2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • Totti5
    #2194






  • Totti5
    #2193
  • mcmoha
    #2192
  • Totti5
    #2191



  • mcmoha
    #2190
  • bodajoci
    #2189
    Dixon...hülye telefon :D
  • bodajoci
    #2188
    Annyira azért nem sztem. Történt ezaz. Egy éve nagy meccs volt,most ez így jött ki,de nézhető volt. Difon szépen lelépte a 4 pensket.
  • Dietrich
    #2187
    hiaba legjobb palya, nagyon unalmas verseny volt....
  • bodajoci
    #2186
    Köc már megnéztem, de tényleg fura volt, h elsőre nem találtam sehol, pedig máskor szinte minden szokott helyen fenn van...amúgy én nem ezt a verziót láttam, hanem egy korábban feltett 720p-t. Megjegyzem torrent oldalakon még mindig nincs fenn, pedig mostanában már a magyar nyelvű digis verzsönt is fel szokták rakni...ki érti ezt ? :O Pedig a legjobb road...
  • mcmoha
    #2185
    Csak feltették.
  • bodajoci
    #2184
    vmi info, h miért nem találtam eddig sehol a versenyt??? Semelyik mexokott helyen nincs fenn...nem akarom kilistázni, h hol kerestem
  • JonasSandor
    #2183
    Jó kis futam volt.
  • mcmoha
    #2182
  • Dietrich
    #2181
    Road America vssarnap 19:00-kor.
  • Dietrich
    #2180
    crazy verseny jelzo teljesen jol illik Texasra...amire Alonso is bejelentkezett telefonon.
  • Dietrich
    #2179
    vasarnap 02:25-kor kezd a Digisport1 a Texasi duhongovel.
  • Totti5
    #2178
    Az IndyCar detroiti duplafordulójának szombati versenye 847.000 nézőt vonzott az országos lefedettségű ABC elé, míg a vasárnapi futamot 918.000-en választották a hivatalos adatok szerint.
    Ezek a számok jelentős visszaesésnek számítanak a tavalyi évhez képest, amikor a szombati napon 1 millió, vasárnap pedig 1.4 millió nézőt ültetett a széria a képernyők elé.
  • Norbi1990
    #2177
    Bourdais-t Tristan Voutier fogja helyettesíteni Texasba, mivel Gutierreznek nem tudtak beiktatni ovál tesztet a verseny előtt.
    Utoljára szerkesztette: Norbi1990, 2017.06.06. 22:46:42
  • Masakari
    #2176
    Jah,bár azért az a futam eléggé 1 Crash feszt volt ha jól emlékszem,szóval rendes körülmények között lehet nem negyedik lett volna. de emlékszem,hogy rohadt mérges voltam akkor amikor kiesett.
    Azon az éven még Ugye Spa-ban lett volna esélye villantani azon az eléggé őrült versenyen és Monzában ahol meg a kocsi lefulladt a rajtrácson.
  • Totti5
    #2175
    Hol van a beismerés? linket.
  • Dietrich
    #2174
    F1-ben elozesek meg csatak? :D mivel drs-el meg elozesi zonakkal? megszabjak hol kell elengedni a masijat? hagyjuk mar ezt a muvi szart...
  • Dietrich
    #2173
    Bourdais ujnckent elso versenyen, Melbournben emlekszel mit muvelt a mezonnyel es csapattarsaval amig atta a teknyika nem pusztult meg? Na ezt utana soha tobbe nem tehette meg, mert a csapata gondoskodott rola, hogy ne legyen jobb Vetteltol. Mikor mindketten tavoztak a csapattol csak akkor ismerte be a fonokseg, hogy Bourdais ala raktak a gyengebb autot.....erre irtam, hogy o es Hamtont a F1-re tenyesztettek ki. Mert milyen dolog mar ha elvernek csapatn belul a jovo F1 bajnokat.
    De meselhetne a F1 sotet oldalarol PT, Dario vagy JPM is.
  • Masakari
    #2172
    Nem csak Monacóra értem az alvást,hanem az összes futamra. Megmondom az igazat nem tudom mikor láttam izgalmas futamot....

    Hamilton nem elég tökös,hogy bevállalja. Szerintem az Indy csapatok 1 része simán mondaná,hogy itt a kocsim,gyere azt mutasd mit tudsz.
    Ami miatt viszont az Indysek tuti hátrányban lennének az F1-ben az a túl bonyolított kocsi,és hogy többet kell a kormány kapcsolókat tekergetni mint magát az autót stb. Tiszta sebességben a legtöbb F1-esnek meggyűlne a baja jó néhány Indycar pilótával.

    Indy500nál is nagy volt a tét,valahogy az egész mégis sokkal közvetlenebb volt minden szempontból mint Moncaco,vagy bármelyik F1-es verseny. Pedig ők is dolgoznak stb..szóval ez az érv 1 kicsit sántít. Túl van misztifikálva az F1.

    Több előzés van? mihez képest? :D nézem a verseny végig cikkeket is és szinte csak visszaesett előzés számot lehet olvasni, ehhez elég megnéznem a cikkeket,nem kell másfél órát elvesztegetnem a TV előtt.

    Vettel jól ment ez tény, de én meg merem kockáztatni,hogy sok esetben ő volt kivételezett helyzetben ahelyett,hogy egyenlő feltételek lettek volna. F1-ben szinte sosincsenek azonos feltétellel a csapattársak mert valakinek mindig nyalva van a hátsója:) Vettel is kb 1 akkora cry baby mint Alonso vagy Hamilton ha nem ők a no1 a csapatnál. (volt rá pár eset,rádió is be volt vágva).
    Bourdais én meg merem kockáztatni,ha normális körülményeket kap akkor tudott volna dobogóra állni/futamot nyerni(nem feltétlenül a Torro Rossonál), de VB-t talán nem nyert volna.
    Amerikában jobban megy neki tény,ott más dolgokon van a hangsúly az F1-el szemben.

    Azt be kell látni,hogy az F1 ahogy te is mondod a rivaldafény felé van eltolva(Köszi Eki). Kinek mekkora a csavarkulcspénisze stb. Palik meg Dávid Sándor is sokszor mesélték,hogy régen a kocsi kerekéből ki lehetett venni darabot a verseny után annyira közel mehettek a szurkolók. Most meg kb távcsővel kell nézni a pilótákat. Kocsikat meg kb csak menet közben látod mert mindig takarva van stb(ez jön a fejlesztések miatt). Lehet ezt tovább nyomni.

    (Köztudott tény,hogy a sajtósok előre megírják kedves F1-eseknek kb mit mondhatnak,szinte csak sablon dumát hallani mindig nem tudom ezt megfigyelted-e...de ezt is mondták már itt ott sajtósok szóval nem tudom ezt is mért tagadod:))
  • Totti5
    #2171
    Monaco mindig egy sarkalats pont, nem igen tett jót neki az új autók. Sokkal gyorsabbak, de nem voltak használhatóak. Ezt megeleőző versenyeken viszont jól működtek... de most az eredményt nézed meg és a rajtot vagy elalszol Monacon? nem tudom követni. Valszeg nem élvezed, bármi is legyen. Ez van.

    Frappáns válasz az lett volna hogy gyere fiam úgy is itt vagy mindig amerikában két futam között, itt az autóm mehetsz pár kört és megmutathatod mennyire vagy gyors ezzel. Nem nem ez történt, lefikázták a teljesítményét és a sorozatot. Ugyan ott vagyunk... nálam Ők is elásáták magukat, de teljesen mindegy pár napig még címplap aztán mindenki elfelejti ezt is. Nem fontos dolog.

    Nincs leírva semmi az F1ben sem, csak azt nem nézed ezekszerint. Jó páran jártak a Top Gearban ahol baromi lazák voltak és jót mulattak. Azt hogy versenyhétvégén nagy a feszkó a tét komolysága miatt van. Ez nem családias környezet, ez egy munkahely, vannak szabályok ki így ki úgy éli meg. A tét mindig nagy, a nyomás óriási a rivaldafény mindig nagy. Ez az F1.

    Ugye nem akarod Bourdias egész évét arra fogni hogy Vettel sokkal jobban ment, sokkal gyorsabb volt. de azért mert láthatatlan kezek tolták az autóját? ne már... egész évben? az nagyon komoly háttérmunka lehetett, de annyit nem ért volna senkinek. Vettel kiváló volt, látjuk hova jutott. Ezen nincs semmi meglepő, egy óriási tehetség amit már akkor bizonyított. Biztos voltak megszokási gondjai Bourdiasnak, de nem kell az egészet másra kenni. Oda kellett volna pakolni és akkor nem kell elméleteket gyártani. Nem ment. Időben visszatért amerikába és folytatta ott ahol sikereket érhet el, mert az F1ben nem ment neki úgy ahogy vártuk. Ennek örülök, sok időt nem pazarolt el feleslegesen.

    Sokkal több előzés van, és csata de ha nem nézed nem is tudhatod.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.04. 20:57:17
  • Masakari
    #2170
    5 éve volt 7 különböző győztes most meg 3. hűha. nem dobon hanyat magam. Indycarban 7 különböző győztesnél járunk.
    Illetve lehet hogy a bajnoki csata szoros,csak épp a versenyek dög unalmasak. Szóval 1 cseppet se vidít fel ez. Továbbá Monaco alatt szó szerint elaludtam, Indy 500-on a 10 körmöm lerágtam annyira rohadt jó volt.

    Nem nem álltak bele,csak sokkal frappánsabban válaszolnak. Az interjúkből amiket adnak 100 jobban szórakozok mint az F1-eseken,sokkal szabadabban nyilatkoznak míg F1-ben kb előre le van nekik írva minden szó. Elég gáz. Erkölcsi győztes valóban nem volt,de Hamilton elég keményen elásta magát.

    Nem az volt a baj,hogy Vettel volt a csapattársa. Mivel Bourdais frissen érkezett 4szeres bajnokként,hanem az,hogy Vettel volt favorizálva. Ez kb ugyanúgy elbaszta az egészet,minthogy akármelyik csapatban van Alonso meg Vettel ott mindig kivételeznek velük (és most idén lehet mondani Hamiltont is akármennyire nincs kimondva).

    Fentebb pedig már részleteztem a "hűde" izgalmas idei szezont, nem tudom ez kinek izgalmas hogy van 2 előzés futamonként de nekem nem. Az tény,hogy a különböző autó építése mindig is itt volt és ez erről szól. Csak épp a 2000-es évek elején és a előtte is ezerszer jobb futamok voltak mint most,most nem verseny van hanem egymás után sétakocsikázás vonatozás. A 20-22 pilóta van versenyenként meg..na ezt te se gondoltad komolyan. Kanaan nagyon jól elmondta. Tavaly 2 autós volt a VB, idén is az. de tavaly előtt is,az előtt is, az előtt is, az előtt is...és így tovább(utoljára amikor király volt az év az a 2010es volt mikor 2 futammal a szezon vége előtt 5en voltak esélyesek 3 csapatból). Alapvetően az a baj hogy az általad említett "Szoros csaták jó futamok" abban nyílvánulnak meg,hogy előzések vannak és gyilkolják egymást, de ezt egyáltalán nem látom. Autókáznak egymás mögött és várják a kerék cserét,sajnos ez az emberek 70-80%át untatja(minimum)
  • Totti5
    #2169
    Mindegy mikor volt, volt rá példa az F1ben is és lehet a jövőben is. Idén 3 Ferrari és 3 Mercedes győztes volt, nagyon szoros a csata és kiegyenlített. Persze aki nem nézi, annak mindegy.

    Na nem mintha Ők nem álltak volna bele a másik lenézésbe. Ugyan ott vannak... szóval 1:1 mindenki boldog lehet hogy lefikkantotta azt amihez semmi köze. Nem volt erkölcsi győztes senki.

    Bourdais egy remek pilóta, nagyon csípem és remélem jövőre ott lesz az Indy 500on hasonló remek formában mint idén volt, de az F1ben nem ment neki. Az egy dolog hogy középcsapatnál volt, de a nagyobb problémja az volt hogy egy újoncot azt a bizonyos Vettelt kapta csapattársnak, aki elképesztő szezont futott 2008ban, s aki mára egy 4* Világbajnok.

    F1ben idő kell mire valami összrázódik. Gyárak, csapatok olyan pénzeket költenek egy F1es projectre ami felfoghatatlan. Ezért is van akkora presztizs értéke, viszont aki betalál az nagyon be tud, mert minden csapat, autó, motor egyedi. Mindig is így volt, emiatt nem kedvelmi butaság. Mindig is voltak érák ahol 1 csapat dominált. Idén pl nagyon nem ez a helyzet, mert nem lehet tudni h éppen ki nyeri meg. Szoros csaták jó futamok meg mindig vannak, de ezek a végeredményből nem fognak kiderülni, mert 20-22 pilóta van a pályán akik darálják egymást 70 körön át, de persze akit ez untat az ne nézze.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.04. 20:03:55
  • Masakari
    #2168
    "2012-es F1es szezon" öt éve volt. köszönöm, ülj le, egyes.

    És amúgy tényleg az F1-esek köpködik az Indyt és nem fordítva. Szóval szerintem a kis gyapotszedő fogja be a száját meg a többiek is(Hamiltont bírtam,de most nagyon elásta magát sok embernél). Másabb a széria ez tény de ettől nem rosszabb.

    Dietrich írta Bourdais-t, na ő tényleg tudna mesélni. Mivel F1 előtt a Champcarban ahol szintén egyenatók voltak rommá nyerte magát 4 év alatt(4 év 4 bajnoki cím). És mivel akkoriban néztem azokat a versenyeket nagyon is jól tudom,hogy sebességből,tehetségből és taktikából nyerték meg azokat(emlékszem 1 futamra amikor a felénél valahol a vége felé volt annyira elbasztak valamit,majd begyújtott a rakétákat és nyert a végére). Ez F1-ben soha nem történik meg,és történhet meg mert rohadtul a gép irányába van az egész, ha nem a tied a legjobb akkor lehetsz akármekkora istencsászár nem fogsz nyerni(na meg az említett előzésképtelenség).

    Számomra az F1 teljesen érdektelenné vált az elmúlt években pedig valami 2-3 éves korom óta nézem,csak az eredményeket nézem meg(meg max a rajtot). Konkrétan dögunalom,elalszok rajta.
  • mcmoha
    #2167
    Ezért tettem be a videót.
  • Totti5
    #2166
    Mindenki oda vissza köpködte a másikat, mindenki mérhetetlen butaságot hordott össze. Lépjenek túl rajta.

    Este meg legyen egy jobb verseny.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.04. 13:19:14
  • Dietrich
    #2165
    "Szerényen viselkedtél, nem úgy, mint egyes F1-es versenyzőtársaid, akik tettek néhány megjegyzést a hónap során. Az a srác tavaly két autós versenyben lett második, szóval nem is tudom mit mondhatnék még el róla." :D
  • Dietrich
    #2164
    Hinch:
    "Vicces, hogy az kritizálja az IndyCar mezőny színvonalát, akinek csak három másik autóval kell versenyeznie, nálunk meg hét versenyen hét győztes lett. Ez mutatja, mennyire kiélezett a küzdelem, kiegyenlítettek az erőviszonyok a gyártók és a csapatok között és milyen nehéz nálunk versenyt nyerni."
  • Dietrich
    #2163
    kvali után, Indy500 előtt mondta:
    "Megnéztem az eredményeket és hát az, hogy Fernando, élete első időmérőjén ötödik... mégis mit üzen ez Indy-ről? Nagyszerű versenyző, aki ha már nem tud nyerni a Formula 1-ben, más versenyeket keres, ahol nyerhet. De látva az ötödik helyét olyanok ellen, akik egész évben ezt csinálják... érdekes."

    egy gyökér paraszt megnyilatkozása ez mindenkinek beszólt ezzel...ezen nincs mit megmagyarázni.
    de így már tuti ő nem lesz (R) Indy500-on. ;)

    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2017.06.04. 11:07:58
  • Totti5
    #2162
    Tehetséget megtalálják, Hamilton is odakerült,mert kimagasló volt és ezt látták benne. Be is bizonyította. Alonso, Vettel és Kimi is. Ők olyan esélyeket kaptak amivel világ életükben azonnal éltek és kérdés sem merült fel hogy rossz lóra tegttek veleük. Beültették őket és odabasztak...

    Volt a McLarenbe jó pár szopó éve, de valahogy akkor is összekoldult 1-1 győzelmet, viszont VBre teljesen esélytelen volt.

    Miért menne oda? mit tudna kezdeni vele amit Alonso nem tesz meg?! McLarenbe jelenleg nincs semmi kihívás mert nem jó autó, bármmelyik pilóta ül bele nem lesz jobb.

    Kihívás egy Red Bullban van, az ott liheg a gyáraik mögött és bármikor odaléphet, mert látótávolságban van, még ha 0,5+ mpre is jelenleg, de ezen lehet javítani apránként és építkezni, dolgozni. McLarenben nem, amikor a Honda azt mondja hogy a motor biztosan szétesik 2 futam után.

    Mercedes és Hamilton sem legyőzhetetlen. Monacoban nem volt ütőképes a Mercedes, Hamilton sem ment jól. Bár nem tudom milyen sírásról van szó, és miért lenne beképzelt... ha valakinek nem megy akkor nem fog annak örülni. Frusztrált lesz. Túl kell lenni rajta, jön a következő futam.
  • Totti5
    #2161
    Mert megkérdezik. Hamiltonnak is feltették a kérdést. Én nem láttam tőle sehol és semmikor hogy foglalkozna mással.

    Azt hogy mi a véleménye mindegy, kb annyit ér mint bárki másé. Mindenki kitörölheti vele, amíg nem ülnek be ugyan abba az autóba hogy lejátszák.

    Indyben nincs olyan versenyző akik erős sponzorokkal jönnek? ott is van egy csomó versenyző aki sosem fog nyerni, sosem fog az élmezőnnyel menni. DE Nyilván aki ide eljut valamit letett már, akár a pénz segítette akár nem. Emögött mindenkinek nagyon nagyon sok melója van. Ez nem is kérdés.

    Egyenlő volt az Gutiérrez - Grosjean összevetésben. Az egy szerzett 0 pontot amíg a másik 25öt.

    Kár ebbe túl mélyrehatóan belemenni, az Indy 2 gyártós fejlesztésekekben nagyon megkötött és korlátozott széria. Nyilván a cél hogy kb egyforma legyen a Honda és a Sevi. A mezőny fele egyenautó, a másik fele is az, a kettő pedig nagyon közel van egymáshoz. F1 meg nem, ott minden csapat, minden gyár, minden autó teljesen más. Ez egy más műfaj, de ez igaz MotoGPre is vagy bármi más sorozatra ahol gyárak feszülnek egymásnak. Van amikor 2 szereplős egy VB. Minden ilyen sorozatban vannak időszakok. Idén pl az F1ben nincs, mert erősen kétesélyes.

    Láthattuk hogy nem olyan egyszerű legyőzni egy csapattársat, hisz egy ilyan autóba, egy ilyen gyár nem ültet be olyat aki ne lenne hasonlóan jó mint a csapattársa... Hamilton hiába kapart tavaly elbukta. Se nem volt könnyű, se nem volt egyértelmű. Ezek a srácok is keményen megdolgoztatták egymást. Minden futam, még ha valaki az élen is megy nem sétakocsi. Csak egy hiba és vége mindennek. Ezt sosem szabad könnyedén venni, mert nincs könnyű győzelem és bajnokság, akármilyen autó is van akárki alatt. Ha valaki kiemelkedően jó, akkor amögött kiemelkedő munka is van...

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.04. 10:57:11
  • Dietrich
    #2160
    Hamilton és Vettel a F1 kitenyésztette magának szó szerint...erről Bourdais sokat mesélhetne...persze ettől még a tudásukat nem kérdőjelezem meg csak ekkora előnyt másoknak behozni lehetetlen bárhonnan is jönnek.
  • Bogdogege
    #2159
    Hamiltonnak egy nagy mákja van hogy annak idején Ron Dennis bele ve... a fa...., mindegyik pilóta végig járta a szamárlétrát, ha annyira nagy penge lenne visszamenne a Mclaren-hez és megmutatná mennyire Ő a legjobb , Monacóban nem volt a segge alatt jó gép sírt is szegény, nem is szált ki a merciből ,beképzelt majom.
  • Dietrich
    #2158
    sok év tapasztalat alapján írom...eddig a szájkaratékat mindig az F1-ből indították..fruszrálság vagy nem tudom milyen okból váltották ki.
    Ron Dennis: "nem értem egy ovál versenyen (Daytona 500) miért van több néző mint a mi (Indianapolis GP) versenyünkön.
    Webber: számomra az nem lenne izgalmas ha körönként 5x előzök..mondta ezt Indy500-ra azután, hogy bevezették a DRS-t hogy legyen 1 nyomorult előzésük..

    Coulthard jegyezte meg (2001 Rockingham ovál kapcsán) ami nem szájkarate volt, de legalább őszinte, hogy ő nem merne 20cm-re a betonfal mellett elszáguldozni 300-as tempó felett ezért csodálja ezeket a srácokat

    F1 esetében pedig ne is említsük a fair esélyeket ki mit ért el vagy érhetet volna el..van aki eltűrte a bankszámlája miatt, van aki nem..de az teljesen helyénvaló megjegyzés Hamilton ha legyőzi a csapattársát akkor ő nyer...
  • Totti5
    #2157
    "Ez az IndyCar. Hét verseny hét győztes. Ilyen nincs egyetlen másik autósportban sem, pont"

    2012-es F1es szezon első 7 versenyén 7 különböző győztes volt.

    Megy a szájkarate... teljesen feleslegesen, amíg Hamilton nem ül be egy Indy autóba és amíg egy Indy bajnok nem ül be egy F1es autóba. Nem fogják tudni milyen.

    Gutierez nem véletlen került ki az F1ből, mert nem volt gyors. 0 pontot szerzett... leszerepelt, kirúgták. Tegnap sem volt valami gyors. Formula Eben sem megy az élmezőnyben. Ennyi van benne. Biztosan óriási nagyon fun egy Indy autót vezetni, hisz a pályafutásukban ez a legerősebb autó a GP2 után amit próbálhatnak ( hacsak nem versenyeztek egy Super Formulában mint pl Vandoorne )

    Azt hogy Alonso klasszis egyértelmű, és a tapasztaltlanságát a megbízhatóságával és ösztönös gyorsaságával kompenzálta az Indy 500on. Elképesztően magabiztos volt. Lehet ezt Hamnilton, Vettel is megtette volna ugyan így, s valszeg az F1es mezőny 70%a meg nem... mert bennük nincs meg ez a plusz, ezért nem is lesznek sosem nagy bajnokok. Nekik idő és tanulás kell. Nyilván Hamilton odaszúrt és ezt az Indy mezőnye vette magára, de biztos vagyok benne hogy Alonsonak szólt, akivel nem igen kedvelik egymást. Sosem tudjuk meg. Ezen is túllesznek pár hét múlva :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.04. 10:24:11
  • Dietrich
    #2156
    "Amikor olvastam Lewis Hamilton kommentjét... minden erőmre szükség volt ahhoz, hogy ne reagáljak rá. Egész Formula 1-es pályafutása két autós küzdelem, max négy. Itt viszont például Hinch megpördült az első kanyarban. Azt gondolhatná bárki, hogy kész, neki ennyi volt. De nem, mert megvolt a tempója, megfelelő stratégiát választottak és felküzdötte magát. Azt hiszem három kiállásos stratégián mentek, fekete gumikkal, kemény tempót diktálva és erőből jött fel. A következő pillanatban már harmadik volt."
    "Ez az IndyCar. Hét verseny hét győztes. Ilyen nincs egyetlen másik autósportban sem, pont. Tehát pont nem számít, ki mit mond, ez egy nagyszerű sport - szerintem ezt Esteban is meg tudja erősíteni. Beszéltem vele egy pár mondatot és elmondása szerint még soha nem érezte magát ennyire jól vezetés közben. Ember és gép. Ennyire egyszerű. Nagyon élvezzük."
    "Amikor itt nyersz, akkor tényleg azt érzed, hogy elértél valami nagyszerű dolgot... versenyzőként, csapatként, mérnökként, mindenki egyformán. El sem tudom képzelni milyen lehet úgy megérkezni egy hétvégére, hogy ha legyőzöm a csapattársam, akkor nyerni fogok. Itt erről szó sincs."
    "Egyébként meg ültessük be egy napra Scott Dixont a Mercedesbe és Lewisnak igen nehéz pillanatai lesznek, ezt garantálom. Miattam lehet nem, de Scott Dixontól igen."
    Rahal, Hinchcliffe scoff at Lewis Hamilton's jabs at IndyCar
  • Dietrich
    #2154
    Dixon fajos labbal 2. lett az 1. Detroit versenyen. Grat!
    mara josolnak esot is hatha jobb lesz a tegnapitol. ;)