2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • Masakari
    #2152
    Azért 1 ilyen fajta beszélgetés/interjú kb elképzelhetetlen lenne az F1-ben.
  • mcmoha
    #2151
    Tony Kanaan 6:38-tól, kicsit odaszúr Hamiltonnak. :D

    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2017.06.03. 11:18:02
  • Totti5
    #2150
  • Masakari
    #2149
    Na ezt nem sokan fogták volna meg
  • Norbi1990
    #2148
  • Totti5
    #2147











    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.29. 19:46:26
  • Dietrich
    #2146
    bizony ennyin múlt
  • Dietrich
    #2145
    "Össze sem tudom hasonlítani a kettőt (Monaco vs. Indy 500). Azok, akik megnézték reggel Monacót, majd megnézték délután ezt a versenyt... szerintem állva nézték végig a délutáni versenyt. Nem hiányzott Monaco."
  • Dietrich
    #2144
    Elvileg így akarták meg akadályozni a ráfutásos baleseteknél ismert jelenséget ha a kerekek összeérnek...már az első évében versenyen megbukott az újítás.
    Szerencsére a jövőre debütáló új kasztnin már nem lesz ott ahogy a korábban linkelt képeken látni.
  • Totti5
    #2143
    Alonso a mókamester, a tejről nem mondott le :)

  • bodajoci
    #2142
    sorba szarnak be a hondák, Sato mégis behúzta...hondával...
  • Totti5
    #2141
    Nem mondok semmit.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.28. 21:34:07
  • Totti5
    #2140
    Ráfutásgátló.
  • BladeW
    #2139
    Elég rég néztem már IndyCart, és látom, hogy a hátsó kerekek teljesen be vannak "dobozolva". Ez miért lett így? Nem melegszik túl a gumi? Vagy pont az a lényeg, hogy ezzel melegebben tudják tartani? Túlhűtené a menetszél?
  • bodajoci
    #2138
    meg hogy nem fejjel kapta el Dixon az ütközést... hálisten, mert akk úgy jár, mint szegény Wheldon
  • Totti5
    #2137
    Monokok jelesre vizsgázott...
  • bodajoci
    #2136
    aztaqrva Dixon mit úszott meg... :O
  • bodajoci
    #2135
    még a tubuson is tolják, nemtom meddig... :P persze hálisten :D
  • bodajoci
    #2134
    Jah néztem én is, az a bajom, mint ahogy már írtam is, h nincs digim, mert ahova költöztem ott hűségidős telekom tv van. Eddig még csak elvoltam mert letöltögettem azt megnéztem 1-2 nap mulva, persze így is egy sz@r volt, mert hiába reklámmentes (ugy, h kivágják), a kivágások miatt alig értettem, h mi történik, hiába értem meg az angolt többé kevésbé..Mert persze a qrva reklámok alatt történnek dolgok :p De egy Indy 500-at hiába töltök le, világgá kürtölik az eredményt, főleg, h a drága jó Fernando is ott emberkedik :D Vmi nagyon értelmes streamet kéne keresnem, régebben az angol skysports az reklámmentes volt, azt tudom...
    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2017.05.28. 11:49:08
  • Dietrich
    #2133
    Lehet a mai napot elmossa az eso a helyszinen. :(
  • Dietrich
    #2132
    Bourdais tiszta bolond..mar biciklizik es indulni akart a LM 24 orason. :)
  • Totti5
    #2131




  • Norbi1990
    #2130
    Aljosin megmentette magát és a kocsit a teljes katasztrófától :D
  • mcmoha
    #2129
  • dave9004
    #2128
    közel lenne a bajnoki címhez a végén. a road meg street versenyes tapasztalatai miatt fixen.
  • bakkerman
    #2127
    Azért az nem piti,hogy első Indy-s időmérőjén 5. helyre befut...óriási tanár még mindig,megnézném egy teljes szezonon át mire menne ebben a bajnokságban
  • Totti5
    #2126
  • Totti5
    #2125
    IndyCar Series
    7 hrs ·
    MEDICAL UPDATE: Verizon IndyCar Series driver Sebastien Bourdais was diagnosed with multiple fractures to his pelvis and a fracture to his right hip following an incident today while attempting to qualify for the 101st Running of the Indianapolis 500 Mile Race.

    According to INDYCAR Medical Director Dr. Geoffrey Billows, Bourdais will undergo surgery on his pelvis this evening at IU Health Methodist Hospital. Bourdais was on the third lap of his qualification run at Indianapolis Motor Speedway when his Dale Coyne Racing No. 18 GEICO Honda made hard contact with the Turn 2 SAFER Barrier.

    Statement from team owner Dale Coyne: “Sebastien is in good hands here at IU Methodist Hospital with the staff and now we just wait for him to recover.”

    Additional updates on Bourdais’ condition will be released when available.
  • mcmoha
    #2124
  • Totti5
    #2123
  • Totti5
    #2122
    Megy a kvali. Bourdias most vágta oda "370"el.....csúnya volt.

    Alonso nagyot ment 3. most 370 feletti átlaggal.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.20. 23:32:11
  • Totti5
    #2121
    DIGI Motorsport
    Like Page

    Május 28-án a DIGI Sport élőben közvetíti a legendás Indianapolis 500-at, a mezőnyben a kétszeres Formula 1-es világbajnokkal, Fernando Alonsóval!

    Ezen kívül az Indy 500 kvalifikációját is élőben láthatjátok a DIGI Sport csatornáin most hétvégén:

    Szombaton 23 órától az első kvalifikációs nap eseményeit mutatjuk meg a DIGI Sport 3-on, vasárnap pedig ugyanezen a csatornán már 22 órától láthatjátok a rajtsorrendről döntő edzést.

    #DIGIMotorsport #IndyCar

    Alonso eddig remekül megy, persze a lényeg majd csak most fog jönni.
  • mcmoha
    #2120
  • Dietrich
    #2119
    Fernando Alonso hivatalos üléspróbán járt az Andretti Autosport főhadiszállásán.
    "Miután teljesíti az első pár körét, és elkapja a ritmust az autóval, elkezdjük majd finomhangolni a versenygépet, benne pedig biztos rengeteg kérdés merül fel. Eltart majd egy darabig, mire megszokja, hogy mennyire nyitottak vagyunk mi itt, az Andretti Autosportnál. A Formula–1-ben falak vannak a versenyzők körül, ezért ez lesz az első dolog, amihez hozzá kell szoknia: mi megosztunk minden információt. Aztán amikor balra fordul, ott lesz előtte a fal, miközben ő 370 km/h-val száguld. Szóval sok minden lesz, amit szokatlannak fog érezni” - elmélkedett csapattársa, Ryan Hunter-Reay.
  • Dietrich
    #2118
    Alonso esélyeiről mesélt Mario Andretti
  • Dietrich
    #2117
    Modikat nem lehetne megkerni, hogy toroljek a topic nevebol a ChampCart mert lassan 10 eve nem is letezik?
  • Dietrich
    #2116
    erre sokan :)
  • bodajoci
    #2115
    Uhh, erre kiv leszek :)
  • mcmoha
    #2114
  • mcmoha
    #2113