20
  • gz8
    #20
    off
    Nem licensz, nem is liszensz, hanem licenc.
    on
  • Inquisitor
    #19
    Tök jó. Itt még Athlon64 alaplapba tehető Sempron sincs, nemhogy 64 bites ...
  • Inquisitor
    #18
    Az nem a gyártás, hanem a benne lévő mag és/vagy tokozás liszencelési dátuma.
    Nem mellékesen meg az éppen új procikat vagy fél évvel bejelentés elött kezdik gyártani.
    Anno bemutatták a Tualatin Celeront valamikor éve elején, közben japcsiknál előző év novemberében lehetett kapni, a gyártókód szerint meg augusztusban készültek :)
  • mousee
    #17
    Enyémben nem azér van celeron proci, mert meghitt inteles vagyok...nekem az kő ami jó... akár intel, akár amd...csak mostani alaplapomba nem megy bele az amd proci... De mondjuk mostanában nem is nagyon akarok venni új procit :P Jó ez még 1 darabig...
  • BiroAndras
    #16
    AMD procik
  • Akuma
    #15
    hol lehet ilyen 64 bites csoda sempronhoz hozzájutni ennyiért???
  • Chriss745
    #14
    Valaki elmagyarázhatná, hogy mit jelet ez:

    Intel '03.

    Józan paraszti ésszel 2003-ban gyártották, nem?

    2 ével ezelőtt 64 bites Celeron?
  • Inquisitor
    #13
    "A G-1 mag tartalmazza az eredeti EM64T-ből hiányzó két 64 bites utasítást - LAHF, SAHF - amely így tökéletesen kompatibilis lesz a rivális gyártó utasításkészletével."
    Tehát aki korábbi revizíóból vett Celeron vagy Pentium procit, az feldughatja a s*ggébe a 64 bite s támogatást? Vagy nekik külön írnak oprendszert meg drivert??????
  • Flashy
    #12
    ezek a típusszámok,...
    ja nemtom figyeltétek-e, az Intel lett ezzel full AMD-kompatibilis. érdekesen hangzik azért.
  • waterman
    #11
    nagyon egyet értek. a sempron eléggé kiforrta magát, rendkívül jól kezelhetö. amit a procin megspórolsz azt egy kicsit komolyabb alaplapra költheted. esetleg egy #force.. ezek mellé egy alsó-közép kategóriás #vidia videókártya és egy igen stabil gépet kaptál egész jó pénzért, ami nem rökönyödik meg ha esetleg véletlen két komolyabb szál is elindul.
  • bitubo
    #10
    na egyel több hülyéknek eladható processzor
  • dez
    #9
    Vedd akkor az OEM-et bakker! :)
  • concrete
    #8
    de bazz, úgy döntök ahogy akarok :))

    csúnya zöld dobozban van, nem tetszik :)
  • dez
    #7
    "(amd nagyon nem hat meg.)"

    Talán nem érzelmi alapon kellene ilyenekben dönteni? (A la marketing.)
  • arty
    #6
    13k brutto a legujabb AMD Sepmron.
    1600mhz, x86-64, rev E6 (cool n quiet, 30-40W fogyasztás, óriási tuningpotenciál, SSE1-2-3 utasitáskészlet....) Ahoz, hogy valaki celeront vegyen nagyon betokosodott intelesnek kell lenni.

    Olyannak, mint pl KDOG :D
  • KDOG
    #5
    én hogy meglepödtem amikor a nagykerben 64bites celeront sikerült venni ;) Cerkákat nem figyeltem, hogy van 64bites is... aztán rámmosolygott a dobozrol, mondtam havernak, hogy nemrossz :) bár 256k gyorsitotár 1-2mb helyet...

    Amugy az életben nem vennék celeront. Csak P4 et ;) az is van.
    (amd nagyon nem hat meg.)
  • Zealot
    #4
    Jaja, Celeron rulez!
    (de legközelebb már AMD-t veszek)
  • mousee
    #3
    Nekem is celeronom van...2,4en pörög...állítólag :P

    Bár, én még ezt se használom ki... nekem elég az olcsóbb tré minőség is...ezzel is pörög a masinám :D
  • DEXTER92
    #2
    És mikor lesz Pentium 5?
  • Magnetic
    #1
    Celeron, mert megérdemled.