2173
Vajon létezik-e?
  • Brigicsaj
    #2053
    molesz?! ezzel most mire célzol? :DDD xDDD
  • Dhanny
    #2052
    szerintem Nálad az a szitu.h a csaj sem tudja,h mit akar. de ez tény. nincs belédzúgva,de bejössz neki,vagy a szép emlékek miatt akarna!!!!!!!, de mégsem,mert fél,h elront valamit, elszúr egy másik kapcsolatot. de lehet,h csak kacérkodik(újabban a csajok önteltek és hazudósak)

    és szerelem első látásra?? az nem. de szerelem első eszmecserére az igen. olyan van. pl egyik előző csajom. napokig próbált elérni. haverommal kerestetett. mondta,h beszélni akar velem Vivi. mondom ok. soha nem szóltam hozzá többet,mint,h szia, meg,h merre mész, mi van veled..........gyere velünk arra a 200 méterre......ennyi
    aztán kaptam sms-t,h holnap reggel megvárjon-e, mert h bejövök neki. hát mondom fasza. hugom telójáról küldtem neki,h igne(az enyémen akkor este fogyott el:S) megvárt. beszéltünk komolyabban 2-3 szót, és hatalmas szerelem lett. szó szerint perzselt körülöttünk a levegő. de amilyen gyorsan jött,olyan gyorsan vége is lett. fél év. és kiheverni is csak 2-3-4 hónap volt.és a múlt nyáron megint összejöhettünk volna,de nem igazán akartunk megint belemenni,h egy hatalmas veszekedés legyen a vége.......és a legrosszabb a vége, a szenvedés, a veszekedés.
    és azt mondom,h szerelem. köszi de nem kérem. inkább legyen szimpatikus,de ne legyünk fülig szerelmesek. a szeretet sokkal nyugodtabb dolog, és tovább is tart.........persze , ha mind a 2 fél így gondolja.
    a mostani bnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt, és nem szerelem. és ez jobb is,mert a szerelem fáj. Ő is így véli, én is így vélem.
    meg kell próbálni megtalálni a megfelelő társat melléd,aki nem biztos ,h egy plázaqrva,akit mindenki megnéz. lehet,h egy picit molett, lehet,h egy bálna, lehet,h anoreksziás. ki tudja. a fő, h megértsétek egymást, szeressétek egymást, és beszéljetek meg mindent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a megbeszélés nagyon fontos. a duma, h kibeszéld az érzéseid, a gondolataid. meg kell nyilatkozni a "jó nők" előtt. a jó nő nem biztos,h külsőre is jó nő. nah,jó a jeenlegi barátnőm elég jó csaj.......már....de nem kikapós!!!!!!!!
    jah, 20 évesen is lehet az ember már megkomolyodott, " otthon ülő " típus,mert nem kíván elmenni bulizni este. attól még a nappali kikapcsolódásnak is élhet. pl kiállítás, kúltúrális rendezvények.........ami főként egy megkomolyodott emberre jellemző. én már nem érzem jól magam se a discoban,se a bálban,se rock rendezvényen. gátlásos lettem, felnőtt férfi.
    és ez bejön a csajoknak.
    pl 17 évesen volt egy 20 éves csajom!!!!!!!!!!egy fősulis...... ő vitt bele a "jóba"
    ahhoz,h megtarts egy nőt, "keménynek", mármint szilárd jellemnek, műveltnek, és komolynak kell lenned. mármint van amikor egy ovis szintjére kell lesüllyedni,de az nem mehet mindig,mert akkor még gyereknek néz. és ki a fa**om akar egy nagy gyereket nevelni?????
    legyél kicsit macsós,mégis érzékeny, művelt. a csajnak mindegy ,h molett vagy,v sem........ha már belédszeretett. én 91 kg vok, és 174 magas. de izmos,mert jártam gyúrni...................és van egy bombázóm
    ennyi tapasztalatot osztottam meg
  • Dhanny
    #2051
    testvérem, nagyon szép szavak egy férfi szájából. ezt így mondtad a csajnak? erre elgondolkozna
  • Garf
    #2050
    hát? molesz? :P
  • Brigicsaj
    #2049
    csajok hogy a rákba ne lennének..:P pl én is az vagyok, de nem molett..:P
  • DoctorJohnson
    #2048
    igen, én az vagyok, kívánsz?
  • toni1790731
    #2047
    hali!
    vannak itt csajok is? pl. molettek
  • minigirl
    #2046
    ne hari, de nem fogtam fel teljesen, mi is a probléma...:S
  • SNAKE01
    #2045
    értelmesen leírtad:S
  • martin55
    #2044
    hát oké.szoval jól megvoltunk én aszittem az udvarunkn voltunk mondta hogy üljek le mellé a hintába mert beszélni szeretne velem.én aszittem elöször 1 randit akar megbeszélni de nem.mondta hogy bír meg minden márt csak ugy mint 1 barátot.mind kettönk szüei szakítottak és anyám apjával jött össze igy a csaj is jött velünk párizsba.a tesója kérdezte tőlem hogy még szeretem e a csajt én igent modtam és ezt elmondta neki is.és a csaj odajött hozzám és elkezdtünk beszélni.mondta hogy megbánta hogy szakított de nem tudja jó lenne e ujra kezdeni .hazaértünk párizsbol és megmondtam neki személyesen hogy még midig szeretem.és ő mondta hogy mióta szakítottunk egy pasi s teccik neki és most nem akar 1 pasit sem.MOST!!XD na szoval itt volt nálam nem rég a csaj és tök jól eldumáltunk a székem karfájára is ráül:D szoval lehet megint talán remélem:D csak most az a bja hogy 2 hétig nem leszek mert nyaralok és sms-t tok írni sajna:(
  • minigirl
    #2043
    Jajj... mesélj. (ha akarsz)
  • martin55
    #2042
    ott hgyott a csajom:(
  • minigirl
    #2041
    Talán senki nem szerelmes első látásra... :)
  • scheri
    #2040
    Mi ez a kihaltság?
  • minigirl
    #2039
    Figyelj, az ember alapvetően társas lény, de abba se halhat bele, ha véletlenül egyedül marad. Ekkor tovább kell lépni, és szép emlékként magadba zárni a múltat. Nem kell rögtön "maradandó foltra", vagy "életem nagy baklövésére" gondolni.
  • scheri
    #2038
    Lentebb írtam hogy mentünk azért de nem rendszeresen,Bp. agglomerációjában vagyunk.Az utolsó mondatoddal kapcsolatban viszont azt is írtam hogy először is pár7 majd utána lehet azokat,tehát nem most.
  • KillAir
    #2037
    "Azért volt kimozdulás de nem nagy számban valszeg többet akart de mikor akarta álltalában mentünk."

    Ha így folytatod, akkor a többi kapcsolatod is így fog végződni. 20 évesen az ember nem általában akar menni, hanem folyamatosan. Ez az a kor, amikor élni kell, fogsz még ülni otthon eleget 50-60-70 évesen. Nem beszélve arról, hogy csak Ő akart menni? Te soha nem vitted volna sehova, ha Ő nem akar? Tudom, hogy a legtöbb kiránduláshoz pénz kell, de azért el lehet menni sétálni, bicajozni, futni (na jó, ezt nem mindenki szeret :D), kiülni a szabad ég alá egy padra, élvezni a nyári esőt vagy akár a téli havazást. Nem tudom, hogy merre laktok, de nem hiszem, hogy ne lenne a közelben felfedezni való hely, amihez nem kell pénz. Pörögj fel egy kicsit! Ráadásul te írtad, hogy "Az utolsó mondatod érdekes mert ezt még ő ajánlotta fel az utolsó beszélgetésünkor mármint hogy mehetünk ide-oda." ÉS MÉG MOST SE MENTEK. Vazze :) Szerintem ez a kapcsolat már bukta, de ha akarsz valamit tenni, akkor miért nem élsz azzal a lehetőséggel, amit adott???
  • scheri
    #2036
    Hiányzik mellőlem mint ember,mint támasz,mint segítő,mint pár.Ennyi ideig tudtam hogy van 1 ember akire számíthatok ha örömöm ha bánatom van,aki odadaná bármilyét értem,aki ismerte az érzéseimet,aki tudta mikor milyen kedvem van,mikor vagyok jól és mikor rosszul,aki ápolt mikor beteg voltam, stb és ez igaz visszafelé is.És ez most az ő részéről eddigsokat jelentett akkor most miért semmit?
  • scheri
    #2035
    Új életet?Úgy hogy ő az utolsó pillanatig odaadott mindent,megtett mindent értem,én pedig viszont?Elmenni mikor soha nem akart?Csak így hirtelen kis dolgok miatt ennyi idő után?Újat úgy hogy 1más életének nem kis részévé váltunk?Úgy hogy erről nem igazán beszéltünk mert nem volt rá szükség,aztán hirtelen milyen felvilágosult lett hogyan kell?Úgy hogy nincsenek nyomós érvek?Úgy hogy ő tudja a legjobban milyen érzés ez most nekem és még sem érdeklem a legapróbb jelét sem látni?Vagy tekintsek úgy rá mint az életem legnagyobb baklövésére,egy 5,5 éves fekete folt legyen,neki viszont?
  • minigirl
    #2034
    Ettől függetlenül megértem.
    Hát, nehéz helyzet, ehhez én már kevés is vagyok. De tényleg az lenne a legjobb, ha hagynád őt elmenni, és új életet kezdenél. Egyelőre mindenképp pár nélkül.
  • scheri
    #2033
    Változtak majd akkor valami más volt a baj de ezt ne úgy értsd hogy hetente.Aztán volt hogy 1 régebbi hanyatlott.Szóval bonyolult.
  • minigirl
    #2032
    Változtak, és úgy maradtak, vagy változtak, majd visszakerültek alapállapotba?
  • scheri
    #2031
    Mikor volt hasonló pici gondok +beszéltük,változtak a dolgok.A végén semmivel sem volt erősebb a gond mint eddig,sőt mintha kicsit többet sétáltunk volna beszélgettünk volna és kedves volt velem az utolsó pillanatig.Mert ha nagyon nem tetszik neki valami akkor azért látni kellett volna rajta,de semmi.
  • minigirl
    #2030
    Na, jó, most átolvastam egymás után 3*, és értelmeztem rendesen. :)
    Szóval, a felhalmozott pici dolgok, mint már mondtam, előbb-utóbb vagy naggyá, vagy elviselhetetlenné válnak. És, ha ez így marad, az szakításhoz vezet. Főleg, ha nem beszélitek meg, hanem a "sértett" fél elfojtja a problémát.
    Asszem, arra is rá kéne venned, hogy őszintén beszélgessetek a kapcsolati problémákról...
  • minigirl
    #2029
    Jááájjj bocs, rosszul olvastam hülye vagyok! Sorry!
  • minigirl
    #2028
    Itt van az eb elhantolva! "amikor akarta, nem mentünk"
    Ettől én is ki tudtam bukni ám! Bár nem mutattam ki, nagyon bántott, hogy soha nem mentünk sehova. Ez a jelenlegi szerelmemnél is fennállt. Nem mentünk sehova (ráadásul ő még azt is eljátszotta, hogy egyedül nem mehetek sehova, mert kegyetlen féltékeny volt, oktalanul).
    Az ilyen dolgok nagyon meg tudnak mérgezni egy kapcsolatot. Főleg, ha a lány sokáig elnézően viselkedik a folytonos "nincs kedvem sehova menni" szöveghez.
  • scheri
    #2027
    És mivel többet voltunk itthon mint nem,nem volt ellenére mert így többet tudtunk 2esben lenni ha érted.Mindig kért filmeket mit szedjek le neki és hol azt néztük hol nem,gépeztünk,neteztünk,duma itthoniakkal stb szóval ezek nem voltak ellenére.
  • scheri
    #2026
    És nem másra vágyik hanem felhozott kissebb nem tetsző dolgokat amivel gondolta le lehet zárni azt.De ezek nem újkeletűek voltak csak lehet mostanában nehezebben viselte.
  • scheri
    #2025
    Azért volt kimozdulás de nem nagy számban valszeg többet akart de mikor akarta álltalában mentünk.Az utolsó mondatod érdekes mert ezt még ő ajánlotta fel az utolsó beszélgetésünkor mármint hogy mehetünk ide-oda.
  • minigirl
    #2024
    Igen, idősebb nálam, és ne haragudj meg, de ha tényleg te voltál neki az első, akkor megértem, hogy másra vágyik. Én elég pörgős lány voltam mindigis, bár kapcsolatokban nem, de mindig voltak új dolgok az életemben, épp ezért nem untam meg a srácokat sem, mert nem ültünk otthon.
    Ha valami nem izgalmas, akkor az ellaposodik, ezáltal szakításhoz vezet. Én is itt hibáztam sok kapcsolatomban. Otthonülés, laposodás, aztán a srác beállított azzal, hogy sorry, elég volt.
    Nem azt mondom, hogy össze-vissza bulizzatok, sokminden mást is lehet ám csinálni. Pl sportok, kirádulás, miegymás.
    Ha már mindenképp újra akarod kezdeni, ezzel próbálkozz, hívd el különböző helyekre, és talán újra visszaszerezheted.
  • scheri
    #2023
    Én 25,5 ő 20,5.Miért?
  • scheri
    #2022
    Gondolom ha valakivel már "megtörtént" akkor ott van a fejében a következő kapcs-ban is hogy "na itt mikor fog ez bekövetkezni".
  • scheri
    #2021
    20,5 éves.Tudatlanságot úgy értem hogy nem tudja mit akar mert nagy a kisértés az új dolgok iránt pláne hogy látja van akinek jó úgy,de egyben ott az eddigi kapcsolata is amit nem ráérésből csinlta eddig.Mert azért gondolom eddig is lett volna már lehetősége rá csak valami visszatartotta.
  • minigirl
    #2020
    Figyelj, én nagy valószínűséggel fiatalabb vagyok az exednél, szóval, erre nem tudod fogni... Tudatlanság? Hát, lehet, nem tudom, nem ismerem. De a helyedben én akkor is hagynám, mert az újrakezdés már nem lesz olyan, ahogy te azt szeretnéd...
  • DoctorJohnson
    #2019
    "Ennyi erővel senkinek ne legyen párkapcsolata mert mindenkiben ott van hogy a másik bármikor..."

    Csak tudod a "megtörtént" és a "talán nem fog megtörténni" között kurvanagy a difi.
  • DoctorJohnson
    #2018
    Nagy cucc.
    Majd lesz jobb, mással.
    Semmi értelme a belőlünk egyszer már "kiszeretett" vagy összezavarodott emberrel újrakezdeni. Egyszerűen azért, mert csalódtunk benne. Megbántott, fájdalmat okozott, amit mi VISZONT sosem tennénk Vele. Itt bukik meg a dolog.
    És ott a másik alapigazság, hogy: aki egyszer hazudik/megcsal/elhagy/etc. az másodszor is megteszi/megteheti. Csak az első nehéz...
    Köszi, én már tudom ez milyen, és nemkérek ilyen felszínes dolgokból többet soha.
  • Garf
    #2017
    csak erdeklodeskepp, te mennyi és ő mennyi idős?
  • scheri
    #2016
    Igen de így én sem neki sem magamnak nem tudom bebizonyítani hogy azok a kicsiny okok nem olyan nagyok,sőt.A többi viselkedését meg talán lehet a fiatalságára tudatlanságára hirtelenségére írni.
  • minigirl
    #2015
    Hát, ha valaki szakít velem, aztán újrakezdjük én már nem tudok megbízni benne. Na, meg a rózsaszín felhők hiánya...
    Ha pedig nem beszélte meg veled a dolgokat, inkább szakított, akkor nem is érdemes újrakezdeni, mert ha újra problémája lesz, a beszéd helyett megest elszalad. :(
  • scheri
    #2014
    Ennyi erővel senkinek ne legyen párkapcsolata mert mindenkiben ott van hogy a másik bármikor...Itt nem a megbízásról van szó teljesen.Inkább azon dolgokoról amiket az ő elmondása szerint már nem nézett jó szemmel.Nem a bizalmamat játszotta el.