779
  • Prof William
    #659
    Nem nem...

    Bemegyek Samanosukeval a NT-be. Bent leverem a Genmákat majd az oltárnál megynitok egy lejáratot lefewlé. Lent oylan démonos a környezet s a köv teremben egfy nagy penge megy körbe körbe és nem lehet se kivédeni, se elfuti melette/előtte.
  • Seth
    #658
    ahol kell vmi az ajtóba és csak akkor nyílik?? Oda egy kis koponya kell, ami pedig korábban van egy terembe egy verem alján. Ahhoz hogy lemehess kell egy kötéllétra,amit megtalálsz a xxxxxxxxxxxx helyen [nem emlékszem sajna]
  • Prof William
    #657
    A Notre Damme alatt ahol egy folyosón kések jönnek ki a falból, hogy lehet továbbjutni?
  • Prof William
    #656
    Kösz már tárgytalan.
  • Prof William
    #655
    Amikor először találkozok a múltban Samanosukével és megkaptam a 2. fegyver akkor átvágok egy megrontott erdőn és egy kapu/ház féleséghez érek, aminek a tetején egy láda melet egy nyilas lő. Hogy lehet ott továbbmenni?
  • Prof William
    #654
    Csk asokkal több gomb van mint ahány a gamepadomon. :) Mit ajánlotok mit mire rakjak? Irányításilag.

    A game nagyon bejön, szóval az irányítás sem rettent el tőlle. :)
  • Seth
    #653
    ez miért kérdéses? Ha mazohista vagy, akkor válaszd a bill-t. Persze az is szokható, de mégiscsaj joy-ra van belőve az irányítás
  • Prof William
    #652
    Hogy lehet a főmeübe/itemképernyőre menni? Tudtok ajánlani egy jó billkiosztást?

    Gamepaddal vagy billel éri meg jobban?
  • skiir
    #651
    ha megszerezném az S et normálon de ultimate módban akkor jár Michelle spec cucca? szerezte már meg valaki pc-n? és ha igen milyen módban?
  • skiir
    #650
    végignyomtam easyn normal módba úgy hogy értékelés után megkaptam az S helyezést, de Michelle spec szerkóját nem rakta be a gép a speckók közé. ezek szerint csak akkor kapom meg ha normalon normal módba szerzem meg az S et?
  • skiir
    #649
    csak 1 oldalt késtem :( ezt benéztem. mindegy. nekem is lenne egy kérdésem: special features\genma puzzle space\onimusha 2 puzzle ban hogy lehet váltani a piros nyilak közt (tolásirány) a pécés verzióban? fölraktam a patch et is de még mindig hiába nyomok bármit, nem reagál.
  • skiir
    #648
    azt at ajtót szamanuszkéval tudod csak kinyitni. az a fegyver amit felszedsz a főteremből nézve a kék ajtó mögötti résznél, az átlengős, hajóhoz közelebbi úton renoval az azt az ajtót nyitja csak ami mellett elhaladtál miközben a fegyverért méssz. a taknyos ajtót amiről beszélsz az a fegyver nyitja amihez (ha jól emlékszem) ugyanabban a teremben mint a renoval kinyitott ajtó van találsz egy liftet ami lefelé megy. azt kell beüzemelni szamanuszke idejében, lemenni szétcsapni a dobozokat és ott lesz mögötte a 3. (utolsó) fegyvere. na azzal tudod csak kinyitni a taknyos ajtót ami a főteremből nézve a sárga ajtó mögötti részben van
  • Seth
    #647
    így kell ezt... ^^
  • kas123
    #646
    na ezt is megoldottam
  • kas123
    #645
    megin elakadtam, ott vagyok a templomban, és ugye a szobrokról le kéne szívni a füstöt (tudom a sorrendet is) de hiába szívom nem jön, (ugye úgy kel leszívni ahogy a lelkeket is?) vki HELp pls
  • kas123
    #644
    rájöttem erre a "neghéz" feladatra
  • kas123
    #643
    [IMG][/IMG]
    itt vagyok elakadva pls help me
  • ffxi
    #642
    Ugrani nem lehet.
  • kas123
    #641
    tegnap lett meg a game és lenne pár kérdésem, vki meg tudja mondani meik az alapgombja a
    körnek, négyzetnek, háromszögnek, és xnek.
    Meik gombal lehet ugorni (márha lehet mer én sehogy sem tudok)

  • Seth
    #640
    Jah ez egy ritka hülye bug volt. Mire rájöttem, hogy a save és a portál közt állva kifelé fordulva kell használni...pff. A patch se javította ezt ki?? Érdekes, akkor jól odafigyeltek erre teszteléskor^^
  • ffxi
    #639
    Ja, én is ott szívtam.
  • vasco
    #638
    Először azzal próbálkoztam, de sehogy sem tudtam a gépet elíndítani, minden írányból próbáltam, de hogy most mondtad, hogy tuti azt kell így próbálgattam és sikerült. De csak úgy ha háttal állok a gépnek és úgy nyomok entert.
    Kösssz.
  • ffxi
    #637
    Vissza kell utazni Reno-hoz és ott kéne keresgélni.
  • vasco
    #636
    Én itt akadtam el:
    http://www.x-image.extra.hu/uploads/e2781ee3ac.jpg
    A zöld kapujoz kell egy kulcs, és van egy rácsos kapu amihez meg valami nap alaku cucc.
    A bolt tetején van egy doboz csak a kiscsaj sehogy se veszi észre.
    Valaki tudja, hogy merre lehet továbbmenni?
    Ja és az 1.1.0-s patch fent van.
  • Menő
    #635
    De fölinstallálom és al akarom indítani nem indúl el mert kiír valamit a directx-el kapcsolatban. (nem műsoros DVD)
  • ffxi
    #634
    9.c
  • Menő
    #633
    Valaki nem tudja, hogy milyen directx kell a játéknak?
  • flame ghost
    #632
    upsz, üsd,vágd...-ot akartam írni
  • flame ghost
    #631
    Ha elég ügyes vagy és sokáig vered akkor elmegy az a pajzs és után üsd,végd...
  • rcsaby
    #630
    Hogy kell megölni a másik világban NOBUNAGAT ez az uccsó főellenség? Valami 4 bigyó röpköd körülötte
  • ffxi
    #629
    Van vmi hír arról, hogy Onimusha4 is PC-re jöjjön?
  • joe1980
    #628
    Nem ,csak a föellenségeknél.
  • ffxi
    #627
    Úgy szintén!

    Nem nehéz ugye?
  • joe1980
    #626
    Játék egyépként kurvajó!!.én billentyüzeten viszem.
  • Seth
    #625
    minden itt van
  • raag
    #624
    Hány szor kel végigjátszani a ONIMUSHA 3 DEMON SIEGE játékot hogy a special Features tele legyen mindenel?
    Kösz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • joe1980
    #623
    kösz de most már találtam egy másikat,és azzal se akad.A harmadik pályán mikor samanosuke párizsba van mikor egy aluljáron át kellet menni ,van ott egy épület,és nem tudom mit kell csinálni.a szörnyeket kivégesztem és ahol van egy égö teherautó,ott a sarokba van valami,de de nem enged bemenni az égö teherautónál.segits légyszives!
  • ffxi
    #622
    Itt!
  • joe1980
    #621
    Oké kösz de megtudnád mondani hol lehet ehez patchet letölteni?
  • ffxi
    #620
    Patch! Mondtuk már!