779
  • ffxi
    #699
    A védelemmel van próblémája. Esetleg tűzfal vagy virtuális meghajtók kikapcsolásával rvosolható a próblémát. De egy próbát megér.
  • joe1980
    #698
    Sziasztok.egy súlyos hibával találkoztam.Ez a Játék megvan nekem eredetibe,de ez a hiba tegnap jelentkezett tegnap feltelepitettem ezt a gémet és amikor elinditom,ezt irja ki:A required security mode can not be activated.the program cannot be executed.Kérdezem ez mi?mert mindig mikor felraktam ment ez a játék.Segitsen már valaki!és kérlek titeket ne irjatok hülyeséget.köszönöm.
  • Szikki
    #697
    gyenge a lelek szivon kivul minden 3-as
    :D
  • ffxi
    #696
    Talán még naon gyenge vagy :)
  • Szikki
    #695
    Tápolás?? ezt most nem ertem mire irtad csak arra vagyok kivancsi hogy nyomjam le :D
  • ffxi
    #694
    Tápolás?
  • Szikki
    #693
    De meg tovabbra is ott jarok hogy nem tom Renoval meg megsebezni se mert megvan Akonak az a ruhaja ami kiirja hogy mennyi hp-ja van de hiába sikerul megutni nem er semmit mert az hp-je nem fogy :)))
    szal pls ha vki tudja hogy kene irjon :D
  • Prof William
    #692
    Igen. Azért tört szét a vértje. És azért kap újjat az elején...
  • Szikki
    #691
    ok megtortén :))
    kicsit arrebb jarok mar Renoval kene kinyirni a Nubonaga-t de meg se tom sebezni :D
    azt hogy kene kinyirni????
    amugy meg nagy vita volt arrol hogy azt a franko introt mikor nyomja le hat a jatek elejen ha sokat varsz mivel az utan megy Nubonagahoz es ott attol a zaszlos csavotol kapja meg a vertet szal nem fogja lejatszani maskor csak akkor ha az elejen vartok :D
    enny pls help elore is kossz :D
  • ffxi
    #690
    Nyílazd le őket. De hoyg meyik gombbal azt nemtom.
  • Szikki
    #689
    Hella
    szal mar sok mindent sikerult megoldani de elarulhatna vki hogy azokat a scrollokat hogy kell hasznalni meg hogy azt a repulos getymo varazslo ki senkihazit hogy kell kinyirni :))) only ennyi elore is thx :D
  • Prof William
    #688
    Már nem kell...
  • Prof William
    #687
    Azt a bogárszerű csajt hogy kell lenyomni?
  • Prof William
    #686
    Japánul próbáltam mondani. Ha már a japán logikánál tartunk.

    Samanosukének meg lehete speciális harakiri gombja. Akkor használhatná ha már negyopn le ment az élete, vagy elvesztette a becsületét. :)
  • ffxi
    #685
    ?-_-?
  • Prof William
    #684
    Hai! FFXI-sama!
  • ffxi
    #683
    Pípöl!!!
    CSak türelemmel és műxik minden. Át kell érezni a japán logikát:)
  • gamerboy91
    #682
    Na sikerült továbbmenni.......
  • Prof William
    #681
    Megoldva...
  • gamerboy91
    #680
    Olyasmit kéne csinálni mint az Indiana Jones gameban az ostorral.
    CSAK NEMTOM MELYIK GOMBBAL!!!
  • gamerboy91
    #679
    Help!
    Ott vaok Jean Reno-val az erdőben egy ilyen szentélyes pálya na mindegy nem ez a lényeg.
    tehát eljutok addig míg véget nem ér az út és akkor azt mondja a gép h nyomjak meg két gombot az ostorral át kell valahogy menni a szakadék túloldalára.
    De meiyik 2 gomb az?
    4 vagy 5 madár legyilkolása után vaok.

    PLEASE!!
  • Prof William
    #678
    Nem. Hol klehe azt a magot megtalálni? Az lehe a a megoldás...
  • Seth
    #677
    Az már megvolt, hogy találsz egy magot,amit el kell ültetni Jaque-kal és Sam-mel le tudsz mászni az így a falra felfutott növényen???
  • Prof William
    #676
    Kimnentettem a vidám paraszokat SAint M-ből mire azok elrohantak hogy ÁÁÁÁ ébredezik a kastély! Aztán merre kel menni? Se Jaques-el se Samanosukevel nem találtam továbbvezeő otat+a fogaskereke sem talkáltam ami beillene a helyére.
  • Prof William
    #675
    Hát igen eéggé me van kavarva több idősíkban a dolog, de nagyon tetszik. :)
  • Seth
    #674
    Na inkább a halál, én el nem magyarázom azt a részt :D
    úgy meg tudták keverni azt a pályát, próbálgass mindenkivel mindent, észben tartva hogy amit Samanosukevel csinálsz az nem hat ki Jean -ra, fordítva viszont igen
  • Prof William
    #673
    A multban a vizi taempolban valami fekete köd borítja az utat amerre mennem kell. A jelenben Samanosukeval leszívtam a füstöt de multban még ott van... Mi lehet a teendő...
  • Seth
    #672
    az első rész kimaxolt fegyvereit kapod meg a köv végigjátszásnál, ennyi...
    még lesz pár dark realm mindkét szereplővel, érdemes őket megcsinálni
  • Prof William
    #671
    A Dark Realm alján van valami gömb egy ládában. Az mire jó? A víz allati genma bázison visz oda egy kics gubós, hernyóra hasonlító öreg...
  • ffxi
    #670
    Bazz, nme is emléxem.
  • Seth
    #669
    Um, nem is rémlett ilyesmi..
  • Prof William
    #668
    Nah megvan. Tovább kellett menni és ott volt egy kis kiegészítő a kesztyűhöz, amivel már lehetett inhalálni a füstöt. :)
  • Prof William
    #667
    Tudom. Csak azt mondtam hogy az égő gyertyák sorrendjében megyek a szobrokhoz...
  • ffxi
    #666
    Nem a gyertyát kell szívni, hanem a dzsúvát a szobrokon.
  • Prof William
    #665
    Ami csináltam. Megnztem mind a 4 szobrot. Kiírja hogy mi van velük. Elolvastam a papírt. Lementem az alakosrba és elolvastam a koponyás genma írást. Megyek ahoz ahol csak 1 köteg gyetya ég. Megvizsgálom és szívom. Semmi...
  • Seth
    #664
    Igen, ezt kellene csinálni. Lehet nem jól állsz oda a szoborhoz, előbb vizsgáld meg,maradj úgy és akkor szíjjad ^^
  • Prof William
    #663
    Elolvastam de így sem megy. Vagy nem az a sorrend? Úgy kel leszíni, hogy ahol egy gyertya ég az az első a 2 gyertya a második és így tovább? És csak oda kel menni és megnyomi az lélekszívó gombot?
  • Seth
    #662
    Amikor lemész, ott van vmi kő,amin van felirat, azt olvasd el, asszem csak azután lehet
  • Prof William
    #661
    Aha...

    Sorrend? Gondolom a sorrendet az adja meg hogy ahol a 4 gyertyatartóból csak 1 ég az az első. De hiába kezdtzem ott a kesztűvel a lélekszívást nem ment le a füst.
  • Seth
    #660
    pedig el lehet, megy ugye körbe körbe, csak a megfelelő pillanatot kell kivárni. Ja mielőtt továbbmennél, menj vissza fel és a szobrokról szívd le a füstöt, kapsz egy új fegyvert ami kell a továbbjutáshoz