1050
  • XLR8
    #650
    Valaki hallota már az új Johnny Test magyar főcímdalát? Mert szerintem szar és a régi jobb volt...
  • Klemice
    #649
    hát elég negatív kritika jött hogy mi ez a szar
    most jobb mint a barátok közt az fix ha meg angolul nézed még használ is
  • Broafka
    #648
    furcsa, amikor beírtam a fórum keresőbe hogy Ben 10, akkor nem hozta nekem eztelő :-/

    nah mind1, kössz

    amúgy már ideje volt nyitni neki külön topikot, csak féltem hogy a ***** op-ok, majd közlik hogy "befér a cartoon network topikba is"

    pff
  • Klemice
    #647
    erre a postra reagálva nyitottam :)
  • DJ Skyline
    #646
    de
  • XLR8
    #645
    nekem ez az új rész nemnagyon tetszet mert szerintem az előző részeket alulmúlta
  • Broafka
    #644
    nincs is ben 10 topik
    amúgy, faja rész volt ez a Ben 4 good buddy vagy mi a szar! :D
  • Daza500
    #643
    Mostmár van Ben 10 topik. Mostmár lehet itt másról is írni végre ?
  • DJ Skyline
    #642
    mi olyan jó ebben a Bentenben'?
    igen, kinek mi! de már leírtam a Ben 10 topikban a véleményem róla! :D annyira szerintem nem jó, olyan x+1 kategória
  • Klemice
    #641
    4. évad egyik része :) mindegy még nem adták le
  • XLR8
    #640
    van benne valami...
  • stargatelost
    #639
    hát akkor nem értem, miért raktak ki egy fake képet...no mind1....

    amúgy nem lenne okosabb csinálni egy Ben 10 topikot? itt már úgyis csak arról van szó :)
  • DantszEE
    #638
    Ez a kép a "Washington B.C." című részből van. Nem akarok kötözködni, de első ránézésre látszik, h át van firkálva..
  • stargatelost
    #637
    ken 10 ?
  • Klemice
    #636
    sztem ez a ken10 részből lett megszerezve..
  • otomka1991
    #635
    nem tom de tuti vlmeik részbe volt mert én emlékszem h gwenek ien haja volt aszem ien viszaemlékezés lehetet nem tom
  • stargatelost
    #634
    http://epguides.com/Ben10/
    innen van, és ez eléggé megbízható oldal, tv.com társoldala, ha mondhatjuk így, innen nézem mindig, mikor jön a a kövi rész egy sorozatból...nem értem miért raknának ki egy fake képet...
  • DantszEE
    #633
    Hát ez szerintem vmi painttel átrajzolt kép. Legalábbis eléggé úgy néz ki..
  • stargatelost
    #632
    de ha egy felnőtt szinkronizálja, vagy egy idősebb gyerek (mint ugye lentebb írtam :Szalai Csongor a magyarban) akkor nincs gond a azzal, hogy meváltozik a hang , mivel nem történik ilyen (esetleg ha megfázik :D)
    amúgy a Kacsamesékben is a három kölköt is nő szinkronizálta magyarban :)

    eddig három évadon vagyok túl magyarul, hát nemtom bevállaljam az angol negyedik évadot...igaz az első részt is megértettem, úghyogy lehet sort kerítek rá :) a szerelésre mit mondanak angolul?

    amúgy erre rud valaki magyarázatot adni? :
    http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000399014028991388
    ilyen rész nem is volt , hogy Gwennek hosszú haja van... (vagy egy ki nem adott korai pilot? vagy csak lyukas a memóriám? :D)
  • Magoo
    #631
    Nem durvaság...sőt nagyon is bevett szokás. Még mindig jobb mint leszerződtetni egy valóban 10 éves gyereket aki a 4. évad végére már 14 éves és totál megváltozik a hangja....ha pedig nő tolja akkor nem változik meg. Apropó, Bart Simpson erderti hangja a Simpson családban is nő ha nem tudnád! :)
  • stargatelost
    #630
    mi? nő szinkronizálja angolba? hát az már durvaság :-O
    az első részt láttam csak angolul (többit magyarul), de fel sem tűnt...durvaság
  • Klemice
    #629
    ez van :) nem volt nagy durranás a rész várjuk a szezonfinálét
  • Magoo
    #628
    Lehet hogy a hosszas kihagyás miatt, de az új részben Ben hangja több helyen nagyon lányosnak tűnt! Tudom hogy nő az eredeti hangja, de általában fiúsabb szokott lenni. Most volt 1-2 elvétett hangú jelenet sztem. :) Fura ilyet még nem vettem észre azelőtt...
    Amúgy picit üres járat volt a mostani rész sztem, de no gond...várjuk a filmet :D
  • Klemice
    #627
    fenntvan ben10net
  • XLR8
    #626
    remélem hamar
  • Klemice
    #625
    ma... :D
    az más kérdés hogy mikor lesz fennt neten
  • otomka1991
    #624
    mikor jön az uj resz?
  • Klemice
    #623
    jaja királysáág
  • XLR8
    #622
    Holnap jön az új rész! Jeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
  • Klemice
    #621
    akkor már megvan a MENről a fehér basszeres csaj :D
  • stargatelost
    #620
    most ment a Viván az Interaktívban a Grenma zenekar (életben nem hallottam még róluk), és az énekesük Szalai Csongor, aki ugyebár Ben hangja többek között, de még Omi-nak , és Ray Ray -nek és rengeteg másnak is a hangját kölcsönözte már :)
    hát én névről nem ismertem eddig, mindig csak a hangját ismertem fel, és egyáltalán nem gondoltam volna hogy punk zenekara van, és emellett még szinkronizál is, le a kalappal :)
  • Klemice
    #619
    de úgy nem hangzik jól igaz hogy rímel de a hangrend más
  • XLR8
    #618
    Egyépként az is lehetne a címe hogy Ben X. Mert X=10=ten
  • Snowboarder12
    #617
    jól van na. nem esett le ;)
  • Klemice
    #616
    :)
    22-én új rész
  • seriesfanatic
    #615
    Hát nem is tudom, talán:
    Secret of the Omnitrix
    és nem 2 hanem
    2es verzió
  • Snowboarder12
    #614
    és a ben-10.net-en hol van?
  • Snowboarder12
    #613
    hello. mi az a SotO 2?
  • Klemice
    #612
    hát nem egy nagy durranás az beztos
  • zairin
    #611
    hát ez az eye guy elég béna a filmben...az eredeti verzió jobb sz.tem...