2173
Vajon létezik-e?
  • Ben C
    #968
    Nah, Tarajos Sül, kérnénk egy képet magadról, és akkor azalapján folytatnánk a tanácsadosgatást.. :D
  • Nh Shevits
    #967
    jó akkor ez jobb?
    " Szia. Röhögjé' má bazdmeg!"
  • Brigicsaj
    #966
  • Ben C
    #965
    ...
  • Tarajos Sül
    #964
    Proba szerencse,lehet,hogy a suliban nem találkoztunk!
  • Phat Smoker
    #963
    régebben énis sokat törtem a fejem mindenféle jópofának hitt "nyitószövegen", de aztán rájöttem, hogy a spontán dolgok a legjobbak! :)
  • Phat Smoker
    #962
    "..Megkérdezem,hogy találkoztunk-e már?.."
    mire a lány!
    - Persze találkoztunk már, a bőr és nemibeteg gondozóban vagyok asszisztens! :))
  • Phat Smoker
    #961
    háát nekem fentartásaim volnának ezen dumával kapcsolatban:
    "..Ha búvalbaszottan ül valahol egyedül akkor odamész és...
    - Szia. Mennyit kell fizetnem hogy mosolyogni lássalak? .."

    1. nekem személyszerint a búvalbaszott nők látványától alapból elmegy a maradék életkedvem is :-/
    2. biztos vmi oka van amiért búvalbaszott szegény, nem biztos hogy egy jópofizó alakra vágyik épp.
    3. tegyül fel, hogy optimista vagyok és kicsattanok az életkedvtől, odamegyek hozzá - Hello Mennyit kell fizetnem hogy mosolyogni lássalak? -mire a lány- -Na húzz innen jó ? most nem vagyok beszélgetős kedvemben!

    szal a búvalbaszott lányok első és sokadik látásra is elég lehangolóak tudnak lenni, jobb őket békénhagyni :)

    persze a szomorkodásnak is megvannak a fokozatai, ha szemmel láthatólag csak egy kis vigaszra, jó szóra vágyik vkitől, hát ne késlekedjünk megvígasztalni a szomorú szemű lányt! :)
  • Takezó
    #960
    láál, duddics!!!!!444444444
  • Takezó
    #959
    ha máaz öldeben van, ölelgetheted nyugodtan o.0
  • Ben C
    #958
    [fokoz]
    Amikor kifogyott az ötletekből, és az egyoldalu beszélgetést (csaj még mindig nyálköpködvbe probálja elzavarni) nem tudja folytatni, belöki a toppoénokat a duma közepébe: Hát te ki vagy? Ismerlek?
  • Nh Shevits
    #957
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD [#nagyonröhögő-monitorfejelgető]
  • Ben C
    #956
    Ehh, elképzeltem ahogy egy rosszarcu munkásbajszu legény odamegy egy topcsajhoz:
    -Helló, mennyit kel fizetnem hogy mosolyogni lássalak?
    A csaj nyálköpködve elküldi a picsába, erre a srác:
    -Ez könnyen ment, na akkor [......]
  • Nh Shevits
    #955
    a tied elég rossz. annyira sablon hogy az már fáj. régi filmekben is már ócska volt.
    "Megkérdezem,hogy találkoztunk-e már?" - ha egy csoportba jártál/jársz vele akkor evidens hogy ismered nem? ilyet akarsz neki elsütni? ...
  • HiPPoNaX
    #954
    Nem probalhatod, megtiltja. Meg nyilvan nem azert irta le...
  • Tarajos Sül
    #953
    Kiprobálhatom én is?

    De az enyém is jo????
  • Nh Shevits
    #952
    Én úgy kezdeném hogy
    "- Szia. Érdekes csajnak tűnsz. Szeretem az érdekes csajokat..." stb
    kezdtem már így. nemküldött el a vérbe.
    Vagy ha búvalbaszottan ül valahol egyedül akkor odamész és
    " - Szia. Mennyit kell fizetnem hogy mosolyogni lássalak? [erre ő nagy valószínűséggel mosolyogni fog, mire te a következőt: ]
    " Hát ez elég könnyen ment, szóval akkor... [kérdezősködsz és belelendülsz a beszélgetésbe...]
    ennyi.
  • HiPPoNaX
    #951
    Ha eloben is ilyen szepen tagoltan es ertelmesen beszelsz, mint ahogy itt irsz akkor aztan foleg nyero leszel nala :D
  • Tarajos Sül
    #950
    ja komolyan mondom!

    Egy közös elökészitöre értem,csak azzal a csajjal nem ugyanabba csoportba voltam,de ugyanazon foglalkozáson voltunk na erre az a két kérdés!
  • Nh Shevits
    #949
    Megkérdezem,hogy találkoztunk-e már?
    Meg hogy te véletlenül nem ide jártál,ohh már emlékszem rád...."

    ezt most komolyan mondod?
  • Tarajos Sül
    #948
    amugy igazad van lesz ami lesz!

    És majd ha hazaérek elkezdek gondolkozni,hogy mi lett volna ha..
  • Tarajos Sül
    #947
    Adom én magam he!

    Nem más szövegét elcsorva adom elö neki!

    Megkérdezem,hogy találkoztunk-e már?
    Meg hogy te véletlenül nem ide jártál,ohh már emlékszem rád....
  • Ben C
    #946
    Tulproblémázod. Menj oda, lesz ami lesz. Add magad. (Másoknál ez a legjobb tanáscs, de sajnos lehet hogy nálad a lehető legrosszabb D:) Pá.
  • Tarajos Sül
    #945
    nem az!Van normális polom,csak ha ott vannak a barátnöi,qrvára lehet vele normálisan dumcsizni!
    Meg akkor,ha kérdeznek töle ottan vmit,és akkor már nem is én vagyok a képben!

    Én ugy szeretném,hogy az állomáson odamegyek hozzá,és addig lököm a témákat ameddig ki nem merülök belöllük,vagy ameddig a sulihoz nem érünk!
    A suliban nem szeretném megállitani,inkább odamagyek mellé és eggyüt sétálunk miközben,dumcsizunk!

    Na jo taktika?
  • Ben C
    #944
    Ölben tartani =/= ölelni
  • Ben C
    #943
    Hát ja, a nem szakadt póló mindenkiből Bradpittet csinál. Nem is értem, mér olyan nehéz nektek csajozni, megvarrtok valami szakatt polot osztpy
  • Tarajos Sül
    #942
    he he he

    Ja meg se birom tartani annyira beb@sztam,és ha meg is birom,akkor meg az elsö fának neki megyek! :DDD
  • HiPPoNaX
    #941
    Rúgjál be és ölelgetsd részegen, tuti siker
  • Nh Shevits
    #940

    én már nem tudok ezekre mit mondani.
    "meg ö"
  • Tarajos Sül
    #939
    És akkor hogy dumáljak egy csajjal (az elsö alkalomnál)ha ott vannak a barátnöi?

    Mondjuk ha nem szakadt poloba megyek oda,akkor lehet hogy,cukinak talál mindeggyik barátnöje :)))))))meg ö
  • ulukai
    #938
    Ismerem ezt az érzést. Én is pontosan erre gondoltam, és kínoz vele egy csaj minden áldott nap.
  • jazzy
    #937
    Nalam joforman ugyanez fordult elo, csak en itt a lepcsohazbol voltam igy egy csajjal, neha talalkoztunk bulikban es szemeztunk, de mar mikor eloszor meglattam akkor odaig voltam erte. Aztan amikor odamentem hozza joforman szora sem meltatott es annyira rosszul esett hogy haza is jottem es csak lestem elore.
  • Nh Shevits
    #936
    nálam is volt. abszolút komolyan mondom hogy fizikailag észrevettem magamon hogy a csaj annyira megmozgat (nem feltétlen elsősorban a gatyámban) mint senki más. egyszer a csaj hiányzott egy jóideig a suliból, tiszta depi voltam már azthittem átment más suliba, aztán megpillantottam mikor visszajött és szabályosan hátrébbugrott a szívem + kirázott a hideg. csak próbáltam leírni hogy mit éreztem akkor, de igazából leírhatatlan. végülis sosem próbálkoztam a csajnál mert annyira elérhetetlen volt számomra.
  • ulukai
    #935
    Sztem nincs mindenkinél szerelem első látásra. De nálam van.
  • Nh Shevits
    #934
    a 4.es barátnőm mellé kéne még egy tapasztaltabb társ is
  • Brigicsaj
    #933
    :DDDDD
    egésségedre.....:DDD
    majd beajánllak nála....:DDD
  • Ben C
    #932
    Homosexual. D:
  • Nh Shevits
    #931
    akkó jöhet
    kell egy kis változatosság a magánéletembe...
  • Brigicsaj
    #930
    Ez kérlek 50' es, kopaszodó, izzadságszagú, vadulvigyorgó ősparaszt.....:DDD
  • Brigicsaj
    #929
    igen??? te gerjedsz az ilyenekre?? :DDD