2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • Monoton
    #1962
    aztaqva életbe! akasztanivaló rohadt gennyláda ez a kissssssssssssss!!!

    és még ő mondta hogy nem kell aggódni a tárgyalások már folynak a hosszabításról!!!



  • Láma!
    #1961
    Az UEFA 2005-ben az "Európa legértékesebb utánpótlás-nevelési programja"-címmel tüntette ki a Bozsik-programot.

    hát igen, de kismocsoki eztis hazavágta
  • Láma!
    #1960
    asszem, eztis elintézte
  • szanics
    #1959
    Igen, szerényke edzői múltja miatt.
    De nem azért, mert nem elfogadott ember hazájában.
  • B0B0
    #1958
    Eleinte Klinsmannt is ellenezték...
  • szanics
    #1957
    Nagy bravúr kéne ahhoz, hogy Matthäus kapitány legyen Németországban, mivel hazájában nem fogadja el a közvélemény - mint azt bizonyára tudod.
  • Monoton
    #1956
    Megváltó, vagy katasztrófa lenne Matthäus?
  • Monoton
    #1955
    Matthäus a vébéig nem edzősködik
  • [Jakuza]
    #1954
    Uh az nagyon durva lenne ha az altaluk megrendezett hazai VB-n o lenne kapitany es veletlenul VB-t nyernenek, amire azert valljuk be hazai palyan van eselyuk.
    Akkor nem tudom mi lenne itt az ot, mint szar edzot kikiallto szakertok velemenye.
    Bar itt mindent megmagyaraznak, ahelyett hogy beismernek a tevedesuket.
    Biztos jonne a mentegetozes, hogy "ja kerem hazai palyan konnyu volt neki egy Nemet valogatottal".
  • Monoton
    #1953
    Matthäus lehet a német kapitány
  • Monoton
    #1952
    :DDDDD
  • gabber_saviola
    #1951
    jah Gábor, a Mr.Bozsikba ment volna :)
  • Monoton
    #1950
    no problem! csak furcsáltam!

    azt hittem valami új frissítési technika! /gondolom Bozsik topicba ment volna/
  • gabber_saviola
    #1949
    elnézést, ezt nem ide akartam :P
  • Monoton
    #1948
    he?
  • gabber_saviola
    #1947
    link
  • Monoton
    #1946
    :(
  • szanics
    #1945
    NS már nagyon régóta óriási szar, olyan, mintha az ember egy bulvárlapot venne a kezébe. Ráadásul kinyírták a valamivel jobb Színes Sportot pár éve, ahelyett, hogy próbáltak volna magukkal kezdeni valamit.
  • Láma!
    #1944
    igyvan!!
  • Monoton
    #1943
    régebben énis fórumoztam az NS en, de voltak eléggé nagyképű, ocsmány emberkék!

    MIndörökké SG fórum!
  • Láma!
    #1942
    hát igen, pedig uyganazt copyztam be, amit idi is irtam, de nem tetszett nekik. és még sok társamé sem. és tudjátok mi volt a legszebb az egészben?
    hogy általában ns forumon minden cikknál nagyon kemény anyázás megy. ez volt életem elsö topikja ott, ahol ez nem volt!!!!!!
    a forumozok 96%a egyetértett hogy rossz döntés, 2%jonak tartotta de nem vitatkozott, a maradék meg azt mondta, mindegy, reménykedjünk. na ilyet én ott még nem láttam!
  • Monoton
    #1941
    ennyit a szólásszabadságról
  • B0B0
    #1940
    gennyek
  • Láma!
    #1939
    NSröl annyit hogy tegnap a forumán több mint 500hszt produkáltunk ugy este 7ig. aztán jött egy mod és törölte több mint felét. persze azokat amik nem értettek egyet a döntésse, többek közt az enyémet is
  • B0B0
    #1938
    Na azt hiszem mostantól nem fogok olvasni Nemzeti Sportot sem:

    "Edzői pályáját is a Pénzügyőrnél kezdte, majd dr. Mezey György a Vasashoz hívta másodedzőnek. Miután a volt szövetségi kapitány lemondott fél év után, ő vette át a helyét és irányításával sokat javult az angyalföldi együttes."
  • B0B0
    #1937
    Ezt én is alátámasztom!

    Mellesleg Bozsikról csak annyit, hogy halvány lila gőze nincs az edzősködéshez, ez még akkor tudtam meg, amikor a Vasasnál elkezdte "fényesnek igérkező" karrierjét, majd év végén, amikor a - magyar csapatok között messze a legjobb játékosállománnyal is csak harmadik - Vasas játékosai év végén elmesélték mik voltak a taktikai utasítások és gondolatok, csak felnevettünk és rájöttünk miért is ment el 12 magyar szinten nagyon jó játékos a csapatból. És a csattanó a végére: miután Bozsik rájött, hogy miatta elment a csapat 60 %-a, ő is lelépett. Na ennyit róla, meg az értelmes beszólásairól a Viasaton a BL-meccseknél...
  • Monoton
    #1936

  • [Jakuza]
    #1935
    Mar bocs, de en Bozsikot, Varhidit es a tobbi hude nagy szakertot is belesoroltam mar akkor is a galerijukbe.
    Es sehol nem emlitettem, hogy oreg fog beleulni a szekbe, csak azt hogy a kis barati korukbol kerul valaki bele.
  • a.carkey
    #1934
    Olyan ez mint tegnap a mesterlövészek a múzeumnál. Gyugyó a tömeg közé is lövethetett volna, mint Lenin elvtárs, de mégsem tette.

    Itt akár kaphattuk volna a géniusz Kistelekit is, de mégsem. Helyette kaptuk ezt a két "világhírű" edzőt.

    Tulajdonképpen jól jártunk mindkét esetben, de nem hinném, hogy ez hosszútávon sikerrel kecsegtet majd ...
  • a.carkey
    #1933
    "Jon vegre a Bozsik aki az elete fo muvenek tekinti a valogatottat.
    Igaz muve meg nem sok volt, de az is mar valami."

    Ez jó: Igaz műve még nem volt ...

    Kb. döntetlenre képesek. Détári meg ... Ha - egyesek szerint - Varga edzőként nulla, akkor Döme mi?

    De ugye mit várhatott az ember egy Littleplatztól?

    Mészöly meg a banda - egyiknek sincs csapata - meg a Sport 1-es osztja az észt ...
  • szanics
    #1932
    Tévedtem Kistelekit illetően, ezt nem tagadom, nem tudom, fordított esetben Te hogy cselekednél.
    Én azt hiszem, Bozsik egy értelmes, normális ember, aki valóban nagy lehetőségnek tekinti a válogatottat, így még sokkal jobban jártunk, mintha valamelyik "öreg" Mezey-bérenc ült volna le a padra, ahogy Te is jósoltad, így azt hiszem, ebben Te tévedtél (csak a mihez tartás végett).

    De azt hiszem, a lényeg most az, hogy Bozsikot ne cseszegessék úton-útfélen azért, mert elvállalta ezt a posztot, hanem induljon tiszta lappal mindenkinél. Nem gondolom, hogy ő a legjobb edző a világon vagy Magyarországon, de legalább fiatal, energikus ember, szóval még mindig nem a legrosszabb választás.

    Úgyhogy nyugalom, relax, visszafogottság és szerénység. Különben még a végén MLSZ-elnök leszel...
  • Láma!
    #1931
    igen, de belátta, szal szerintem béke lehetne!
  • [Jakuza]
    #1930
    Pontosabban tevedett, mint nagyon sok massal is kapcsolatban.
  • [Jakuza]
    #1929
    vagy mar beszivarogtak hozzank is a FIFAs felforgatok ? (akart lenni)
    Csak a rohogestol kisse furan gepeltem. :)
  • Láma!
    #1928
    ne bántsd, belátta hogy hibázott:)
  • [Jakuza]
    #1927
    Mondjuk a kedvencem a heten Blatterrel tortent megbeszelese volt. :P

    "- Olyan szakvezetőt javasolt Joseph Blatter, aki élete fő művének tekinti a magyar válogatott irányítását, és az életét teszi fel erre a munkára. Bevallom, meglepett ez a javaslat, ami megfontolásra érdemes - jegyezte meg Kisteleki"

    LOL
    Es MEGALOL

    Jon vegre a Bozsik aki az elete fo muvenek tekinti a valogatottat.
    Igaz muve meg nem sok volt, de az is mar valami.
    Itt teheti a koronat fel az eddigi munkajara.
    Mondjuk az szamomra eleg erdekes, hogy a Blatter mondja meg Kistelekinek, hogy ki legyen az edzo, de ez ugytunik mar csak reszletkerdes.
    Most a Kisteleki helyett gondolkozni kell masnak, hogy ilyen otleteket kaphasson, vagy mas beszivarogtak hozzank is a FIAs felforgatok ?
  • [Jakuza]
    #1926
    Erdekes nem reg meg nagy hiru kulfoldi edzot akart a Kisteleki.
    Igy leadta a mercet?

    Most nyert ertelmet igazan Szanics vergodese a #883-as irasban, amit Ramore felvetesere irt a neves kulfodi edzorol, amire ezt valaszoltam es utana sokaig ragta a gittet, hogy neki lesz ebben is igaza.


    "Latom te nagyon bedoltel a Kisteleki igergeteseinek.
    En 0.000001% eselyt latok arra, ha a Kisteleki atvenne az uralmat, hogy kulfoldi edzot hozzon.
    Siman valamelyik bratyizos haverjat ultetne a szekbe, meg azon se lepodnek meg ha megvalasztasa utan, nem valami Meszoly,Tornyi fele embere ulne a szovetsegi kapitany szekbe.
    Bar meg a Detari is bekerulhetne a kepbe, mondjuk az teny hogy az meg jobb lenne mintha az elobbiekben felsoroltak kozul kerulne Mattheus helyere."

    Nos beul a haverjuk, Bozsik szemelyeben.
    S lam a magabiztos szanics aki ezt irta: "Ha Kisteleki lesz, akkor 99,9%" tokeletesen realisan latta a helyzetett.
    Mindossze 99,9%-t tevedett.
    Siman elkellene mennie josnak, hatha talalkozik Lynch biroval.
  • Láma!
    #1925
    nincs hát.
  • zaki
    #1924
    "2. legyen meg a legmagasabb edzői végzettsége, vagyis szükséges a pro-licenc"

    meg sincs neki
  • Láma!
    #1923
    "Na,azt hiszem most eresztik a koporsót!!"
    milyen igaz.
    a legkönnyebb csopban vagyunk, és igy elbaszták