1050
  • Broafka
    #810
    JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
    kirááály! :D
    kössz az infót! :)
  • Daza500
    #809
    HéHaHó !

    Ma vettem észre, hogy a T-Kábel digitális adapterében immár 98 csatorna van, amikre külön elő lehet fizetni, és köztük van a Boomerang !
  • Daza500
    #808
    Hmm...különös.
    Akkor nem értem, mi ez a 3 lemezes izé.
    A klasszikus sorozat mindössze 26 részből áll...
  • Broafka
    #807
    letöltöttem az elsőt, sajnos ez a régi Johhny Quest! :_(
    nekem az újak kénének! :(
  • Broafka
    #806
    köcci! :)
  • Daza500
    #805
    Heroes c. epizód.
  • Broafka
    #804
    hmm kössz, és melyik ezek közül az a medusás azt nem tudod? :D
  • Daza500
    #803
    DISC 1
    DISC 2
    DISC 3

    3 lemezes, elnéztem...
  • Broafka
    #802
    hmm... link?
  • Daza500
    #801
    Most néztem újra torrenten, az első évad fennt van DVD Rip 2 lemezes.
  • Broafka
    #800
    nekem az a rész kéne, amikor bemennek a számítógépbe, és valami labirintusban menekülnek egy medúza elől, aki mindenkit kővé változtat, és meg kell várni míg valami arc összeáll kőböl, mert kakor meghal a medusa vagy valami ilyesmi!
  • Ry0K3N
    #799
    Én torrenten találtam de, le is szedtem és megnéztem de a minőség igen gány volt meg nem volt meg minden rész :( igen sok hiáynzott
  • Daza500
    #798
    Anno torrenten fennt volt a teljes széria.
    De a kevés seed/peer arány miatt már eltűnt. :(
  • Broafka
    #797
    a Johnny Quest című rajzfilmet (az újabbat, ahol már nagyobbak voltak, meg kicsit ilyen jövős is volt asszem) azt honnan lehet letölteni?
    példa okáért, egy kis emlékezetes Intró :)
  • menetrend
    #796
    nekem azért tetszett mert volt hasonlóság a CnC univerzumhoz, meg bírom az ilyen világvégéset végülis
    már csak meg kéne szereznem valahogy :D
  • Klemice
    #795
    júj eszembe jutott melyik volt ez a rajzfilm
    chris colorado
    hát nekem nem nagyon jött be de elég érdekes univerzum teremtődött meg benne
  • Daza500
    #794
    Jaja, láttam a befejező 26. epizódot.
    Még anno volt a rajzfilmnek egy tökjó honlapja, ott olvastam az infókat, hogy terveztek második évadot is.
    Csak aztán ebből semmi nem lett.
    Nyilván azért, mert amilyen gyorsan berobbant anno, olyan hamar el is feledték.
    Ráadásul az utolsó részt a narrátor ezzel zárja le: "Vége az első korszaknak."
  • menetrend
    #793
    Az volt! Uhh kösz nem hittem, hogy ilyen gyorsan kapok választ :D
    Most nézem enyhén pocsék helyesírásom volt tegnap :p hosszú még az élet majd megtanulok írni...

    Rudom CnC ket én is szeretem csak mindíg ez ugrott be rá. Hogyhogy befejezetlen maradt? Én úgy emlékszem befejezték. A főfőgonosz meghalt, az a izé a meteoritból eltűnt. A főhős annya vitte be a főfőgonoszt a sivatagban valamien izébe és fénym jad eltüntek, csak homokból lett üveg maradt a helyükön.
  • Daza500
    #792
    Azért ne alázzuk meg a Command & Conquer univerzumot, kérem !

    Amire te gondolsz, az a Chris Colorado volt.
    Francia alkotás, egy gond volt vele: egyetlen évadot készítettek belőle, ezt nálunk is leadták.
    A második soha nem készült el, a történet befejezetlen maradt. :(
  • menetrend
    #791
    helo valaki tud segíteni?
    volt a asszem cartoon networkon egy apokaliptilus világban játszódó rajzfil. Enyhe Tiberium unevirzum beütése volt. Valami nagy meteorit becsapódott abból ilyen fekete anyag folyt mutánsok lettek meg ilyen szupererős főgonosz. Akkor ilyen fira maszk volt az ellenség katonáin meg egyszínü sötétvörös kezeslábas asszem. Kb NOD vs GDI harc féle. Ismerős valakinek?
  • DJ Skyline
    #790
    nálam nem jelenik meg, ezért a bizonság kedvéért linkben is! nagyon jó, kár hogy kevés ilyet láttam a TV-ben régen :D
  • DJ Skyline
    #789
  • Daza500
    #788
    Nem mindig. Pár napja leadták a Terminátor 1-et, azt azért jó volt nézni.
    Eredeti szinkronnal.
  • Gokou
    #787
    Hát nállunk is dettó, mindig a sz*r TCM megy rajzfilmek helyett (ráadásúl mindig ismétléseket nyomnak, pl. Pat Garrett és Billy a kölyök már a könyökömön jön ki!!! )
  • Daza500
    #786
    Nálunk csak este 9 után indul a TCM.
  • Ry0K3N
    #785
    Szerintem jobban is jársz vele ^^
  • Magoo
    #784
    Nektek is TCM megy CN helyett? Miféle pofátlanság ez? vagy most mi van?
  • xZuzAx
    #783
    csum
    Valaki nem tudja,hogy most a Samurai Jack-ből leadják mind a 4 évadot ??
    most nagyon bejön...bár már régóta de most már töltök is részeket meg stb. :))
  • Gokou
    #782
    Én néztem a honlapjukon, a mi városunkban nem lehet beköttetni, ezért marad a Dolby...fujj! :-(
  • Daza500
    #781
    Több mint valószínű, hogy mi is arra állunk át, ha majd nyáron lejár a T-Kábel szerződésünk.
  • XLR8
    #780
    nekünk is az van
  • Daza500
    #779
    Az Antenna Digital csomagjaiban benne van a Boomerang.
  • Broafka
    #778
    jah és szerintetek mondjuk a T-comnál vagy ki a fene adja a mi TV-nket annál lehet kérni ezt? vagy csak UPC?
  • Broafka
    #777
    ez angolul megy vagy ezt is lefordították?
  • Gokou
    #776
    Nekem is ez kéne, de ezek a marhák nállunk nem írtak vissza semmit (sztem nem tartozik a szolgáltatásaikba... kapják be!!!)
  • Ry0K3N
    #775
    hmm elég szép a felhozatal meg mondták is hogy jó.
  • DJ Skyline
    #774
    ahhhh, ez a csatorna kell nekem!!!
  • Gokou
    #773
    (Én már írtam a nállunk Dolby néven futó kábelhálózatnak hogy meglehet-e külön rendelni a Boomerang csatornát, de sztem annyira sz*r az egész hálózat még azt sem lehet kérni :-/
  • Ry0K3N
    #772
    Megas XLR volt jó a CN-en és a szinkron is jó lett benne de mint minden jó sorozatot ezt is leállította a CN. congrat érte
  • Gokou
    #771
    A Samurai Jack témáról annyit hogy nekem is a tököm televan már azzal hogy különböző időpontokban különböző részeket nyomnak (KISZÁMÍTHATATLAN...)
    A szinkron sztem jó (meglehet szokni), de azért nekemis jobban tetszik az angol (sokkal keményebbek, ami növeli a rajzfilm színvolnalát.)