28
  • GABOR16
    #28
    Mondjuk egy FPS amiben Petőfi NEM halt meg, hanem visszatért mint egy "Halhatatlan Szüperhős" és mitom én kiket darál majd le gépfegyverével, és kardjával, nomeg erős pofonjaival ...
  • zippofcy
    #27
    Igazából a kommunizmussal "csak" annyi a baj hogy ugyanúgy véreskezű diktátorok elnyomásához kapcsolódik mint ahogy a fasizmus és nemzetiszocializmus. "A mindenki egyenlő" elvét már maga a kommunizmus megcáfolta azzal a másik szlogenjével hogy "Mindenkinek szükséglete szerint, mindenki képessége szerint" Arről már nem is beszélve, hogy az - utólag - a kommunizmus fő ideológusának kikiáltott Marx a maga idejében mivel is bírálta a modern jogrendszereket? Hogy a "nem egyenlő embereket azonos feltételek szerint ítéli meg". Szóval még Marx szerint se egyenlőek az emberek. Ennyit erről. De a diktátoroknak mindig kell vmi aminek az elve szerint elnyomhatják népüket. Legyen az akár a népük felsőbbrendűségének elve, akár a társadalom osztálymentességének elve, akár a terrorizmus elleni harc hisztériájának elve. Inkább csak az a szomorú, hogy 100 év alatt semmit sem fejlődtek a társadalmak: ma is ugyanúgy el lehet nyomni az embereket mint a múlt század elején lehetett.
  • Yurij
    #26
    A Kommunizmus mindig is a lelki rokant emberek gyüjtöhelye volt.Maguk köré gyüjtöték a társadalom szemetét.
    Ez a sokk kis fasz aki itt élteti a rohadt vörös férgeket meg addig kellene ütni amig mozog.
    Meg nézném meddig maradtak volna életbe moszkvában annak idején.Mikor a lakosság 90% beépittet ügynök volt.De ellég csak megnézni Észak Koreát a komunizmus igazi arca.
    A Kommunizmus egyáltalán nem arrol szol hogy mi jo a népnek hanem hogy hogy lehet a legkonnyebben romba dönteni egy országot.
    Örüljetek a Demokráciának,bár ez a piszkos komcsi kormány teljesen félre értelmezi a demokráciát.
  • snorbi
    #25
    ... elfoglalni Tajwan-t meg ilyenek :)
  • zippofcy
    #24
    Che se volt nagyobb harcos mint Petőfi, és az egészsége se volt sokkal jobb

    Supperaddi: "Egyébként meg nekünk is voltak fényes győzelmeink..." ja kb. Mohácsig, aztán már mindig csak arra hajoltunk amerre az erősebb szél fútt.
  • zippofcy
    #23
    A kínai hazafias játékban taiwaniak garmadáját kell halomra lőni, aztán köztörvényes bűnözőket kivégezni, végül a szólásszabadság gyakorlóit megkínozni. Az end-sequenceben pedig a pártfunkcionáriusok kórusban éneklik a komcsi népdalokat ... mint a Fel sárgák, proletárok, Nem nézünk ferde szemmel rád, Tízcentis farkunk lóg a lábunk között, stb.
  • haxoror
    #22
    Che mostanában élt Petőfi meg több mint 150 éve ráadásul Che-nek egyértelmű halála volt a forradalomért Petőfiről meg volt ez a talán nem is halt meg hanem szibériában családot alapított vagy mi cucc.

    A forradalom meg eleve nem arról szól hogy a miénk...
  • SirLord
    #21
    Itt pattognak azzal a csegevárááával, közben nem tudnak rola semmit, csak nagyon fa*za gyerek aki hordja... revolution? ott van nekünk Petöfi, nem kell külföldröl debütált nemzeti hös köszike...
    http://www.tomcatpolo.hu/index.php?mod=polok&cat=22&id=284&color=white
  • Emmegki
    #20
    " mert nincs nagy faluk, vagy szabadságszobruk,"

    Van szabadságszobrunk, csak nem olyan híres mint az amerikai :)
  • Emmegki
    #19
    Látom te is ismered a magyar történelmet...

    Szalacsi meg egy iszonyat lejárt vmi.
  • NEOreg3
    #18
    kéne egy-két büntetőpont? NEOreg3
  • HUmanEmber41st
    #17
    pl én is toltam, de akkor még nem volt ingyenes..
    Aztán nem tudom, mit vergődnek a kínaiak, hiszen a Battlefield 2 ben 3 ellenség feszül egymásnak:
    USA, KÍNA, ARABOK
    A világon az egyik legnépszerűbb FPS..
  • NEXUS6
    #16
    Egyrészt ezt a nacionalistagámafejlesztést az amcsik indították el az amerikasarmyval.
    Az nem volt nacionalista?

    Másrészt meg megpróbáltam jáccani ezzel az 1848-as stratégiával, én nem tudom de nálam egyszerűen úgy befagyott mint az állat.
    Valakinek van vele valami poz tapasztalata?
  • miro29
    #14
    MÉG MINDIG NEM TUDOK DEMOT LETŐLTENI MIRO29
  • Ersiman
    #10
    Hát ha azt nézzük, hogy amit akadályoznak bejutni annak a 99%-a valóban szemét, akkor ez nem is olyan nagy butaság részükről. Lei Feng kalandjaival pedig szépen megtanulnak játékot fejleszteni, aztán néhány év mulva lehet hogy már azt várjuk hogy mi is lesz a következő kínai játék? :)
  • Supperadi
    #9
    Nadde kérem! Miért ez a nagy pesszimizmus? Most miért kell "fikázni" a magyar történelmet, és hősöket? Ezekre is büszkék kell legyünk, nem kell egyből lenézni a magyarokat, mert nincs nagy faluk, vagy szabadságszobruk, meg mittomén. Ilyesmit pont egy magyarnak nem kéne mondania.
    Egyébként meg nekünk is voltak fényes győzelmeink...
  • fishguy
    #8
    Jah A kínaiak népi hőse Lei Feng az ameriaké meg rambó meg dzsiájidzsó....

    Szerintem ha csinálnak egy ütős fps-t a Csangkaisek elleni háborúról akkor azzal nincs semmi baj csak mértékkeel a politikai propagandával...

    Őnekik legalább vannak ilyen legendás hőseik, még ha ilyen idealizáltak is nekünk meg mi jut Dugovics Titusz 12 hóstette max egy 22 másodpercestechdemóra lenne elég vagy csináljunk egy parasztbunkerépítős 3rd person shootert Szalacsival és majd lesz benne autómata téglavető, meg sorozatövő habarcsoskanál...ja és bónusz 1 traktorbelsős betonkeverő lenne...

  • Davidus
    #7
    a komcsik is irtotték a zsidókat de mindegy...
  • Andris
    #6
    hát igen... nem ártana. Nyomhatnánk egy jó kis FPS-t a török ellen, vagy valami: "Hungarian Revolution" Petőfi bőrébe bújva ...de viccet félre téve igazad van. Valahogy itt senkit nem érdekel a nacionalizmus...
  • Antifasiszta
    #5
    éljenek a hős kommunisták!
  • qper
    #4
    ide is kellene már valami ilyesmi...
  • fawcet
    #3
    Ott a C&C: Generalisok abban is lehetnek hazafiasak a kínaiak.
  • KOKIKO
    #2
    jAH LOOL
  • Davidus
    #1
    World of China... le kell majd verni a diáklázadást meg ilyenek:P