2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #1882
    Annyiból megértem Grenzjägert, hogy ő Matthäus topicjához adta a nevét, nem pedig az MLSZ és MLL-éhez!

    De 'gabber_saviola' remélem ezé még nem ücc meg ;)
  • Grenzjager
    #1881
    mi a bajod velem ??

    nem hinném hogy valaha is beszóltam volna neked vagy vitáztunk volna. soha semmit nem indokolsz....

    de akkor légyszíves a Témaindító mellől is huzzál ki !

  • B0B0
    #1880
    Ha Matthäus befut, akkor tuti Kisteleki kitalál valami olyasfélét, hogy tulajdonképpen ő is támogatta, csak elküldte még tanulni, hogy jobb legyen :))
  • miccoli002
    #1879
    Amugy meg én nagyon megfontolnám ha már magyar kapitányt akarunk akkor nem e kéne hazhozni a Fazekast,mert legalább ő egy igazi profi,megbecsülték másországban is és határozattabnak,lelkesebbnek tünik mint a magyar "öreg" edzők.
  • miccoli002
    #1878
    Sokaknak például Kistelekinek fogalma sincs mit is veszített Matthaus távozásával amagyar foci.
    Akárhogy is,de egy Róthall meg Egervárival nem lehet kilábalni a gödörből.
    Én már régebben is mondtam,azt kivánom,hogy Lothar mutassa meg braziliába,hogy ki is a "magyarok Istene" és aztán mondjuk 5év mulva amikor Loddar már a németválogatott vagy a Bayern kispadján virit mi meg 110ek leszünk a világranglistán,majd kiállhat ugatni Kisteleki is,hogy valójában ő támogatta Matthaust meg ez meg az.......és lesznek akik még neki fognak hinni.
    Nembaj majd a Róth kap 4 vagy 6évet csapatot épiteni,másnak 2járt szűken,mert nem volt jóban Egervári Sanyikával.
  • Láma!
    #1877
  • gabber_saviola
    #1876
    kértelek, hogy hagyd abba
  • Grenzjager
    #1875
    nekem gáz mert így olyan mintha én adtam volna ilyen szar címet neki


    ANNÓ óóóó

    meg MATTHAUS

    alt+132 = ä
  • Nadi
    #1874
    Most amúgy nem tökmind1, mi a címe a topiknak?
  • Grenzjager
    #1873
    ekkora probléma ha elkanyarodunk egy témáról ?

    a legtöbb nem játékkal foglalkozó fórum mondhatni zipzár "rendszerben" van, egyik téma után a másik egymásra épülve.

    azt elismerem, hogy az eredeti témától elmentünk, de akkor már lehetett volna egy kreatívabb, blikkfangosabb címet is találni...


    de így...
    - mert nem "nosztalgiázhatunk" Matthäus-on?
    - mert például ezek után nem írhatunk Mezey doktorról, aki jelenleg nem tagja egyik szervezetnek sem...etc
  • B0B0
    #1872
    Szerintem is bökhettél volna ide is egy hsz-t de mindegy! Ettől még lehet itt beszélni Matthäusról is.
  • Ramore
    #1871
    kezd velem!
  • [Jakuza]
    #1870
    Valamit lekell irnom, nehogy azt higyje Saviola, hogy ellene iranyul a mondanivalom, latom, hogy a Moderator topicba irta be az atnevezesrol szolo hozzaszolasat.
    Tevedett, mert ide is irnia kellett volna.
    Hibazott. Ez van remelem korrigalja igy utolag.
  • [Jakuza]
    #1869
    Csak annyi, hogy egy rendes moderator nem onkenyeskedik ilyen eseteknel, hanem elore bejelenti, ha legalabb mar nem kerdezte meg mas velemenyet a dologrol.
    Vegen meg ismet jon az AVH, ha rosszak leszunk ?
    Igaza van Ramorenak, hogy ilyen erovel a Palermo topic is beolvaszthato az Olasz labdarugasba, foleg miutan ott is vannak nem csak a Palermorol szolo hozzaszolasok, hanem szamos az Olasz labdarugassal kapcsolatban allo is.
  • Punker
    #1868
    ezt a sok szemetet nem fogom átolvasni, küldj 1 listát kit vágjak ki és kész.
  • Láma!
    #1867
    most mi a gondotok??
    tényleg csak az MLSZ és az MLL volt a téma már nagyon régóta. Engem speciel nem zavar.
  • [Jakuza]
    #1866
    LOL.
    Saviola baratunk megint kezdi a kis Sztalini partizankodasait. :P
  • Ramore
    #1865
    mire adsz időt? :) válaszolj inkább a kérdéseimre, amiket kitöröltél, de talán egyszerűbb lenne, ha felvállnád, hogy nem szimpatizálsz Matthaussal, és ezért nevezted át a topikot, és ezért törölted a hozzászólásomat. vállad végre magad!!!
  • gabber_saviola
    #1864
    mikor fejezed be végre?
    adok még egykis időt
  • Ramore
    #1863
    ha te törlöd a tisztességes hozzászólásokat, és a jelek szerint más hangvételt nem viselsz el.
  • Ramore
    #1862
    egyúttal javasolnám, hogy a Palermo nevezetű topikot töröljék, avagy nevezzék át, de minimum olvasszák bele az olasz labdarúgás topikjába
  • gabber_saviola
    #1861
    személyeskedsz?
  • Ramore
    #1860
    a kis óvodás, vagy inkább Matthaus ellenes vip elvtárs nem viseli el a tisztességes hangvételű kritikát sem, tehát óvatosan fogalmazzál. :)
  • Ramore
    #1859
    nahát, cenzúrázzák a topikot a kedves elvtársak! :) lol
  • gabber_saviola
    #1858
    fejezd be légyszives
  • Grenzjager
    #1857
    és a többi 150 topikkal is ezt teszed ??
    árgus szemekkel vizslatod, hogy.... ??


    ha jól emlékszem csak egyszer kérted hogy csak és kizárólag matthauszról legyen szó, de ezt már akkor sem értettem.

    Van hogy egy topiknak vannak úgymond "kiágazásai" más témákra, és most elmentünk egy picit témától, de lehet hogy lesz ő még szövkap

  • gabber_saviola
    #1856
    szia neked is -.-

    nah akkor szájbarágósan:
    nem picit, hanem NAGYON eltértetek Matthaustól, ezért lett a név változtatás.
    nem egyszer kértem már, hogy Matthausról legyen szó itt a topikban....de kutyát sem érdekelt ugyanúgy ment tovább a flém meg az off.
    sosem mondtam hogy nem szeretem Matthaust, valótlant ne mondj légyszi.
    nem kell mégegy ilyen stílusu topik, pont azért lett ez így megoldva


    nah akkor flém és off vége, lehet a címben szereplő témával foglalkozni
  • Ramore
    #1855
    Nem igazán értem miért volt rá szükség, bele kell, hogy férjen egy Matthaus topik a sport rovatba, még akkor is, ha egy picit elkanyarodtunk a tárgytól. Más helyeken meg szokták kérdezni a topik látogatóit, hogy mit szólnának hozzá egy névváltoztatáshoz, netán még ki is kérik a véleményüket az új névről. Ezzel az erővel a topikok nagy részét át lehetne, sőt át kellene nevezned. Azért, mert nem kedveled Matthaust, attól még lehettél volna egy picit demokratikusabb! Itt jegyezném meg, hogy nyithattál volna egy külön topikot is az MLSZ-nek, vagy az túl megerőltető lett volna, netán pusztán csak a spórolás miatt döntöttél így?

  • a.carkey
    #1854
    pl. #1848?
  • gabber_saviola
    #1853
    az a valaki Én voltam, mivel itt minden volt csak Matthaus nem -.-

  • Ramore
    #1852
    valaki átnevezte a topikot, úgy látszik a sport rovarba nem fér bele Lothar Matthaus személye.
  • Kaplan
    #1851
    Köszönöm.
  • szanics
    #1850
    Atletico Paranaense
  • B0B0
    #1849
    :DD
  • Kaplan
    #1848
    Hát ez nagyon gáz. Romokban a magyar foci... Szöv.kapitányunk mikor lesz? Pff...
    Apropó Lothar csapata Brazíliában hanyadik most? Vagy mi a nevük csak, hogy tudjam.
  • Grenzjager
    #1847
    legyen Bozóky az MLL elnök és kedződjön az egész elölről
  • B0B0
    #1846
    XDD
  • Láma!
    #1845
    "A liga elnökségéből Ferencz Gábor, Kovács Péter és Szima Gábor is bekerült az MLSZ vezetőségébe, ez nem biztos, hogy egészséges állapot."
    hát ebben van vmi. a szima mi a francot keres ott???
  • Láma!
    #1844
    mai sportban beszólás: "Ki lesz a liga elnöke? Vagy talán most jön a centralizálás, és a liga beolvasztása az MLSZ-be??? Valószínű, mert ugye konkurens vezetőkre nincs szükség a magyar demokratikus futballvilágban..."


    ez engem is érdekelne
  • Ramore
    #1843
    én nem bánnám