1050
  • cserrygo
    #690
    Legalább is ha minden igaz! Benne a legjobb hangja Lászlónak van! SEDER GÁBOR!!
  • cserrygo
    #689
    A lászló tábornak szombaton lesz 14:00-kor új része! Én is nézem majd!
  • mama2
    #688
    Kérlek ne tedd már fel 10 percenként a kérdést, mert attol nem lesz hamarabb rá válasz!!
  • modenes
    #687
    A László táborban mikor lesznek új részek?
  • mama2
    #686
    ja, az is jó poén, Bloo már nem beszél, de a szája még mozog:XD.
  • modenes
    #685
    A Cartoon Networon van már valami Cartoon karnevál. És a László táborban mikor lesznek új epizódok?
  • mama2
    #684
    ja, télleg elég xar:S. Főleg ahogy Bozont és Scooby kinéz... szőrnyű:S.
  • modenes
    #683
    A László tábornak mikor lesznek új részei?
  • stargatelost
    #682
    jah, jó szar :-/
  • Cat 02 #681
    Fantastic 4 érdekes lett =\
  • stargatelost
    #680
    Scooby Doo a Zombik szigetén nagyfilm sztem zseniális, és ott is igazi szörnyek vannak :)
    meg még az a földönkívülis Scooby Doo -s nagyfilm is jó volt
  • boomerangtv
    #679
    Van a CN-nek egy másik csatornája: Boomerang. Ott szinte csak Hanna-Barbera rajzfilmeket vetítenek 24órán keresztül. Amúgy sztem a The New Scooby Doo Movies sorozat volt a legjobb.
  • stargatelost
    #678
    1. a régi Scooby Doo klasszikus, de sajnos már elavult, nem állja meg a helyét, de gondolom meg van rá az okuk, hogy még mindig vetítsék
    2. a Mizújs Scooby Doo volt a felújított felturbózott változat, ami nekem bejött, ugyanis itt a karakterek kidolgozottabbak voltak, és a poénok nem voltak annyira elcsépeltek, sőt, voltak elég kreatív és ötletes megoldások is. Ráadásul asszem azt is tudták hogy valaki beöltözik, és ennek fényében nyomoztak...
    3. na és akkor itt jön a bibi : ez az új Bozont és Scooby Doo , ahol csak ők ketten vannak benn. Ez a rajzfilm hihetetlenül pocsék, idegesítő xarság! Csak egy két részbe néztem bele, de az egész koncepción változtattak, ugyanis ha jól láttam van egy főgonosz, és egy buta segéd (ohh bazé , micsoda közhely!), és szinte minden részben ők vannak. na ez az amit a legjobban utálok, az állandó főgonoszt. főleg ha az még csak nem is vicces ( viszont a Xiaolin Showdown-ba ugye ott is van pár rosszfiú, akik minden részben visszatérnek : na ők a jók, poénosak!)

    ui: jah, olyan tényleg volt, olyan ládás szellemes, de azt sose értettem hogy került oda az a kiskölök, meg valami csaj...
  • aMGEE
    #677
    Igen, tényleg jó volt régen, és én is szerettem nézni néha. De ez a szemét csatorna egyszerűen megutáltatja a tv nézőkkel még ezt is! Ha mondjuk nem csak olyan Scooby-doo lenne, ahol valamilyen bűnöző öltözik be mindenféle nevetséges maskarába (ezzel tisztára egysíkuvá téve a sorozatot), hanem olyan, ahol mondjuk igazi szörnyeket és szellemeket kéne elkapniuk (asszem volt is egy ilyen, ahol volt egy láda, amiből Scooby kiengedte a szörnyeket), és ha mondjuk nem vetítenék orba szájba, akkor mondjuk én se volnék azon a véleményen, amin most vagyok. Ja igen, és akkor még ott van az a degenerált Bozont és Scooby, ami még pluszba tesz rá egy lapáttal! Igazi jóféle Scooby-doo-t csak a Hanna-Barbera tudott csinálni, de az, amit most vetítenek, pont hogy az általa készített Scooby-dook egyik legrosszabb szériája! Igazából én nem a sorozatra, hanem erre a tetves csatornára vagyok berágva! Mert még azt a kis jót is elveszi a nézőktől, ami esetleg megmaradt benne!
  • Broafka
    #676
    detto
    azt már én se szeretem, régen még jó volt, már tényleg nem jó. Viszont egy jelenet tetszett benne, amikor ketté válnak (Scooby, Bozont és Fred,Diana, Vilma) és akkor mondja Vilma a két hülyének hogy sikítsanak ha van valami, és akkor elindulnak mire, hatalmasat elkezdenek ordítani, ők pedig visszafutnak, és rémülten kérdezik hogy mi van? mire ők mondják hogy: "ááá semmi, csak gyakoroltunk" és elmennek! :D
    nem tom, én ezen jót röhögtem
  • aMGEE
    #675
    Amúgy mindenkinek megvan a maga véleménye. Én csupán azért fejtettem ki a saját szerény véleményemet a csatornáról, mert már rohadtul idegesítő, amilyen szemét, trehány, szarházi módon teszik tönkre, és le se szarják a nézőket!
    Nos mondok egy példát: itt van pl. a Scooby-doo. Hogy a műsor milyen, azt mindenki döntse el maga. ÉN egy rendkívűl rossz, idegesítő és irritatív rajzfilmnek tartom. Eleinte még vicces az a degenerált kutya, azzal a töketlen Bozont nevű haverjával, de egy idő után rohadtul idegesítővé válik. Pláne, hogy minden részben ugyanaz történik!!! Valami értelmileg fogyatékos mindig beöltözik valami szörnyjelmezbe, és mindig ez négy ember (Fred, Vilma, Diana, Bozont) és a kutyájuk Scooby leplezi le, és kapja el. Az epizódokban lassan már egyre képtelenebb, és lehetetlenebb dolgok történnek, amit lassan már az ember sem képes ép ésszel felfogni. Előszőr még vicces, meg minden, de ha FOLYAMATOSAN ismétlődik az alapsztori, és hogy minden részben szinte MINDIG ugyanaz történik, egy idő után a rajzfilm már kibírhatatlan! (Legfeljebb a cselekmény, vagy a gyenge poénok változnak!) Az odáig rendben van hogy ilyen a műsor (az én, és még lehet hogy sokak meglátása szerint), de az már tényleg elviselhetetlen, ha ezt vetítik orba szábja állandóan és folyamatosan, és nemcsak ebben, hanem többféle és fajta formában is. És ez csak egy műsor a sok közül. Elnézést kérek azoktól, akik ezt a műsort szeretik, de hinném hogy mindenki annyira oda lenne ezért, pláne úgy, hogy a csatorna műsorainak kb. az 50%-át ez tölti ki!
  • aMGEE
    #674
    "Azt bírom a legjobban, amikor megy megy, és egyszer csak elkapják azt már jön valami más, levágják a végét, mondat közepén (lehet ez csak nálam van és szolgáltatóhiba)"
    Nem szolgáltatóhiba! Ezeket a megvágásokat nem véletlenül, hanem direkt csinállják. Hogy miért, azt nem értem. Valszeg az egész csak időhúzás, hogy az ember mégjobban a körmét harapdálja, vagy a fogát csikorgassa az idegességtől! Lehet h eleinte humoros meg ilyesmi, de ez már szinte tiszta röhej! Az hogy ezek a tetűládák mennyire lese szarják a csatornát, meg a nézőket!
  • stargatelost
    #673
    nagyjából egyet is értek ,de azért az újak közül akad egy két jó rajzfilm is :)
    de mondjuk az ilyen Robotboy, Johnny Test, meg most ez a 3000 osztálya vagy mi nagyon szarok... (huhú, ha jól hallottam nincsen Markovics Tomi benne :D viszont az a Juniper Lee hang /nemtom ki a szinkronszínész/ megint bekerült...azt is már nagyon unom...
    tényleg lehetnének egy kicsit nyitottabbak a nézők felé, nemtom az amcsi Cartoon-nál hogy csinálják ezt, de ott ez biztos nem probléma

    a szinkronhangváltásról meg ne is beszéljünk ( Lumpus főcserkész, Lucien, Eddy...ohh...Eddy hangját sajnálom a legjobban :( )

    "A műsorközti szünetek rendkívül idegesítőek, továbbá állandóan ismétlődnek"
    ez így van, valamelyik már 3-4 éve megy (pl pindúr pandúros telefon csörgéses xar) baze, ha egy kisgyerek ezt látja mindennap, nemtom mi lesz belőle....
    talán az lehet a baj, hogy kevés a bejátszás, ezért nem oszlik el annyira, sokszor megy az ismétlődés...
    azt bírom a legjobban, amikor megy megy, és egyszer csak elkapják azt már jön valami más, levágják a végét, mondat közepén (lehet ez csak nálam van és szolgáltatóhiba)

    magyar CN weboldal valami eszméletlen szar és egyszerű, legalább több dolog lehetne rajta, fórum esetleg...talán ...akkor meg is hallgathatnák a nézők véleményét...

    "a csatornának semmiféle elérhetősége nincs"
    hú hú én régen találtam a honlapon egy címet, és írtam is nekik az gyalázatos szinkron cserék végett (választ természetesen nem kaptam), de most sehol sem találom az oldalon, de előkerestem a postafiókomban :D
    nemtom él e még, de próbálkozni lehet :
    [email protected]

    ui: huh, kicsit sok lett :D
  • aMGEE
    #672
    Én személyszerint feháborítónak tartom a cartoon network hozzáállását a tv-nézők felé. Azonkívűl, hogy a csatorna semmibe veszi a nézők igényeit, a színvonala mínősíthetetlenül rossz. A műsorközti szünetek rendkívül idegesítőek, továbbá állandóan ismétlődnek, amitől az ember méginkább ellenségévé válik a csatornának. A rajzfilmekről névszerint nem mondanék semmi olyan dolgot, amely sértő lehetne az adott műsor nézői számára. Azért mégis szeretnék pár szót szólni a cartoon networkön vetített műsorokról is. Rengeteg jó rajzfilmet vetítettek valaha a csatornán, de mára a műsorok színvonala, úgyanúgy mint a csatornáé, rohamosan csökken. Lehet hogy néhány nézőnek tetszik az adott műsor, de nem biztos hogy ez mindenkire igaz. Lehet, hogy egy adott rajzfilmre mondjuk a nézők 20%-a kiváncsi, a 80%-al szemben, mégis ezt a műsort vetítik szűntelenül a csatornán, nem törődve a nézők, azaz a többség véleményével, vagy igényeivel. Egy csatornának pedig-az én szerény véleményem szerint-törődnie kéne a nézők igényeivel, ugyanis ez szabhatja meg a nézettségi szintet. Leginkább azt sérelmezem, hogy a nézők véleményét meg sem kérdezik sem az adott műsorról, sem a csatorna minőségéről, ezért a saját kényükre-kedvükre vetítik a rosszabbnál rosszabb műsorokat, a jobb minőségűeket pedig vagy folyamatosan ismétlik, vagy megszűntetik. A legfelháborítóbb az egészben, hogy a csatornának semmiféle elérhetősége nincs, ezért lehetetlenség bármilyen jellegű információhoz jutni a csatornával kapcsolatban, esetleg valamilyen problémát közölni velük.
  • cserrygo
    #671
    Ő az egyik legjobb szinkronszínész!!
  • cserrygo
    #670
    Ez nem igaz!!! Neki van az egyik legkülönlegesebb és legjobb hangja! Én is miatta szoktam az általam útált műsorokat megnézni! Szerintem kellemes a hangja!!!
  • Broafka
    #669
    jaj az borzalmas!
    olyan mint ha taknyos lenne és hülye is egyszerre! :D
    nagyon idegesítő a hangja!
  • leveander
    #668
    Nem értem, mi bajotok Kossuth Gáborral. Én kifejezetten szeretem a hangját! Képes vagyok akár csak miatta is végighallgatni egy mesét/filmet. De persze mindenkinek más a szimpatikus :)
  • Brolly
    #667
    hmmm, nem tom, én nem láttam, pedig egész nap az megy, és itt sincs.
  • stargatelost
    #666
    Bátor sztem még van
  • Brolly
    #665
    jááj, 9 év után ismét tudok nézni cartoon networkot, még régen óvodába vettünk parabolát, aztán azon ment angolul, mint sokan másoknak, aztán vmi volt vele egy pár év után, és meghalt. Ami most otthon van kábel, azon nagyon nincs cn, ezért amióta albérletbe költöztem azóta van (juhúúú:). Az hogy magyar csak annyiban jó hogy értem mit darálnak, de angolul sztem sokkal jobb volt (bár puszedlinek a hangja igen durva, tetszik:).
    Kedvencek:
    -Boci és pipi
    -Ed, Edd és Eddy
    -Tom és Jerry
    -Pindúr Pandúrok
    -Dexter
    -Johnny Bravo
    -2 stupid dogs
    -bátor a gyáva kutya
    azt nem értem, hogy a 2 stupid dogs és bátor a gyáva kutya-t, miért nem adják már.:@ meg az a szar hogy a boci és pipit csak hajnali 3kor adják:S
  • Klemice
    #664
    én mindennel ami szar és amit 10 éve ismételnek
  • XLR8
    #663
    Én ugyan így vagyok a Pindúr Pandúrokkal. Pfffújj
  • Broafka
    #662
    nem tom ti hogy vagytok vele, de én attól a Bernardtól herótom van, egyszerűen a falhoz tudnám végni a TV-t!
  • Klemice
    #661
    angolul sztem jobb volt na mindegy már megszűnik minden ami nem magyar hogy jól beszűkítsék a látókörödet
  • XLR8
    #660
    nekem még rég, nagyon rég angol volt (mint mindenkinek sztem) akkor is élvezhető volt
  • bkvkbk
    #659
    Nah...ez egy érdekes témaRégebben sokat néztem ezt a csatornát :)Jó műsorok voltak benne meg minden,bár még most is jó :)
  • stargatelost
    #658
    azé Adam Sandler-t is jól nyomatja :)
    viszont tényleg ritkán hallani rajzfilmekben ... az erős hangjához nincs karakter sztem azért, a lágy hangja...hát ...nem nagyon tom most rajzfilben elképzelni, de egy megfelelő karakterhez még jól is sülhetne el :)

    amúgy másik nagy kedvencem Fekete Zoltán, aki ugyancsak nagyon jól játszik a hangjával, többek között ő : Bozont(Scooby Doo), Billy (a Billy és Mandy-ből), Butters (South Park), Kurt Wagner (X-men : Evolution) és Chase (Doktor House)
    azért ég és föld egy Billy meg egy Kurt és mégis ő :)

    Kossuth Gábor meg monnyon le :P hogy szinkronizálhat az ilyen?
  • Daza500
    #657
    Hja, de Wayne-nek totál jó hangja van Csőre Gáborral, sztem kenterbe veri az eredetit.
    De őt meg alig rakják be valahova a South Park-on kívül...
  • Magoo
    #656
    Totál egyetértek...ilyen xar szinkronhangot ritkán pipáltam...
    Hogy lett Lucien-ből ilyen 'buzigyerek hangú' kölök???
    Tök állat volt Simonyi Balázs-zsal! Erre puff...
    szégyen sztem...
  • stargatelost
    #655
    én őt bírom, akárhol hallom meg :)

    viszont Kossuth 'Stich' Gábort ha meghallom valahol (nem viccelek) fizikai fájdalmat érzek...annyira de annyira irritáló... Lucien új hangja is ő...
  • Klemice
    #654
    engem még szalay csongortól tör ki a frász
  • Magoo
    #653
    Éppen ugyanezt mondon már mindenkinek! Tényleg profi Markovics Tomi, de akárhova kapcsolok, csak őt hallom!!! Emberek, ez már sok! Ennyire kevés a jó színész/szinkron-színész? Vagy tényleg ilyen ostobák a szinkronrendezők tán???
    Ekkor sápadtam le mikor megtudtam, hogy a Transformers moziban Shie LaBeuof (vagy hogy írják) magyarhangja is ő lesz....na mondom eeeeeeeeeeeeeeeez már sok a srácból!
    Tény, hogy szinkronnal szinte már soha nem nézek filmet, de akkoris sok belőle :D
  • Klemice
    #652
    smallville :D
  • stargatelost
    #651
    szerintem az egész mese egy xar :D meg Markovics Tomit is unom már...jó szinkronhang, de akkor sem kéne mindenhova ő.... (Dexter, Mókusfiúból Andy)