34
  • Bucser
    #34
    Hát ha nem 5 K-ért adnának egy kb 100 ft-os áron előállítható terméket még meg is venném:D Csak ugye benézték az árat és abból nem akarnak engedni:D pedig ha felennyi lenne mindennek az ára vagy 3-ad ennyi talán több cd-t vennék... Csak hát ugye ők tudják.. azinternetahibás!!!
  • haxoror
    #33
  • longobard
    #32
    Tőlem aztán létrehozhatják az Internet8-at is 1000 terabit/s sebességgel is, nekem nem kell, ha nincs rajta az, amit a jogvédők tiltanak.
  • Inquisitor
    #31
    Nekem is ez ugrott be elsőre. :)
    Vagy tud valaki valami ezzel ellenkezőt?
  • MacrosTheBlack
    #30
    Már régebben is mondtak ilyet, aztán mégis csak azokat zaklatták. Az egyszerű júzernek nincs 10 ügyvédje aki kimagyaráz mindent, meg alapból beszarik ha megjelenik a yard, és közben x év sittel fenyegetik. Egy nagyüzemi vállalkozó meg lazán elpereskedik velük 6-7 évet, aztán felmentik, azok nem olyan 1szerű préda. Ezeknek is csak a statisztika kell hogy legyen mit felmutatni mire ment el a sok pénz amit felmarkoltak a szponzoroktól.
  • h4x0r
    #29
    Nembaj, menjenek csak az Internet2-re, itt az Internet1-en pedig haljanak ki. :-)
  • Zsoldos
    #28
    "hogy az új technológiák mellett is garantálják a tartalmak védelmét."

    is? a regiek mellett sem tudtak, nem is lehet :)
  • Zoldalma
    #27
    Ez hivatalosan tortent? Mert mar mondtak parszor, aztan megsem ugy lett.
  • Caro
    #26
    A BSA-t nem kell szidni, ők nem ekkora barmok.
    Nemrég kijelentették, hogy az otthoni felhasználók nyugodjanak meg, békén hagyják őket.
  • MacrosTheBlack
    #25
    Menjenek el dolgozni, ahogy mindenki. Ezeket a szúnyogokhoz tudnám hasonlítani. Idegesítő élősködők.
  • MacrosTheBlack
    #24
    Ez volt a net előtt is, max ez lesz utána is, ennyit tudnak elérni a köcsögök (riaa, bsa). Megnézem ahogy a moszkva téren munkáért sorban állók rohannak eredeti britni szpírsz meg sájgájz cédét venni...
  • MacrosTheBlack
    #23
    Sztem a bsa meg riaa saját magától védje meg az emberiséget. Kollektív öngyilkosság pl. :)
  • Lazarus
    #22
    Valamiből nekik is meg kell élni...
  • IoIa
    #21
    "Olyat, hogy simán nem lehetne kimutatni, hogy mi is van egy csomag belsejében." - ha elkódolod a küldendő anyagot, akkor tökmindegy, hogy milyen a protokol, semmit sem tudnak meg.
  • IoIa
    #20
    Ez valóban így van. Még akkor is, ha esetleg többet kell utazni, uram bocsá' postán küldöd :))
  • fie
    #19
    Fogsz 10 db DVD-t (360 000 Gbit) felülsz egy buszra elviszed 2 óra alatt a havernak az 50Gbit/s. És ehhez nem csatlakozik a RIAA és az MPAA.
  • KDOG
    #18
    Ha egy film jo, azt moziban is megnézem.
    Ha egy zene jo megveszem.
    De szeretem tudni mit veszek meg.
    Pl Xp-t is megvettem. Professionalt.
    De elöbb mindenki szereti tudni mit vesz. Egyáltalán megéri e neki.
    Ha mindenkinek miliárdjai lennének, akkor venne 7 ezerért 15db zenezsámot ami 60 percig hallgathato, és abbol 2 szám még jo is, 1 pedig zseniális. De ameddig magyar ember átlag havi 120 at keres, addig ....
  • KDOG
    #17
    A jo b***** k********* r********* a**** b********* meg :)

    Maradjunk internet1 ;)
  • galocza
    #16
    nekem is pont ez ugrott be. mi a fenét keresnek ott?
  • Roli
    #15
    a MIR-en már tudomásom szerint semmi, mivel már lehozták a földre.
    Ez már nagyon gyors! egy embernek bőven elég a 3-5Mbit is de még az 1 is egy darabig! Ez tényleg csak nagy netszétosztókban egyetemeken érdemes használni
  • Caro
    #14
    Persze.
    Egy vállalati/egyetemi hálóhoz már kell sávszél rendesen, hogy mindenkinek jól menjen.
  • dnes82
    #13
    Ezt lehagytam:
  • dnes82
    #12
    Mi koze van egy halozati technologiahoz par jogasznak? Lehet, hogy velem van a gond, de nem ertem. A tartalmak vedelmet, pedig az operacios rendszerek, illetve a kiszolgalo szoftverek garantaljak ugy tudom.
  • Myron
    #11
    mármint a netet osztod szét?
  • Caro
    #10
    Ramdrive.
    :)
    Nem ez a lényeg, hanem hogy mi van, ha szétosztod.
  • Myron
    #9
    és melyik vinyó tud 10Gbit/s -el írni???
  • bertino
    #8
    így annyi a köv. gen. rendszernek :(
  • pemga
    #7
    Vajon a MIR-en mennyi lehet a crakz warez direktoriz százalékosan? :)
  • randomly
    #6
    Helló!

    ... másodpercenként 6,25 Gibabit - tavaly 4,23 GB/s-ot értek el ...

    Na olyan 4,23GB/s az nekem is jöhetne, na jó a 4,23Gb is jó lesz. :-)

    rand
  • Caro
    #5
    Persze. Ha megyünk a holdra, megalakul az első kolónia, és kiépül a helyi net kezdeménye, kíváncsi vagyok mennyi idő múlva jelennek meg ezek a "jótét lelkek".
    Igazából az IPv6 se egy nagy durranás. Sokkal jobb protokollt is ki lehetne fejleszteni.
    Olyat, hogy simán nem lehetne kimutatni, hogy mi is van egy csomag belsejében.
  • HuHa
    #4
    Csatlakozzanak a 230-ra
  • Yv@n
    #3
    Nem probléma, használják egésséggel egymás közt, mi pedig maradunk at internet1 elégedett felhasználói. :)
  • pemga
    #2
    veszélyeztetett tartalmak megvédése Tisztára, mintha valami überpusztító atomrakéta terveiről, vagy nemzetbiztonsági adatokról lenne szó :).
  • vg
    #1