1050
  • Broafka
    #530
    ghost freaknek nincsen lába! innentől kezdve nem ő az :)
  • otomka1991
    #529
    én azt nem értem hogy, vannak hősök (benwolf victor mummy) akiknek a dnse belekerült és ezért át tud alakulni de az ienek mint cannonbolt Waybig vildvine stb nem dns ként jutotal be scak alapból ugy van nem értem ezeket mért nem találja meg az omnitrixben ha forgatja? Ja észre vettétek hogy a "valós"idegenek és az omnitrixben lévő idegenek nem ugyan olyanok a valósak sokkal durvábak pl a filmben wildvine+ a Ufo wildvinok meg gray matter és az alkotó. ja sztem az az idegen az omnitrixben ghost freak lehetne tudjátok a kiforditott alakjában. :D
  • XLR8
    #528
    Azon az idegenen én is gondolkottam. Én arra gondoltam, hogy Benwolf. De ez egy kósza ötlet volt.
  • DantszEE
    #527
    Hmmm.. Ez érdekes! A film elején mutatnak 1-2 idegent az omnitrixről. 1. Heatblast, 2. Wildmutt aztán a 3... Na, erre a lényre először azt hittem h Waybig. De összehasonlítottam a 2-t és egyáltalán nem hasonlítanak. Egy újabb idegen árnyéka!!:D

    Ui.: Szerintem ez a Waybig hihetetlen szar ötlet volt!:S
  • XLR8
    #526
    Mármint az Omnitrix.
  • XLR8
    #525
    Van benne egy baki. Az elején a bunyos résznél az egyik pillanatban még rajta van a másodikban már nem aztán újra ott van.
  • zairin
    #524
    XD XD XD Big Ben ! XD XD XD
    na félre a viccel, nem tudja v.ki hogy szinkronnal mikor lecc a ben10 4. évad? + talán a film magyar nyelven?
  • Broafka
    #523
    egyébként én is láttam a Secret of the Omnitrixet!

    Tényleg jól meg volt csinálva, és örülök hogy stílusban nem változott, mármint a rajzolása ugyanaz maradt.

    Story: egy 1 órás rajzfilmben szerintem 10/10 az megkaphatja a maxot. Ötletes volt, és egy órába mindezt besűríteni, gratula.

    látvány: sajnos rajzolva van, így olyan nagyon nagy effekteket nem lehetett beletenni, de lehetett követni az eseményeket, és míg a régi rajzfilmeknél ahol egy bizonyos elemnél piros színnek kellett lennie, ott távolabbról nézve már más színben ragyogott, itt viszont ha közelről mutatták a pirosan és narancson izzó Omnitrixet akkor az kicsiben is (mikor egész Ben-t mutatták) az akkor is piros volt, remélem azért lehet érteni miről gagyogok :) szerintem olyan 8/10

    az új idegen kicsit túl nagyra sikeredett szerintem, különleges képességei meg nem is nagyon voltak, nah meg mi a neve? Big Ben? :D

    szó ami szó, jól sikerült szerintem, én is egy olyan 8/10-et adok rá
  • XLR8
    #522
    Teljesen igazad van, mi köze van ahoz hogy mi mit nézünk.
  • Broafka
    #521
    egyet értek veled valamilyen szinten

    én abszolút nem ítélem el a véleményedet, a régi kézi mesék valóban jobbak voltak, bár mondjuk volt egy kettő régi mese amihez használtak számítógépet, és még úgy is jók voltak.

    de változik az idő, és változnak a gyerekek is.

    Most mondd meg őszintén, milyen gyerekeket látsz te kint az utcán? mi az első szavuk amit megtanulnak? A bazd meg, vagy a k anyád! Erőszakosak, és buták, ez van, erre van vevő a rajzfilmiparban is.

    Ami azt illeti a Ben 10 viszont egy egészen jól sikerült rajzfilm, annak ellenére hogy a fele erőszakos. Viszont a fele vicces, és tényleg van storyja. Jó mese ez azért! :)
  • Magoo
    #520
    támogatom zairin-t!
    Amúgy meg manapság már egyre nyilvánvalóbb, hogy a CN-es mesék többsége már nem gyerekeknek szól, hanem javarészt felnőtteknek! És ezt minden poén nélkül mondom!
    A Ben10-ről is tudják a szakik, hogy javarészt 16 év fölöttiek nézik!
    Amúgy meg azért beszélünk annyit erről a meséről, mert tényleg Qrva jó! :)
  • zairin
    #519
    sz.tem semmi közöd hozzá hgy mi mit nézünk! és am. is tök jó ez a mese! ha nem lenne jó sz.ted csinálnának belőle filmet??!! am. is úgy beszélsz mint egy 600 éves nyanya "butitják a gyerekeket úr isten " ....:-O
  • boomerangtv
    #518
    miért csak a ben10-ről van szó?!... iszonyat az a mese. a régi kézzel rajzolt rajzfilmek sokkal értelmesebbek, mint ezek az erőszakos vackok amikkel butítják a gyerekeket
  • XLR8
    #517
    Már töltöm!!
  • DantszEE
    #516
    Már le lehet tölteni www.ben-10.net -ről.
  • XLR8
    #515
    hol nézted meg?
  • seriesfanatic
    #514
    Nah... Megnéztem a Secret of the Omnitrix-et, hát mondhatni elég jól sikerült: jó történet, izgalmas, meg hát ott az új alien is.
    Az egyetlen ami nem tetszett annyira, hogy kevés jelenet játszódott a Földön lehetett volna kicsit több is, no de így is megérdemel egy 8/10 a Ben 10 skálán.
  • Broafka
    #513
    az idegenek nagyon "csecsén" néznek ki :)
    jobban mondva HeatBleast, mert csak őt látni a végén.
    De Ben szerintem elég béna választás volt! :-/
  • DantszEE
    #512
    http://www.tv.com/ben-10/ben-10-secret-of-the-omnitrix/episode/1080233/summary.html?om_act=convert&om_clk=episodessh&tag=episodes;title;1

    Innen!:P
  • Magoo
    #511
    Ben 10 Élőszereplős film honlapja
    Klikk az omnitrix-re a nagyon rövid bemutatóért!
    Feltéve ha van olyan aki még nem látta ezt site-ot :)
  • vmisi94
    #510
    lécci vki segítsen
  • vmisi94
    #509
    sziasztok! nekem nincs sajnos cartoonnetwork-öm :( és a kedvenc sorozatom a ben 10 ezért letöltöttem de sajna az összes rész angol :( tudna vki linket vagy bármit mutatni ahol letudom tölteni a szinkronját?
  • Magoo
    #508
    Nabaz de még kint sincs ben10.net-en az új rész...
    Te honnan nyúlod be ilyenkor?
  • DantszEE
    #507
    Woow! Ben átalakult már megint egy új idegenné!:P WAY BIG!
  • XLR8
    #506
    Mért van az, hogy Animo mindig Stinkfly DNS-ét használja?
  • DantszEE
    #505
    www.ben-10.net
  • zairin
    #504
    de mikor lecc a film?
  • otomka1991
    #503
    mi a heatblast.netnhelyeti weboldal?
  • DantszEE
    #502
    Ooo! 1000 kösz!:D
  • seriesfanatic
    #501
    mininován fenn van már egy jó ideje...
  • DantszEE
    #500
    Hol csekkoltad???? :D
  • seriesfanatic
    #499
    Csekkoltam az új részt (4x03), nagyon cool. Úgy érzem ezek az új részek egyre jobbak és most még jön a film is... zsíír
  • XLR8
    #498
    Ben 10: Secret of the Omnitrix agusztus 20-án magyar lessz?
  • DantszEE
    #497
    Pff.. Már 2 napja nem lehet sehonnan se elérni a legújabb Ben10 részt!!:S:S
  • DantszEE
    #496
    Addig nem tudják leszinkronizálni a 4. évadot, amíg le sem adták még eredeti nyelven sem..-.- Szal gondolom majd oan január fele lesz cartoonon.
  • zairin
    #495
    az max néhány hét nem??
    de még + lesz a nyáron mert a Sekret of the Omnitrix agusztus 20.-án lecc!
  • simi11
    #494
    lehet,de még nem szikronizálták át magyarra...
  • zairin
    #493
    de az nem lehet hogy jövőre!
    mindíg 2 hónap van közöttük nem?
  • Cat 02 #492
    wtf ma Ben10 nap van ? D:
  • simi11
    #491
    Én valahol azt olvastam, hogy a CN-n a Ben10 4.évada csak jövöre fogják adni!