2173
Vajon létezik-e?
  • minigirl
    #1973
    Figy: ha nem jön a családi balhé (két szerettemet veszítettem el, ráadásul idegenektől tudtam meg, plusz a temetésükre sem tudtam elmenni, nem csoda, hogy kibuktam), akkor keblencem nem lát sírni (soha!).
    Na, meg persze az is, hogy berúgtam, és olyankor bármit tesz az ember, kijönnek az igazi érzelmei, bárhogyan is próbálja takargatni azt. Szerencsére szívem ura ezt nem látta (nagyon szégyellném magam, ha látott volna), és többet nem is fogja látni, mivelhogy ha ő nem keres engem, megszakad minden kapcsoltaunk. Bármenyire is szeretném, nem fogom azt csinálni, amit Scheri, mert tudom, hogy nem vezet semmi jóra. Inkább élem a saját életem, Dr Johnsont idézve "kitakarítom a világomat", és megyek bulizni, fesztiválokra, meg minden (mert nekem erre van szükségem a felejtésre, azon egyszerű okból, hogy számomra a zene mindennél fontosabb, ráadásul úgy néz ki, megint lesz egy zenekar, ahol énekelhetek, szal, minden problémám meg lesz oldva).
  • Nyarlathotep
    #1972
    Ezaz, alázkodjatok meg állandóan, alázzátok széjjel saját magatokat! Hajrá pepita srácok!
  • minigirl
    #1971
    Hát, mint írtam a múltkor, szakítottunk, és ugyanabba a helyzetbe kerültem, amibe te. Ráadásul családi problémáim is akadtak, szal tök kész vagyok.
    Legutóbb az történt, hogy szerdán feljött a maradék cuccáért hozzám, és tök jót beszélgettünk, a kettőnk dolga tabu volt, jókatröhögtünk, minden, megkapta a névnapi ajándékát, aminek olyannyira örült, hogy a helyszínen elkezdett ölelgetni. Aztán mondta, hogy menjek fel hozzá pénteken, mert ő viszont elfelejtette elhozni a cuccomat (itt már gyanús volt a dolog). Aztán délután totál kibuktam, a családi probléma miatt. Tegnap a megbeszéltek szerint én is felmentem hozzá, és csak úgy szimplán sírógörcsöt kaptam, és elmeséltem, mi bajom van, mik történtek, és ő megint csak a karjaiba rántott, sírtam a vállán. Mindezek után hazamentem, és felhívott az exkedvesem haverja, hogy menjek el vele NETet rendelni, meg dumáljunk, sörözzünk.
    A srác a beszélgetés alatt emregélte nekem, hogy szerelemem még mindig szeret, és hogy számítsak arra, hogy rövidesen felkeres. Mikor már rendesen részeg voltam (nálam ez 3 sör után sikeres), kifakadtam, és mondtam a haversrácnak, hogy bár nem látszik rajtam, tök kivagyok, nem bírom, főleg a viselkedését, hogy minden találkozásunkkor ölelget, de nem mond semmi olyat, amivel közelebb lennénk a megoldáshoz.
    Szal, jelenleg nálam ez a helyzet, és várom, hogy haversrác jóslata beteljesedjen, és végre megtudjam, hogy mi a fene van...
  • scheri
    #1970
    Ezt érdemes lenne neki elolvasni:
    http://hirosindex.hu/noknek/marad
    http://hirosindex.hu/noknek/szakitas
  • scheri
    #1969
    De hogy tud valaki pár nap alat 180 fokot fordulni minden téren?Eldobni minden ismertet és az ismeretlenbe fordulni.Eldobni azt ami a legkedvesebb neki mint idő mint emlék mint személy.
  • sapkafej
    #1968
    nem gondolkozik, hanem halogatja. mert úgy könnyebb, azt leszarja, hogy te hogy érzed magad. szard le te is.

    amúgy meg hol a büszkeség, basszus?
  • scheri
    #1967
    Ott a per pillanat.
    De ha ő ezt úgy tervezte hogy így megy könnyen,akkor lehet még így sem.És akkor még ott van a közös programok is (nem énkértem),vagyis ha hamarosan eljön az idő,akkor utána ezek csak felszaggathatják ...
  • DoctorJohnson
    #1966
    Hát
    Napok alatt neki sem megy, nem?
    Hetek óta filózik.
    Ne aggódj, Te is még nagyon sok új, ismeretlen úton fogsz elindulni, még ha most nem is akarod. :)
  • Nyarlathotep
    #1965
    Mit fogsz csinálni?
  • scheri
    #1964
    1szerűen nem tudom elhinni hogy napok alatt el lehet dönteni hogy kidobunk éveket,kidobunk érzéseket,kidobunk mindent ami hozzám köt,és elidulunk 1 teljesen ismeretlen úton.
  • DoctorJohnson
    #1963
    "Ha per pillanat nem szeret akkor akármit csinálok sem fog."

    Naaaaaa, hetek óta az első mondat tőled, amiben van racionalitás!
    :)
    Elnézést :)

    "akkor mégsem olyan könnyen adta fel minthogy elképzelte"
    Ez sajnos soha nem megy könnyen, egyik félnek sem, és általában SOHA nem úgy zajlik, ahogy elterveződött...
  • DoctorJohnson
    #1962
    :)
    Persze, a kivétel erősíti a szabályt, amit én mondok az sem kőbevésett, viszont elég nagy a valószínüsége sajnos.
  • scheri
    #1961
    Hibák?Ha per pillanat nem szeret akkor akármit csinálok sem fog.Tudja lépéselőnyben van.De hogy elém álljon kevés volt 1 hónap?És ha pl 1-2 hónap múlva fog akkor addig 3 hónap telt el összesen,akkor mégsem olyan könnyen adta fel minthogy elképzelte.Mert ha menekül vagy nem jelent neki semmit "csupán emlék" akkor már megtette volna.
  • DoctorJohnson
    #1960
    Jah, de ez egy olyan dolog, hogy minimum egyszer az életben ezt is át kell élje. Épül tőle a jelleme, megtapasztal sok olyan dologt, amit enélkül nem tudott volna, és bár ezek per pillanat semmi pozitívat nem mutatnak, végül csak pozitív tanulsággá, tapasztalattá válnak.
  • DoctorJohnson
    #1959
    Picit próbálj meg nem vele foglalkozni.
    Tudom, hogy kurvára nehéz, de akkor is meg kell próbálni, mert már csak az számít, hogy magadra figyelj. Ő úgysem figyel rád, szintén csak magára koncentrál, a kis lelkével törődik csak, akkor meg te minek töröd magad?
    Neked is ezt kéne tenned.
    Ez a te életed, a te lelked, a te világod, és ha valaki ezt a világot összeszemeteli, annak nincs ott helye, ideje elkezdeni leépíteni és végül kihajítani.
    Nem azért írom így, mert nyáladzani akarok, de tán így jobban felfogod, hogy is kéne most viselkedned, élned, gondolkoznod.
    Tudom, piszok nekéz, de el kell kezdeni.

    Na jóccakát, én léptem.
  • scheri
    #1958
    Epizódok lehetnek ugyanazok de a személyek a tulajdonságaival,reakcióival,egyéniségével,jellemével nem.Csupán párhuzamot lehet vonni.
  • Nyarlathotep
    #1957
    Brutál vagy scheri! Az embernek vannak olyan dolgai a multban amikre nem igazán büszke, nos, te pont most csinálod magadnak ezeket a dolgokat!
  • scheri
    #1956
    Ja értem már.De akkor #1949.Ugynais tudhatta hogy kedden nem az esti filmről akarok vele beszélni,ezért próbálta az érzelmis részt átvészelni tudtosan és úgy adni magát mint 1 hónapja.
  • DoctorJohnson
    #1955
    Jajj dehóóóóóóóóógy :))))
    Ez egyszerűen csak így megy ebben a helyzetben, vki összezavarodik/rájön, hogy vmi baj van az érzelmeivel, de nem képes döntést hoznia gyorsan, mert még önmaga sem érti.

    A mostani játszmátok minden egyes epizódját végignyomtam vkivel évekkel ezelőtt, ugyan ezeket a hibákat játszottam el, és velem is ugyan ezeket csinálták kb.
    Egy merő szánalom voltam akkoriban, és hónapokig csak magam alatt vágtam a fát, akárcsak Te most, pedig rá kellett volna jönnöm, hogy mi van:

    "Nem történt semmi,
    Csupán egy felhő vonult át az egeken,
    Egy könnyel ragyog több a fáradt szememen, Istenem!
    Pedig azt hittem, ismerem..."
  • scheri
    #1954
    "magaddal szúrtál csak ki." ?
    És ezt az egész cselekménymenetet 1 kezdőlány ilyen profin eltervezi?
  • scheri
    #1953
    7végén majd tudok meg infókat róla mi a helyzet vele.Nem elég bevallani magának annak is kell bejönnie amire számít,és ugye ha nem akkor jön a pofáraesés.Érdekes hogy ezt eddig tudta mellettem minden oké és "kint" semmi sem biztos.
  • DoctorJohnson
    #1952
    Nem mondtam, hogy nem fog megkeresni.
    Csak semmi értelme nem volt újra hozzá passzolni a labdát. A világon semmi, magaddal szúrtál csak ki.
    Majd szépen megkeres, amikor már hetek múlva összeszedte magát és képes kimondani amit már régen érez.
  • scheri
    #1951
    Ha ez 1 olyan lány mondaná nekem aki már túl van 3-5 fiún (hogy meg fog keresni) akkor elhinném hogy nem fog.Azt pedig nem teszi meg hogy nem fog mert mint tegnap írtam ajánlott időtöltést is idén nyárra,de nem csak ezért nem tenné meg.
  • DoctorJohnson
    #1950
    Igazából ez nehéz ügy, mert sztem TÉNYLEGESEN MÁR nincs összezavarodva.
    Régen tudja már tudat alatt, hogy mit akar, csak fél még önmagának is bevallani.
  • scheri
    #1949
    Szóval akkor össze van zavarodva?De akkor nagyon ám.Mert az a személy aki összezavarhatta az már elásta magát előtte.És akkor ugye itt jön a 2 szék közül a pad alá...Előjött a büszkesége is?Vagy hülyén érezné magát előttem hogy ennyi idő után kilép majd hirtelen vissza akarna úgy hogy előtte közölt velem bizonyos infókat?
  • DoctorJohnson
    #1948
    Ideje felébredned barátom.
    Most, hogy ismét időt kapott tőled, éste most ismét arra vársz, hogy majd ő keressen -már bocs, de- a legnagyobb lúzert játszod el.
    Mert az egy dolog, hogy a kapcsolatodnak már vége -csak még te sem hiszed el- de még magadnak is rettenetesen megnehezíted és meghosszabbítod az egész folyamatot. Az ő szemében pedig szép lassan egy ártalmatlan kis szép emlék leszel, egy kedves "barát", akivel ugyan szép volt sokáig, de hát már nem ugyan az mint rég, és azért csak 20 éves és még annyi mindent ki kell próbálnia, stb stb...
  • scheri
    #1947
    De ha ő se nem szerelmes se nem háborúzik akkor?
  • DoctorJohnson
    #1946
    Teljesen mindegy amúgy, hogy mit gondolsz róla, mert ilyenkor semmi nem működik amit eddig megtudtál.
    Most őszintén. Gondoltad volna 2 hónappal ezelőtt, hogy ennyire fog téged bántani???
    Ugye hogy nem?!
    Gondoltad volna, hogy imádott párod akivel 5,5 évig éltél egyszer majd cseszik reagálni az sms-eidre, nem fog érdeklődni felőled és hetekig fogja hagyni, hogy szenvedj???
    Ugye hogy nem?!
    Ahogy azt sem tudod elképzelni, hogy van vkije, vagy tetszik neki vki, aki rendesen összezavarta.
    Pedig hát, én elég komoly összegben tudnék rá fogadni...
  • DoctorJohnson
    #1945
    "Ilyenkor nincs az emberben semmi emberi tekintet?Hogy pl ha már eddig vele voltam azzal a barommal akkor ugyan már mivel tudom mi megy benne válaszolok valahogy neki"

    Nincs. Ilyenkor jön képbe az a világméretű mondás, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad. Ilyenkor nincs racionalitás, nincs jólneveltség, nincs illemtan. Ez van. Szokj hozzá.
  • scheri
    #1944
    Ő szenved?Akkor én?Ha úgy gondolja ő az áldozat akkor én mi?Ilyenkor nincs az emberben semmi emberi tekintet?Hogy pl ha már eddig vele voltam azzal a barommal akkor ugyan már mivel tudom mi megy benne válaszolok valahogy neki.És miért nem ír sértőt lerázót?Vagy pl amikor beszéltünk.Hogy ne tegyen még rosszabb helyzetbe?Mert aztán így jóban vagyok...Össza van zavarodva?Miért nem engedi hogy segítsek mert eddig minden gond/örömben segítettünk 1másnak.De ha magán segít vagy más akkor ha elcseszi az 1 szép fekete folt lesz az életében.Minthogy most akkor erre az 5,5 évre is úgy tekint?Hogy eddig ő volt a hülye?
  • scheri
    #1943
    "még nem történt meg "az""
    Ő nem az a tipus hogy ahoz az kelljen hogy eldöntse kivel legyen.Nem olyan a természete hogy odaadja magát azért nemhogy 1 hónapra rá hogy...Aki akar tőle valamit azért meg kell dolgozni.A nézeteit nem tudom érzetetni veletek és a neveltetését de nem az a tipikus "meglátok 1 jó pasit aztán kicsit engedek és jöhet "az" is".
    "Most jön az az időszak, amikor megérzi az újat, amit még soha nem tapasztalt, és amikor egyszer lenyugszik, akkor nagy eséllyel visszakapod, de ez nem egy-két hónap lesz, hanem egy-két év"
    Igen ezért is nem kerestem sehogy a 7en hogy teljen az idő ne érje inger felőlem.Meg ugye mondta meg fog keresni csak azt nem mondta mikor (de nem nagyon soká) és ha nem akkor ugye lehet 1 pár finomabb nyomdafestéket tűrő jelzővel illetni.
  • Nyarlathotep
    #1942
    Én nem tudom, hogy milyen folyamatok mennek végre az agyadban hetek óta, de azéert ez már kezd egy kicsit ijesztő lenni!
  • scheri
    #1941
    " Csalódnia kell azért, hogy meglássa benned, mit is vesztett el."
    Aki már átélt ilyet nem érzete magát megaláztatva?Vagy büszkének,hogy azért se?Hogyan lehetne ezt az időt felgyorsítani?
  • scheri
    #1940
    Ha ez tény akkor senki ne kezdjen kapcsolatba mert idővel minden kikopik?
    Nem,nincs senkije tutira ezt mindenki megerősíti és nem azért hogy ne sértsenek meg.Az a valaki akivel párszor beszélt az 1 régi oszttársa és a végén kiderült hogy úgy akart tőle valamit hogy közben még aktív kapcsolata van.Ez viszont csak úgy jött le neki hogy csak "arra" kellett volna.Vagyis ha látott is benne fantáziát máris 1-2 nappal a szakítás után máris hatalmasat csalódott.Majd elkezdték körülugrálni ami nem fog soká tartani ugyanis már én is érzem hogy nem lehet naponta mindig valaki nyakán lógni.És ugye már jönnek neki az otthoni gondok is.Arra hogy "sokat nincs otthon" azt kell érteni hogy valaki mindig elhívja ide-oda de semmi rossz.Melóba oda-vissza ugyanúgy jár mint eddig.Melóhelyén asszem 1 db férfi de azt már mondta régebben hogy még csak nem is tetszik neki,de ha ottani is lenne akkor gondolom meló után kimaradna vele ami nem úgy van.Igen emlegettem hogy régebben hogy nem bírom de ezt csak ti tudjátok.Ha azért nem akarná még megmondani hogy alakul neki valaki mert most azért nem mondja meg mert nem akarja hogy rosszabb legyen nekem,akkor ha ezt 2-3 hét múlva mondaná el mivel lenne könnyebb?Hiszen tudja mit jelent nekem és ezt akármikor mondaná jól tudja mit okozna nekem.Mert 1 dolog hogy 1 hónapja mit mondott/tett,de ez más lenne.A múlt ereje dolgot úgy értem hogy az a sok dolog amit tettünk eddig és az a sok megszokott is ami eddig jó volt az azért volt jó mert mind2őnknek így tetszett.Na most ha ezt valaki feladja azért amit nem ismer abból nagy buká slehet főleg mert mind2n olyanok vagyunk hogy az új dolgoktól nem vagyunk elragadtatva mert ismeretlen ami meg ismert és jó azt mért bánstuk.
  • DoctorJohnson
    #1939
    Ez így korrekt, nem szabad eltunyulni, de azt senki ne várja el, hogy egy kapcsolatban minden úgy fog menni mint az elején...
    Sokan ezen buknak el.
  • DoctorJohnson
    #1938
    Jahh, télleg.
  • KillAir
    #1937
    Ne flémeljünk, mert ahhoz most semmi kedvem...
  • KillAir
    #1936
    Ez végül is igaz, és ezt egy olyan lány már biztos tudja, akinek voltak kapcsolatai, de akinek csak egy volt, az nincs ezzel tisztában, csak ha tapasztalja és csalódik egy párat az évek folyamán. De ez részemről csak egy teória. Mindenesetre, ha valakit szeretsz, akkor ne várd el, hogy azt ő "tudja", anélkül, hogy éreztetnéd vele - ezt tanultam meg.
  • Nyarlathotep
    #1935
    "magam"

    -m

  • Nyarlathotep
    #1934
    "most ezt szeretném csinálni"

    Szegény csaj, most ő a kurva, meg a szemét-gonosz-sátán-boszorkány, mert párnaponta cserélgetni a pasikákat magam alatt... Hopsz, már látom, hogy milyen kurvaanyázásokat kapok ezért hsz-ért az itt lévő puhatestű csigáktól. :)