52
  • gossipgirl29
    #52
    Hali!Lehet,hogy nagyon hülye kérdés,de nem tudom,hogy hogyan töröljem le az iPod-omról a képeket és még pár számot,meg nem tudom,hogy hogyan hozzak létre benne könyvtárakat,mert amikor a régi MP4-emet ráraktam az USB-re az rögtön berakta,mint valami háttértárat és úgy tök simán bírtam rá számokat rakni,de az iTunes-sal nem birok számokat törölni:SValaki tudna segíteni?
  • Nyizibee
    #51
    Apple iPod Nano, teljesen új, karcmentes 8 és 16 Gb os lejátszók, minden tartozékukkal eladók.

    8 gigás: 28 ezer ft.

    16 gigás: 36 ezer ft.

    Érd: 20 / 521 84 99
  • huru2
    #50
    nem tud valaki magyarnyelvü leírást aple ipod nano 4g-hoz
  • 22Barna22
    #49
    JAAAAAAAAAAAAAAAJ CSAK MOST ESIK LE MIVAN!!!!!!!!!!!!!BOCS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DE GÁÁÁZ!
  • 22Barna22
    #48
    na szóval a neten kell a jobb click és a tulajdonságok...Csak biztosra akartam menni
  • 22Barna22
    #47
  • 22Barna22
    #46
    ÁÁÁSORRYYY
  • 22Barna22
    #45
    C:\Documents and Settings\Öcsi\Dokumentumok\Barnabás\Pictures\iPod Nano
  • 22Barna22
    #44
    Asszem jól mondtam.
  • 22Barna22
    #43
    úgy hogy jobb click a képre, tulajdonságok, az ott található címet pedig bemásolod a Mehet! és a Törlés gomb alatti kép szócskához(SOKKAL gyengébbek kedvéért:előbbb click a "kép" gombra:D ) VAGY:Képfeltöltés, és kiválasztod a képet.
  • chok4
    #42
    hello! h lehet képet feltenni erre a kütyüre?
  • NiGG3R
    #41
    [email protected] ra valaki küldjön linkket hol lehet olcson szerezni 4 gb nano ipodot
  • mir
    #40
    ay eredeti apple firmware-re nem lehet, ha teszel ra linuxot az tud.
  • neevous
    #39
    Hello!
    Most tervezem 1 ipod nano vásárlását, és érdekelne, h hol lehet olcsón beszerezni a cuccot. Néztem netes áruházakban és a legolcsóbb 1gb-s 45 volt. Tudok félig-meddig legálisan 30-ért vagy 33-ért 1 gigásat, de reménykedem, h ennél olcsóbban is kapok. Előre is köszi a segítséget!
  • daveeer
    #38
    Apple Ipod nano 1 Gb -ost keresek.
    A lényeg hogy jó állapotban legyen és 32ezer huf alatt legyen az ára is.
    [email protected]
  • tosatt
    #37
    Lenne egy kérdésem: lehet a nanora videókat feltölteni?
  • Breex
    #36
    Melyik évben jelent meg az első Apple iPod?
  • Macc
    #35
    Az a durva, hogy 1,5 eve en meg ugy vettem iPod-ot, hogy volt hozza tolto, tok, dock, USB/FW kabel, taviranyito, fulhallgato. Aztan mivel sok kritika erte hogy milyen draga, olcsobb lett, mikozben elhagytak ezeket a kiegeszitoket. Most meg az a baj, hogy nincsenek kiegeszitok.
  • AeroS
    #34
    Jó, hogy ilyen kicsi és 4Gb, háát az azért elég jó kapacitás.

    Én sem kaptam töltőt a minihez, és így számítógépről kell töltenem!!!!!
    Ami hát elég nagy szívás sztem, ha az ember elmegy kirándulni és magával akarja vinni, akkor venni kell hozzá egy adaptert!!!!! (9990Ft-ért)
  • LaPalma
    #33
    érdekes, de kissé félreinformált vagy. ma már egyik ipod-hoz sem jár töltő, de még firewire kábel sem. csupán egy usb-t kapsz. nemcsak európában, hanem mindenhol. ez kb június óta így van
  • kidintwo3
    #32
    Érdekes, én amiba vettem egy éve a Mini-t (45ezer pénz átszámítva) ott a csomagban alapba volt, hozzá konnyekttoros töltő. Meg ingyé ájtúnz szám grátiszba. Milyen már, hogy európában ezt a csomagból alapból kihagyják. És még így is drágább.
  • Antifasiszta
    #31
    áááá ezt tök nyenge, kics??? hehhe alig kicsi, ez semmi
  • mousee
    #30
    72-ért kettőt is :)
  • asysoft
    #29
    Rádiót nem szoktam hallgatni, így a minőségéről nem tudok sokat mondani. Csak 1X próbáltam, azt is itthon... Viszont tud felvenni belőle, ami jól jöhet 1X-2X:)
  • acdc
    #28
    Kösz az infókat.És a rádió amúgy milyen?(pl.: sétálás közbe nem recseg-e be?)
  • Cat #27
    72ezerér már 60 gigás merevlemezest kap az ember bazz
  • LaPalma
    #26
    iPod nano
    A világ legjobb zsebzenészének nano változata. 500 dal, 2 GB, 2 színben.(az ára tartalmazza az Artisjus adót/matricát)
    Ár: 59900 Ft
    4. iPod nano
    A világ legjobb zsebzenészének nano változata. 1000 dal, 4 GB, 2 színben.(az ára tartalmazza az Artisjus adót/matricát)
    Ár: 72900 Ft

    forrás http://www.xms.hu
    az a rohadt artisjus matrica drágítja meg... (no meg az áfa, de az csökkenni fog)
  • mousee
    #25
    Én is elfogadnél egy ilyen cuccott, csak sajna nem engedhetem meg magamnak... Nekem csak csóró msi megastickem van 128 megás memóríával... Az volt a baj, hogy elsiettem, anno még ezt 30 000 HUF-ért vettem...legközelebbi akkor is iPod lesz :) Csak jó soká
  • vgez
    #24
    mennyibe is kerül egy 4Gb SD karesz?
    azért a Li-Pol is van 1-2 előnye nincs mem effektus és könnyű ha jól emlékszem valahol lehetett usb csatlakozós hálózati töltőt kapni
  • asysoft
    #23
    Nekem ilyenem van, s nem igazán jön be a hangja... Kéne valami megabass-szerűség bele, de csak néhány preset van:( A hangfelvétele sem túl jó (belehallatszik a háttérvilágítás), a kijelzője nappal alig látható, ha a háttérvilágítás be van kapcsolva...
  • acdc
    #20
    Nekem speciel nagyon tetszik de ha belegondolok,hogy
    most ez pl. 10000ft és fm radiós és AAA-Alkaline bármikor kicserélhetem benne....

    http://www.msi.com.tw/program/products/ia/ia/pro_ia_detail.php?UID=485
  • faz
    #19
    azta. vékony.

    nekem az olympus m:robe is tetszik amúgy, tök jó hogy az előlapjába vannak süllyesztve a gombok és világítanak, látványos.
  • asysoft
    #18
    Hm, ez tetszik, bár annyira vékony, hogy félnék, hogy eltöröm:) Kár, hogy ez a 40 ezres ár lesz vagy 60, mire ideér...
  • pemga
    #17
    Az cd-s iriverem-re 33 órát mondanak, és bőven bír is annyit. (Napi ~6 órával egy hétig megy) Ha meg útközben merül ki, akkor külső ceruzaelemes adapterrel akármeddig bővíthető :). Igaz ebben nincs őrült fogyasztású szines-szagos TFT kijelző.
  • pafi
    #16
    A japánok már szét is szedték! :-D
  • gergod
    #15
    Hmmm. Erre szivesen elcserélném a 4 gigás legújabb Ipod minimet.

    Az Aksijával nekem eddig nem volt gondom. Bár egy autóstöltőn gondolkodni fogok, ha mondjuk síelni megyek majd télen, mert az itrip azért fogyasztja a kakaót.

    Viszont ami pofátlanság, hogy konnektorba való töltőt nem adnak hozzá, így csak (elvileg) a saját gépeden töltheted fel usbn keresztül.
  • Buba007
    #14
    Jól néz ki, tetszik. A kijelző és, hogy képeket lehet bele tenni az is tök jó, de kevés a memóriája, nem férnék bele. :DD Inkább maradok a jó kis 15GB-os iPod-omnál

    ui: Az aku minden iPodban gyenge...
  • Macc
    #12
    nekem 3.gen iPodom van, gyarto szerint 8 orat bir, gyakorlatilag tenyleg:)
  • Le Kurde
    #11
    Hmm... a mobiltelefonban beszélgetés közben egy nagyfrekvenciás adóvevő működik folyamatosan, egy mp3-lejátszó esetében semmi ilyesmiről nem beszélhetünk, úgyhogy ez az összehasonlítás nem kimondottan helyénvaló.
  • ac3
    #10
    nekem shuffle van de 5-6 ora alatt nem merult le.... elvileg 8at bir...szerintem tobbet..