2173
Vajon létezik-e?
  • Nh Shevits
    #1048
    ezt most megkönnyeztem
  • sz4bolcs
    #1047
    Mennyire hiteles ez a mondat, amikor odamész egy lányhoz?: Szia! Nem dugni akarok. -miközben ezzel a mondattal épp ezeket a gondolataid demonstráltad. Legyél őszinte.. Magadhoz. Akkor nem fogsz félni.


    Mihelyt nincs többé igényed élvezetre: megtudod a szakadatlan élvezet módját és nem élsz vele.

    Mihelyt mindegy, hogy meddig élsz: megtudod a földi örökélet módját és nem élsz vele.

    Mihelyt belátod, hogy az emberiséget nem kell boldoggá, békéssé, bölccsé tenni: ennek módját is megtudod és nem élsz vele.

    Mindaz, ami legkívánatosabbnak látszik: a legerősebb méreg: A világot pokolra hajítaná.

    ,,Mihelyt nem kell: mindenem a tied" - ez az élet vásárcsarnokának felirata.
  • Brigicsaj
    #1046
  • Tarajos Sül
    #1045
    Biztos lenne egy csomo barátnöm("haverságon")

    de nem merek odamenni vagy nem akarok

    egyszer pedig odakell,mert szüzen halok meg meg nem leszek férj se
  • Tarajos Sül
    #1044
    majd még meggondolom ezt a képet
  • FFX
    #1043
    ahh mit kell ezen ennyit rágódni?
  • hmhm
    #1042
    tök jó ,
    bár rövid haj nem az esetem @ :9ö
  • Nh Shevits
    #1041
    istenem de buta vagy...
  • Ben C
    #1040
    nem is kell, nyugi. figyi ha szégyelled akkor küldd el msnen, megadom privviben a cimem.
  • Tarajos Sül
    #1039
    Jo és most mit tudtok vele csinálni?

    Mert ugye arrol van szó,hogy hogy nézhetnék ki jol!

    Vagy nem erröl van szó?
    Nem megyek plasztikai dokihoz!
  • Ben C
    #1038
    Jajj nyugi már, ez a forum nem a szép emberek gyülekezőhelye. Én is tök ronda vagyok. Na adjad csak.
  • Tarajos Sül
    #1037
    Nem szeretnék!
  • Nh Shevits
    #1036
    Képet kérünk Tarajos Sül!
  • eLviRA
    #1035
    tök jó :-D
  • Nh Shevits
    #1034
    #wörship]
    szép sztori
  • Prof William
    #1033
    Na áljon itt az én példám.

    Gőzöm sincs hogyan, de elrángattak valami low iq bulira. Mi a fenét keresek itt? -nézek körbe.

    Egy csapat iq-lájtos tökrészeg egyén rázza magát valami rohadt béna zenére, (kigyúrt macsóállatok aranyláncban+a plázacicáik) miközben pár helyen valamu kezdeleges habgépből dőla hab. (Félreértések elekülésae végett. Szeretem a bulikat, de eztényleg egy nagyon sz*r buli volt.)

    Na ott bámulok ki a felyemből az asztalnál. A lényem egy része még élvezi is a dolgot. Ritkán lehet ennyi állatot természetes környezetbem megfigyelni. :)

    Na sé ekkor felfigyelek egy nagyon helyes lányra. Rövid frizura, kedves kis arc.Minimális smink. (Az ott lévők nagy részét ha szerintem leöntötték volna valamivel szétolvadtak volna.) Az esetem. Az arckifelyezése nagyon hasonló az enyémhez. Unotság, némi hitetlenkedés, meg némi szórakozotság. Az a MI-a-fenét-keresek-itt? arc. Két plázacia ült melette és magyarázak neki, (hú az de jó pasi. meg az maeg az) Nem valami nagy lelkesedéssel halgatja őket.

    Na ciccák el, gondoltam eljöt az én időm. Úgy éreztem nem hagyhatom ki az alalmat.
    Odaülök az asztalhoz. A lány szomorúan felnéz(ki az már megint) majd kellemesen meglepődik, hogy nem egy macsó-arc ült le mellé.

    És ugyebár az első beszélgetés.

    - Szia! Szörnyű ez a buli nem?
    - Borzalom.
    - Te más vagy. - gőzöm sincs miért mondtam ezt, de a lány tényleg más volt. Jól is esett neki.
    - Kösz.
    - Nem lehet így beszélgetni. Sétálunk eggyet?
    - Persze!

    Sétáltunk egy jót az éjszakában. Beszélgettünk. Találtam egy csndes kis bárt (Isten keze.) ott folytattuk. Mire reggel 5 lett. (Akkor kellet talákozni a baátaival) Kellemesen becsíptünk és a telefonszémcsere is megtörtént.

    Ez 2 hónapja volt. Azóta a barátnőm.
  • Phat Smoker
    #1032
    milyen patikus ? :)
  • eLviRA
    #1031
    vizuális és empatikus... ügyes
  • Phat Smoker
    #1030
    áá közel sem vagyok szakértő, csak magam elé képzeltem a szituációt :)
    tudod vizuális tipus vagyok! :))
  • eLviRA
    #1029
    kedves szegedi idegenvezető! hogy lettél Te ekkora szakértő? :-)

    és - hogy a topikhoz is hozzászóljak vmit - szerintem létezik szerelem első látásra.
  • Phat Smoker
    #1028
    miért kell unalmas pillanataidnak lenni ahhoz, hogy ezeket kipróbálhasd ?
  • kelkaposzta
    #1027
    Érdekes dolgok ezek, majd 1x unalmamban talán utána is járok ezeknek a dolgoknak. ;-) Meg gondolom 1 kis pénz se árt, az meg nem naon van mert Lmegy edzésre :-/
  • Phat Smoker
    #1026
    hát egy fiú esetében a leányzó igencsak megkérdőjelezné nemi identitásodat a nyakadra cseppentett rózsaolajjal kapcsolatban.
    arról nem is beszélve, hogy rohadt drága, (2000 huf környékén van pár ml. )szerintem ne pazarold ilyesmire.
    javasolnék helyette vmi citrusos illatot, pl. bergamott vagy narancsolaj (édes vagy keserűnarancs olaj)
    vagy olvasd el az alábbi linken található lapot a leányzó kényeztetése végett! :)
    tippek-trükkök
    találsz majd az alján pár illóolajos receptet..meglátod a hölgy nem fog a karjaidból egykönnyen elillanni! :)
  • Hanga
    #1025
    ilang-ilang olajat inkább:)
  • Takezó
    #1024
    hehh? o.0
  • Nh Shevits
    #1023
    higgadás...
  • Takezó
    #1022
    1020 mek 1021 etymás után rulzik :D:D:
  • Takezó
    #1021
    de, itt mindenki työnyörű ^^
  • franco
    #1020
    legalább van benned egy adag egészséges önkritika, ami sok emberből hiányzik.
    viszont nem kell túlzásba vinni.
  • Nh Shevits
    #1019
    itt senki sem szépség nyugi.
    nemkell a para, de mostmár csinálhatnál egy képet magadról amit fel is rax. thx. utánna én is felrakok. ez nagy szó
  • Tarajos Sül
    #1018
    Amugymeg nem volt ürügy!

    És azért nem mert,pl siettem a vonatra :)

    Most amugy meg muszáj???

    Nem vagyok vmi szépség,nem akarom még reklámozni is magam...
  • Tarajos Sül
    #1017
    Most azért nem veszek Digitális fényképezőgépet!!!

    Amugy meg nem olyan rossz a "mobilkép"!
  • Ben C
    #1016
    Énis, de nem értem, azt mondta hogy majd csak elviszi, mér nem tudott gyorsan lőni egy képet, feltölti, szeva'
  • kelkaposzta
    #1015
    Háth, azért én 1 mobilképről is eltudnám dönteni h szép-e az illető, vagy sem.
  • Ben C
    #1014
    Igen..
  • Takezó
    #1013
    amúgy is szar minőségű a mobilkép
  • kelkaposzta
    #1012
    Szerintetek ha 1 kis rózsaolajat cseppentek a nyakamra az nagyon buzisnak tünhet?
    Mert szvsz rohadt jó az illata, más kérdés h női ;-)
  • Ben C
    #1011
  • Tarajos Sül
    #1010
    Bocs

    Ha hiszitek,ha nem

    Nem fog menni a képem,
    mivel a telcsimet elviszem ma szervizbe!

    (nokia 3220) usb vel raktam volna ide fel!

    Ami késik,nem mulik!!!





  • Ben C
    #1009
    Nagyon akarjuk.