5789



AvP Univerzum | Alien, Predator infók | Film hírek


  • TreDoR
    #5628
    Azért az nem sokat jelent, ha megveszik a fox-tól a jogot...
  • InfectedMann
    #5627
    A FOX egyik fejese valamikor 2005 -ben (vagy 2006 -ban?) megmondta miről fog szólni az AVP2. És arról is szól a film.
    Szóval akár veheted szent írásnak is.
  • kenderzen
    #5626
    elhiszem hogy a fox jelentette ki , de irásba adta a dalai lámának is , vagy most mi van?
    amugy "én már leszarom hogy lesz-e folytatás .... "
  • kenderzen
    #5625
  • haxoror
    #5624
  • HF
    #5623
    Megmutatom én hogykő nyomnia egy prednek :P
    Link
    Megelégeltem az áradozást, azt csináltam egyet magamnak. Majd a leírást holnap átírom magyarra is, csak most má késő van, azt holnap suli.
    Azért nézzétek meg, hátha tecceni fog :P :)
  • Harkat 89
    #5622
    Hidd el nem ez a legszarabb film történetileg meg más téren, nézzétek meg a Transformers-t és rájösztök van a világon ettől is szarabb.

    Viszont elkezdtem a könyvet, az viszont nagyon jó, kár hogy 1 nap alat kiolvashatóak.
  • overlocker
    #5621
    Hát igen igen ez van egyik szemem sír másik szemem is..... Utóbbi pár év lgnagyobb csalódása persze a NEXt után
  • donidarko
    #5620
    Közel 1 éve vártam ezt a filmet!!! Mit mondjak?? Kár volt!!
  • Rykov
    #5619
    Üdv a klubban.
  • phalanx
    #5618
    nah végre rávettem magam hogy megnézzem a filemt... kár volt
    AVP uán azt gondoltam ennél már nem tudnak szarabbat csinálni... nagyot tévedtem, sajnos
  • rotator
    #5617
    Hát ez lol, most olvasom (tudom, régi hír), hogy kb. 30 percet vágtak ki a filmből, pénzügyi okokból, ebből olyan 6-8 perc lesz visszaállítva a dvd-n. A poén az, hogy van egy csomó jelenet, amiben egy deka effekt nincs , és az előzetesek alapján le is lettek forgatva, nem tudom, ezeknél milyen pénzügyi megfontolások játszottak szerepet... Hát mindenesetre kíváncsi leszek a bővített változatra, mert lesz benne pár érdekes rész.
  • overlocker
    #5616
    Hát én tegnap megnéztem a filmet és azt kell hogy mondjam nagyon nagyot csalódtam sztem az előző AVP film sokkal jobb volt ez NEM teccett nagyon nem.
  • InfectedMann
    #5615
    *új Alien film.

    Így a helyes.
  • InfectedMann
    #5614
    100%, hogy nem lesz Alien film.
    Ezt a FOX jelentette ki. Úgyhogy el lehet felejteni a külön féle Alien 5 kitalációkat (:
  • Legend Killer
    #5613
    Jó lenne, ha lenne.
  • Harkat 89
    #5612
    Csak az idősek emlékeznek rá?Én még most os jáccok vele:)
    Alapjáték számomra. Igaz kijöhetne már egy ujabb, szebb grefikába.
  • kenderzen
    #5611
    ha ezt komolyan mondod akkor nagyon örülök neki , sega sztem a legjobb játék kiado (-k közé tartozik )
    ...
    innentöl én már leszarom hogy lesz-e folytatás .... sega powa :D
  • rotator
    #5610
    Akkor már rég lett volna AVP; mikor kijött az első film, a játék 2. részére is szinte csak az idősebbek emlékeztek. :))
  • Rykov
    #5609
    A FOX nem veszi olyan nagy számításba a játékokat, elhiheted. Plusz pénzt hoz a konyhára, úgy tekintenek rá.
  • gabe paul logan
    #5608
    Érdekes lenne ha nem lenne, mivel "most" adta a jogokat a Fox a seganak hogy min 2 fajta az alien franchise-on alapuló játékot készítsen 2009re.


    Elég nagy promó lenne egy filmnek, hiszen mindenki ezekkel játszana és menne moziba, még ha az avp2 szintjének a felét se érné el az esetleges új film.
  • kenderzen
    #5607
    sztem 1000százalék hogy lesz még alien film , (nem avp) csak ki kell várni , ez is csak olyan dolog hogy benyögték , nem lesz több ... kiváncsiak a reakciokra :))
  • Legend Killer
    #5606
    Semmi gond.
    Értem és thanks infot.
    Kár érte, én örülnék folytatásnak és mindenki.
    Sztem a Fox agyában az van, hogy szarak a folytatások, hogy a nép nem elégszik meg azzal, ami van.
    AvP1: sok elégedetlenkedő.
    AvP2: sok elégedetlenkedő.
    Kevés pozitív visszajelzés.
    És felhagynak a kísérletekkel.
    Nemtom.
  • SLICK
    #5605
    Bocs azt el is felejtettem! Amúgy a FOX azt mondta, hogy nem lesz több Alien folytatás
  • Rykov
    #5604
    Nem, nem a Predator 2-ben találkoztak először. Az AVP: Préda című képregényben, amiből később a könyvet is megírták.
  • Harkat 89
    #5603
    Azt olvastam, hogy már nem fognak gyártani több Alien filmeket
    (bár ezt sok filmről elmondták mégis lett töb rész belőlük)
  • Legend Killer
    #5602
    Te meg neke mválaszolhatnál rá, ha tudsz vmit róla.
    Új Alien filmről.
  • SLICK
    #5601
    Ezt inkább privátban beszéljétek meg! THX!
  • Harkat 89
    #5600
    Nekem is :D
  • Aram95
    #5599
    Elküldenéd nekem?
  • kenderzen
    #5598
    nagyon köszönöm
  • gabe paul logan
    #5597
    Össze lett kötve és elég szánalmasan,[spoiler] a film "lényege/lelke" az uccsó 20 mp volt ami egy szarabbik X-Akták rész végére hajazott[spoiler]...ennyi, az a baj kérlek szépen h a rendezők fantáziája kur*a szegényes és a képünkbe röhögnek h eladtak nekünk egy ilyen rakás sz*rt és tudják akármilyen újjabb sz*rt csinálnak , azt is megnézzük(mivel anno naon jó volt az alien) vagy ez van....vagy az h kiba*ott tehetségtelenek, vagyis a film alapján akár egy 5 éves is kitalálhatta volna, bár szerintem egy 5 éves izgalmasabb sztorit talál ki a játékaihoz mint EZEK.

    "AND THATS THE BOTTOM LINE"
  • Legend Killer
    #5596
    Kérlek alássan: már van.
    Csak jegyet kell venned és mehetsz is.
  • Papesz16
    #5595
    töjó lehet a film
    mikor lessz a moziba
  • kenderzen
    #5594
    és az idegenek a földönnel fogom kezdeni :DD
  • kenderzen
    #5593
    1000hála érte , megadom privbe a mailt. még1xer thx.
  • Seten
    #5592

    Hát egy pár megvan amit át tudok küldeni mailben:
    2017 - Hőhullám New Yorkban
    A játék neve Halál
    A királynő nevében
    Idegenek a Földön
    Jég és vér

  • kenderzen
    #5591
    az lenne a naagy flash , ha le is llehetne tölteni öket
  • Seten
    #5590

    Predator 2

  • Harkat 89
    #5589
    Amúgy ki/kik volt az első ki összerakta az alieneket a predátoral?
    Vagy először az AvP játékba voltak együtt?