1050
  • zairin
    #490
    Hay!
    nem tudja valaki hogy mikor lecnek a Ben10 4.évad magyarul?
  • simi11
    #489
    Mikor szokott lenni az Álmok háza ÚJ részei?
  • XLR8
    #488
    Most néztem meg a "Ben 10: Secret of the Omnitrix" bemutatólyát. szerintem marhajó lesz.
  • Broafka
    #487
    azon gondolkoztam, hogy felvetődött az az ötlet még régebben itt, hogy ha már ilyen sok idegen van már az órában (több mnit 10) akkor miért az a címe a sorozatnak hogy Ben 10

    nah ha jobban megnézzük ezt a címet, akkor nem, sőt nagyon is nem kell megváltoztatni, ugyanis, sok mindenre utal a 10, vagyis a TEN

    1, 10: mint a tíz idegenre Ben órájában
    2, 10: minthogy Ben elméletileg 10 éves (bár szerintem sokkal idősebb, nah mind1)
    3, 10, mint TEN: Ben TENysson! még a nevében is benne van! :)

    szóval jó ez a cím azért!

    u.i.: végre rájöhetne már a Mester Kód-ra valahogy Ben :)
  • DantszEE
    #486
    Mostantól úgy néz ki csütörtökönként jönnek az újak. És csak úgy megemlítem, nem sokára lesz egy újabb idegen az omnitrixben: Nocture. (Még nem tudni róla semmit.)
  • Broafka
    #485
    oké, tetszik ez a ditto, mert jó a hangja, és poén volt ahogy cseszegették egymást, viszont az ötlet az nem tetszik annyira!

    ez megint iylen végtelen fogalom amit nem bírunk felfogni... de eddig elég hihető volt ahogy átváltozott Ben, minden szerve megmaradt, minden ami kell, de hogy megduplázza magát, ahhoz több tudatnak kell lennie, ha egy tudat van, akkor mindet ő irányítaná egy ditto alakból...

    lehet hogy már túlságosan az agyamra ment a suli, meg kinövöm már a rajzfilmeket, de egy képesség is addig képesség nálam, amíg azt józanul fellehet fogni

    reméle mazért lehetett érteni miről hadoválok :)
  • Broafka
    #484
    jah hogy már van új rész... ez hogy lehet? nem mindig szombaton van új rész?
  • Broafka
    #483
    ez melyik rész?
  • DantszEE
    #482
    Csak sokszorozni tudja magát. De Ben nagyon oda van érte!:D 3x is átváltozik Dittová.
  • Magoo
    #481
    hehehe...jó ez az új alien Ben10-ben. Ditto :D
  • Broafka
    #480
    frédi és béni csak magyarban volt jó! (még az angolok szerint is!)
    Rímhányó Romhányi jó kis rímes beszédével! ^^
  • boomerangtv
    #479
    Én nem tudom. Valahogy a régi CN rajzfilmeket jobban szerettem. Dexter, Pindur pandúr,Bátor,Boci és pipi, Frédi és Béni...stb..
  • XLR8
    #478
    Ki az a Dittov? És mit tud?
  • Broafka
    #477
    bocs, egy picit hosszú lett! :D
  • Broafka
    #476
    hát én sem szeretem a Robotboyt, és ahogy mondod, én is pont ezért, mert gyalázatosan rossz a szinkron hang! viszont van benne a kövér gyerek a Gus vagy mi a neve, magát G-man-nek mondja, és tök nagy arc, jó poénjai is vannak néha! :D azt szeretem benne csak.
    Hát hogy az OMI magyar hangja = Ben magyar hangjával azon meglepődtem, azon viszont nem hogy az angol hangjuk ugyan az, ugyanis Tara Strong, szerintem a legnagyobb rajzfilm szinkronhangos, majdnem minden (legalábbis Cartoon Networkös) szinkron hangot ő ad! fiút, lányt, mindent :)
    Sajnos a Baátor a gyáva kutyából anno nem sok angol részt láttam, szóval azt sajnos nem tudom összehasonlítani, viszont ott is jók a szinkron hangok, egyébként még a Dexter-ben is jók a szinkron hangok szerintem (ott is sajnos az új szinkron hangok már nem az igaziak :( ) de a régi dexter részekben még egész jól eltalálták az angolhoz.

    amin egyébként meg tudok hallni az angolról, magyar fordítás, vegyük a legjobb példát, Ben 10 rész, megjelenik az elektromos kis elem szerű lényecske: angol:

    Ben: - What was that?
    polgármester: - Megawatt!
    Ben: - Mega... what? (Megawhat, kiejtésben ugye hasonló)
    polgármester: - Exactly

    nah most ugyanez magyarul:

    Ben: - Mi volt ez?
    polgár mester: - Megawatt!
    Ben: - Mega... Mi?
    polgármester: pontosan!

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nah most angolul ennek volt értelme, magyarul meg az ég világon semmi értelme nincs ennek a párbeszéd résznek! nem hiszem el hogy nem lehet normálisan lefordítani valamit, ezt nem lehet normálisan, az tény, de akkor nem kell megpróbálni, hanem akkor találjanak ki valami mást!
  • DantszEE
    #475
    Bocs, nem akarom mexakítani a témát...:D Csak annyit mondok, h Ben most már át tud változni Dittová is!:D
  • Magoo
    #474
    RÜhellem a RobotBoy-t...nem azért mert maga a rajzfilm rossz, azt ugyanis nem láttam még, csak belenéztem! Azért hányok tőle mert M.o. legszarabb szinkronstúdiójában készült a szinkrnja, a zone stúdióban! Ahol jóformán egy színész sincs, csak ilyen utcáról behívott béne emberek. Annó ez a stúdió szinkronizált pár részt a Star Trek Voyager-ből, majd a Viasat nézői fellázadtak és mikor már ott tartottak hogy levágják az igazgató fejét, visszahozták a régi szinkronstúdióhoz a szinkront és mindent felvettek az eredeti bandával. Komolyan ha meghallom a zone stúdió szinkronhangjait akkor okádnom kell. Az a bénaság, a lelketlenség...pfujjj! Hánynom kell tőlük!
    Egyébként van ellenpélda is Cartoon-on....sőt a legtöbb rajzfilmnek jó a szinkronja. Junipher Lee szinkronja marha jó, a bátor a gyáva kutyájé is állati és ott külön dícséret a kutya magyarhangjának, hogy minden egyes nyögést amit az eredeti hang olyan jól nyomott, ő is vissza tudta adni! Ben10 hangja is, bár ott az eredeti sokkal jobban üt az elnevezések miatt. (Meghalok még egy Szerencsés-Panka megnevezésnél)
    De ami a kedvencem szinkron terén az a Xiaolin Showdon, méghozzá OMI hangja miatt! Aki ugye Ben10 hangja is! (Mellesleg angolban is ugyanaz a hangja...Tara Strong mindkettőnek) Omi olyan durván jó szinkronnal, hogy az beszarás! :D
    Nah durván ennyi...RobotBoy mint mondtam csak a szinkron miatt szar...a rajzfilmet nem tudom megítélni...
  • Neogan
    #473
    Láttam pár részt de szerintem elég gyér :(
    Ellenben a Squirell Boy-jal, ami ahoz képest, hogy először mennyire nem tetszett nagyon megszerettem.
  • XLR8
    #472
    Jonny Test-et nézi valaki?
  • XLR8
    #471
    Pénteken 3 rajzfilm közül lehet választani: Bátor, a gyáva kutya; Juniper Lee vagy Ben 10. És amelyik győz azt fogják egész pénteken vetíteni.
  • Broafka
    #470
    egyébként igazad van!

    emberek, ne csak a Ben 10-ről beszéljünk! Elvégre ez egy Cartoon Network topik!

    például, most vannak ilyen Napi Rajzfilmek! Ma például egész nap Robot Boy a Nap Rajzfilmje!
    Vagyis ezt a rajzfilmet fogják adni egész nap, minden második rajzfilm ez lesz!
  • Neogan
    #469
    Ahogy látom át is lehetne nevezni a topic címét Ben 10-re :)
    Squirrel Boy-t nézi valaki?
  • XLR8
    #468
    kössz
  • DantszEE
    #467
    Perfect Day
  • XLR8
    #466
    Mi a címe?
  • Broafka
    #465
    jó tudni, kössz az infót! :)
  • seriesfanatic
    #464
    Eléggé bejövős volt szerintem is az új rész, mekkora királyság volt már ULTRA BEN...
  • DantszEE
    #463
    Azért jöhetett volna egy új opening..:(
  • roli613
    #462
    Én már mindenből minden részt láttam,talán 1-2 kivétel.
  • Magoo
    #461
    Na skacok megvolt a Ben10 Season 4 Episode 1? :) Sztem bejövős volt! Kaptunk új főellenséget is :)
    apropó Broafka: Azért látod gyorsabbnak a tv-s epizódokat mert PAL renszerben adják azokat európában, míg amerikában NTSC-ben megy. az NTSC 30 frame per sec-kel megy, míg a PAL 25-tel, amit úgy állítanak elő, hogy az NTSC képét és hangját fel gyorsítják egy hangyányit. Ez a különbség minden filmnél és egyéb marhaságnál megfigyelhető.
    ja és BEN10 FOREVER! :D
  • Broafka
    #460
    hát ez vicces, a TV-ben gyorsabban megy egy Ben10 rész mint a számítógépre letöltött részek! :)
  • XLR8
    #459
    Éljenek az új részek!!!!!!!
  • Broafka
    #458
    valami hasonló, majd meglátjuk! :)
  • DantszEE
    #457
    Őőő! Vki magyarázza meg nekem, h mi lesz az első részben!:D
    Ha Yol értem vmi rémálomba esik Ben..
    (www.ben10toys.net)
  • Magoo
    #456
    YEAAAAAAAAAAAH :D
  • Broafka
    #455
    nyakunkon az új rászek! :)

    Július 14-e új Ben 10 részek! 4. évad!
    kkészüljetek! elő a pattogatott kukoricákkal, elő az omnitrixszel! :)
  • DantszEE
    #454
    EON? hmmm..
    Lehet, h róla fogják mintázni az omnitrix-lényeket.
  • Magoo
    #453
    Én sem vágom EON-t, azt sem hogy ki lesz Max. Amúgy a lánynak lazán dobhatnak egy hajvágást :) a fiúból már nehezebb Ben-t faragni :D
    Majd kíváncsi leszek az idegenekre hogy fognak kinézni. Remélem normális CGI-jal oldják meg nem valami elbaxott maszkos módszerrel. Alex Winter eddig még nem kreált maradandót...most megteheti...el ne baxxa :D
  • Broafka
    #452
    ki az az EON?

    egyébként meg nem lenne olyan rossz a Ben ha a haját egy kicsit megcsinálnák és ne lenne ilyen istentelenül gusztustalan szája!

    Gwen meg mióta hosszú hajú? :-/

    hát nem tom, kicsit el vannak kapkodva a szereplők... hmm, ki lesz Max? Swarchi? :D
  • Magoo
    #451
    Az hogy marha béna, azt a főszereplő fiúra értettem ha valaki nem vágná :) Nézzétek meg a képeit...nem olyan forma mint a rajzfilmbeli...sztem