52
  • ChevyG work
    #52
  • vincuska
    #51
    es amikor a politikusunk ellopja a penzunket, o megussza. fenykep publikalasa egy gazdag ember telefonjarol - bun.

    igen, az alfa gyereknek nem olyan jo mint nekem, de jo hogy delta gyerek vagyok.
  • mrzed001
    #50
    Miéé, a k.rvát jól játsza, olyan életszerűen olyan beleéléssel
  • artschi
    #49
    az erős, hogy színésznő...
  • TomiBone
    #48
    Marhára tudhatod, hogy Amerika kiknek a földje, ha le sem tudod írni helyesen. Menj, érettségizz le!
  • CsabiDuke
    #47
    Egy Hacker nem csinál ilyet... a Cracker tör fel mindent amit tud... sokszor összekeverik.
    Tényleg nem örülne neki sztem senki hogy ha felnyomják a telója tartalmár a netre, de ha a telkönyvet feltörték, akkor sztem már az sms-ek is mentek, nem örülne ennek senki de azért ekkora büntetésnek nem kell lennie.. inkább fel kellene venni a kissrácot a T-Mobilhoz, és ki kellene vele javíttatni a biztonsági réseket. Volt már ilyenre példa, és nem keveset keres akivel ez megtörtént.. nem emelt vádat a feltört cég.
  • Frosty01
    #46
    a sotsz parkos rész az nagyon állat, különösen amikor köhög szegény paris.....
  • Alfa Of NS
    #45
    Paris szerintem nem ronda, nehany kepen jol nez ki, de tenyleg a felmenoi miatt lett hires.

    A telko feltoroje meg nyugodtan megerdemelte. Nehogy mar szabadon lehessen ilyet csinalni...
  • ChevyG work
    #44
    kiváncsi lennék, hogy ha az én telómat törnék föl askkor kapott e vona érte vlamit

    ja és arra lennék még kiváncsi, hogy mennyit ..opott érte, hogy "szár" legyen
    szerintem több .asz vot a kezébe mint kilincs
  • jefferson83
    #43
    A pénzével együtt nagy nehezen, de valahogy csak elviselném :)
  • dtk1985
    #42
    Nézzétek meg a Paris Hiltonos south park epizódot, nagyon állat. (812es)
  • pemga
    #41
    Ha jól emlékszem az benne van a szerződésükben, hogy politikáról egy szót sem. Hozz létre egy alapot, amiből a pereket lehetne finanszírozni :).
    Szalacsit pedig a fanklub két éve befizette egy szeretetotthonba, már tolószékes szegény régóta.
  • zippofcy
    #40
    De ha megtaláljátok nekem a Szalacsit esküszöm benevezem. A régi lakhelyéről már elköltözött sajna
    SZALACSIT A VVBE ! SZALACSIT A VVBE ! SZALACSIT A VVBE !
    Fogadok ti is néznétek a VVt ha a Szalacsi meg a Polgárjenő is benne lenne
  • zippofcy
    #39
    Héé emberek, van egy ötletem. Csak sajna túl lusta és töketlen vagyok hozzá hogy megcsináljam én magam, szóval itt van ingyér: mindenki jelentkezzen a VV 3 vagy 4be (ami majd most indul abba) Akik elég jól néznek ki azokból biztos bekerül legalább egy. Na aztán ha benn van akkor szidja a politikusokat meg a médiát egész nap, meg szívassa a többi bekerült ostoba barmot, zabáljon, vedeljen, fingjon és böfögjön két pofára, valljon szerelmet az összes nőnek és férfinak, és dugja meg akit csak meglehet. Így aztán a sok műmájer megjátszott dögunalmas szereplő között tutira ő nyerné meg a VVt, aztán ilyen módon a médiába bekerülve szidhatná a politikusokat meg a médiát meg a magyar rendszert - ahol a bratyizás és nem a hozzáértés számít a pozíciók elnyerése terén - a nyilvánosság előtt. Na? Van olyan aki elég tökös hozzá??
  • zippofcy
    #38
    Ja és a gyengébbek kedvéért: a VV Anikó meg a Győzike is ugyanez a kategória, de legalább egy paraszthajszállal mégis jobbak, mert ugyan ők se értenek semmihez de legalább nem CSAK az örökségük miatt kerültek a médiába.
  • pemga
    #37
    Amit Jackie Chan meg tud csinálni az nem összehasonlítható ezzel. Majd ha Paris Hilton is felfut négykézláb egy bambuszrúdon, leszalad egy 52 emeletes épület meredek oldalán biztosítás nélkül (és túléli :)), verekszik toronyházak tetejének peremén és nem esik le, csempészfordulóval beparkol egy kiskocsival két parkoló autó közé, salakmotorral felugrat egy száguldó vonat tetejére, stb-stb. Majd akkor... Talán. :D
  • uniu
    #36
    Ha elég gátlastalan a sexben, és hozza néhány extra bnőjét.. jöhet!:)
  • zippofcy
    #35
    Ez a picsa mégis mióta színésznő??? Angolban van rá megfelelő szó, mediawhore. Ráadásul a magyar átlagcsajok százszor jobban néznek ki, egy magyar diszkóban csak a selejtes pasik jutnának neki. A pénzét se ő kereste ... semmit se tud, semmire se jó. Agyonlőni, nem kár érte !
  • manoG
    #34
    Ki nem állhatom az ilyen műbohóc felfuttatott 8 ált-eszű gagyi picsákat. 10 000 ilyen bohóc rohangál a világban.
    Nem ér egy guriga taknyot a bőre!


  • nyami
    #33
    lál
  • lazsi
    #32
    Én azt hittem paris hilton meghalt Mr. Furkó seggében! :DDDD
  • LaPalma
    #31
    11 hónap a dutyiban az elég szar.
    11 hónap ezzel a ribivel... az lett volna a kemény büntetés
  • tdd
    #30
    És még kitudja hányan törték fel a telefonját, csak éppen azok nem biztos, hogy közzé is tették a tel. számokat. Nem úgy mint ez a kiscsávó aki jól megszopta.
  • jefferson83
    #29
    Jackie Chant nem bántani
  • SirLord
    #28
    Viasztestek= visit, nyafog, lenyom egy sztriptizt, azt megölik....szinésznö
    de ha Jackie Chan is az, akkor ö miért ne?
  • fishguy
    #27
    11 hónap a mobilja feltöréséért---54 hónap a (nemlétező)szűzhártyájának a feltöréséért----- 24 év a koponyájának a feltöréséért!!!
  • winnie
    #26
    fogadok, hogy az utóbbi napoknak ez lesz a legnézettebb cikke - az olvasközönség is igénytelenedik? egy újság célja nem az, hogy kiszolgálja az olvasóit?
  • davos80
    #25
    Az meg a másik...
  • Andris
    #24
    Ilyen hírek a Blikkben szoktak lenni... néha úgy érzem egyre igénytelenedik az SG
  • Nethyrrea
    #23
    apuci pénzéből. jah.
  • Nethyrrea
    #22
    amúgymeg az ilyen hekkereknek inkább jutalmat kéne adni hogy felfedik a biztonsági réseket :)
  • Nethyrrea
    #21
    ömm....micsoda? szerintem a legutolsó F kategóriás színésznőtanonc is lelőne ezért a kijelentésért :D

    visítani az utolsó ribi is tud....
  • vax
    #20
    Hát ha csak ha azt nem, hogy az egyik legnagyobb "magán" alapítványát hozta létre ~ 20 mrd dolláros összeggel.
  • davos80
    #19
    Én azt hittem Paris Hilton meghalt a viasztestekben, még él? bazzer...
  • Laalee
    #18
    en is ezen akadtam fel :D
  • Davidus
    #17
    színásznő:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • juzosch
    #16
    És eddig az égvilágon semmit nem tett le az asztalra. Britney legalább dolgozik.
  • p00h
    #15
    azért elviselnéd ........
  • Gladiator
    #14
    "A tinédzser hacker a színésznő telefonjában tárolt közismert személyiségek neveit is közkinccsé tette a világhálón"

    Nem neveit, hanem telefonszámait....
  • Gladiator
    #13
    Nekem ejön a csaj, bár tény, hogy kurva hülye, és kurva beképzelt...