2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #1562
    Az #1560 ugyanúgy igaz mint az #1561! Nem érdemes gondolkodni ezen. Kisgenyai személye garanciát jelent arra, hogy nem mi nyerjük meg
  • DJ Bee18
    #1561
    Tudom, hogy profitlhatunk, de ami ittmegy nálunk a politikában és a fociban, MLSZ-MLL között, meg szokásosan az EB rendezésből is csak néhányan a zsebüket szeretnék tömni, addig az ország, azaz mi nem fogunk profitálni...
  • Ramore
    #1560
    Nézd, egy jól megszervezett Eb-n az ország elvileg csak nyerhet, azaz profitálhat. Az indokokat amiket felsoroltál, azok vitathatatlanok, nem kérdés, hogy nem mi fogjuk megnyerni a pályázatot.
  • DJ Bee18
    #1559
    Isten őrizz, hogy itt EB-legyen, már elnézést. Még a fővárosunk körül sincs normális elkerülőút, nem méghogy a vidéki városok körül. Olyan káosz lenne a közlekedésben, és a felépült stadionokkal mi lenne??? Használná 1-2 ezer ember a több tizezres stadionokat? A pénzhiányról, meg a gyökér focinkról még nem is beszéltem. Vagy szerintetek normális dolog az, hogy milliárdokat költünk azért, hogy a csapat kvalifikáció nélkül kijusson az EB-re (mert amúgy soha az életben nem sikerülne), aztán rúgott gól nélkül lealázzanak a csoportban??? Gratulálok.
  • B0B0
    #1558
    Hát igen. Ez az a pici lényeg amit néhányan nem vesznek észre
  • Ramore
    #1557
    Matthaus nélkül nem az élet áll meg, hanem a fejlődés reménye, és bizony ebben benne van az Eb rendezés, a satnya játékosaink külföldre szerződésének lehetősége, mégtöbb nyugati edző Magyarországra csábítása, mégtöbb komoly szponzor megszerzése stb..... Kezded kapisgálni már?
  • Monoton
    #1556
  • B0B0
    #1555
    Hát ez az! Neked mindegy! Ezzem mindent elmondtál magadról
  • Girondins
    #1554
    Én csak azt állitottam hogy örűlnék egy magyar EB-nek. Egyébként nem hiszem h matthaus nélkul megáll az élet. Mindegy nekem hogy hogy hivjak a aszöv.kapitányt a lényeg h jo legyen a a csapat!
  • Ramore
    #1553
    Ébredj fel, ha nincs Matthaus, nincsen Eb, sőt, még lehet, hogy Matthaus is kevés lett volna ahhoz, hogy megszerezhettük volna a rendezés jogát, olyan vacak a magyar foci, és a stadionok állapota hűen tükrözi a labdarúgásunk színvonalát. Szerintem Te valamilyen szinten szimpatizálsz a mészöly-kisteleki baráti körrel, ugyanis aki a változást kívánta a magyar labdarúgásnak, az igen is a Matthaus szellemiséggel értett egyet.
  • Grenzjager
    #1552
    nah ahhoz képest hgy be akartad záratni a topikot.....


    és attól még Lothar Matthäus nem magyar szövetségi kapitány nem lehet topikja???

  • Grenzjager
    #1551
    pl. a Bolgároknak, románoknak annyi, de annyi zséjük van....

    Sőt a Ghánai Labdarúgó Szövetségnek is.....
  • B0B0
    #1550
    "MTK, Fradi, Ujpest, Vasas" Egyik sem kap új stadion, Pesten csak a Népstadiont újítják fel, de azt az EB-től függetlenül....
  • B0B0
    #1549
    A agyad csak magyarország határán belül lát valamit? Szerintem Matthaus jelen van továbbra is, nem halt meg. A topic marad, és lehet, hogy nem a kapitányság lesz a téma, hanem a régi sikerei. Neked meg nem kötelező benézni ide
  • Monoton
    #1548
    PFFFFF!!!!!! lökést a süllyesztőbe!!

    na haggyuk sztem !!
    jó ccakát
  • Girondins
    #1547
    Pénz nélkül nincs foci...egyébként egy sikeres eb rendezés óriási lökést adhatna a magyar focinak! klubszinten is!
  • Monoton
    #1546
    "Minek épitenénk elobb" Azért hogy ezzel is bizonyítsuk hogy fejlődő ország vagyunk akik képesek rendezni egy EB-t!!!
    ÉS bizonyítsunk az UEFA nak!!!

    Ha csak azért építünk hogy EB t rendezzünk akkor megint azt lehet hinni hogy a pénz motivál és nem a FOCI!!
  • Girondins
    #1545
    "Stadionokat meg csak akkor építenénk ha lenne eb??" --- Minek épitenénk elobb, azért hogy az MTK, Fradi, Ujpest, Vasas, stb. meccsein még kényelmesebben elférjen az az 500 néző aki kilátogat.
    Egyébként meg ki a f.sz törődik a horvátok hirnevével!?

    DE majd barátom megkérdezlek téged 2012-ben, hogy égés-e az a számodra, hogy egy francia-angol meccset nézhatsz pl. a sóstói stadionban? Szar lenne ugye?
  • Monoton
    #1544
    "2012-ben nálunk lenne az EB!" hidd el az akkora égés lenne mint Kisteleki pofája!!!!

    Szégyenbe hoznánk a horvátokat is!!!
    Itt max egy Alföld Cup ot lehetne rendezni!!!

    Hisz még Eb pályázatunk sincs kész!!!
    Stadionokat meg csak akkor építenénk ha lenne eb??
  • Girondins
    #1543
    Nem azért, de nincs értelme olyan dolgokról(emberekről) bexelgetni, akik már semmilyen szinten sincsenek jelen. Egyebkent Kistelekit és a bandáját én se szeretem csak nem utálom alapbol mint itt némelyek akik nagy bölcsen azt gondolják, hogy ők ismerik a magyarfoci összes árnyoldalát. Én nem támogatom egyik oldalt sem, csak azt szeretném ha minnél jobb csapatunk lenne meg, ha 2012-ben nálunk lenne az EB! És higyétek el nem azon mulik, hogy megkapjuk-e a rendezési jogot, hogy Matthaus a kapitány vagy sem! az uefa nem ezt nézi
  • Monoton
    #1542
    nemá mer behal az SG szerver
  • Ramore
    #1541
    ha már unod ezt a topikot, akkor talán nyisd meg a kisteleki fan topikot, vagy a mészöly rules topikot és menj át oda.
  • Grenzjager
    #1540
    10 a legjobb
    1 a legszarabb
  • Grenzjager
    #1539
    mé?
  • Girondins
    #1538
    Azt hiszem be lehetne zárni ezt a topicot!

    Danke Her Matthaus!
  • Monoton
    #1537
    ja ezt én is néztem de itt hogy van a szavazás?

    minél nagyobb pontot adsz ? annál rosszabra értékeled v fordítva?
  • Grenzjager
    #1536
    szazazz az elmúlt 20 év legpocsékabb szövetségi kapitányára
  • Ramore
    #1535
    jöhetne a jóisten is szk-nak hozzánk, akkor sem lesz semmiféle változás, viszont reélhetőleg Matthaus az országunk rossz hírét szét fogja kürtölni az egész világban, bár kétlem, hogy ez bárkit is meglepne még.
  • Ramore
    #1534
    ezt tőlem kérded? én is ezt írtam....
  • Monoton
    #1533
    Eb????????


    hmmm...
    Valahol olvastam hogy nem bírjuk értékelni a saját pályázatunkat mivel még nincs kész! :DDDdd
  • B0B0
    #1532
    A vezetők égése miatt nem lenne rossz, de szerintem sokkal károsabb lenne a magyar focinak. Úgyhogy semleges vagyok eme kérdésben
  • Grenzjager
    #1531
    én most már csak azért drukkolok, hogy a lehető legnagyobb senkiházi, a legbutább és a focihoz leginkább nem értő ember legyen a szövetségi kapitány is, és az MLSZ elnök is. Az MLL elnök már az...

    és EB se kapjuk meg az EB rendezést, mert nem készülnék el időre....stbstb, csak országblamázs lenne
  • Grenzjager
    #1530
    akkor még fiatal vagyok azért nem halottam róla.... de ugye Lotharnál nem volt nagyobb játékos, 'szal tök mindegy mit ért el spílerként, ha meg edzőként is 0, akkor ő lesz a mi emberünk...
    mit csinál most?? otthon varr az asszonnyal, púlóvert télire kutyáknak ???
  • B0B0
    #1529
    Khmm. Azért az egy dolog, hogy Haanról nem hallottál, a 70-es években az egyik legnagyobb holland játékos volt. Az 3x BEK győztes Ajax és a kétszeres VB ezüstérmes holland válogatott alapembere volt. Természetesen ez még nem jelenti azt, hogy jó edző lett
  • Grenzjager
    #1528
    most gondoljatok bele, augusztusban cirka ezzel lenne tele a nemzetközi média:


    "A magyaroknak nem volt jó Matthäus, majd mocskos módon elkergették Blazevicsot is"

    nagy ország image lenne az tuti
  • Monoton
    #1527
    főleg ők járnak jobban!!! :D
  • Grenzjager
    #1526
    az a Haan valami buzi kozmopolita holland??? és ő mit csinált??? még éltemben nem halottam a nevét....

    Blazevic még tud járni???


    jobb ha mindkettő nagy ívben elkerüli ezt a balkáni országot... mindenki jobban jár
  • Grenzjager
    #1525
    eddig is csak kudarc érte a fociban, miért tűnne el a kismocsoki???
  • Monoton
    #1524
    Miroslav Blazevic és Arie Haan is leülne a kispadra
  • Ramore
    #1523
    nem is kell ide olyan, egyrészt a látszat szerint azért, mert mi utáljuk az idegeneket és mi is meg tudjuk házon belül oldani a problémáinkat, másrészt viszont a tényleges helyzet az, hogy lopni, csalni, bundázni, játékosokat, edzőket adni-venni, kizsákmányolni az állami pénzeket és a naiv szponzorokat csak úgy lehet, ha minden pozicióban haverok vannak.