2173
Vajon létezik-e?
  • LSL
    #1128
    Darabig biztos nem
  • Ben C
    #1127
    hangsulyoztam. D:
  • Nh Shevits
    #1126
    ennyit még fölösleges borotválkoznia. fölül elég, alul nem látja úgyse senki.
  • Ben C
    #1125
    Tarajos, hanyagold egy kicsit, keress jobb társaságokat, kezdj borotválkozni, megismerni a tested, magad, a világot, kezdj jól öltözködni, és borotválkozni, mert igy a barátnőd marad a Marok Marcsa. :|
  • Nh Shevits
    #1124
    basszus ügye ezeket te nem gondolod komolyan, csak megjátszod a hülyét!?

    "Figyu,én nem szeretek haragban lenni az ilyen jo csajokkal,mint Te!
    Hát ki az a hülye aki,ilyen jo csajjal nem barátkozik össze?"

    Erről meg az a véleményem hogy nekem is rengeteg női barátom van. Nem érek velük semmit. A szöveg pedig nagyon rossz!
    Egyébként meg csakúgy nem dícséred állandóan hogy milyen szép ha csak a barátja akarsz lenni, szerintem levágós hogy többet akarsz. De ahogy leírtad a szitut az is elég gázos...
    Szerintem is hagyd a csajozást mert nemmegy. Nagyon durván messze állsz tőle ha tényleg igaz amiket ide leírsz.
    [Nem akarja elhinni hogy léteznek ilyen gyök emberek]
  • Tarajos Sül
    #1123
    de azért jol néz ki,és tökre birom a buráját...
  • Takezó
    #1122
    lál:DS:A:DA
  • Tarajos Sül
    #1121
    amugyse akarok vele járni,cigizik nem lesz hosszú élete... :(
  • Tarajos Sül
    #1120
    Vki mondta és igaza is van!

    "Mit vesztesz,lesz egy pár kudarcélményed"

    Télleg mit vesztek?
    Rámküldi a nagy Pitbull-jait :DDDDDDDDD
  • LSL
    #1119
    És így nem is lesz:)
  • Tarajos Sül
    #1118
    tudod,nem akarok nötlen lenni!

    :(((((
  • Takezó
    #1117
    de a telókamea szar -.-
  • LSL
    #1116
    Én már látom a megoldást! Fizess elő a wow-ra és hagyd a csajozást, még pár évig.
    A csajozás meg különben sem egy stratégiai játék, vagy megy vagy nem
  • Tarajos Sül
    #1115
    Most tényleg haláli?

    Amugy a képemröl:Ráveszem magam,hogy belenézzek a telom kamerájába,és majd ezt felteszem a ide,de mihelyt megnézem a kijelzöt,meggondolom magam! :(
  • Ben C
    #1114
    Hát ez tényleg kurvajó!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tarajos Sül
    #1113
    :)))
  • Tarajos Sül
    #1112
    ez a szöveg biztos emlékezetes marad a számára/most találtam ki/

    Figyu,én nem szeretek haragban lenni az ilyen jo csajokkal,mint Te!
    Hát ki az a hülye aki,ilyen jo csajjal nem barátkozik össze?
  • Brigicsaj
    #1111
    nem muszály egy témát húzni a végtelenségig, legyen változatos a beszélgetésetek, mindig arról beszélj vele ami az eszedbe jut éppen meg ami érdekel és kedved van hozzá......
  • Brigicsaj
    #1110
    hát ez akkor jó ha már bőven barátok vagy haverok vagytok........de így az elején ha bele gondolosz mi a szarért keresne pont ő.........
    ilyenkor még neked kell felkersned......
  • Phat Smoker
    #1109
    "..de olyan hosszu téma nincs amin sokáig tudnánk dumálni.."
    azt így nem tudhatod előre! :)

  • Tarajos Sül
    #1108
    hát ha jobban átgondolom nem...

    de olyan hosszu téma nincs amin sokáig tudnánk dumálni

    vagy majd kitalálok

    az a baj,hogy télleg az osztályomban egy csaj sincs,és nem tudom "megmutatni" magam,igy hát a suliban vagy máshol kell keresgélnem
  • Phat Smoker
    #1107
    gondold a lány helyébe magad.
    tettél olyat amitől hiányoznod kéne neki ?
  • Tarajos Sül
    #1106
    ok

    Te szerintemis jobban tudod nálam,hiszen lány vagy!

    Biztos nem nagyon kedveli a társaságom,de ha annyira utálna,meg se halgatott volna!

    Valaki mondta hogyha abba hagyom a kérdezösködést,és nem járok utána megy ilyesmi,akkor várni kell,hogy meg-e keres engem,hogy hiányzok-e neki,de sztem ez is rossz ötlet!

  • Brigicsaj
    #1105
    hát nem igazán jó pont hogy ha állandóan azt mondod neki hogy "jól nézel ki meg jó fej vagy! DE NEM akarok veled járni"
    tök égés.......
    főleg hogy "NEM akarok veled járni csak a SPANOD akarok lenni"......
    milyen gáz szöveg már.....
    inkább másról beszélj vele akármiről suliról havrokról egymásról, ne arról hogy mit akarsz tőle........
    így még a haverodse lesz már boccs.......
  • Strahd_
    #1104
    Szerintem egyszerübb ha le.. od.. a lányok nag yrésze nem szereti a nyomulást föleg ha enynire látványosan tekersz ugysem érsz el vele semmi,
    ha viszont nem foglalkozol vele jobban jársz
  • Tarajos Sül
    #1103
    Sikerült lemondani az üzenet átadását

    Odamentem a csajhoz,vagyis ott vártam ahol lenni szokott,az osztálytársam már lökdöste hogy menjünk el kettesben,de nem akart a csaj,végül megmondtam neki,hogy uncsi,hogy mindig kérdezem a haverját,hogy mi van vele,és elmondtam neki,hogy jol néz ki,és hogy nem akarok vele járni,csak hogy jo fej,és hogy jol néz ki!

    Erre azt mondta hogy:JOLVAN!,semmi köszy meg ilyesmi

    De az is már egy pozitiv jel,hogy miközben mondtam a csajnak,a szemembe nézett,és én is az övébe,simán meghalgatott!

    Majd holnap azt mondom neki,hogy mondta a haverod,hogy nincs esélyem,de nem is akarok veled járni,csak a spanod szeretnék lenni!
    És hogy nem szeretek haragba lenni,ilyen jo csajokkal,mint veled!

    Erre biztos mond vmi váratlant!

    :)


  • Brigicsaj
    #1102
    jajaja.....:DDD
  • Phat Smoker
    #1101
    beszéljünk az 'ő'-röl :)
  • Nh Shevits
    #1100
    ennek örülök
  • Brigicsaj
    #1099
    hát igen,.....sokkal jobban szeretem a beszédes embereket akiknek mindig van témájuk, mint azokat akik "őőőő......most miről beszéljünk?" ......:)
  • Nh Shevits
    #1098
    inkább mint a kínos csönd...
  • Brigicsaj
    #1097
    :DDDD van ez így....:DDD fiúk közül is van egy pár aki beszél megállás nélkül akár kéred akár nem.....:DDDD
  • LSL
    #1096
    :D Jó velem is volt már olyan, hogy nem lehetett lelőni a csajt úgy mondta. Pedig egyáltalán nem volt érdekes. De az tetszett, ahogy megköszönte, hogy "meghallgattam":)
  • Brigicsaj
    #1095
    pl? :DDDD
  • Phat Smoker
    #1094
    ti lányok is sokmindent szoktatok színlelni :DD
  • Brigicsaj
    #1093
    ".....bizony nem elég az aktív figyelés jeleit színlelni, mert ha a lány visszakérdez,.........."
    Ebből az jön le hogy általába ti tettetni (színlelni) szoktátok hogy figyeltek......:D
  • Phat Smoker
    #1092
    ki mondta, hogy tettetni kell ? :)
  • Brigicsaj
    #1091
    de mér kell tettetni hogy odafigyelsz....?? ha érdekel a csaj akkor az is érdekel hogy miről beszél vagy nem? :DDha meg nem akkor meg mért nem lehet neki megmondani hogy "bocs beszéljünk másról, lécci mert ez engem nem mozgat" pl.......
    szal ez egy eléggé könnyen megoldható dolog........az már egy másik hogy akkor tuti megkérdezi hogy "akkor miről dumáljunk?" de hát akkor meg mondasz vmi témát........pofon eccerű....:))
  • Phat Smoker
    #1090
    hát ilyenek ezek az odamenni nem merős,felkészülős egyének!
    bizony nem elég az aktív figyelés jeleit színlelni, mert ha a lány visszakérdez, hogy 'hol is tartottam ?' vagy 'neked mi erről a véleményed ?' akkor igencsak bajba kerül a oda nem figyelő delikvens!
  • LSL
    #1089
    Juj! Volt barátnőm mesélt nekem arról, hogy egy geek annó "fel készült belőle"... A srác megnézte neten hova ját suliba, meg csomó dolgot megtudott róla. De odamenni már nem mert, csak messziről csorgatta a nyálát és maileket küldözgetett.
    Inkább legyél otthon több témában. Vagy ha nem megy, akkor csinálj úgy mint a kutyusok: döntsd enyhén oldara a fejed,nézz úgy, mintha nagyon figyelnél és bólogass. Persze ha visszakérdez tudjad miről beszélt :D