779
  • mucsácsó
    #579
    ÁÁÁÁ, valaki segítsen legyen szíves!!!!
    Elakadtam a játékban...már nem első, de itt télleg nem tudom, hogy mit kell csinálni.... :(
    Remélem valaki még olvassa ezt a topicot néha napján, vagy játszik még valaki ezzel a gamemel!!!
    Szóval itt akadtam el, már mindent végignyomkodtam, próbáltam mindent amit csak bírtam, de nemtudom egyszerűen hogy mit kell itt:



    nagyon köszi előre is a segítségeteket, ez dönti el hogy marad e vagy del a game... :D
  • ffxi
    #578
    Simán!
  • joe1980
    #577
    Sziasztok.Érdeklődni szeretnék ,hogy AMD athlon 1.50 es procival és egy ati radeon
    9800- as videókártyával elindulna ez a játék ?
  • ffxi
    #576
    Te hol akadtál el pontosabban?
  • madtolyy
    #575
    Arra a hajóra gondolsz, amire Reno a mocival felröptetett? Mert én ott nem találok semilyen fegyvert. Meg azt sem tudom, hogy lehet átlengeni rá. Vagy másik hajóról van szó?
  • Crazy Mate
    #574
    Ok,nekem a dlh-ról nem megy a letöltés,nekem most ilyen van:oni3_v110.zip,34.8 mb,és ha kitömörítem,akkor 36 mega körül lesz,ez az?Torrentről van,egyébként ez hivatalos patch,ami megbénítja a játék védelmirendszerét,vagy valaki,aki feltörte készítette?
  • ffxi
    #573
    ja!
  • Crazy Mate
    #572
    A patch után simán megy?Nem kell semmit utána csinálni?
  • Halfer
    #571
    crackeld vagy rakd fel a patch-et hozzá
  • berdi
    #570
    Hello lenne egy kérdésem...!!!
    Amikor feltettem és el akarom indítan a gamet akkor ezt írja ki : EMULATOR DETECTED ! - Please deactivate virtual drive and emulation software
    ennyit...
    miért nem megy ? segítsetek pls. köszi...
  • madtolyy
    #569
    OK megpróbálom! Köszi előre is!
  • ffxi
    #568
    Bocs!
    "...De NE leng át, hanem ott...."
  • ffxi
    #567
    Az jó, mert jól fel kell szívnod magad ott. Menj el Reno-val oda ahol át lehet lengeni a hajóra. De lengj át, hanem ott a sarokban van a fegyver a tovább jutáshoz.
  • madtolyy
    #566
    Reno-val. Felteszem a könyvet a polcra. Sorrendbe rakom és felnyílik az egyik polc. Itt van egy ajtó piros takonnyal. Ha elmegyek balra, akkor egy muksó lóg lefelé a plafonról és átküld valami aréna szerűségbe, ahol lehet gyilkolni a szörnyeket.
  • ffxi
    #565
    Kivel vagy?
  • ffxi
    #564
    Kivel vagy?
  • madtolyy
    #563
    A könyvtárban vagyok, ahol a könyveket kellett rakosgatni. Felnyílt egy ajtó, ami mögött van egy másik piros takonnyal. Itt mit kell csinálni? Hogy tudom kinyitni az ajtót? Thenx!
  • Domasek
    #562
    hali:)
    elakadtam az eifel toronynál . Nem tudok felmenni a liftel. Mit csináljak ?
    Segitsetek kérlek.
  • ffxi
    #561
    Ja! Majd kipróbálom.
  • Seth
    #560
    Oni Target, Amikor végigviszed a játékot, az extra menüben jelenik meg, nem próbáltad? Ilyen tojásszerűségekre kell lövöldözni, elég addiktív kis aljáték, én sokat nyomtam vele mire sikerült (8 pálya van összesen). Ha megnyered, megnyílik az ultimate mód, amiben Samanosuke megkapja a kezdetekkor a Bishamon kardot(nyissz-nyassz-halál), 30 gyógyítót,meg még valamit, minden maxon örök magic csík!Ugyanez Jacque-nak, csak ő valami extra ostort kap.
    ronhaven a mentés már nincs meg sajna
  • ffxi
    #559
    ???? pontosabban!!!
  • ronhaven
    #558
    oni target practicet
  • ffxi
    #557
    Mit nem tucc megcsinálni?
  • ronhaven
    #556
    Nincs valakinek ultimate modeos saveje cheatje vagy trainerje? a target practicet nem birom megcsinalni.
  • zsotesz
    #555
    Akkor át tudsz változni Onimusha módba. Ilyenkor egy rövid idei sérthetetlen vagy és erősebbek a támadásaid. Én gamepad-dal nyomtam és alapból nem volt beállítva semmi. A gombkiosztásnál valahogy úgy szerepel, hogy Devil Warrior mode, vagy valami hasonló.
  • martinhaus
    #554
    Ja és ha a pöttyök villognak az életnél akkor mivan?
  • martinhaus
    #553
    És hol találom azt a fegyvert?
  • ffxi
    #552
    Szerezz be vele a a legújabb fegyvert és indul visszafelé, ahol vannak a "mérges növények". Üsd ki őket és ott van a kulcs a kapuhoz.
  • martinhaus
    #551
    Hogyan lehet lelkeket begyűjteni?
    Ja és amikor az ostoros csávóval vagyunk az elején a dzsungelben, ott ahol találkozok azzal a szamurájjal ott a házakkal szemben mutat eggy átjárót a térképen de nem tudok ott átmenni a másik helyiségbe. Hogyan mennyek át?
  • ffxi
    #550
    Ezt fordícsa már le vki, mert nem sikerül beadni még egyet sem. Kösze!


  • ffxi
    #549
    Lehetetlen az össz tréniinget elvégezni. Így is csodálom magam, hogy idáig vittem bill.-en+egeren.
  • madtolyy
    #548
    #456-ra valaki valami megoldást plíz!
  • Halfer
    #547
    már megvan. my mistake ... :$
  • Halfer
    #546
    amikor azt mondja Jaques, hogy I can't fly in this state - Nemtok ebben az állapotban replüni, akkor mibaja van? mit csináljak másképp? felvenni nem tudom, hogy esetleg S-nak elvigyem azt a tárgyat!
  • flame ghost
    #545
    már ott lementél ahol neked kellett beraknod a kötéllétrát?
  • Halfer
    #544
    én folyamatosan szívtam a lelkeket, csak még nem használtam fel fejlesztésre mert nem tudtam hogy itt kell. de bepótoltam. most egy ajtónál okoskodok ahová egy koponya kéne. (gondoltam hogy az ami egy kőbe volt berakva, de azt nem mozdítja el onnan)
  • Seth
    #543
    Eddíg eljutottatok és egy árva lelket sem szívtatok még be???? Akkor kezdjétek inkább előlről, gyorsabb lesz, mintha visszajárnátok a csatornába gyilkolászni :D
    Ahol menteni lehet, ott van hogy ENHANCE, na ott kell fejleszteni a fegyvert a begyűjtött lelkekből
  • Halfer
    #542
    ja,hülye vagyok. nem ott! de akkor hogy fejlesztem tovább? és honnan tudod h ölni kell? :)
  • Halfer
    #541
    honnan tudod hogy mennyit?! a kard alatt mutatja az a csík?
  • cikasz
    #540
    bakker ahhoz kurva sokat kell ölni ...
    na ráugrok a témára..