2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • bodajoci
    #2112
    vmiért nem akartam ezt is torrenttel letölteni, de eztán az lesz :P :)
  • bodajoci
    #2111
    persze vmiért pont ma döglött be az sg... :P így aztán nem volt link, rákerestem, a találatokból kb ki is derült a fél verseny, meg a győztes is azért köszi mégegyszer :)

    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2017.04.10. 21:01:08
  • bodajoci
    #2110
    tökéletes, köszönöm, nem vagyok otthon, azért kértem,h ha haza érek,már ne kelljen vele szuszakolni, mert ha rákeresek,akk könnyen előfordul,h akaratlanul is megtudom ki nyert
  • mcmoha
    #2109
    Ez jo?
  • bodajoci
    #2108
    vki tudna egy linket a long beach-i versenyről. Nincs már digim nemtom nézni, igaz van helyette spíler így van motogp, meg v8 :)
  • Totti5
    #2107
  • dave9004
    #2106
    mondjuk én mindkettőt nézem. nem tudom ott mennyire ütköznek egymással az időpontok :/
  • bodajoci
    #2105
    Mert ezeknek a kretén jenkiknek maunika saó kell, nem autóverseny, azért vannak belebuzulva a nascarjukba ....
  • Dietrich
    #2104
    Nem csodálom..nagyon szar a nézettségi ratio.

    A Monster Energy NASCAR Cup Series Las Vegas-i versenye 3.58-as rátával zárt a FOX-on, amivel a teljes hétvége legnézettebb sporteseménye lett az USA-ban.

    Számszerűsítve kb. 5.97 millió ember választotta vasárnapi programjául a Martin Truex Jr. győzelmével zárult viadalt.

    Mindez azt jelenti, hogy a 2017-es idény eddigi mindhárom Cup futama (Daytona, Atlanta, LV) az abszolút első helyen zárta az adott hétvége nézettségi csatáját valamennyi sportágat figyelembe véve.

    A másodosztály, vagyis az Xfinity Series 0.98-at, tehát nagyjából 1.62 millió nézőt prezentált a Fox Sports 1-on.

    Az IndyCar St. Petersburgi fordulója 0.8-as rátát ért el, ami 1.19 millió főnek felel meg. A 2016-os szezonnyitó még 1.0-s értéket, ezzel együtt kb. 1.4 millió nézőt hozott.
  • Norbi1990
    #2103
    St. Petersburgi versenyt felrakta Youtubera a hivatalos indycar csatorna:
  • Totti5
    #2102
    Közvetítés lehangoló volt, Bourdais viszont nagyot ment
  • Dietrich
    #2101
    Egy csomó dolgot teszek azért, hogy mint autóversenyző, felépítsem magam, és ez független az IndyCar szériától. Rengeteg úton indultam el ennek megvalósítása felé. Igyekszem kreatívan gondolkodni és ezeket a törekvéseket a következő hónapok során mindenki láthatja majd. Hosszú távon határozom meg a feladataimat. Mindenképpen arra törekszek, hogy az IndyCart egy meghatározó sporteseménnyé tegyem. Óriási lehetőségek előtt állunk, mert itt van a legszínvonalasabb verseny a világon. És ezt első kézből állíthatom, mert kipróbáltam a másikat is. Az IndyCar elképesztően jól csinálja."

    Alexander Rossi, The Indianapolis Star, 2017.03.09.
  • Totti5
    #2100
  • mcmoha
    #2099
  • dave9004
    #2098
    szóval Sonoma ilyen szép zöld tavasszal :O
  • mcmoha
    #2097
  • Dietrich
    #2096
    Teljes szezonos csapatok/autók:

    1. (C) AJ FOYT RACING = #4 – Conor Daly
    2. (C) AJ FOYT RACING = #14 – Carlos Munoz
    3. (H) ANDRETTI AUTOSPORT = #26 - Takuma Sato
    4. (H) ANDRETTI AUTOSPORT = #27 - Marco Andretti
    5. (H) ANDRETTI AUTOSPORT = #28 - Ryan Hunter-Reay
    6. (H) ANDRETTI-HERTA AUTOSPORT = #98 – Alexander Rossi
    7. (H) CHIP GANASSI RACING = #8 - Max Chilton
    8. (H) CHIP GANASSI RACING = #9 - Scott Dixon
    9. (H) CHIP GANASSI RACING = #10 - Tony Kanaan
    10. (H) CHIP GANASSI RACING = #83 – Charlie Kimball
    11. (H) DALE COYNE RACING = #18 – Ed Jones
    12. (H) DALE COYNE RACING = #19 – Sebastien Bourdais
    13. (C) ED CARPENTER RACING = #20 - JR Hildebrand
    14. (C) ED CARPENTER RACING = #21 - Ed Carpenter (ovál) / Spencer Pigot (épített/utcai)
    15. (H) RAHAL LETTERMAN LANIGAN = #15 - Graham Rahal
    16. (H) SCHMIDT PETERSON MOTORSPORTS = #5 – James Hinchcliffe
    17. (H) SCHMIDT PETERSON MOTORSPORTS = #7 – Mikhail Aleshin
    18. (C) TEAM PENSKE = #1 - Simon Pagenaud
    19. (C) TEAM PENSKE = #2 - Josef Newgarden
    20. (C) TEAM PENSKE = #3 - Helio Castroneves
    21. (C) TEAM PENSKE = #12 - Will Power

    Nem teljes szezonos csapatok/autók:
    22. (C) TEAM PENSKE = # - Juan Pablo Montoya [Indianapolis 500]
    23. (H) RAHAL LETTERMAN LANIGAN = # - Oriol Servia [Indianapolis 500, Detroit 1-2]

    A gyártók eloszlása viszont soha nem volt még ennyire egyenetlen.
    Mindössze 8 Chevy autó lesz és 13 Honda.
  • Totti5
    #2095
  • Totti5
    #2094
    Ébredezik a mezőny.

    Teszt.

  • Dietrich
    #2093
    Ez egy tegnapi hír a háttérről nem tudni semmit csak találgatni.
    A Honda már készül 2018-ra és lehet diszkontáron adják neki a motorokat így a Target kiszállása kapcsán lehet (nem biztos) húzniuk kellett a nadrágszíjon.. persze nagy valószínűség szerint meg van az utódja már.
    Illetve kell a szakértelem mert Andrettiékkel nem sült el jól. Persze kérdés hogy ők maradnak-e vagy váltanak Chevy-re.
  • Dietrich
    #2092
    Cindric elmesélte, miért is válnak meg Montoyától. Válaszút elé érkezett a csapat: ha megtartják Montoyát, valószínűleg elveszítik annak a lehetőségét, hogy megszerezzék Józsit. Most kínálkozott fel az alkalom, ezért lépniük kellett, hiszen hosszabb távon gondolkodva rá tudnak építeni majd. Montoyának Indy 500 ülést és sportkocsi ülést ajánlottak fel (Penske-nek újra csapata lesz az IMSA-ban, Porsche), erre Monty nem mondott igent - egyelőre -, mert még igazából egy évet szeretne az IndyCarban eltölteni. Vannak is ajánlatai, tudjuk is hogy a KV-vel, Foyttal és Ganassival is szóba hozták, bár utóbbi elég valószínűtlen, ha azt vesszük alapul, Ganassi is ugyanúgy fiatalokban gondolkodik mint Penske. Egyébként Montoya munkamoráljával nem volt semmi gond idén, egyszerűen lépniük kellett, mert ha nem, Józsit elhalászta volna Ganassi.
  • Totti5
    #2091
    BREAKING: Chip Ganassi Racing Teams will be powered by Honda Racing/HPD in 2017! #INDYCAR
  • Dietrich
    #2090
    Én is eltudnám képzelni év közben valahol ezt a pályát...
    Sonomát imádják a szponzorok, plusz van a versenynek főszponzora, aki fizet az IC-nek egy csinos jogdíjat is...
    Fontana csak akkor jöhetne szóba ha októberben lenne a zárás, mert a hőség miatt senki nem ül ki a fémlelátókra...október meg kizárt az NFL miatt..
  • bodajoci
    #2089
    Nem értem miért ezt a Sonomát erőltetik uccsó versenynek, semmi különleges nincs benne, egy átlagos road pálya. Persze kár, h Power autója behalt, bár így utólag tökmindegy lett volna. Inkább sztem egy ötszázas ovál kéne, az megérne dupla pontokat, ráadásul sokkal izgalmasabb. Fontanáért kár...
    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2016.09.22. 20:04:06
  • bodajoci
    #2088
    A fasz kivan evvel a nyugati parttal, h ilyen messze van... éjjel 3/4 1-kor kezdenek...ebből felvétel leszen
  • bodajoci
    #2087
    Ez a verseny is jó lett volna, csak Dixon autójában 2 hengerrel több volt... Amúgy ez a pálya a második legkirályabb a Road America után...
  • bodajoci
    #2086
    Tegnap néztem meg, tényleg az idei versenyekre nincsenek szavak. Egyébként Carpenter sztem a Dixonos affér miatt defektet kaphatott, azért ment el az autó segge. Bár nem olvastam sehol,csak gyanús volt,h szórta a szikrákat.
  • Dietrich
    #2085
    Erre nincsenek szavak ami Texasban történt...

    Rahal nyolc ezreddel nyert Texasban - VIDEÓVAL

    A verseny, ami után ismét imába foglaltam az IndyCar nevét
  • Dietrich
    #2084
    És...itt a 2017-es versenynaptár!

    March 12 – St. Petersburg
    April 9 – Long Beach
    April 23 – Barber
    April 29 – Phoenix (night race)
    May 13 -- Indy Grand Prix
    May 28 – Indianapolis 500
    June 3 -- Detroit
    June 4 – Detroit
    June 10 – Texas (night race)
    June 25 – Road America
    July 9 – Iowa
    July 16 – Toronto
    July 30 – Mid-Ohio
    Aug. 20 – Pocono
    Aug. 26 – Gateway (night race)
    Sept. 3 – Watkins Glen
    Sept. 17 – Sonoma

    Watkinssal több éves szerződést írt alá a széria.
  • Dietrich
    #2083
    Ekkorát és ilyet én sem pedig sok mindent láttam már még Andrettinek a szerelőjének a fején való átmenetelt is élőben.
  • bodajoci
    #2082
    mekkora verseny volt má.. ez is :) idén nagyon jó meccsek vannak a pitben meg nem nagyon láttam ekkora csattot :O :) RHR
  • bodajoci
    #2081
    beállítottam a beltérit, rem nem hülyeséget vesz fel :)
  • Dietrich
    #2080
    DS2 18:00-tól.

    hangot levenni és rádiót hallgatni közben innen: rádió
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2016.08.22. 17:57:23
  • Dietrich
    #2079
    Kivételesen ma egész nap esik nálunk ott már nem. :)

    Poconóban nem esik, viszont hűvös van és erősen fúj a szél, ami egy kicsit aggasztja a csapatokat és a versenyzőket is, mert ilyen körülmények között még nem versenyeztek. Szóval nagy kérdőjelek vannak a megfelelő beállítások körül, ez persze nekünk nem olyan nagy fejfájás mert erős mozgásokra lehet számítani, előre-hátra és oldalirányba egyaránt. Utóbbinál a támasz a SAFER fal lesz. :p
    Padlógázas tempónál olyan 29 körre lesz elég az üzemanyag, takarosan spórolásnál kb. 31 körre, fullosan spórolósnál 33-34 körre. Ha jön sárga közben akkor ez persze változni fog. A Firestone gumik nem nagyon kopnak hosszú távon sem, úgyhogy valószínűleg mindenki inkább a padlógázas tempót választja inkább.
  • bodajoci
    #2078
    köcce épp azt próbálom kinyomozni, h mikor lesz, meg melyik digi közvetíti...mert fel szeretném venni... :)
  • Totti5
    #2077
    Jó idő van arrafele, Nascar is halasztva van már 2. alkalommal.
  • Dietrich
    #2076
    Mai verseny az eső miatt holnapra halasztva.
    Rain washes out ABC Supply 500 at Pocono Raceway until Monday
  • Dietrich
    #2075
    Az IndyCar már közel áll a pilótafülke védelmének megoldásához
  • Dietrich
    #2074
    Az IndyCar már közel áll a pilótafülke védelmének megoldásához

    A hétvége menetrendje
    Augusztus 20., szombat

    15:00-16:30. – IndyCar 1. szabadedzés
    19:30– Kvalifikáció
    23:00-23:30 – IndyCar 2. szabadedzés
    Augusztus 21., vasárnap
    kb. 21:09 – ABC Supply 500 (200 kör/ 500 mérföld)

    *Mindkét szabadedzés, valamint a kvalifikáció élő streammel követhető a racecontrol.indycar.com-on.
    DS3 felvételről 22:45-től adja.
    Marad a stream
  • bodajoci
    #2073
    Így igaz