2173
Vajon létezik-e?
  • Brigicsaj
    #2133
    jah láttam...xD
  • bcrics
    #2132
    #2130ban van 1 rajongód:D

  • Szélrózsa
    #2131
    Léptek zaját hallom, bizonytalan kopogást
    Talán megérkezett a rég hőn áhított vendég
    Nem hisz ő nem kopogna, neki kulcs nélkül nyílna az ajtó
    Elég lenne egy érintés, egy jól ismert mozdulat
    Benn lenne már, nem Ő nem várna a kapunál
    Hisz tudja, ölelésére várva ülök ágyamon
    Mégis várat, ki lehet ez a másik
    Be kellene-e engednem?
    Talán kulcsot kellene adnom?
    Nem ismerem, nem bízhatom rá a titkot
    Akire rábíztam elárulta, nem történhet meg még egyszer
    Még kitart, újra kopog, talán hangosabban is
    De hisz már nyitná is a kaput…
    Be kell hát csuknom a másik zárat is, nem érhet el
    Nem akarom, nem engedem
    Vajon a magány a legrosszabb, vagy a tudat,
    Hogy nem az vár, akit látni szeretnél?
    Akit elérni kívánsz.
    Ő más ajtaját keresi, s talán őt sem engedik be
    De mikor jön már rá,
    Hogy az én szívem előtte mindig nyitva áll?
    S ha valaha ráébred, szabad-e ölelő karjaiba omlanom?
    A ridegség nem tesz már jót nekem, az üresség megfojt
    Sok érzés halt ki szívemből, s helyükre borzalmas gondolatok kerültek.
    Élek, nevetek, ha sírnom kellene is,
    Borúmat mosollyal takarom, keserű mosollyal,
    melyet egy pillanat leolvaszt.
    Tekinteted tüzét látva talán megjelenne még őszinte öröm
    A szemeim is tükrözhetnék a békét
    Mely helyén most kétségbeesés és reményvesztettség ül.
    Fogd hát kezem és vezess ki a világosságra,
    Hagy szívjak be mámoros levegőt
    Mutasd az utat, mely elvezet hozzád
    Hisz rég eltévedtem már, és nem találok vissza egyedül.
    Hagy mondjam majd tiszta szívvel, hogy köszönöm
    Hogy örökre hálás leszek, amiért segítettél.
    Elhalt már a kopogás, csend van, talán a vihar előtti ez
    De bízok, hogy nem lesz már fergeteg,
    S megtalálom, amit olyan rég keresek.
    Elnyom az álom. Mire ébredek, légy itt kérlek!
    Ne kopogj, lépj be, ne kérdezz, válaszolj!
    Ne vonj kétségbe, mesélj! Hallgatni szeretnélek
    Zengő hangod megnyugvását élvezni.
    Nevess velem, legyen minden olyan, mint álmaimban.
    Látlak már, lehunyom szemem. Indulj, hisz rövid az álom.
  • szonik2
    #2130
    kiszopkodom a picsádat úgy hogy beszarsz
  • bcrics
    #2129
    hát elég beszari vok:D,,nehéz ügy.,a másik gyerekét nevelni,,erre nem vok képes.
  • Brigicsaj
    #2128
    hát figy, a döntés rajtad áll, hogy megmered-e kockáztatni azt hogy a csajjal egy gyerek is jár, attól függ mondjuk mennyi idős a gyerek, a kicsikkel még hamar meg tudja magát szerettetni az ember, itt csak annyi a tré, hogy először a gyereket kell "meghódítanod" hogy elfogadjon, és utána a csajszi már könnyű lesz...:P de fordított esettben meg bukta, mert ha a gyerek nem bír akkor úgy is el fog üldözni, akárhogy érez is az anyja irántad...:)
  • bcrics
    #2127
    már megint tévedsz!!:)..Egyébként ha olyan tapasztalat vagy akkor a véleményed arról hogy van a társaságban 1 gyermekét egyed nevelő anya akivel már régóta jóban vagyunk és most tudtam meg hogy szeretné velem komolyabbra fűzni,én sem vok közömbös iránta,,,de 1 gyerek 1 kemény ügy,,fingom sincs mit tegyek...nem vok még épp apapélda:D
  • Brigicsaj
    #2126
    hajjajj..:DD
  • bcrics
    #2125
    sztem rám gondolt

    juj de fiatal vagy csájje..csak ez ment meg tőlem:D
  • Brigicsaj
    #2124
    köszi..:) :DD miért kivel beszélek?:D
  • Szélrózsa
    #2123
    Na ezt szépen megfogalmaztad, fogadd őszinte gratulációmat:D
    Amúgy vigyázz kivel kezdesz:):):)
  • Brigicsaj
    #2122
    hát nem ilyen fos tini magazinokból műveltem ki magam ahol minden hónapba még a horoszkóp is azt írja hogy a szerelem rád talál..xDDDDD
    am 17 lassan 18 vagyok...:D de nem vok kurva...:D nem úgy van sok tapasztalatom..:DDD bár azért szűz kislány se vagyok, szal nem kell félteni...xDDD csak tudom amit tudok...:P
  • kakaoskalacs
    #2121
    Persze hogy létezik :C ránézel mondjuk a mellére és beleszeretsz..vanilyen ··
    Viccetfélretéve létezik bár attol hogy én elsö látásra beleszeretek valakibe attol ö még nem fog ugy érezni mint én..Bár ha elég erősen nezem akkor talán :D
  • bcrics
    #2120
    Először is megint tévedsz:)..én kölyökfóka vok:D
    Dehogy nézem le a Nőket ,szeretlek titeket:d..csak csibészkedek ,ö azt szabad nem?:D

    méér mennyire vagy fiatal??..és kiművelted magad??ezt ugy ekll érteni hogy nagyon sok bravogirl és im és poopcorn és kiskegyed és romana magazinokat olvastál?...vagy csak télleg annyira tapasztalat vagy hogy jujujj..de az olyan nőket máshogy hívják ugye tudod.
  • Brigicsaj
    #2119
    :DDDD te nem vagy fóka...xDDD és ha lenézed a nőket, akkor igenis szembeszállok veled és megvédem magam és társaimat...:P amúgy van abban valami amit írtál hogy miért segítek, de am nem az a fő indok..:D hanem hogy fiatal korom ellenére túl jól kiműveltem magam az ilyenekbe,...:P no meg a tapasztalat....:P
  • DaemoonHunter
    #2118
    Kb én is így vagyok vele...az éve bármely napján képes vagyok tudatni vele, hogy mennyire szeretem...szeretném, ha lenne most
  • drsenorita
    #2117
    hehe...amúgy vicces ez az egész valentin-naposdi....nekem van egy barátom,akinek szinte állandóan van barátnője, de ha nincs,akkor azt mondja, "hogy nem is baj,karácsonyig ne is legyen,legalább nem kell rá pénzt költeni" vagy "micsoda ostobaság ez a valentin-napmcsak a pénzt viszi el". mindig mosolygok rajta (főleg,hogy tök pénzes),de valahol igaza van ezzel a valentin-nappal. én sosem szerettem,csodálkozva néztem, hogy mikor eljön a február 14, hogy meghülyül egy csomó ember. olyan anyagias az egész. én nem szeretem,ha egy kapcsolatban azon görcsölnek a felek,hogy mit vegyen a másiknak.........
  • bcrics
    #2116
    először is,a kölyökfókákat nem illik bántani.


    Nem tudom miért segítesz máskonak szívügyekbe!!.valszeg azért mert a sajátod nincs rendben?vagy mert túl sok hupikék törpikéket néztél kiskorodban,de ez nem gáz...én mindig dragon ballt néztem viszont abból csak azt tanultam hogy nem lehet leugrani a teraszról kamehamézni...sérülés néllkül:D

  • Brigicsaj
    #2115
    tyűűűű ezért most olyat kapnál....:D az egy dolog hogy nem vok néger..se nem vok csávó...:D de akkor azt áruld el nekem, hogy miért én segítek akkor mindenkinek szívügyekbe? :DD am meg nem is láttam a filmet, csak a bemutatóját meg hallottam róla sokat..:P
  • Stupid Peach
    #2114
    nem, nincs szerelem első látásra...
  • bcrics
    #2113
    debrecenben és parázik mindenki a vizsgáktól??..
  • Szélrózsa
    #2112
    csodás fogatlan vigyor vigyázz mindenki belé fog szeretni:D
  • bcrics
    #2111
  • Szélrózsa
    #2110
    Én pont így vagyok ezzel, teljesen megértelek
  • bcrics
    #2109
    bárcsak bírnám a szőkéket
  • Szélrózsa
    #2108
    rájöttem mindjárt valentin nap, mindig utáltam míg volt kivel ünnepelni:D be kéne újítani vkit addigra
  • bcrics
    #2107
    az 1 tök jó film..de te nemhiszem hogy négercsávó vagy így nem lehecc loveguru azok csak férfiak lehetnek..nőknek a konyhában a he(j)ük
  • Brigicsaj
    #2106
    xDDD én vok a loveguru...:D
  • bcrics
    #2105
    szeretem ha helyeselnek amit írok, bár az esetek többségében nincs neki értelme,márhogy amit írok, bár mostanában lovegunt hallgatok szal bármi megtörténhet
  • Brigicsaj
    #2104
    te hallod, pont az hogy helyeseltem amit írtál (igaz már jó régen..xD) szal nem tom mit izélsz....:D (legalább is így az utolsó pár hszt vissza olvasva..xD reggel van még..xD)
  • bcrics
    #2103
    köszönöm de most sincs igazad
  • Brigicsaj
    #2102
    hahaha
  • n3whous3
    #2101
    Létezik, de nem feltétlen az lesz az igazi, akit első látásra megszeretsz. Szerintem.
  • bcrics
    #2100
    nekem mindig igazam van..akkoris ha nincs
  • hamotar
    #2099
    Elképesztő kalandokra lelhetek ezen az oldalon az a mázli.
  • kismiki
    #2098
    Vagy olvasd el tényleg összeilletek-e:
    E?
  • jezuska2007
    #2097
    Küldj neki egy ilyet, most úgyis aktuális.
    http://valentinnap.com/valentin/ecard.php?show=20080211112631
  • Brigicsaj
    #2096
    jajaja
  • Brigicsaj
    #2095
    jó hogy! de te megtagadod a kivételt, legalább is nem adsz esélyt a kivételnek ...:D legalább is szavaidból ez szűrődik le! :P
  • bcrics
    #2094
    Nincs 2 Egyforma ember,,,Ezt Kéne megérteni.../illetve, az a ritka ha összetalálkozik az a Kettő..akit hogy is mondják a brazil szappanoperákban??Az Ég is Egymásnak teremtett./