779
  • joe1980
    #619
    plz vki válaszoljon!
  • joe1980
    #618
    semmi baj megtaláltam,de most az a baj ,hogy szaggat a teljes verzió,a demo viszont szépen ment,mit tegyek.állitólag a dobozra 2 es proci van irva, de a japán verzió (demó) szépen futott.segitsetek plz
  • zsotesz
    #617
    Akkor vidd vissza oda ahol vetted, ki kell cserélniük. Mi max. crack-es verzióhoz tudunk serial-t adni, azt meg nem hiszem, hogy elfogadná.
  • joe1980
    #616
    Csao. van valami furcsa most.A demo nem szaggatott,de a teljes viszont szaggat mint állat mit tegyek?plz help
  • joe1980
    #615
    Vki adjon már egy serial-t,mert eredeti megvan és a hátuljára a cd kulcs alá semmi sincs irva.plz!
  • Dénes é
    #614
    nah már nem kell
  • Dénes é
    #613
    nem tud senki segíteni?
  • Dénes é
    #612
    hát nem éppen eredeti
  • zsotesz
    #611
    Ott van a CD tokod hátulján, ugye eredeti.
  • Dénes é
    #610
    hii lenne egy kérdésem hol találok cd kulcsot a játékhoz???
  • ffxi
    #609
    Átváltozás, fegyver+pajzs fejlesztés, magic....... csak maxon menj oda és megállás nélkül pontosan beadni.

  • Dzsana
    #608
    Köszike! De ezen már túl vagyok... lehet én írtam értetlenül kissé, hogy mi bajom vele: szóval egyszerűen meg sem bírom ütni, mert mihelyst a közelébe érek fellök, lefagyaszt, stb...szóval meg sem bírom sebezni - az a bigyó viszont taccsra vág állandóan (csak arra nem emlékszem, hogy legelőször hogyan nyírtam ki Szóval, erre esetleg ötlet?
  • ffxi
    #607
    Növessz fel az élet csíkodat. Menüben sárga Ying-Yang-val lila pedig a magic csík.
  • Dzsana
    #606
    Hali!
    Ebben a szupi játékban van egy kétfejű szörnyike. Először valamilyen arénában kell vele megküzdeni, másodszor meg a kastély elhagyásakor. Na itt ezzel problemáim vannak mégpedig nagyok. Bármit is tegyek, egyszerűen a szörnyike nem hagy szóhoz jutni és állandóan game-over lesz a vége. Tud valaki hatásos ütés-váltást mondani ellene, vagy esetleg más csel ellene?
    Köszike előre is!
  • joe1980
    #605
    nagyon szépen köszönöm!!!
  • Seth
    #604
    alt+enter
  • joe1980
    #603
    Hogy lehet teljes képernyőn játszani?
  • Seth
    #602
    a kártyádon sosem fog működni, ez van sajnos
  • Sheke
    #601
    PLZZZ HEEELLPPP
  • Sheke
    #600
    meg is peccseltem
  • Sheke
    #599
    figyi má kéne help failed 3d device vagy mi probiztam a 3d anaizét és erre szürke minden és csak az első intró jön be és nem fullscreen PLZ HEEEELLPPP nagy nehezen letőtöttem erre naon kéne help a gépem:1.6 os proci Radeon 9200 Pro kártya 512 MB RAM PLZ HEEELLPPP
  • Evin
    #598
    Közben én is rájöttem erre, köszi.
    Lejutottam az alagsori kék-pecsétes ajtóig, de onnan hogyan tovább?
    (Megvan a fény mágia papír is)
  • Seth
    #597
    2. szintre kell felfejlesztened a fegyvered

    köv kérdés: azt hol kell?? a mentéshelynél az ENHANCE menüben
    köv kérdés: de mivel? a lelkekkel,amiket az ellenfelekből szívtál el
    köv kérdés: mivel szívom be? a karpántoddal
    köv kérdés: hülye voltam, eddíg nem szívtam be egyet sem,mégis most hol tudok begyűjteni lelkeket? oda-vissza járkálsz a csatornában

  • Evin
    #596
    A nagy templom előtt vagyok, de a két-záras(két magos csápzár vagy mi) ajtót nem tudom kinyitni. Hol találom, azt, ami kell?
  • ffxi
    #595
    Az jó, mert jól fel kell szívnod magad ott. Menj el Reno-val oda ahol át lehet lengeni a hajóra. De lengj NE át, hanem ott a sarokban van a fegyver a tovább jutáshoz.
  • mucsácsó
    #594
    rájöttem...jaja :D
    leesett az egész :D
  • grebber
    #593
    Alsó kép a kombináció ilyen sorrendben lépkedj nap-hold-csillag. :D
  • mucsácsó
    #592
    húha, emberek megint kellene a segítségetek
    idáig nagynehezen elszenvedtem magamat, kisebb nagyobb elakadásokkal, de idáig elvittem...és itt aztán télleg gőzöm sincs, hogy mi a helyes kombináció:



    valaki mondja el legyen szíves, hogy itt mit kell!!! már ezt is mindenféleképpen próbáltam szinte, de a helyes irányra azért sem jöttem rá
    köszi szépen a kedvese segítségetek előre is!
  • mucsácsó
    #591
    hehe, én ezek után vagyok egy másfél órányival talán...ez elég bonyolult, fejből már nem is tudom hogy miket csináltam :D
    de az a taknyos ajtó majd csak akkor nyílik ki, hogyha a kék teremben a lifttel lemész majd a Samanosukeval, és ott megkapod az új fegyvert, egy ilyen barnás baltát...(ezért barna a takony az ajtón :)) asszem Chico a neve...vagy Chigo, nemtom...szóval azzal tudsz majd továbbmenni...de ezek előtt még el kell menned a kék terembe, meg még sok minden...
  • madtolyy
    #590
    Na szóval megkapom Renoval a sárga diszkket a japótól. Beleteszem abba a valamibe, mire kinyílik az ajtó. Ha ott átmegyek odaérek egy hajóhoz. Onnan tovább, nemsokára odaérek egy könyvtárhoz, ahol a könyvek rakosgatása után felnyílik egy ajtó és mögötte van egy mások ajtó, amin van valami takony. Na itt ha balra megyek, akor lejön a plafonról valami csóka és átteleportál egy aréna szerűségbe, ahol különböző szörnyek jönnek. Ezen a taknyos ajtón nem tudok továbbmenni.
  • Evin
    #589
    Én pl gamepaddal nyomom, mert billentyűzeten istencsapás.
    Nálam autómatán átállt, vagy options vagy hasonló(nincs eldugva).
  • joe1980
    #588
    Be lehet állitani gamepadra az irányitást?
  • joe1980
    #587
    Köszönöm testvér.
  • ffxi
    #586
    Nem baj, én is ott akadtam el és jól felszívtam magam a böngészések miatt.
  • mucsácsó
    #585
    azta, köszönöm szépe a segítségedet Seth!!! soha az életben nem jutott volna eszembe ez, hogy ott füstöt kellett volna szívni :DDD
    mondjuk most azokkal a szobrokkal is megszenvedtem...mire rájöttem hogy mér b@sz meg az áram mindig :D
    erre nem gondoltam volna télleg...ha most nem mondod, szerintem felidegesítem vele magam, és uninstall :D
    már délután óta szenvedtem, mindent megpróbáltam :D
    köszi :)
  • Seth
    #584
    szívd le a füstöt a szobrokról odafent a templomban,akkor kapod meg az új fegyvert és be tudsz menni az ajtón
  • mucsácsó
    #583
    huihuhuh....de hol van kötéllétra? :(
    nálam meg nincsen ilyen cucc :(
    de írja amúgy, hogy ott lennt van valami....naja, de honnan kellene lenni nekem kötéllétrának?
  • Halfer
    #582
    Hát mikor ilyen ajtónyitós problémák adódnak, akkor új fegyvert kapsz és átmehetsz vagy másik karakterrel. De ha jól tudom most itt csak ez van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a bal oldali út, menj jobbra és használd a kötéllétrát. Talán ott találsz megfelelő cuccot. Ha megvan, akkor nem tudom.
  • Crazy Mate
    #581
    Van bele valami cheat,mert mindig megölnek benne,és ne mondjátok légyszi hogy google!
  • mucsácsó
    #580
    sry...elcsesztem a kép linket..na újra: