértve engem is) nem ért egyet:
    Mindenki úgy gondolja (szerintem te is), hogy az utóbbi 20 év magyar labdarúgása egy nagy nulla volt, akár visszanézünk a múltba, akár nem. Jöttek sorra a magyar "szakemberek", akik semmit nem tudtak tenni, és a legnagyobb dolog az volt, egy Bicskei elmondhatta, hogy a válogatottja egy évig veretlen volt (az más kérdés, hogy hurka-gyurka csapatok ellen játszva). Eddig asszem egyet értünk.
    Jött egy külföldi edző. Itt válnak el a szemléletek:
    1. a te véleményed:
    Matthaus nem jó edző, zsákutcába vezet minket, tűzzel vassal üldözni kell őt, nem érdekes, mit és hogyan csinál.
    2. a mi véleményünk:
    Figyelem! Nem vagyunk elájulva attól amit Matthaus csinál! DE! Jobban csinálja mint az elődei. Van hajtás. Van akarás. (Rijakaardot is majdnem elzavarták a Barcától mert az elején nem ment a szekér aztán...). Amit tehát mi látunk. Fejlődés van, aminek a következő lépcsője az lenne, hogy klubszinten is kedődjön valami. Csak ez nem Matthaus dolga. Ő mindent megtesz és végletekig kitartó. És mivel sajnos nincs realitása annak, hogy az általad felsorolt edzők közül bárki is idejöjjön, ezért itt kell tartani. Mindenki abban bízik, hogy egyszer beérik a munkájának gyümölcse.

    Ennyi.

    És végezetül annyit fűznék hozzá, hogy ne hidd azt, hogy mi irtóra elégedettek vagyunk a eredményekkel, csak látjuk, hogy elindult valami amit folytatni kell. Szerintünk ennek van jövője. Annak nincs, hogy más külföldi edzőkre várunk meg Kistelekikre bízzuk a focit.

    Na! Remélem érthető és lágy voltam.
  • Taibi
    #1220
    Sose állítottam, hogy magyar szöv.kap.-t akarok.
    A külföldi szakemberek közül pedig itt volt pár említve, bár a valóságalapjuk megkérdőjelezhető. De pl Milutinovic-nak örülnék vagy Aria Haan-nak, vagy épp Bobby Robson is szóba került, de az ő érkezése kétséges...
    De Matthausnál bármelyik tapasztalt külfödi elismert edző jobb lenne...szerintem.

    11-et meg nem akarok megnevezni, mert tuti hogy belekötnétek kb 10 játékosba...
    De biztos nem erőltetném Torghellét, Rósát, Takácsot, és még jó pár embert...
  • Ramore
    #1219
    Taibi

    Megtennél valamit a kedvemért? Összeállítanál egy kezdő 11-et és megneveznél egy magyar szövetségi kapitányt, akivel te el tudod képzelni a felemelkedést?

    Köszi!
  • Taibi
    #1218
    Szerintem annak a 96%nak a 2/3-a azért van ezen a véleményen, mert maga Matthaus azt mondta hogy jó úton haladunk, stb blabla szöveg....
    Most Mexikó ellen is azt mondta hogy elégedett...., most amúgy ezen idegesített fel magam és ezért írtam ide....
    Hogy lehet elégedett azzal a rakás szarral?
  • Taibi
    #1217
    A németek elleni már régi, azaz tavalyi.
    Én a mostani, azaz a közelmúltban, vagy mondhatjuk, hogy az utolsó fél évi teljesítményt tartom nullának.
    Ezt eddig kb 3szor írtam le.
    Írtam úgyis hogy a svéd meccs óta nullák vagyunk...
    Másképp már nem tudom leírni....
  • Állatvédő
    #1216
    Á látom újabb meggyőző érvek Taibi barátunktól :)
    Figyu csak! Igazi nagycsapatot nem vertünk meg kb 20 éve. Tehát a németek elleni 2:0 nem is eredmény.
    Na és mégvalami:"se normális teljesítmény"-><-"a hazai meccsen jól játszottunk"

    khm...

    Nem veszed észre magad,hogy itt senki sem ért veled egyet??? Mit itt? Az egész ország 96%-a nem osztja a nézeteid.

    Népszerű vagy
  • Taibi
    #1215
    Amúgy egyáltalán tudjátok, hogy mi az MLSZ és az MLL feladatköre vagy hogy miért is vannak ezek a szervek? Vagy csak szidjátok vaktába szidjátok az MLL-t?
  • Taibi
    #1214
    Nem engedték el a mostani túrára a játékosokat...oké, ez tény.
    De előtte rendelkezésre állt mindenki. aki egészséges volt..., de úgyse volt se eredmény, se normális teljesítmény.
  • B0B0
    #1213
    Nem így értettem. Csak annyit kéne észre venned, hogy mondjuk nem engednek a részére bocsájtani embereket a válogatottba. De a te agykapacitásod úgy látszik ehhez sem elegendő vagy csak egyszerűen nem veszel róla tudomást! Gyanítom, hogy a második az igaz, és ez azt bizonyítja, hogy elvakultan tiltakozol minden ellen ami Matthaus.
  • Taibi
    #1212
    Te belátsza a színfalak mögé?
    Ott voltál az MLSZ üléseken is ugye?
    Oké.
  • Taibi
    #1211
    Így is lehet ezt megfogalmazni:
    Én nem vagyok elvakult optimista..., ti igen.
  • B0B0
    #1210
    A svéd meccsen állt rendelkezésre utoljára a legjobb játékosállomány Matthausnak. Azóta sok seggfej a MLL-ben és máshonnan állandóan keresztbe tesz neki azért, hogy az ilyen embereknek mint te, azt prezentálja, hogy rosszul csinálja azt amit csinál. Szerencse, hogy kevés olyan van mint te, aki nem pát egy picikét is a színfalak mögé!
  • Taibi
    #1209
    Magyarország - Brazília 1:4 --- 2004!!!
    Németország - Magyarország: 0:2 ---- 2004!!!

    "ennyit rólad.."

    Pff...neked pápá
  • B0B0
    #1208
    Nem magyar válogatott gólátlagát akartam fényezni. Csak bebizonyítottam a hogy ezen állításod hülyeség:"nem tudunk gólt lőni csak antigue ellen". Tanulj meg olvasni aztán gondolkozz és csak utána válaszolj!
  • B0B0
    #1207
    Az a gáz, hogy a közakarat és közvélemény nem téged igazol...
  • B0B0
    #1206
    Tényleg lefelé ível. De még most is magasabb színvonal van a válogatottban mint Gellei vagy Bicskei idején :)
  • B0B0
    #1205
    Mindegyik idei meccs de sebaj! Ismered a hátteret!

    Szerintem se a Mexikó se az Antigua elleni meccs sem volt tétmeccs

    "Ennyit rólad.."
  • B0B0
    #1204
  • Láma!
    #1203
    te kiragadod az össz negativumot, és azalapján mondasz véleményt. mi a pozitivumokat keressük, de tisztában vagyunk a negativumokkal is.ez a különbség köztünk, te elvakult vagy, és utálod matthaust, és a magyar válogatottat. mi bizunk,te nem. mi látunk javulást az eredményesség nélkül is, te nem. mi nem értünk a focihoz, te még anyira sem. ennyi a hozzáfüzni valóm.