100
Nagyon jó arab zenéket hallottam mostanában. De hol?
  • orsi871106
    #100
    Most láttam Omar Bashir honlapján, hogy olcsóbbak lettek a jegyek :) Tátrai is fellép :) nagyon jó lesz!
  • sgigi
    #99
    sajna, semmi infó... :-(
  • micipont
    #98
    Sziasztok, az alábbi videón hallható gyönyőrűséges zene előadóját, címét, megszerezhetőségét keresem. Tud valaki segíteni???
    Üdv
    http://www.youtube.com/watch?v=dOOnxMlXqW8
  • toto2700
    #97
  • toto2700
    #96
  • ujpestidavid
    #95
    ezek se azok!
    sajnos a youtubon nem találom azt a számot amit keresek, talán majd pár hét múlva biztos felrak vki egy videót amiben az emberek arra táncolnak!reménykedem!
  • sgigi
    #94
    És ez?
    Ebben van némi francia is. :)
  • sgigi
    #93
    Ez az?
  • sgigi
    #92
    Igen? De jó! Youtube-on megvan?
  • ujpestidavid
    #91
    ja, most hogy kint voltam 1 hétig egyfojtában ezeket hallgattuk és megszerettük őket!
    am megvan a címe az előbbinek (színpadosnak):Ouled Jouini - Bip Bip
  • sgigi
    #90
    Na! Ilyen népszerűek az arab zenék?
    Legalább nem vagyok egyedül a megszállottságommal! :)
    Az én lemezemnek Souvenir of Tunise, vagy mi volt a címe.
  • ujpestidavid
    #89
    most rábukkantem erre a számra!ezt mindig a keresett szám elött játszották le!
    a címét eenek se tom de megkeresem!
    szinpadon
  • ujpestidavid
    #88
    sajna ez se az a szám!de ezt is játszották!ennek mi a címe nem tod?

    nekem is megvan az a lemez!arab válogatás címen!
  • sgigi
    #87
    Egyébként ez a két szám megvan nekem egy lemezen, plusz még egy csomó ehhez hasonló.
    Ha kell, szólj, és küldöm mp3-ban! :-)
  • sgigi
    #86
    Hát, nem könnyű ennek alapján megtalálni...
    Itt van egy medencés.
    Még szétnézek...
  • ujpestidavid
    #85
    Van itt 2 szám ami nekem nagyon bejött! pipázás közben nyomatták ezeket!
    ezekre véletlen bukkantunk rá amikor abrab zenét töltöttünk le hogy a videók és a képek alá szúrjunk vmi zenét!
    de a másikat még mindig nem találom!

    Saber Rebaí - Sidi Mansour
    Takfarenas - Zaama Zaama
  • ujpestidavid
    #84
    sajnos nem ez az!csaj nem énekel benne!egyéb tipp?
    amúgy jó ritmusa is!
  • sgigi
    #83
    Ebben van francia. Nem ez az? Esetleg keress rá az előadóra, ha hasonló.
  • ujpestidavid
    #82
    hy!
    most voltam Tunéziában Djerba szigetén. A Les Dunes hoteben szálltunk meg. Nagyon jó zenék voltak.Csak aza baj hogy nem tom mi a címük.Igazán egy számot keresek:1 nap többször is lejátszották ezt a számot és az animátorok táncoltak, ugráltak rá.Olykor a színpadon, és olykor a medence szélén. asszem franciául énekelték, és valszeg a tengerről szólt, mert úszó mozdulatokat is csináltak.
    ha van vki aki mondjuk tudja hogy mi a címe vagy van listája róla hogy miket szoktak ilyenkor játszani az kéremszóljon.
    tudom hogy nem sokat mondtam róla se sajna többet nem tok.
  • krekkon
    #81
    okéj, ment a pm :D
  • sgigi
    #80
    Hú, olyanom nekem van egy pár! Ha kérsz, szívesen küldök neked mélben. :-)
  • krekkon
    #79
    Igen, ami úgy el tudja rabolni az ember lekét :D
  • sgigi
    #78
    Milyen filmre gondolsz? Szóval, valami "klasszikus" arab zene kellene neked?
  • krekkon
    #77
    hello, olyan Arab zene érdekelne ngem amit általában középkori vagy Fantasy filmekben lehet aláfestőzene-ként hallani. jó lenne egy link ahonnan tudnék vmit letölteni ezezl kapcsolatban, és mint a Topic címét látom valszeg ti jobban értetek ehhez mint én :)
  • sgigi
    #76
    Bocsi, véletlenül privátban küldtem el!...
    Szóval, az erősen ejtett "h" hangnak van olyan hangja, mintha köpködnének, de legalábbis torkot köszörülnének... :)
  • Zillo
    #75
    a köpködest még nem tapasztaltam:)(szerencsére)

    igen nagyon elveztem bár a végére hulla voltam,azert 4 orat letáncolni nem tul egyszerü,plane ha balettelemeket kell elsajátitani..
  • sgigi
    #74
    De azért biztosan nagyon élvezted az egészet, hm? :)
  • sgigi
    #73
    Ja, hadarnak és "köpködnek" is közben. :) (Tudod, a kemény "h" hang...)
  • Zillo
    #72
    *érdekesen
  • Zillo
    #71
    Bizony:) Angolul folyt az oktatás,Maya forditotta,amit nem értettünk meg,ugyanis az arabok érdekes ejtik az angol szavakat,és nagyon hadarják szerintem.
  • sgigi
    #70
    Igen? Ez tök jó lehet! És Magdy oktatott?
  • lemongrass
    #69
    Full Albumok Alphabetical sorrendben
    regisztrálni kell.
    Username/20download/day
    több név, többX 20 letöltés/nap!

    Yasser Habeeb + Maya Nasri... a 2 nagy kedvenc

    Maya Nasri - Rouh
  • Zillo
    #68
    a workshop több oras intenziv tanfolyamot jelent,ez esetben hastanctanfolyam :)
  • sgigi
    #67
    És mit jelent amúgy ez a "workshop" egész pontosan?
  • sgigi
    #66
    Hűűű, Zillo, de klassz lehetett! Szóljál már, ha megvan a DVD! Hmm..., jó lehetett az az élő dobszóló! Szóval, örülök, hogy jól érezted magad!
  • Zillo
    #65
    Szia! nagyon jo volt,majd lesz belöle DVD.Sok gyönyörü tancot lattam,de mind közül Székely Maya nyerte el a tetszesem,mint altalaban :) A workshop is nagyon jo volt,Magdy hihetetlenül nagy tudas birtokaban van,mind a balett,mint a hastanc terén.Raadasul még nagyon mókás is.:)

    A gálán volt egy tancos,aki élő dobszolora tancolt.Az egyik dobos tanitotta az en tanaromat is dobolni,es ő már nagyon profi.Csak lestem mit müvel.:)
  • sgigi
    #64
    Na, Zillo? Milyen volt a Magdy El-Leisy-s est? :)
  • sgigi
    #63
    Megvan nekem is a klasszikus verziója, és imádom benne azt a jó dobszólót! :) Az csak zene, nincs benne ének.
    Örülök, hogy neked is tetszik!
    Ha pesti lennék, biztos, hogy elmennék, de sajna nem. :( De jó lesz neked ilyen klassz dologban résztvenni!
    Ami a tánctanulást illeti, Egerben (én ott élek) van egy pár, de nem tudom, melyiket lehet képzettnek tekinteni. És nem vagyok elég laza sem ehhez. Pedig szívesen eljárogatnék! :)
    Te tanulsz darbukázni? Hú! Tudod, apámnak is van darbukája, és a szomszédok rögtön a "szívükbe fogadták" ezért őt. Pedig családi házban lakik... Dehát, ez van. A darbukának messzeható hangja van. ;)
    Nos, legyen szép a mai estéd abban az Óbudai műv központban! :)
  • Zillo
    #62
    igen ez van meg nekem is! ha gondolod eltüdöm küldeni mailben ha neked nincs meg.A klasszikus verzi is megvan de abba semmi enek nincs ugyhogy arra csak tancolni jo:) abba van dobszolo is.

    Igen hastancolok :) hnap utazunk edesanyammal pestre workshopra,amit az egyiptomi tancmüvesz Magdy El-Leisy fog tartani.Nagyon hobortos ficko,es gyonyoruen tancol :) meg elötte lesz Magdy El-Leisy es a hastanc divak müsoros galaestje,ha pesti vagy es gondolod gyere el! nov 16-an 19:30kor kezdodik az Óbudai művelődési központban.

    Ne gondold,hogy nem tudsz tancolni,mert idövel es gyakorlassal mindneki tudd! Ugyhogy szerintem a legbölcsebb,amit tehetsz,hogy elmész egy képzett (!) oktatohoz,es kiprobalod magad :) Eleinte en is feltem,es ma már ott tartok,hogy semmi penzert nem hagynám abba.

    Én még abszolut kezdö vagyok darbuka téren,es félek is kicsit,mert elég nehéz.De ehhez is csak rengeteg gyakorlas szükseges,aminek a szomszédok nemnagyon örülnek :D

    Egyébként en török hastancot kezdtem el tanulni,aztán szép lassan megismerkedtem az egyiptomi tanccal,es rajöttem,hogy az all a legközelebb hozzám,es az adottsagaimhoz.
  • sgigi
    #61
    Ahan, ez lesz az!! :)