1050
  • seriesfanatic
    #610
    Csekkoljátok a ben-10.net-et fenn van a SotO 2es verziója benne Eye Guy-al.
  • XLR8
    #609
    Nekem se
  • Klemice
    #608
    huh fogalmam sincs :s
  • Nekrofil
    #607
    Hej srácok!Volt régen egy animációs mese a cartoon network-ön,a címére lennék kíváncsi!A mesében meg az volt,hogy a föld ilyen kihalt puszta lett,2 részre váltak az ebmerek,az egyik oldalon volt egy ügynök,aki a főshős is volt egyben!Másik oldalon meg sok katona volt, az élükön meg vmi mutáns ember,aki belelesett vmi űrből jött meteoritból kijövő fekete lébe!Kicsit kusza talán vkinek rémlik vmi..
  • bertold1995
    #606
    sziasztok csak annyit szeretnék kérdezni hogy nekem meg van A Ben 10 mozi - Secret of the Omnitrix angolul és hogy nem tud-e hozá valami magyar feliartot
  • DantszEE
    #605
    A következő rész szept 22-én lesz, és azután egészen a filmig nem lesz új.

    Na ezt yol megaszontam.. de biztos megértitek majd!:D
  • Klemice
    #604
    az előszereplősig nem lesz új rész? :( nagy kár
  • seriesfanatic
    #603
    Azok a részek szerintem még nem voltak adásban, sőt lehet hogy az élőszereplős filmig nem is lesz új rész pedig lesz 1-2 nagyon jónak ígérkező pl.: Ken Ten de nem akarok spoilerezni...
    wiki link
  • Broafka
    #602
    amúgy néztem a cartonnetwork.com-on hogy van már vagy 8 új Ben 10 rész, és egyik sincs fönt a ben-10.net-en :-/
  • Klemice
    #601
    van egy másik verzió is amihez ugye nincs seed mininován és nem heatblast van az elején animonál hanem eye guy
  • otomka1991
    #600
    a cartoonnetwork.comon látta ben10 sekcio és karakterek ott eye guy
  • Snowboarder12
    #599
    ja, és és nem vagyok lusta. midig el szoktam olvasni mások hozzászóllásait ;)
  • Snowboarder12
    #598
    azt vágom, hogy a Secret of the Omnitrix elején látható, de melyik részben változik azzá és honnan tudod hogy mi a képessége?
  • Klemice
    #597
    olvass vissza (10 hozzászólás kb kép is van minden jó lusta vagy)
  • Snowboarder12
    #596
    csá! ez az új idegen: Eye Guy melyik részben volt?
  • Klemice
    #595
    mivel külön részt is kapott :)
  • Broafka
    #594
    eszembe jutott... na jó megmondta haver: Tom Jones! ő énekli a Duck Dodgers főcímdalát! :D
  • seriesfanatic
    #593
    Van:
    Itt
    DE 0 seed, 0 leech
  • Klemice
    #592
    más verzió van már fenn valahol?
  • Magoo
    #591
    Beismerem igazad volt :)
    Ilyen miatt nem fogok veszekedni...elismerem ha valakinek igaza volt :)
    Csak tény hogy az első verzióban ennek a lénynek a képének még nem volt értelme...így már van :)
  • DantszEE
    #590
    Én megmondtam!:P
  • Magoo
    #589
    Na akkor ezaz amelyiknek láttuk már a körvonalát az első verzióban is...lehullt a lepel :)
  • Klemice
    #588
    sugár jön a középső szeméből
  • Broafka
    #587
    "Ha szemmel verni lehetne... egész nap a f*szomat nézném" :D

    erről most ez jutott eszembe... mi a különleges funkciója? szemmel ver?
  • DantszEE
    #586
    Nah.. Itt van az új idegen, ami a Secret of the Omnitrix elején látható!

    Eye Guy!
  • Klemice
    #585
    amúgy az élőszereplős film elég érdekes elképzelés...
  • Klemice
    #584
    kemény gyerekek írni sem tudnak :)
    a film alapverziója kijött de lesznek más verziók is :) aki kíváncsi járjon utána pl wikipedia és társai
  • Broafka
    #583
    nem tudok belépni a www.ben-10.net-re! :(
    ötlet?
  • Broafka
    #582
    by the way, Ben is gyerek, ha átváltozik az idegenek maradnak felnőtnek, szal mikor Ben átváltozik alapból gyerek idegeneknek kellene lenniük...
  • Cat 02 #581
    jajj már Ben rajzfilmfigura, csak nem törik már el szerencsétlen kezét
  • XLR8
    #580
    De ez a kérdés sokáig foglakoztatja az embert, nem?
  • DantszEE
    #579
    Egyértelmű.. Ha Ben eltöri a karját, akkor Csupakézként is törött lenne a karja.
    Bizonyítékok:-Amikor Ben megfázott, az idegenek is betegek voltak.
    -és amikor kisgyerek lett, az idegenek szintén megfiatalodtak..
  • otomka1991
    #578
    bocsi nem volt érthetö a fogalmazás:D rossz billentyüzet:D Hát nem tom de sztem kitértek már rá amikor ben megfázott.DE nagyából az történhet hogy elgyengülne vagy franc tudja:D Az érdekellne hogy a Ben 10k-s részbe volt valamilyen menö omnitrixes kesztyű a jövöbelibenen az omnitrixhez ti látáttok? Ja és a mindenkilapja.hu oldal téleg jo pl: észre se vettem hogy amikor ben átalakul és ugye az omnitrix jele van rajta: ha megérintik a jobb fekete nyilat a kövi ürlényé alakul ha a balt az elözövé (mint ahogy az óraba vannak sorendbe)apropo ben 10k ba is ezt csinálta az idösebb a fiatalal. és ha a fehéret emberé alakul (ahogy vilgax ezerszer csinálta)
  • otomka1991
    #577
    hat nem tom de sztem kitértek mar ra amikor ben megfázott nagyából az történhet hoyg elgyengül vagy franc tudja. az érdekell hogy a ben 10k ba volt valamilyen menö omnitrixes kesztyű hozzá ti látáttok?

    ja és a mindenki lapja oldal téleg jo pl észre se vettem hogy amikor ben átalakul és ugye az omnitriy jele van rajta ha megérintik a jobb fekete nyilat a kövi ürlényé alakul a ha balt az elözövé (mint ahogy a oraba vannak sorendbe)apropo ben 10k ba is ezt csinálta az idösebb a fiatalal. és ha a fehéret emberé alakul (ahogy vilgay ezerszer csinálta)
  • Magoo
    #576
    Nem tudhatjuk mi van olyan típusú sérüléskor...lehet hogy az omnitrix meggyógyítja...
    amúgy jó kérdést tettél fel...valszeg kitérnek majd rá egy rész erejéig!
  • XLR8
    #575
    Itt egy érdekes kérdés amit az egyik haverom kérdezett: ha Ben eltörné a karját és átváltozna pölö Fourarms-á akkor hogy nézne ki?
  • berlinboy6329
    #574
    A ben 10 részek közt van összefüggés?Elég idiótán adja le a Cartoon.Összevissza semmi értelme. :/

    Van pár folytatjuk,és még sose láttam a folytatását...
  • Broafka
    #573
    ki a fene énekli a főcím dalt? ezen gondolkozok már egy órája!
  • vmisi94
    #572
    ben 10-ből
  • vmisi94
    #571
    vki tudja honna lehet az összes magyar részt letölteni?