116
az F1 előszobája:]
  • dodgecharger
    #76
    Előszőr egy pár kép..



  • dodgecharger
    #75
    Nemsokára tudok új infőkkal szolgálni az A1GP-vel kapcsolatban..nem tünik ugyan egy nagy durranásnak, dehát majd kiderül.
  • Laffite
    #74
    Azok, és amúgy a site is elég amatőr, + nem tudom mi értelme 1 versenyzőt indítani országonként, így drága egy csapatot üzemeltetni, hiszen túl nagy a kockázati tényező, + ha a pénzes ember vezet, akkor nem jut hely annak, aki nyerni is tud... szal csalódás, már így első ránézésre legalábbis.
  • dodgecharger
    #73
    Tudna valaki segíteni egy banner-elkészítésében?:]
  • robotnyk
    #72
    ja, csak nézd meg a honlapon, szerintem brutál rondák lettek szegény járgányok
  • gabber_saviola
    #71
  • gabber_saviola
    #70
  • Laffite
    #69
    ez elég jól hangzik, még a végén lesz valami normális széria :)
  • Laffite
    #68
    köszi!
  • dodgecharger
    #67
    A Közvetítés eddig a sarkalatos pont, erről még semmit nem tudni perpillanat
  • robotnyk
    #66
    Lola kaszni
    Zytek motor, 3.4es V8, 520 LE, 550 "boost modeban", gondolom ez olyasmi mint a Champ Carban is.
    6 sebességes szekvenciális váltó
    Cooper Avon slick gumik
  • robotnyk
    #65
    érdekesnek tűnik
    mivel eléggé periférián van, talán közvetíti az Euro Sport
  • dodgecharger
    #64
    Hivatalos site

    :)
  • Laffite
    #63
    helyes, akkor az már jó lesz!
    van hivatalos honlap vagy valami?
  • dodgecharger
    #62
    ha jól tudom, Verstappen benne lesz, és Hollandiát fogja képviselni.
  • Laffite
    #61
    röviden? semmit.
  • dodgecharger
    #60
    A Média sajnos nem foglalkozik annyira a Gp2-vel, mint az F1-gyel.
    Pedig kiváncsi lennék, hogy milyen friss hírek vannak a sorozat háza táján:-)

    Jah..Mit tudtok az A1 GP sorozatról? Állítólag e hónapban indul.
  • dodgecharger
    #59
    én beleolvastam az Forma1 fórumba, de szörnyü:] nem szint.

    1 hét múlva Gp2, Belgium. :)
  • robotnyk
    #58
    de veletek tök jó beszélgetni :D
    bár a gp2ről sok szó még nem volt :DDD
  • robotnyk
    #57
    pontosan nem tudom ki ellen. arra emlékszem, hogy két név volt a kalapban, és az egyikre mondta azt hogy ne hozzák oda, mert nem elég tehetséges
  • Laffite
    #56
    Szerintem hanyagoljuk a F-1-et, mert mindjárt beköszönnek a fanatikus rönyósok és mekisek, aztán itt is lesz hajtépés... :) A F-1 topic kriminális, ha ráértek olvassatok vissza pár oldalt :)
  • Laffite
    #55
    Én erről nem tudok semmit. Heidfeld pont nem egy másodhegedűs tipus, ezt tudhatta még 3000-ből is. Volt valami kifogása ellene év elején?
  • dodgecharger
    #54
    igen, végülis igaz, Valűszinóleg pontszerző lett volna ő is.
  • dodgecharger
    #53
    Hmm, Pizzoniáé a 6. leggyorsabb kör
  • Laffite
    #52
    Webber már az elején belekerült abba a csetepatéba és így volt egy extra kiállása, ezért került hátra a 19. helyre már az elején...
  • robotnyk
    #51
    de ahhoz képest hogy mekkora arca volt, hogy ezt meg azt ne igazolják le mellé...
  • dodgecharger
    #50
    Igen, de a lényeg hogy ők tovább tudtak lépni.
  • robotnyk
    #49
    ez a következő! az első az lenne, hogy 4-500 km közé kéne vinni a versenytávot
  • Laffite
    #48
    Ebben a Williamsben nem is csoda, hogy nincs lángja, szar autóban még egy 7szeres világbajnoknak sincs lángja... :)
  • robotnyk
    #47
    hát azért keleti part nyugati part között utaznak annyit, mint itt ha európában vannak. jó vannak tengeren túli futamok, de ez annyit azért nem számít
  • Laffite
    #46
    Hát nem biztos, hogy ott figyeltek fel rájuk, ők már elég sokat letettek az asztalra a F-1 előtt is...
  • dodgecharger
    #45
    hát, jaja.
    és ugye a versenytávokat is elég hamar lezavarják.

    Míg a Nascarban egy évben mennek tisztán a majd 40 versenyen 150 órát kb.

    Az F1-ben ez 35 óra lehet kb.
  • Laffite
    #44
    Mondjuk Nextelben könnyebben legyőzik a távolságokat a versenyhelyszínek között :) Egyébként elég ennyi verseny, csak a pontozási rendszer gagyi... Régen 9-6-4 volt, aztán 10-6-4, aztán Schumacher fölénye miatt lett 10-8-6, de most pont emiatt nem tud Raikkonen komolyan hozni a spanyolon, meg a kicsiknek esélyük sincs még így sem a pontszerzésre - holott csak 20 autó van, nem 30-35 mint a 90-es évek elején...
  • robotnyk
    #43
    jó, a jelenlegi helyzetben az tényleg büntetés lenne, de maga a tény vicces
  • dodgecharger
    #42
    Pizzonai ma elkalapálta:]
  • dodgecharger
    #41
    Megmondom őszintén, elég uncsi lenne majd 40 verseny az F1-ből egy évre.
    Már alig várom hogy ennek az évnek vége legyen, olyan szar:[
  • robotnyk
    #40
    Webbernek is nagyobb a füstje, mint lángja. vagy az arca néha. :)
  • dodgecharger
    #39
    A Minardiból felfigyeltek aztán Webberre, Fisichellára, Genére, Badoerre..
  • Laffite
    #38
    ja, láthattad azon a gálán, amikor többek között Schumacher és Loeb ellen nyomta a gázt mindenféle autókban, ő lett az abszolút győztes ha jól emlékszem - persze az csak egy gála volt :)
  • robotnyk
    #37
    igen, kéne legalább 25-30 versenyző, az amerikaihoz hasonló pontozási rendszerrel, talán több értelme lenne nézni.

    amúgy bár nem volt szó róla, de most jutott eszembe. falnak tudok menni, amikor arról panaszkodnak F1ben hogy sok a 19-20 verseny egy évben, miközben pl Nextelben lefutnak majdnem 40et nettó, plusz még alkalmanként átmennek Buschba is...