116
az F1 előszobája:]
  • spect16
    #116
    Régen írtak ide.
    Magny Cours-i verseny elég furán indult, hála Zuber-nek és később Viso balesetének. Pantano győzött, grat'neki.

    Egy hasonló, de sajnos halálos baleset.
  • Laffite
    #115
    pedig egyre inkább ilyeneket szerződtetnek minden kategóriában, kivételt tenni csak a legnagyobb csapatok tudnak :(
  • Miss Lucifer
    #114
    Semmi bajom a lányokkal, feltéve ha tehetségesek. Azokkal van bajom, akik fullra nem tehetségesek és csak kihasználják hogy nők, vagy kihasználják hogy apuci gazdag és pénzes kapcsolatai vannak, és ez a pasikra is vonatkozik.
  • dodgecharger
    #113
    Azért nem árt tudni, hogy mindössze 5 éve versenyez együléses versenyautókkal a lány.
  • Laffite
    #112
    Úgy veszem észre nem nagyon kedveled a női versenyzőket, pedig sokan bizonyítottak már a technikai sportokban idáig is. Ettől függetlenül persze lehet, hogy neked lesz igazad és nem alkot majd maradandót.
  • Miss Lucifer
    #111
    Na már látom. Megnéztem a honlapját de lehet kár volt. Nem hinném hogy maradandót tud alkotni bárhol is.
  • Miss Lucifer
    #110
    Ki ez a tyúk?
  • Laffite
    #109
    Ja, én is úgy néztem, hogy kicsit megcsukta a verdát, de hát van ilyen...
  • dodgecharger
    #108
    Az első tesztnapja nem sikerült túl jól szegénynek, de ma Vallelunkában 24 kört abszolvált.
  • Laffite
    #107
    itt a legújabb F-1 tesztpilóta, Európa válasza Danica Patrickra...
    http://www.gokatherine.com/

    ...mondjuk én ebből az angol lányból nem sokat nézek ki az eredményei alapján, meg hát így is úgy is Danica a legjobb!!! :)
  • dodgecharger
    #106
  • Laffite
    #105
    ha inkább az apja térne vissza annak még sokkal jobban örülnék :)
  • robotnyk
    #104
    mehet jövőre a BMWhez F1be
  • Laffite
    #103
    gratula neki is, meg az öreg Kekének is! kár, hogy az öreg visszavonult a túrakocsi sorozatokból...
  • dodgecharger
    #102
    up
    Rosberg a bajnok
  • dodgecharger
    #101
    hú ba*meg
    imádom a TV2 hozzáértését.
  • robotnyk
    #100
    ah, nobelcsontot nekik.
  • Laffite
    #99
    mai sporthírek a TV2-őn, részlet az A1 beharangozójából, valahogy így hangzott:
    "...a sorozatban egy igazi veterán versenyző is rajthoz áll, Nelson Piquet Jr"
    ...LOL
  • dodgecharger
    #98
    Hát, a GP2-es mezőny esőben olyan mint a mérgezett-egerek:)
  • Istencsászár
    #97
    hát ez itt ennyi... roncsderby
  • dodgecharger
    #96
    nahh jó neked :)
    Nekem ez a jövőhétre tevődik át + megnézem a Busch-t is:>
  • robotnyk
    #95
    megnézem... bár autóverseny mérgezést kapok. tegnap megnéztem az IROCot, éjjel a Nextelt, most töltöm a Craftsmant, délután F1 :D
  • dodgecharger
    #94
    esik, csak az előtte lévő Mini-Kupában sok baleset volt, és most a pályát javítják.
    11.15-kor elvileg rajt.
  • robotnyk
    #93
    esik?
  • dodgecharger
    #92
    ^Késik kicsik a 2. futam rajtja:(
  • Laffite
    #91
    nem figyeltem
  • Laffite
    #90
    nem, csak megvárja míg lesz GP879, majd oda leszerződik egy eszkimó halász és egy kiöregedett kenyai hosszútávfutó mellé...
  • dodgecharger
    #89
    Egyébként hogy ha jol emlékszem, Pantano autóján nincsen szponzorfestés?
  • Laffite
    #88
    gondolom nem volt rá zsé... a nagyon komoly f-1-es eredmények után nem maradt szponzor, aki ilyenre költene...
  • dodgecharger
    #87
    GP2-be nem kellett?
  • Laffite
    #86
    Na igen, ott van pár városi pálya, erős és egyforma képességű autók, test a test elleni küzdelem, bevállalások, szal vagy nem kellett ő oda, vagy elparázta már előre, mert hát ő a megbízhatóság embere, legalábbis ez a fő erénye, nem a gyorsaság, na mindegy...
  • dodgecharger
    #85
    Jaja..ez már bennem is felmerült

    Szó voltróla egy jó fél éve, hogy esetleg megy Wilson és Glock után a CC-ba..hát, amit kapott volna ott a többiektől, abban a kemény mezőnyben, nem tette volna zsebre:]
  • Laffite
    #84
    akkor hamarosan viszont fogjuk látni az rtl egyik reggeli műsorvezetőjeként :D
  • dodgecharger
    #83
    Az ilyen tehetségteleneket mint BZS, elkell felejteni teljesen:]
    Nem is hiszem, hogy valaha bárhol komoly lehetőséghez jut, sőt az is lehet hogy végleg annyi a versenyzésének.
  • Laffite
    #82
    a magyarra meg B.Zs. egy széria szuzukival...? - elvégre az a mi autónk... vagy kihoznak egy sárga villamost a szalonból ;)
  • dodgecharger
    #81
    Érdekes az is, hogy pár napja még versenyzőtoborozás volt..sőt lehet hogy még mindig van
    Kanadai csapatra volt vagy 12 jelentkező.
  • Laffite
    #80
    első ránézésre érdekelt a széria, de így, hogy 1 versenyző képvisel egy országot, ez így komolytalan, pláne azokkal a nevekkel, akiket olvastam (2-3 kivétellel)
  • dodgecharger
    #79
    Viszont ugy néz ki lesz megállapodás a Speed TV-vel, igy ha másképp nem, Torrentről leszedhetőek lesznek a versenyek.
  • Laffite
    #78
    szerintem se az, felejthető
  • dodgecharger
    #77
    A közép-keleti-Európában a jogokat az Epochs Sport birtokolja, hogy ezt a saját most induló tv csatornáján fogja közölni, vagy nagyobb társaságogknak tovább értékesíti, azt még nem lehet tudni.