2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • Monoton
    #2002
    inkább csak edző mint kapitány :P

    nade tényleg Király később csatlakozik!

    de a Torgellinyót még mindig nem értem
  • szanics
    #2001
    Csak hogy tudd: Király az elsőszámú kapus, vele megegyezett Bozsik, hogy most nem jön haza, mert egy napot tudna maradni.
    Amúgy ezt az információt - mármint hogy Bozsiknál is Király lesz az elsőszámú kapus - kb. azóta lehet tudni, hogy kinevezték az új kapitányt.
  • Láma!
    #2000
    igen, és ha netalán mi kapjuk meg, akkor hudenagyon kistuloki érdeme lesz majd, vagy legalábbis annak lesz beállitva. lehet mégis kimegyek az uj zélando meccsre, és tüntetek az mlsz, és bozsikék ellen...

    [tek]
  • [Jakuza]
    #1999
    Na ez lehet a makja a Kisszemetinek.

    Olasz bundabotrany:


    A La Gazzetta dello Sport szerint Franco Carraro lemondásával veszélybe került a 2012-es olasz Eb-pályázat is. Mint ismeretes, a hat év múlva megrendezendő kontinenstornára hárman jelentkeztek: az olaszokon kívül közös rendezésre készül a magyar és a horvát, illetve a lengyel és az ukrán szövetség is. Fabio Licari, a Gazzetta szakírója úgy értékeli, hogy a szerinte a toronymagas favorit olasz pályázatnak Carraro lemondásával romlottak az esélyei, még akkor is, ha a szövetség volt elnöke megtartja posztját az UEFA végrehajtó bizottságában.
  • [Jakuza]
    #1998
    Most jottel ra, hogy az egy hulye ? :P

    Kapusposztokon mar belenyult.

    "Végh Zoltán képviseli az állandóságot, de rá minden bizonnyal tartalékként számít a kapitány, mint ahogy elődei is. Az elsőszámú kapus posztjáért két jó formában lévő kapus, Csernyánszki Norbert és Rabóczki Balázs vívhat"
  • djemba-djemba
    #1997
    pfffff, már most látom Bozsik mekkora érzékkel válogat...balfasz
  • Láma!
    #1996
    Sebők, polonkai, virág, kiss????
  • Zséé
    #1995
    Budapest, május 10., 15.50 Nemzetközi csempészbanda fontos tagja volt a játékvezető.

    Amint arról már korábban beszámoltunk, egy, az első osztályban tevékenykedő bírót állított elő a VPOP. A szervezet mai sajtótájékoztatóján kiderült, az illető nem más, mint Saskőy Szabolcs. Dr. Bencze József tábornok, a VPOP parancsnoka elmondta, mintegy ötmilliárd forint értékű csempészésről és import ÁFA-csalásról van szó. Az előállított hat személy - egyikük Saskőy Szabolcs - megbízásából Kínából származó árukat, elsősorban ruházati termékeket vámkezeltek, ahogy a tábornok fogalmazott, "papíroztak alá".
    A házkutatások során a nyomozók számos nagy értékű festményt is lefoglaltak (Munkácsy, Csontváry stb.), ezek mindegyike a legutóbbi nagy aukciókon talált új gazdára. Ezen kívül szintén a házkutatások során mintegy ötszázmillió forintnak megfelelő készpénzt (forint, euró, dollár) foglaltak le a hatóságok.
  • Monoton
    #1994
    hu de kihalt a topity!!!!
  • mesor
    #1993
    Egy kis érdekesség!
    [URL=http://index.hu/sport/foci/simekpeter/]"Nekünk Temesvár már nyugat"[/URL]
    Sajnos tényleg lehet benne valami...
  • szanics
    #1992
    Nem vártam el, hogy értsd...
  • [Jakuza]
    #1991
    Ezzel azt akartad kifejezni, hogy erzeketlen vagy ?
    No heart, no pain ?
    Gratula. :P
  • Láma!
    #1990
    ha nem tudsz uszni ne mássz fára mert elüt a villamos.
    mivan? idézetgyüjtemény topik?
  • szanics
    #1989
    "Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa."
  • [Jakuza]
    #1988
    ....Így ömlött volna szájából a szó,
    Ha volna önben szellem és tudás.
    De szellemet, boldogtalan dudás,
    Ön sose látott s tán azt tudja csak,
    Hogy hülye fráter is lehet lovag!
    De hogyha önben annyi lelemény
    Lett volna mégis, hogy kivágja szépen
    Mindazt, amit most összehordtam én
    E díszes, úri hallgatók körében:......
  • Láma!
    #1987
    érdekes én értem.
    és ne személyeskedjetek!
  • szanics
    #1986
    Óriási szerencsétlen majom vagy, de a lényeg, hogy élvezed.
    Ha az előző vezetés nem költ máteuszokra meg pelládikra többszázmilliót, és nem tünteti el a Real-meccs, stb. bevételeiből származó pénzeket, akkor a Bozsik-programot még mindig támogatná ez a két cég, és ez a probléma nem állna fenn.

    "...hogy ha annyira nem a Kisteleki tette tonkre az egeszet, akkor miert nem is probalta rendbe tenni..." - ez a félmondat tökéletesen megmutatja elméd maximális kapacitását. Ha a mondat értelmét megtaláltad, akkor szólj.

  • [Jakuza]
    #1985
    Jaj nem kell megint ez a tereles.

    Olvasgasd el inkabb, hogy ha annyira nem a Kisteleki tette tonkre az egeszet, akkor miert nem is probalta rendbe tenni azzal, hogy mint uj MLSZ elnok ismet elkezd targyalni a MOL es OTP vezetoivel az ujboli szponzoralasrol.
    Sot miert is hazudta azt, hogy targyalnak, amikor ez meg sem tortent.
    Egyertelmu fel, hogy kiderul az igazsag.

    Hiszen allitolag a Bozoki lopott el mindent, de a MOL erdekesen ezt nyilatkozza.

    "A Mollal pedig egyáltalán nem egyeztetett a szövetség. A két cég a program előző vezetésével szívesen folytatta volna a munkát, de az akkori vezetőségből jelenleg senki nincs az MLSZ vezérkarában."

    Hmmmm. Ezt a Kistelekit erdekes modon senki sem szereti.
    En sem szeretnem, ha hazudik osszevissza valaki allandoan.
    Hiszen eddig amit csinal az nem mas csak a hazugsagokra epulo kesze-kusza allapotba taszito tettek tomkelege.

    1.Nem akarok tobbet a labdarugasban dolgozni. (valoban nem dolgozik)
    2.Nem akarok MLL elnok lenni.(valoban nem akart)
    3.Nem akarok MLSZ elnok lenni.(valoban nem akart Szanics szerint)
    4.Kulfoldi edzot hozok. (hozta a pereputtyat)
    5.Targyaltam a szponzorokkal. (targyalt csak a szponzorok nem tudnak rola)
    6.Tiszta atlathato szervezetet akarok. (meg szerencse, hogy egybol 100 millios tetelu sikkasztasokrol esett szo)

    Meg hany igaz igeretet fogunk latni tole ?
    Mondjuk teged lehet etetni, mert marionett figura vagy Szanics, ha nincs agy eleg ha a muvesz rangat zsinoron.
  • B0B0
    #1984
    Egyszer tapsoltam Jakuzának és te rögtön általánosítasz. Ez vagy te! Arra meg, hogy nincsenek saját gondolataim csak annyit mondok:
    továbbra is "Bozóky Imréd"-et írsz és el sem olvastad azt amit írtam, hogy itt senki sem istenítette Bozókyt! Inkább te istenítetted Kistelekit!!!

    Ennyit rólad! Egy csecsemő szintjén próbálsz érvelni állandóan. Most mondjam azt mint te, hogy te meg Kisteleki-fátyol mögött élsz?
  • szanics
    #1983
    Na, itt a másik bölcs, de ennek még saját gondolatai sincsenek. Kedves bólogató János kollégám, aki Jakuza minden - legalább néha érvekre épülő - hozzászólását tapsolja, azokhoz éljenez, szerintem otthon még ugrál is!

    A helyzet az, hogy ha egy kicsit is figyelted volna a médiumokat vagy a médiát - ma is érdemes volt már ellátogatnod errefelé -, akkor észrevehetted volna, hogy a MOL és az OTP vezetői az MLSZ súlyos anyagi helyzete és az esetleges APEH-inkasszó miatt nem utalnak.
    Ezt az előző vezetés halmozta fel.
    Kisteleki hibája az, hogy vizsgálta az anyagi helyzetet, és kiderült, hogy szarban van az MLSZ...

    Úgyhogy otthon magyarázd szájbarágósan a dolgokat, hátha átmegy a kamu, itt nem fog.
  • szanics
    #1982
    A helyedben én most hallgatnék, mint a sír, nem pedig egy mondatot csócsálnék, ugyanis azóta a nyilatkozatok alapján is egyértelművé vált, hogy a Bozóky-vezetés csődközelbe vitte az MLSZ-t, és ezen kell villámgyorsan változtatni.
    Szóval a Te kedves Bozóky Imréd - mialatt Pelladyval és Matthäusszal kurva jól elvoltak - csődközelbe vitte az MLSZ-t, fenyeget az APEH, stb., majd ezek után az OTP és a MOL közli, hogy nem kívánja az APEH-zárolás részévé tenni a támogatási összeget, ezért most nem utalna, ha nem nagy gond.
    Tudom, hogy marha nehéz beismerni a tévedést, jó lenne, ha néhány alkalommal Te is megtennéd, mint azt megtettem én is.

    Merthogy...
    "Nyugodtan Kisteleki nyakába lehet varrni mindent!" (a MOL-OTP témához kapcsolódva)
    "Egyertelmusitti a helyzetet, hogy eddig is valoszinuleg a kezen folytak at ezek az osszegek, ha egy OTP vezeto Kistelekitol ker garanciat a penz helyes felhasznalasarol."


    Hát nem, sajnos nem. A pénz eddig is az MLSZ számlájára érkezett, vagyis nem Kistelekin mentek át a pénzek, hanem a Bozóky-társulat szúrta el a lét.

    Úgyhogy: ez történt?
    Nem.
    Csitt.
  • szanics
    #1981
    Dehogynem: azt, hogy szegény Németország!
  • B0B0
    #1980
    Ne erőlködj! Ezeket a hozzászólásokat nem szokta kommentálni, nem tud rá mit írni
  • B0B0
    #1979
    Ha kissé jobban odafigyelnél, akkor láthatnád, hogy Jakuza hozzászólását tapsoltam meg, nem pedig valamely futballvezetőt/szakembert! Ez is te vagy. Terelsz amikor már nyilvánvaló, hogy hülyeségeket írsz!

    Egyébként nem tudom miért hangoztatot, hogy mi imádtuk Bozókyt meg a bandáját! Soha senki nem írta itt, hogy milyen jó ez a Bozóky elnöknek, maximum, hogy Kistelekinél jobb. Csupán Matthäus támogatása miatt került itt szóba a neve.

    Azt meg, hogy nem látod be még mindig, hogy Kisteleki miatt szállt ki az OTP és a MOL nem tudjuk neked szájbarágósabban megmagyarázni, miután minden média nyilvánvalóvá tette!!!!
  • Monoton
    #1978
    Az MLSZ meg sem kereste a cégeket
  • Láma!
    #1977
    mint emlitettem, csak nehogy német szövkap legyen matyi. mert akkor nem tudom mit fogsz mondani...
  • [Jakuza]
    #1976
    ne magyarazkodjal mar. Meg ne bennem akard keresni a hibat.

    Ennyi eleg:

    "Amikor Kistelekit elnöknek választják, tovább fogják támogatni a programot." Irta Szanics

    Ez tortent ?
    Nem.
    Koszonjuk, csomagolhatsz.

  • szanics
    #1975
    Ácsi, hangyányit olyan a gondolatmeneted, mint a jelenlegi miniszterelnökünké...

    Amikor a MOL és az OTP jelezte, hogy nem támogatja tovább a Bozsik-programot, akkor éppen te voltál az, aki azonnal véres szájjal elkezdett szövegelni, hogy a Kisteleki miatt kiszállnak, mert az egy mekkora genyó, stb.
    Erre kiderül, hogy azért nem támogatják a programot, mert az a Bozóky, aki eddig ezerszer jobb volt szerinted, mint Kisteleki, felhalmozott annyi adósságot, hogy ha nincsenek vészmegoldások, akkor az MLSZ pénzére ráteszi a pénzét az APEH. Erre a reakció: "Jöhetsz te nekem beidézett szövegekkel..."

    Alkalmi süket vagy, ez a nagy problémád.

    Én elismertem, Kisteleki-ügyben tévedtem, MLSZ-elnök lett, nem lett külföldi kapitány. (Ugyanakkor Bozsik nem a pereputty tagja, hanem legalább egy tehetséges fiatal edző, aki már egy más korszakban nőtt fel, más módszereket tanult edzősködés címszó alatt mint az öregek.)
    A 4. pontról csak annyit, hogy mint kiderült, a Bozóky-banda nagyon fasza ktgvetése csődközelbe zavarta a szövetséget, ebből kell most kirángatni, addig a MOL és az OTP nem támogat.
    Szerinted véletlen, hogy 80%-kal azonnal le kellett faragni az MLSZ költségvetését? Nem az.

    Úgyhogy összefoglalva: Kisteleki nem egy angyal, elismertem, tévedtem, mikor egy-két ígéretére azt hittem, be is váltja azokat. Ugyanakkor mint az szépen lassan kiderül, Bozóky sem volt angyal, Matthäus meg lassan kimutatja a foga fehérjét (ld. brazil példa.) De ezeket nem kell meghallani, legyél továbbra is alkalmi süket és teljesen elfogult...
  • [Jakuza]
    #1974
    Igen az altalad irt baromsagok.
    Sorra dolnek meg a teziseid, te meg magyarazni akarod a bizonyitvanyod.
    Csak egy-ket dolgot cafolok amiket leirtal.

    1.Nem akar Kisteleki MLSZ elnok lenni.
    2.Kulfoldi edzot hoz Kisteleki es ez 99,9% mert megigerte.
    3.Nem a sajat pereputyabol ultet valakit a szovetsegi kapitany szekebe.
    4.A MOL es OTP, ha Kisteleki lesz az MLSZ elnok akkor ujra szponzoralni fogja az utanpotlast.

    Te aztan ertesz hozza.
    Aztan johetsz te ide nekem beidezet szovegekkel, hogy "Ha most utaltuk volna a pénzt, akkor az a Magyar Labdarúgó-szövetséghez került volna, és az APEH egy esetleges pénzügyi zárolásába az is bekerült volna, noha a szövetség tartozásaihoz nekünk semmi közünk"

    Ez kit erdekel, mi koze van ahhoz, hogy te mekkorat koppantal az ismet beletrafalos joslatoddal ?
    Persze, ezt en nem erthetem.
    Persze azt mindenkeppen ertem, hogy ha a kekre rafogod hogy piros, es kesobb kiderul, hogy az bizony kek volt es te tevedtel, akkor ne akard nekunk megmagyarazni, hogy te csak rossz szogbol nezted a szint es ha innen nezzuk ebbol a szogbol ahonnan te, mert bar onnan pirosnak latszik, de attol meg kek az a kek. Szoval inkabb menj politikusnak, ott meglehet magyarazni, hogy a kek az piros.
  • szanics
    #1973
    Igen, látom, sose tapsolsz, mint a gép...
    Ld. #1965, short-time memory rulez ^^
  • szanics
    #1972
    Ja, szerintem az általam írt "baromságok" (pl. #1966, csak hogy lásd, mekkora király volt a Bozóky-banda, amelyik többszázmilliós adósságot halmozott fel) semmivel nem tudrvábbak, mint pl. "Na akkor most tisztázzuk valamit! Veretlen mérleg és bejutás a Libertadores kupa döntőjébe... Erre kiváncsi lennék mit mond Kisgecii" - ez Tőled származik, a Libertadores-kupa döntőjét tavaly nyár végén rendezték, mikor még itt kapáloztál, hogy Lothar maradjon a kapitány.

    De ha már itt tartunk, mi a véleményed kedvenc Lotharod munkához való hozzáállásáról és az igen rövidke brazil történetből? Ennyi lenne a német szakember számára az aláírt szerződés meg az adott szó? "Hiányzik a családom?" Mi ez a kamuszöveg? Ne mondja már nekem, hogy mikor aláírta a szerződését, akkor nem tudta, hogy Brazília kicsit messze van innen?!?!
  • B0B0
    #1971
    Nem szokásom. Ezt te találtad ki, mint ahogy itt annyi baromságot
  • szanics
    #1970
    Akkor tapsolj...
  • B0B0
    #1969
    szanicska! Inkább Matthäusnak tapsolok mint egy Kistelekinek! Ez mindent elmond rólad, hogy Kisteleki szimpatikus neked. Minden héten előjön legalább egy tény, hogy Kisteleki mekkora genny és csaló, de neked nem nyílik ki a csipád.

    Matthäusról csak annyit, hogy ez alatt a 3 év edzősködés alatt fényévekkel többet ért el mint Kisteleki 20 év alatt
  • Láma!
    #1968
    csak nehogy leharapd a nyelved amikor kinevezik német kapitánynak.
    de ne legyen igazam
  • szanics
    #1967
    Jut is eszembe, gerinctelen Lothar szépen végigcsinálta a brazíliai feladatot. Ehhez is lehet tapsolni, Bobóka... Fantasztikus és gerinces edző az, aki elvállal egy feladatot, majd egy hónap múlva feláll a padról, nem? Ráadásul úgy, hogy fogja magát, lelép, majd faxon közli, hogy már nem jön vissza!
    Az ilyennek szobrot kéne emelni a Hősök terén! :P
  • szanics
    #1966
    "Ha most utaltuk volna a pénzt, akkor az a Magyar Labdarúgó-szövetséghez került volna, és az APEH egy esetleges pénzügyi zárolásába az is bekerült volna, noha a szövetség tartozásaihoz nekünk semmi közünk" – nyilatkozta egy hónapja Kecskés László, az OTP Bank Rt. ügyvezető-igazgató helyettese, és a Bozsik-program gazdasági felügyelője, aki akkor elmondta, a szponzorok számára Mezey György és stábja jelentett garanciát az akadémia szakszerű működésére.

    Megmondanád, hogy vajon azt a többszázmilliós tartozást, ami miatt az APEH-zárolás fenyeget, Kisteleki vagy az általad végletekig ajnározott Bozóky-éra halmozta-e fel? Kissé szerencsétlen és nyakatekert érvelés az előző vezetés faszságait az új vezetéshez kötni.
    Szerinted miért kellett kb. 80%-kal lefaragni mind a Liga, mind az MLSZ költségvetését? Azért, mert az előző vezetés hangyányit túltervezte a büdzsét, de Neked ezt hiába magyarázná bárki is...
  • B0B0
    #1965
  • [Jakuza]
    #1964
    Szanics ezt is bebuktad. :P


    szanics - VIP 2006. feb. 23. 23:17 | Privát | Galéria | Válasz | #1790
    Az OTP és a MOL sem Kisteleki miatt, hanem az időközben Bozókyék uralma alatt felhalmozott adósság és a leírtak - bizonytalan állapotok - miatt függesztette fel a támogatását, nyilvánvalóan azért, mert nem látták biztosítottnak, hogy a pénzük oda megy, ahova szánták.
    Sajnos én akkor sem tudnék példálózni a MOL-lal, amelyik előző selejtezőcsoport beli ellenfelünket támogatta felnőtt szinten.
    Amikor Kistelekit elnöknek választják, tovább fogják támogatni a programot.Akkor meg azzal fogsz előjönni, hogy ez is Kisteleki-banda, csak azért csinálták a műbalhét, hogy sikertörténetet csináljanak belőle...
  • Láma!
    #1963
    /vélemény az NS –véleményre/ „Sokan hibáztak, sokan romboltak már a magyar futballban. De ezért a lehetetlen helyzetért óriási mértékben felelős az NS is. Ugrasztásai, hisztéria keltései, ilyen-olyan érdekek szerinti befolyásoltsága, a tisztán látás hiánya, a sportág érdekeinek meg nem értése óriási károkat okoztak eddig..” Mondja egy napilap tekintélyes szerkesztője - mellékesen - az interjú készítés alakalmával. Az újságírói szakma egy része így látja… Mi, már régóta felemeltük szavunkat, az újság sportágat romboló szerepe ellen. Mindenki tudja: meghatározó munkatársaknak vannak támogatottjai. Jaj annak, aki nincs benne, ebben a körben. A szerint alakul a véleményformálás, hogy mi a támogatottak érdeke... A minap ismét hazudtak. Erről beszámoltunk. /Már megint hazudnak fbt21.com /. „Mezeyt nem érdekelte a közgyűlés”. Pedig Mezey levélben tudatta Kistelekivel, hogy segítendő a 2012-es EB pályázat esélyeit, elvállalt egy UEFA küldetést, hogy ott, befolyásos személyekkel találkozhasson. A Közgyűlésen ezért nem tudott megjelenni. Tudott erről az NS is. Azután arról tudósítottak, mi történt az elnökségi ülésen. „Nem fogadták el Varga beszámolóját, Mezeynek nem újítják meg a szerződését”. Ilyen határozat nem született. Cáfolta is az MLSZ. (www.mlsz.hu) Az erről szóló közleményt nem jelentették meg