2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #1842
    :DDDD
  • Grenzjager
    #1841
    most komolyan az nem lehet, hogy ő lesz a végén még a szövetségi kapitány is ?!!


    hiszen egy hatalmas tudású, labdarúgást imádó, szavahihető, nemzetközileg is elismert tekintélyről van szó.....
  • B0B0
    #1840
    Ez a legjobb:

    "Mivel a 2012-es horvát-magyar Eb-pályázat miatt hamar rendet kellett tenni labdarúgásunkban, az érte aggódók nekiálltak pánikszerűen elnököt keresni. Mindenki hatalmas, őszinte megrökönyödésére azonban Csányi Sándor, Kóka János, Franz Beckenbauer, Elvis Presley, a Loch Ness-i szörny és a Horváth Cs. Attila hűtőjében még az ünnepekről maradt másfél kiló marhaszegy sem mondott igent a megtisztelő felkérésre, Kisteleki István – immár másodszor – kénytelen volt maga elvállalni a feladatot, bár korábban kézzel-lábbal tiltakozott ellene."

    :DD
  • AnuluWork #1839
    Sportkultúra pl. :)
  • B0B0
    #1838
    Nem hinném, hogy keresztbe akar tenni. Szeretne győzni. Gondolj csak bele, milyen jól hangzana: Kistelekivel sikerült! Csak azzal nem számol, hogy az ő személye ellehetetleníti.
  • B0B0
    #1837
    Nem azért mert Kisteleki az elnök, hanem egyántalán azért, mert az ő személyének felbukkanása a magyar labdarúgás irányításában nemzetközi hírnevet szerzett neki, ami maximálisan negatív értékű és egy ilyen szín hazug ember senkinek sem jelent garanciát sehol!!!
  • Láma!
    #1836
    ezt olvassátok el, nagyon nagy:D
  • Grenzjager
    #1835
    lothart fikáznóknak:


    szal azért szép lassan kiderült (Sunday Telegraph, 2006.02.26) hogy az angol-magyar meccs Matthäusnak köszönhető, ő kezeskedett volna, hogy az angol válogatott felkészülését segítve, az Eriksson által várt spéci 4-4-2-ben játszott volna a magyar válogatott. Eriksson most azon volt kiakadva, hogy káosz van HUNGRYLANDban, meg még szövkap sincs, és az új meg nem biztos hogy tartja magát elődje ígéretéhez.


    Na én az angolok helyében sűrgősen lemondanám a meccset!!




    "In terms of style,'' he said at FA headquarters on Friday, "we should have chosen Norway as preparation for Sweden. But Norway would kick us!'' Amid laughter he added: "No, what I mean to say is that they would try everything to beat us. Scandinavian teams always find that bit extra against England. So we decided to go for Hungary instead. But before making the decision I went to Lothar Matthaus [the great German midfielder was appointed coach of Hungary in 2004] and asked if he wanted to play at Wembley [sic]. 'Yes,' he said, 'I'd love to.' So I said, 'Well, you must do one thing for me - you have to play 4-4-2 [Sweden's formation].' And he said 'No problem.' But he's not the manager any more!'' Matthaus left last month to join the Brazilian club Atletico Paranaense. ''So I don't know,'' said Eriksson, ''what will happen.''

    When Matthaus's successor is appointed, no doubt Eriksson will have a word in his ear before the countries face each other at the end of May; one supposed candidate, John Gregory, would surely do all in his power to help England. But first the Uruguayans will be asked to test the men Eriksson has pencilled in for England's big kick-off in Frankfurt on June 10. ''The best 11, in my opinion, will start the game,'' said Eriksson. ''But I have to bear in mind those players involved in the Champions League. They probably will not do 90 minutes. To save them, it's in my interest - not just that of their clubs.'' So expect the midfield of David Beckham, Steven Gerrard, Frank Lampard and Joe Cole to give way (along with John Terry) at the interval or soon after, perhaps enabling the Swede to take another look at a diamond shape with Michael Carrick at its base.



    magyarul kezdődik az ország JOGOS LEJÁRATÁSA !!
  • Grenzjager
    #1834
    na kocsiját már elintézték a szemétnek, remélem a következő a családja lesz, és szépen lemond
  • Grenzjager
    #1833
    nem, de majd ő elbassza nekünk, s így lesz jó a taljánoknak


    de egyszerűen


    NEM HISZEK A KISTELEKINEK!!
  • szanics
    #1832
    ugye nem gondolod, hogy azért kapja Olaszország az Eb-rendezés jogát, mert Kisteleki lett az elnök?
    ...azért kapják majd ők, mert pl. a repterükről nem egy óra alatt lehet beérni a főváros központjába
    ...mert van stadionjuk
    ...mert van sportdiplomáciájuk, és sorolhatnám
  • Grenzjager
    #1831
    mondom engem csak az zavar, hogy azt mondta Kisteleki "mindent meg kell tenni az EB rendezéséért"


    magyarul nála ez annyit jelent, hogy keresztbe fog tenni ahol tud, hogy ne a horvát-magyar pályázat nyerjen.

  • Grenzjager
    #1830
    István, a király

    Budapest, február, 27., 14.20 Véget ért a közgyűlés névre keresztelt bohózat.

    A szavazatszámláló bizottság másodszor is befejezte munkáját. Eszerint Kisteleki István 66, míg Pellady Péter 30 szavazatot kapott, eszerint Kisteleki "Szavahihető" István az MLSZ új elnöke.

    (nb1.hu)


    akkor annyi


    várom a további mélyrepülést, és azt hogy Olaszország kapja az EB-t.


    Nincs is messze Milánó!! Fel a fejjel!!

  • [Jakuza]
    #1829
    Voltak neked illuzioid ezzel kapcsolatban ?

    Viszont ez volt az utolso szo. :P

    "Kell-e nekünk egy olyan elnök, aki nem tartja be a szavát?"
  • Láma!
    #1828
    Kisteleki az MLSZ elnöke....
  • B0B0
    #1827
    Ott a pont!
  • Grenzjager
    #1826
    jha,

    amúgy ha nem Lothar hanem más lett volna a szövkap, akkor őt fúrja meg a Kisteleki. Ő akar hatalmon lenni, de remélem soha
  • [Jakuza]
    #1825
    Latod van akinek a ket agytekervenyevel nehez ezt felfogni. :P
  • djemba-djemba
    #1824
    igaz
  • B0B0
    #1823
    Te meg szanics marhára meg tudsz sértődni, ha valaki obszcén szavakkal illet, csak az a baj, hogy te ugyanezt eljátszottad velem például...
  • B0B0
    #1822
    Aki nem látja, hogy Kisteleki mennyire arra megy rá, hogy MLSZ elnök legyen, és így mégtöbb pénzt keressen az nem tudom, hogy igazán mit gondol. Mert ez annyira nyilvánvaló mint egy pofon...
  • szanics
    #1821
    Nem ismerem személyesen Kistelekit, de a cél nem az ő elnöksége volt, hanem az, hogy Lothar és körei távozzanak. Bizonyos üzleti köröknek ugyanis ez állt érdekében, akik ezért megbízták Kistelekit, hogy "tegyen rendet"...
    Ez már réges-régen nem a fociról szól, de ezt eddig is tudtuk.
    Azt viszont fenntartom, hogy Kistelekivel nem lesz rosszabb, mint Bozókyval volt, ez biztos...
  • Láma!
    #1820
    "Nem az volt a cél, hogy Kisteleki legyen az MLSZ-elnök, de hiába is próbálnám megmagyarázni szűkre mért értelmednek, hogy ennek mi volt a valódi oka."

    nekem megmagyarázhatnád hogy mi volt akkor az oka, mert érdekelne. ezek szerint te személyesen ismered kismocsokit, szal elsökézböl tudod mik a tervei.
    felvilágositanál mindekt is ha megkérlek?
  • [Jakuza]
    #1819
    Lattam.
    Csak a kiegeszitesek miatt vagtam ismet be.
  • djemba-djemba
    #1818
    #1810
  • [Jakuza]
    #1817
    Igaz, hogy mar azt is letagadod, amit itt allitottal.Magyarzhatod a bizonyitvanyod, attol meg elegtelen.
    Ennyit arrol, hogy nem csak fasz, gyava, hanem egy hazug ember is vagy.
    De legalabb vegre eltunsz.
  • szanics
    #1816
    Nem az volt a cél, hogy Kisteleki legyen az MLSZ-elnök, de hiába is próbálnám megmagyarázni szűkre mért értelmednek, hogy ennek mi volt a valódi oka.

    Én nem mondom, hogy rosszul gondolkodsz, gondolkozz úgy, ahogy jól esik, tudod, ettől vagyunk különbözőek. Nekem megpróbálhatod megmagyarázni, hogy nekünk milyen rossz lesz a Kisteleki-féle irányítás, de a helyzet az, hogy sokkal rosszabb nem lehet, mint a Bozóky-féle...
    Én megpróbálhatom Neked megmagyarázni, hogy Kisteleki jobb MLSZ-elnök lesz, nem fogod elhinni nekem.
    Mondhatod, hogy Matthäus jó kapitány volt, nem fogom elhinni.
    Mondhatom, hogy nem volt jó, nem fogod elhinni.

    Nincs ezzel semmi baj, de ez a keménykedős szöveg, a rágalmazás, a faszozás bizony felvet pár kérdést bennem egy 35-40 közötti emberről, akinek kora szerint családapának kéne lennie, de az Ég mentsen meg minket ettől...

    (ha már ennyire személyeskedünk, bár eddig ezt próbáltam elkerülni, és most is finoman fogalmaztam)

    Jakuzával folytatott párbeszédemet ezzel lezárom, gyengeelméjű egyénekre nem pazaroljuk a leütéseket (egyeztettem Kistelekivel és megegyeztünk ebben).
  • [Jakuza]
    #1815
    Ennyit errol.

    Genzwein Ferenc: Visszalépek!

    "Mi az, ami leginkább elrettentette és visszalépésre késztette?
    – A folyamat maga, amely hetek, hónapok óta zajlik, de ha akarja, mondok konkrét példát is. Ott volt az amatőrök velencei tanácskozása. Kérdem én, milyen demokrácia az, ahová csak egy elnökjelöltet hívnak meg, a másikat, aki nagy lelkesen odamegy, hogy szót kérjen, a terveiről beszéljen, egyszerűen be sem engedik, megalázva ezzel, a harmadikat pedig – és ez lettem volna én… – meg sem hívják. Odamentem volna, ha igényt tartanak rám. "

    Ki lehetett egyedul a gyulesen ?
    Na kicsoda ?
    Lehet talalgatni.
    A Szanics altal emlegetett sikeres, tiszta es joerkolcsu Kisteleki.
  • [Jakuza]
    #1814
    Latod itt latszik, hogy te beszelsz arctalansagrol, aztan nincs a pucadban ver, hogy tisztazd ezt negyszemkozt.
    Arrol meg nem is beszelek, hogy melyen hallgatsz arrol, hogy az allaspontod hibas volt es maris cafolhato a Kistelekivel kapcsolatban.
    Neked ilyen az igazsagerzeted, pedig nyiltan kijelentheto, hogy a hazugsagsag amit eloadott a Kisteleki az MLSZ elnoki posztrol, amit eddig nyilatkozott.

    "Nem akarok semmi penzert MLSZ elnok lenni."

    Teged es a hasonlo marionettfigurakat meglehet vezetni az ilyen hazugsagokkal, mert az ertelmi szinteddel nem tudod felfogni, hogy mar a tobb honappal ezelotti Mattheus es MLSZ megbuktatasakor az volt a fo cel, hogy Kisteleki keruljon az elnoki szekbe.

    Erdekes, hogy az itteni forumozok elore lattak ezt, es amikor leirtak mar akkor a velemenyuket lehulyezted oket, hogy csak okoskodas az egesz es elfogultak mind.
    Vegulis akkor ezekszerint biztos nekik ill nekunk kene az allaspontukon valtoztatni, amikor kiderul az igazsag a mult tukreben.
    Nincs itt ebben semmi igazsagosztas, csak ez a valos helyzet.
    Igy aztan oszthatod az eszt nekunk arrol, hogy mi milyen rosszul gondolkodunk.
    A velemenyemet meg fenttartom az vagy aminek jellemeztelek, bar lehet egy ket dologgal kikellene egesziteni, mert a gyavasag is beleferhetne a jellemabrazolasodba.
    Ilyen emberek miatt tart ott a labdarugas, ahol tart.
  • szanics
    #1813
    Valahogy érdemben ezúttal elfelejtettél hozzászólni a témához...
    A hangnemen - "fasz vagy", stb. - nem hiszem, hogy nekem kéne változtatni.
    Hétvégén nem foglalkozom beteg emberekkel... Amúgy szerinted bárki kíváncsi Rád élőben, főleg én? Tévedés. Az interneten mocskolódni, másokat rágalmazni, ez megy Neked, de nagyon. Továbbra is figyelmedbe ajánlom a rendőrkapitányságot, ahol feljelentést tehetsz - sőt, köteles vagy azt tenni, amennyiben ilyen információd van - Kisteleki István ellen. De ha nincs, akkor egy kicsit szerényebben...
  • [Jakuza]
    #1812
    Mi van ecsem kiborult a bili, hogy mas is elmondta, hogy egy fasz vagy es olyanokat fogalmaztal meg Kistelekivel kapcsoltaban, ami 2 honap mulva maris cafolva van ? Ennyit arrol, hogy ki osztja az eszt, mert amit mi tisztan lattunk az az elfogultsagdban, azt te elkepzelhetetlennek tartottad.
    Mondjuk nem csodalkozom rajta.

    "attol még igaz hogy kisteleki nem akar semmilyen szerepet vállalni a magyar labdarugásban, ha az mlsz elnökség lemond mi??"

    Te beszelsz arctalansagrol ?
    Mondtam irj egy privatot, hol talalkozzunk aztan meglatjuk milyen hangnemben mersz majd velem beszelni, ha a szemembe nezel.
  • szanics
    #1811
    Ha elkezd dolgozni, majd meglátjuk, van-e ok örülni, vagy sem.
  • djemba-djemba
    #1810
    – A folyamat maga, amely hetek, hónapok óta zajlik, de ha akarja, mondok konkrét példát is. Ott volt az amatőrök velencei tanácskozása. Kérdem én, milyen demokrácia az, ahová csak egy elnökjelöltet hívnak meg, a másikat, aki nagy lelkesen odamegy, hogy szót kérjen, a terveiről beszéljen, egyszerűen be sem engedik, megalázva ezzel, a harmadikat pedig – és ez lettem volna én… – meg sem hívják. Odamentem volna, ha igényt tartanak rám.
    (Genzwein)
  • szanics
    #1809
    rohadt nagy igazságosztó vagy te
    a rendőrség még arról sem döntött, hogy egyáltalán indít-e eljárást az ügyben, de te már itt üvöltesz véres szájjal, hogy állami pénzekből sikkasztottak, stb. De mielőtt még tovább szaladnál a marha okos kis fejtegetésedben: a Profi Liga Kft - innen történt az utalás - egy magánszervezet, melynek több bevételi forrása van, így tehát adott a számláján egy bizonyos összeg, amiből Kisteleki átutaltatott az MLL számlájára.
    Azért, mert Te azt olvasod, hogy - az egyébként végletekig "tisztességes" Bodnár György szerint (aki csak háromszor tudta értékesíteni azokat a tv-s jogokat, amiket a rendszerváltás után bagóért megvett, és ebből a mai napig pénze van, így tehát kihúzott már többmilliárd forintot a magyar csapatok és a szövetség zsebéből, és ezt NEM is tagadja) "a liga a sportág reorganizációjára szánt 3,1 milliárd forintos állami hitel maradékához nyúlt hozzá", az még nem azt jelenti, hogy ez így is van. Bodnárról ugye nem kell ecsetelnem a magyar labdarúgás jakuzájának, hogy mennyire talpig úriember...
    Ennyit arról, hogy ki kinek a véleményére ad.
    Én fenntartom, hogy Kisteleki munkáját lássuk előbb, majd utána lehet kritizálni. Végre van valaki, aki volt labdarúgóedző, tehát köze van a szakmához, sikeres üzletember, és vállalja ennek a kalap szarnak az irányítását, erre mindenki nekimegy.
    Megtennéd, hogy értékeled szeretett elnökurad, Bozóky Imre munkásságát?

    Záró mondataid értelmes emberre vallanak. Arról beszélek, hogy te itt mindenkit sikkasztással vádolsz, osztod az észt, de persze arc nélkül, mert azt a fórumon marha könnyű... Tessék jelentkezni egy tv-s vitaműsorba - be lehet kerülni, ne aggódj - és ott büntetőjogi felelősséged teljes tudatában közöld ezeket. Na akkor leszel igazán fasza gyerek!

    Vagy még jobb ötlet: miért nem jelented fel Te Kistelekit a rendőrségen? Esetleg ha tisztában vagy az ügy körülményeivel, menj be és mondd el a rendőrségnek, hogy sikkasztott állami pénzekből, és bizonyítsd is be!

    Örülök, hogy bár le nem írtad, de most már tisztában vagy az edzőképző központ és a Bozsik-program közti különbséggel...
  • Láma!
    #1808
    attol még igaz hogy kisteleki nem akar semmilyen szerepet vállalni a magyar labdarugásban, ha az mlsz elnökség lemond mi??
    lemondott. ö meg az utod lesz. és örülhetsz. de minek?
  • [Jakuza]
    #1807
    Te mirol beszelsz ?
    Milyen maganszervezet szamlajarol ?
    Hogy tudjal rola kicsit elfogulatlanul, az allam altal dotalt reorganizacios hitelbol tortent az atutalas.
    Ha ez neked maganszervezet szamlaja, akkor csak gratulalni tudok neked.
    Ennyit arrol, hogy idezzem toled: "A "sikkasztás állami pénzekből" köszönőviszonyban sincs azzal, hogy valaki egy magánszervezet számlájáról egy másikra jogcím nélkül utal".
    Az arc nelkulisegrol pedig, akarsz egy idopontot ?
    Maganban egyeztetunk es megismerheted az arcomat, ha ennyire vagysz ra.
  • szanics
    #1806
    Lassan mondom, hogy mindenki értse: "a Mezey György által vezetett EDZŐKÉPZŐ KÖZPONT az elmúlt öt évben százmillió forintos veszteséget könyvelt el."
    Márpedig ezt az EDZŐKÉPZŐ KÖZPONTOT - tehát NEM a Bozsik-programot - köztudottan Mezey "gazdagodjunkmeggyorsanésokosan" Gyuri bácsi felügyelte, és a Bozóky-éra alatt bulizta ki magának az üzemeltetését. Ezt sem varrnám Kisteleki nyakába, tudom, Neked menni fog.

    Másik fele: Ti azért utáljátok a Kistelekiéket, mert megbuktatták Matthäust, akit pedig saját eredményei buktattak meg. Nehéz lett volna kinyomni egy olyan kapitányt, aki az elődeinél jobb eredményeket produkál...
    Fórumon egyébként marha könnyű pondrózni, meg elküldeni Kistelekit mindenhova, személytelenül, arc nélkül. Ebben nagyon nagy vagy. Arról, hogy Kisteleki jó MLSZ-elnök lesz-e, később kapunk választ. Azt hiszem, egyben biztosak lehetünk: nem lesz rosszabb, mint Bozóky Imre volt. A "sikkasztás állami pénzekből" köszönőviszonyban sincs azzal, hogy valaki egy magánszervezet számlájáról egy másikra jogcím nélkül utal, de ha ez így is történt, arra is fény derül majd.

    "Jo lenne ha elgondolkoznal ezen egy kicsit, na persze ha van mivel es mirol." - Értettem, igazságosztó Úr. Igyekszem.
  • [Jakuza]
    #1805
    Miert mit gondoltal, nyereseges lesz az utanpotlas szponzoralasa, 5 ev alatt ?
    Igen azt mondom mindenkeppen.
    Egy 6 eves fiucskabol 5 ev alatt lesz 11eves serdulo focista, akit sem eladni nem lehet meg, sem masfajta (teszem itt reklambevetel stb) beveteleket nem tud produkalni.
    Mit gondoltal, az utanpotlasneveles rovid tavon megterul ?
    Nem.
    Nem veletlen, hogy pl Angliaban is a Toto es hasonlo bevetelekbol szponzoraljak az utanpotlasnevelest.

    Masik fele.
    Igenis a Kisteleki tehet rola, arrol ami van.
    Nyugodtan a nyakaba lehet varni mindent.
    Amugy is kerdem en miert nyilatkozza a Kecskés László, hogy Kisteleki nem tud garanciat adni a penzek helyes felhasznalasarol ?
    Meg aztan mi a f*sz koze van a Kistelekinek az utanpotlashoz ?
    Rajta keresztul kell bonyolitani az OTP es MOL szponzoralasat?
    Engedelyt kell kernie egy szponzornak, hogy odaadhasson penzt barkinek is ?
    Egyertelmusitti a helyzetet, hogy eddig is valoszinuleg a kezen folytak at ezek az osszegek, ha egy OTP vezeto Kistelekitol ker garanciat a penz helyes felhasznalasarol.
    Az MLSZ,valogatott es Mattheus meneszteserol meg egyertelmuen o tehet, ez volt az elso 3 indok amit a szponzor felhozott.
    Csodalkozom, hogy a szemedben, miert ilyen nagy ember ez a pondro.
    Nem reg meg sajat szavaiddal bizonygattad, hogy a Kisteleki nem azert csinalja amit csinal, mert o akar az MLSZ elnok lenni, itt verted a palavert, hogy o a jofiu es majdnem Messiasnak kialtottad ki.
    Ennek ellenere a Messiasod ugy kezdte az evet, hogy sikkasztott allami penzekbol 157 millio forintot.
    Jo lenne ha elgondolkoznal ezen egy kicsit, na persze ha van mivel es mirol.
  • Láma!
    #1804
    egy csaapt nem attol jo hogy topikja van, söt:P
  • DJ Bee18
    #1803
    beszélgethetünk a Rómáról is, még topicja sincs