1050
  • Snowboarder12
    #570
    hello mindenki. ezt az oldalt már láttátok? http://ben10omnitrix.mindenkilapja.hu/
    szerintem nagyon fasza! XD
  • vmisi94
    #569
    vki nem tudja honnan tudom letölteni a ben 10 3 évadját magyaul?
  • Cat 02 #568
    még sose írtam le csak úgy hallás után ment
    best rész :D
  • Magoo
    #567
    Apropó September 1-én leadják a Secret of the omnitrix filmet MÁSHOGY! Tehát bizonyos jelenetek mások lesznek benne! Reméljük felkerül a ben10 oldalra. Kíváncsi leszek miben lesz más!
  • Magoo
    #566
    A sorozat címe Duck Dodgers! Cat 02, ha nem megy az írás ne eröltesd...
    Bloo neve pedig azt hiszem Blooregard. direkt nem Blue-nak írják...
    Duck Dodgers amúgy szerintem is a legjobb sorozat volt és máig az, sőt meg is van mindegyik epizód magyar szinkronnal! Az az egyetlen olyan sorozat amelyiknek sokkal jobb a szinkronja mint az eredeti hangja! Balázs Peti zseniálisan tolja SzuperDodként! Kadét és a Marslakó hangja pedig kb 90%-ban megegyezik az angol hanggal. Dod hangja totálisan más mint az angol...de pont azért tökéletes!
  • Broafka
    #565
    kár hogy már nem adják :(
    a főcím zenéje is jó volt, amit az a híres muki énekel... fene nem jut most ezsembe a neve! :(
  • Cat 02 #564
    Bloo ? az nem Blue ? :DDD
    1ébkáént Dodge DoDgers a beszt XD
  • Broafka
    #563
    a nagy sikerre való tekintettel, elkezdik japánban is vetíteni a Ben 10-et :)
    egy kis ízelítő a japán hangokról! :)
    XLR8-é nem is olyan rossz! :)
    több infó: www.ben-10.net
  • tigeroo
    #562
    regelés levan tiltva..mind1
  • boomerangtv
    #561
    macseta.netipar.hu
  • stargatelost
    #560
    bakker, árulja el nekem valaki, mi az értelme a péntekenként a kedvencem baromságnak, ha nem tudják normálisan adni az adott rajzfilmet?
    pl tegnapelőtt a Ben 10 nyert ugye, aminek egy eléggé összefüggő a sztorija, és most micsináljon az, aki még nem látta végig, ha nem képesek normális sorrendbe leadni? Aznap csak párszor néztem bele, de kettesével ugrálták át a részeket....nevetséges....

  • Broafka
    #559
    amúgy még Coco-t is birom! :D
  • XLR8
    #558
    Nekem Boom a kezvencem.
  • Broafka
    #557
    az tényleg nagyon jó, a Bloo miatt! akkora poénjai vannak, marha jó! :)
    de én Eduardot is szeretem! :)
  • Zillo
    #556
    foster's home for imaginary friends-nalam ez abefuto :) nemtudok betelni bloo-val
  • tigeroo
    #555
    akkor mondanátok pár oldalt priviben? nembaj ha fizetős..
  • Broafka
    #554
    az amúgy szerintem olyan borzalom! :D
    akkor már inkább pindúr pandúrok! :D

    egyébként meg a fizetős, meg meghívós magyar torrentek sokkal jobbak mint az ilyen ingyen fellelhető angolok, csak sajnos van amit csak ott tudsz megszerezni...
  • boomerangtv
    #553
    Egy warezon láttam. 6 rész van fent. Ha érdekel szólj.
  • Cat 02 #552
    btw Jetixeseket lehet leszedni :)
  • Cat 02 #551
    magyar torrent, meghívós az összes :)
  • tigeroo
    #550
    háde magyarul kéne :D

    "lázsló" :D magyar torrent meg..reges az összes, nemde?
  • Cat 02 #549
    torrent ? :P
  • tigeroo
    #548
    hmmm, ez nemis CN topic, hanem Ben 10...

    na mind1:))

    az lenne a kérdésem, hogy camp lazlo részeket lelehet-e valahonnan tölteni..
  • Broafka
    #547
    ha egy rajzfilm kapcsán ilyen részletekbe merülünk, akkor kezdjük azzal hogy az óra csak bent változtatja át, a ruháinak szét kéne szakadnia ha mondjuk fourarms-á változik, de amúgy jogos! :)
  • XLR8
    #546
    Van a "Kis probléma" című részben van egy baki. Az a baki, hogy Ben úszógatyában változik át Grey Matter-ré aztán normális ruhában van.
  • vmisi94
    #545
    Snowboarder12 én tudom de csak nagolul és torrentbe az jó?
  • Magoo
    #544
    A bemutatóban láttam Animo-t (ha jól láttam)....
    de többet én sem tudok
    A bemutató alapján amúgy jónak tűnik az idegenek kidolgozása (pl Heatblast), de az akció jelenetek valamiért olyan Power Rangers szintünek tűntek :(
    Na de nem szólom le előre...kíváncsi leszek!
  • XLR8
    #543
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy a Ben 10 élőszereplős filmben ki a főgonosz?
  • Snowboarder12
    #542
    figyu, valaki tudna segíteni? honnan lehet letölteni a ben 10 season 1-t?
  • Snowboarder12
    #541
    köszi.
  • zairin
    #540
    inenn: www.ben-10.net
  • Snowboarder12
    #539
    mert engem is érdekel és nem tudom letölteni sehonnan
  • Snowboarder12
    #538
    hello mindenki. honnan szerezted meg a secret of the omnitrixet?
  • otomka1991
    #537
    Mikor jon az uj 4ik season rész?
  • vmisi94
    #536
    nem tudna vki segíteni?
  • Broafka
    #535
    a Ben 10000-ben még oké, mert lásd Dr. Animo is ki akarta nyitni azt a kamrát, így más is megtehette, és kijöhettek onnan... de eddig nem volt szó arról hogy Vilgax kijutott volna, és a SotO-ban (Secret of the Omnitrix) pedig Ben egyáltalán nem lepődött meg hogy Vilgaxot látja...
  • DantszEE
    #534
    Öm.. Csontra nem hasonlítanak 1másra. De ok, nem vitatkozok. Majd úgyis kiderül!:P
  • zairin
    #533
    hát valahogy csak van értelme hogy kijutott, me a ben10000-ben is ott volt nem?
    de nem tudná + mondani v.ki hogy mikor lecc a 4.évad magyarul vagya film?
  • Magoo
    #532
    Ha minden igaz akkor a filmet a sorozat epizódjának lehet tekinteni, szóval a kövi részekben lehet szó erről a kalandról.
    Elölről elkezdeni elég nagy hülyeség lett volna.
    Az a kép amint lentebb linkeltetek az a WayBig...nézzétek meg a törzsét a lábát és egyebet. Egyszerűen csak 1-2 apróbb dologban térnek el. Elképzelhető, hogy 2 külön gárda csinálta a végső nagy Waybig-et és az árnyékát az órába...Eltértek egymástól...megesik...
    Nincs mit vitatkozni ezen. AZ AZ és kész. nem egy másik idegen...
    Hogy Vilgax hogy jutott ki arról foglamam sincs...de valahogy csak kijutott...
  • Broafka
    #531
    egyszerűen egy új idegen, de ez a Big Ben (én már csak így hívom, frappánsabban hangzik :D) szal ez tényleg elég szar ötlet volt, de hát istenem, ilyen is kell néha...

    u.i.: ha ez a filmecske egy történet folytatás volt, akkor Vilgax hogy jutott ki Grandpa Max idegen begyűjtő cellájából?
    ha pedig nem folytatásos volt, akkor elbúcsúzhatunk Big Ben-től, és hogy ez eleve megtörtént a sorozatban, de akkor viszont úgy kellett volna kezdeni hogy megtalálja az órát, hogy mnidenki értse, az viszont nem fért volna bele az időbe :-/

    szal nem értem! :D