1050
  • Broafka
    #730
    jah, de hozzám ennek a HSZ-nek nem sok köze ovlt! :D
  • stargatelost
    #729
    ohh bakker, pedig ezt a sorozatot szívesen elkezdtem volna nézni, csak mostanában nem nagyon jut időm CN-t nézni :(
    de ahogy látom ez egy vadonatúj sorozat, amerikában is még csak május végén volt az első rész, még le sem ment ott az első évad (26 részből 18 ment le, és most szünet)...
    úgyhogy akkor itthon sem sok rész mehetett le, így meg nem is értem ,miért kezdte el adni a CN-n...ez annak rovására fog menni, hogy az új részek csak ekég sokára kerülnek majd adásba...aztán meg lehet hogy nem :)
  • Broafka
    #728
    a Cartoon Networkön van most ez az új sorozat a Storm Hawks, abból van az a kis nyúl szerű állat, Radarr
    arról elméletielg van egy kép, amikor ilyen nagyot vigyorog és ránk néz, azt nem tudja nekem valaki megszerezni, vagy belinkelni? :$
  • boomerangtv
    #727
    amugy itt szerdától mindig két hétre előre van műsor: http://www.t-online.hu/tvkereso.htm
  • stargatelost
    #726
    jézusom, hiszen le van írva
  • modenes
    #725
    Milyen rajzfilm lesz a CN-en 2 hét múlva este 20:35-kor? És vasárnap milyen új animációs filmet adnak le a CN moziban?
  • boomerangtv
    #724
    Meg a CN mozi vasárnap egy új (2006-ban készült) Casperes animációs filmet adnak le.
  • XLR8
    #723
    Az kegyetlenül jó rajzfilm XD
  • boomerangtv
    #722
    Újra lesz I'm Weasel a CN-en. 2 hét múlva minden este kb 20.35 /20.40-nek írják de mindig előbb kezdik/. A The Scooby Doo Show helyett lesz.
  • Daza500
    #721
    Mert vagy analfabéta seggek és nem tudnak normálisan sugározni, vagy csak egyszerűen túl lazán veszik az egész csatornát, és csak az új rajzfilmekkel foglalkoznak, a többi meg le van tojva.

    Még az is, amikor valamely film egy epizódja lengyelül szólal meg.

    Én sztem veszek egy műholdvevőt, azt inkább nézem az angolt.
  • modenes
    #720
    A CArtoon Networkon azt miért csinálják, hogy a reklámokat, amikor mondják, hogy egy új mese pl. mikor lesz, meg ilyenekkor az miért csinálják, hogy félbevágják a reklámot, és nem mondják végig?
  • XLR8
    #719
    az tényleg baj hogy nem a CN adják
  • Daza500
    #718
    Ezt tényleg nem tudtam...
  • Daza500
    #717


    Nahát...
  • Magoo
    #716
    legalábbis hétvégén reggelente :)
  • Magoo
    #715
    RTL KLUB-on megy reggelente...
  • Daza500
    #714
    Az, hogy nálunk nem adják.
  • XLR8
    #713
    és mi a baj a Jackie Chan Adventures-el?
  • Daza500
    #712
    Melelsleg a Shaggy & Scooby Doo sztem csak magyarul szar, lehet hogy angolul 100x jobb...
  • Daza500
    #711
    Most nem konkrétan a Johhny, meg Scooby-féle hülyeségekre gondolok, hanem pl. Astroboy, Legion Of Superheroes, Static Shock, Jackie Chan Adventures, The Batman...
  • stargatelost
    #710
    meg most az Cartoon Carneval :D :D bakker, amikor Bloo beszél: valamikor mozog a szája, de nem is beszél :D hát az kész...jah...kész szánalom... :)
    de legalább Görög László (Bloo magyarhangja) maradt a hang... :)

    Kids WB-ről is jöttek a magyar CN-re rajzfilmek : Johhny Test, meg az új Bozont és Scooby Doo... és ha iyan ganyé rajzfilmke mennek ott, mint ez a kettő, akkor nem is kell... (bár az Eon kid-re kíváncsi lennék, de valszeg az is ganyé...)
  • Daza500
    #709
    Volt egy tökjó rajzgilm, a He-Man & The Masters Of The Universe (A lovag és az univerzum védelmezői - elég szar fordítás), az nekem pl. tetszett.

    Sajnos nem adták sokáig...pedig abban még a szinkron se volt annyira rossz.

    Van az Amerikai Kids WB csatorna, azt kéne lefordítani, sugározni, mert ott rohadt jó rajzfilmek mennek.
  • Daza500
    #708
    Jaja, honnan a fenéből szedték össze ezt a csajt, nem tudom...
    Egyszer mondott egy ilyet:
    "Nézz be a cartoonnetwork.hu-be !" Na ezen a "BE" tagon majdnem bemostam egyet a tévémnek :-DD
  • stargatelost
    #707
    arra a címre amit lentebb írtam? az nem hinném hogy már műkszik...

    én még a Foster bemutatón szoktam ...hát...röhögni és szánakozni egyszerre, mert annyira balfaxul beszél a nő, és valamikor tiszta értelmetlen szavakat, amik nem is oda illenek :D (amelyikbe Mojo Jojo is benn van)
  • Daza500
    #706
    Amúgy én már küldtem nekik e-mailt ezekről a dolgokról, hogy talán jobb lenne, ha változtatnának ezeken a dolgokon, mert ez így nem teljesen oké, de b*sztak válaszolni.
  • Daza500
    #705
    Sztem analfabéták irányítják, amikor van valami új rajzfilmbemutató, LE VAN VÁGVA a vége, amikor mondaná, hogy mikor kezdődik, ennek mi értelme van, mert szerintem az égvilágon semmi...

    Botrányos a magyar CN, de nagyon...főleg ezzel a hülye japán picsával, aki még BESZÉLNI SE TUD magyarul...

  • stargatelost
    #704
    mert idióták a CN-nél az emberek...ennyit ér nekik a néző...
  • modenes
    #703
    Az Ed, Edd és Eddyben van 2 lengyel rész, a Ben 10-ben van 1 lengyel rész, de miért vannak lengyenl részek. Amik lengyel részek, azokat miért nem szikronizálták le?
  • Klemice
    #702
    most miért tők poén hogy songoku repül 8 részen át és erről szól 280 rész :D
  • XLR8
    #701
    na a azt a rajzfilmet utálom, de különbenis azért egy kicsit véres egy gyerekcsatornához sztem
  • Klemice
    #700
    dragonball Z kéne banyek angolul zúzna mint állat
  • aMGEE
    #699
    Emberek! Nem tudja valaki h ezek a tetűláda gennyek miért szűntették meg a Szamuráj Jack-et? Holott nem is az volt az uccsó epizód, amit legutoljára vetítettek!
  • modenes
    #698
    A Cartoon Networkon a Billy és Mandy című mese miért hajnalban van? Jobb lenne, ha délután lenne.
  • boomerangtv
    #697
    befejezték a gyárátást 2003-ban
  • modenes
    #696
    A Dexter laboratóriumának még miért nem voltak soha új epizódjai?
  • stargatelost
    #695
    például Naruto, vagy Avatar
    elég népszerűek ottkinn :)

    (asszem ezek mennek is itthon is valami kesebb rajzfilmcsatornán, de azért jó lennének CN-re)
  • modenes
    #694
    Milyen a minőségi rajzfilm, amit mondtál?
  • cserrygo
    #693
    De az lenne jobb, ha vennének valami minőségi rajzfilmet, nem Robotboy-t, vagy Scooby doo-t! Azokat utálom a legjobban!!!
  • cserrygo
    #692
    Igen, azt én is szívesen elnézegetem, valamiért leköt...
  • modenes
    #691
    Kéne már új rész a Görcs Ikrekbe is, és az Fosterék házába is.