2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #1602
    A Csank-féle csapatról ódákat zengtek a Jugók meccsek előtt, hogy pótselejtezősek....
  • B0B0
    #1601
    Anno a Mészöly úgy összeveszett a Knézyvel, hogy évekig nem is beszéltek és köpködték egymást....
  • B0B0
    #1600
    "A barátságos meccsek győzelmei után..."<-- ez nem akkor volt amikor idejött, hanem akkor amikor már néhány meccsen túl volt a csapat. Basszál már le valakit azért, mert győz a csapata!
  • B0B0
    #1599
    Bicskei minden csütörtökön egyoldalas interjút adott a Nemzeti Sportnak.....
  • Ramore
    #1598
    a felsorolásoddal egyet értek, szerintem ez ki is jár a mindenkori szövetségi kapitánynak, legyen az akárki.
  • szanics
    #1597
    Majdnem így volt.
    Hát lássuk csak...
    1. A barátságos meccsek győzelmei után mindenki oda volt - teljes joggal a válogatottól (skót 3-0, német 2-0), agyba-főbe dicsérték a kapitányt is.
    2. NEM emlékszem olyan kapitányra, akinek kedvéért lecserélte a szakkommentátort a találkozókat közvetítő televíziós csatorna, most a horvát meccs után ez történt.
    3. NEM emlékszem olyan kapitányra, akinek csapatához annyira pozitívan állt volna hozzá a kommentátor, mint a Matthäus-csapathoz Fülöp.
    4. NEM emlékszem olyan kapitányra, aki keddenként a sportnapilap hasábjain arról írhatott fél oldalon, amiről csak akart.
  • Láma!
    #1596
    ok, szerintem kókler. kicsit sem konyit a labdarugáshoz. egyetlen eredménye sincs. minden magyar edzönek ez a baja, eredményként kezelik, hogy volt egy vagy 2 jo évük. ki nem szarja le?
    egy edzőt az eredmények minösitenek, a magyarokat az eredménytelenségeik.
    egervári is mijen jo edzö, mert bajnok lett a dunaferrel, meg az mtkval. a vasanál meg megbukott nem is gyengén. mijen jo edzö bicskei, elzavarták malajziábol, ha jo edzök lennének, el sem vállalnának olyan szerepkört, amiben tuti a bukás. de ök ezt nem látják, mert kóklerek
  • JackDaniels #1595
    Amikor a DVTK-t felvitte az NBII-ból az NBI-be, majd pedig őszi harmadik volt velük, aztán pedig tavaszra a Fasszopó Kövy az akkori klubelnök szétzavarta alóla a csapatot. Ha szted kókler, akkor emlegesd. Tedógod.
  • Láma!
    #1594
    nem kéne tolvajként emlegetni?
    rendben, de kóklerként emlegethetjük nem?
  • B0B0
    #1593
    Eddig csak hárman cáfoltak meg téged. Mondom én. Hozod a formád!
  • JackDaniels #1592
    Azt nem teljesen vágom, hogy Tornyiról miért mondjátok hogy lopott, amikor is Ő csak aláírt egy olyan szerződést, amiben xmilliót ígértek neki. NEM Ő KÉRTE hanem ígérték neki a nagyeszű klub vezetők(DVTK, Kispest) Ő csak elfogadta és amikor a klubok nem fizettek, kvázi egyoldalúan szerződést szegtek, akkor ő ment a pénzéért, teljesen jogosan, a bíróságra. Ha egy ilyen szerződést elétek tennének, közületek is bárki aláírná!! Tornyi nyugodtan jöhet Miskolcra a haja szála sem fog meggörbülni, sőt itt kedvelik, nem úgy mint a fasszopó Reszelit aki valóban lenyúlt innen 40millát. Sztem Tornyit nem kellene tolvajként emlegetni!
  • JackDaniels #1591
    Pedig így vót, emlékezz csak!
  • Láma!
    #1590
    na igy mindjárt jobb:P
  • Takezó
    #1589
    ööö, sztem de... az elején baszogatta már minden fasz.
  • szanics
    #1588
    :DDDDDDDD
  • szanics
    #1587
    Na ez marhára nem igaz.
  • McFrost
    #1586
    kabaré show az egész magyar foci, hányok tőle, ha valaki akar tenni valamit a többi kiutálja(Mattheus,Csank, Novák Dezső), ha valami jól megy kiárulja(Debrecen,Ftc), ki mennyit tud ellopni(Reszeli,Bognár,Tornyi)
  • McFrost
    #1585
    mindegy a lényeget érted
  • Láma!
    #1584
    szerintem egyik csapatot sem ö emelte ki, illetve ha ki is emelte, akkor utána vissza is taszitotta, mert ugye a perek...
    egyébként az egyik leg-hozzánemértöbb magát edzönek nevező ember(?).
  • McFrost
    #1583
    elnézést , arra gondoltam hogy a szarból kiemelte a Honvédot és a DVTK-t aztán kibaxták, nem emberi mivoltála céloztam!
  • B0B0
    #1582
    Méghogy nem tudok mit:
    "Magyar szövetségi kapitányhoz még senki nem állt hozzá olyan pozitívan, mint Matthäushoz" Ezt senkinek sem adod be itt. Az elején is ugyanúgy támadták, hogy nem ismeri a játékosokat, hogy edzőként semmit sem tud, hogy miért kell külföldi.

    Pont te tetted ezt meg, hogy nem tudtál mit válaszolni, de megint belebuktál szokásodhoz híven
  • szanics
    #1581
    Bírom a reakcióidat, mikor nem tudsz mit írni...
  • Ramore
    #1580
    ezzel teljen egyet értek, ez csak elírás lehet!
  • Láma!
    #1579
    tornyit nem tudom miért irtad ide, a leggerinctelenebb, dilettáns semmirekellő focibol élő parazita, akit valaha is láttam. és egyenesen főbenjáró bűn, matthaussal, és novákkal egy zárojelbe tenni.
  • Ramore
    #1578
    Azért az elején sem állt mindenki Matthaus mellett, ne felejtsd el, hogyan is kezdődött, a játékosok különféle problémáikra hivatkozva lemondták a válogatottságot. Szerinted ezt nem mészöly érte el valahogyan? Kinek a nyomására? Áhh, igen, megvan, kisteleki cimborája lehetett az.
  • McFrost
    #1577
    kabaré show az egész magyar foci, hányok tőle, ha valaki akar tenni valamit a többi kiutálja(Mattheus,Tornyi, Novák Dezső), ha valami jól megy kiárulja(Debrecen,Ftc), ki mennyit tud ellopni(Reszeli,Bognár)
  • Állatvédő
    #1576
    Csak amennyire kell
  • B0B0
    #1575
    Hát igen. Ezt itt senki nem merte kimondani csak ő.
  • B0B0
    #1574
    Kissé kemény vagy
  • B0B0
    #1573
    Látom megint tájékozódtál mielőtt belöktél valami infót :/
  • McFrost
    #1572
    te kocsog mateusz utálo fosparéj, mosmá örűhecc me elment:DDDDDDDDDDD
  • szanics
    #1571
    A végén nem. De elbukott vb-selejtezősorozat után sem neki, sem másnak nem kedveztek volna. Nem csak Magyarországon, sehol! Az elején viszont mindenki mellette állt!
    Hozzáteszem, a magyar labdarúgók és edzők baszottul el vannak kényeztetve. MErt ami itthon megy kritika címén, az lószar ahhoz képest, ami bárhol Európában. Ld. Sven-Göran Eriksson és a The Sun, hogy csak a legfrissebbet mondjam...
  • Láma!
    #1570
    érdekes, napi szinten olvastam az nst, nem online, hanem kézben, érdekes voltak a jegyzetek, egy dicsérö szó se esett matyiról, csak amikor már elment, elég érdekes volt. mindig csak a statisztikákkal jöttek, meg ijenek, egyáltalán nem voltak mellette
  • JackDaniels #1569
    A sportújságírók pozitívan álltak Matthaus-hoz? Na ne viccelj! Akik a legjobban basztatták állítóllag a magyar sportújságírás elitjéhez tartoznak(Hegyi Iván félék) Bármelyik cikkükbe mindig csak a basztatás ment. Csak arra lennék kíváncsi, ha valamelyik nagyonokos újságíróbuzit a válogatott élére ültetnénk, akkor milyen erdeményt tudna elérni???!!! Ugyan is ugatni könnyű!! Ha meg szerinted Matthaus-hoz pozitívan álltak az újságírók, akkor gartulálok! Az összes újságíró olyan mint egy rakás xar. Legalább értenének ahhoz amit csinálnak, akkor talán el is fogadnám a kritikájukat, de aki életében csak keresztül esett a labdán, meg testnevelésből is fel volt mentve az ne ugasson!!
  • szanics
    #1568
    ott például egy SG monogramra hallgató személy Matyi bértollnoka volt...
  • Láma!
    #1567
    nem is rá gondolt, hanem pl a nemzetisportra....
  • szanics
    #1566
    Jajajajaj, azért ezt nem kellene.
    Magyar szövetségi kapitányhoz még senki nem állt hozzá olyan pozitívan, mint Matthäushoz.
    És ami még fontosabb, mert a legtöbb embert a tv-n és a válogatott meccsek közvetítései alatt lehet leghatékonyabban elérni: Fülöp Laci közvetítései a létező legpozitívabbak voltak!
  • [Jakuza]
    #1565
    "Matthäus bírálta a magyar sportújságírókat is. Szerinte Magyarországon nem lehet megfelelni az elvárásoknak. "Akik statisztikákkal akarják bizonyítani, hogy velem nem lépett semmit sem előre a magyar futball, azoknak ajánlom, nézzék meg, kikkel játszott az elmúlt húsz évben a válogatott és kikkel az utóbbi két évben. Ha kikaptunk a világbajnok Brazíliától, az volt a baj, ha megvertük Antigua és Barbudát, akkor az nem tetszett, hogy túl gyenge ellenféllel találkoztunk. Tudomásul kell venni a realitásokat: Brazíliától a legtöbb válogatott tíz meccsből nyolc-kilencet elveszít, míg mondjuk Azerbajdzsán ellen ez az arány fordított lesz. Az a kérdés, hogy melyik mérkőzésből lehet többet tanulni. Arra kérném a média munkatársait, hogy az utódomnak ne vigyenek be annyi övön aluli ütést, mint nekem! Nem biztos, hogy az utánam következő kapitány is olyan jól viseli a bírálatokat, mint én."

    Minden igaz a magyar allapotokrol, mint amit a Kistelekirol is nyilatkozott.

    "Kisteleki István annyit árt a magyar futballnak, mint az 1954-es világbajnoki döntő elvesztése. Legyenek óvatosak vele, mert saját céljaira használja ki az újságírókat is!"
  • Monoton
    #1564
    MAtthaus
  • Ramore
    #1563
    Hidd el, minden józan gondolkozású ember tisztában van ezekkel. Az országunkban uralkodó helyzettel meg azok vannak tisztában, szerencsére, akik eldöntik, hol legyen majd az Eb, így tehát nem kell tartanunk attól, hogy még csak véletlenül is, de megnyerjük a pályázatot. Én személy szerint sajnálom a horvátokat, nagyon rosszul tették, hogy a magyarokkal közösen adták be a pályázatot, megítélésem szerint egyedül még akár meg is kaphatták volna.