2173
Vajon létezik-e?
  • scheri
    #1453
    És ha nem látja rajtam hogy küzdök érte?Mert gondolom jól esne neki ha látná nem hagyom annyiban.
  • scheri
    #1452
    Értekek benneteket de rettenetes ami most történik bennem.Eddig soha nem tudtuk elképzelni mással a másikat és nem is foglalkoztunk vele vagyis ez ismertelen nekünk.Szexulási életünk is tökéletes volt.Igen kezdem én is belátni hogy kell neki idő csak nagyon féltem.És mennyi az az idő?És 1szer csak majd felhív?Csak attól félek hogy valóban megkeres csak rossz hírekkel.Nagyon nem látjuk 1mást mert eltérően járunk melóba és haza és nem lakunk 1 helyiségbe.És nagyon rossz érzés hogy nem tudom mi történik vele és nagyon hiányzik....
  • minigirl
    #1451
    Én is voltam így... majdnem. Amikor kidobott a srác, próbálkoztam, nem jött össze semmi. Amikor megnyugodtam, és nem foglalkoztam vele, ő akart visszajönni.
    Tehát, scheri, hobb, ha pihenteted.
  • KillAir
    #1450
    Nézd, én ugyan ezen estem át, mondhatni teljesen hasonló lelki dilemmával. Mindamellett, hogy szurkolok neked, az én tapasztalatom az, hogy rohadtul kell az a "kis" idő, amíg rájön MAGÁTÓL hogy rád van szüksége. "Az okos ember más kárán tanul" - szokták mondani. Megteheted azt, amit annó én is, hogy lefogytam közel 20kg-t, minden nap szívtam mint a torkosborz mert nem találtam magam, és mind e mellett mindennel megpróbálkoztam, hogy visszakapjam. Ez az egész nem ért semmit, és akkor feladtam. Beleuntam, beletörődtem és a munkára koncentrálva összeszedtem magam olyannyira, hogy minden tekintetben 100x jobb lett az életem (karrier, lányok, stb...). És ha hiszed, ha nem, ezt ő látta és azóta Ő próbálkozik. A lányoknak olyan férfi kell, akire felnézhetnek és nem pedig olyan, akit fel kell kaparni a földről. Még1xmondom: ne legyen igazam és alakuljon máshogy a kapcsolatod, de ha ez lenne a vége, akkor jobban jársz, ha már most lépsz. Szar rájönni egy év múlva, hogy "ha így kezdem és nem emésztem magam, akkor már régen ismét együtt lennénk...". Ez csak jótanács, és sztem neked sem árt már egy kis "kikapcsolás".
    - Hogy más is hozzáért?! Huhhh, nekem mondod!? Hülyét kaptam... egész addig, amíg más hozzám nem ért... ÉLJ és látni fogod, hogy egyszerűbb mint hitted.
    Egy biztos: ha sajnáltatod magad, akkor esélyed sem lesz!
    A legrosszabb esetben emiatt visszafogad és egy immár szar kapcsolatban - ami csak a szánalom miatt alakult - élhetsz egy ideig, ami tuti halálra van ítélve. Kell ez neked? Nem hiszem...
    Sokan azt mondják - ami sztem is igaz -, hogy sokkal nagyobb esélyed van őt visszakapni, ha más lányokkal lát, ő lesz féltékeny és vissza AKAR kapni. Ha belegondolsz, mit veszthetsz? Őt már nem...
  • minigirl
    #1449
    Érzelmekben ez máshogy megy. Én naon talpraesett vok (mások szerint), de ha arról van szó, h bajban vagyunk a barátommal, hát nézek, mint egy kisnyuszi, és gőzöm nincs, mit tegyek...
  • scheri
    #1448
    Ezaz és lehet ez a feltételezett tudatlanság lesz a vész.Bár én talpraesettnek ismertem meg 5 év alatt.
  • minigirl
    #1447
    Ehh, hát, ez naon nehéz dolog... Az csak egy dolog, hogy te tudod, mit érzel, de lehet, hogy ő nem tudja, ő mit érez.
  • scheri
    #1446
    És jó lenne tudni hogy email/sms segít neki dönteni vagy csak árt.
  • scheri
    #1445
    Bonyolult és félek nem tud megbírkózni vele vagy pedig túl felszínesen kezeli és ezért nem....
  • scheri
    #1444
    Tudom mit érzek csak tervem nem nagyon van mert akármire gondolok annak lehet jó és rossz hatása is az idő pedig telik és nem tudom nekem dolgozik-e.
  • minigirl
    #1443
    Bonyolult... végül is sztem csak te ismered igazán, ha ennyi ideig együtt voltatok. És lehet, hogy ez most mocsok módon fog hangzani, de tényleg, nem biztos, hogy a MI tanácsainnak bármit is elérsz a lánynál.
    Részemről annyi a tanács, hogy pihentetsd a dolgot, de neked ezt jobban kell tudni.
  • scheri
    #1442
    Jó lenne tudni mi lenne a jó terv,mit tehetek meg mit nem és hogyan.
  • minigirl
    #1441
    Úgy látom, nem érted, mire gondolok, de mindegy. :)
  • scheri
    #1440
    Sztem nem,minden problémát megtudtunk beszélni.
  • minigirl
    #1439
    Lehet, hogy régebben érlelődött benne a szakítás, csak ő sem tudta.
  • scheri
    #1438
    Tudom hogy kért időt de attól tartok ha valóban nem keresem akkor azt gondolja hogy nem is küzdök kicsit sem pedig oltárian örlődök.
  • scheri
    #1437
    Mi is?
  • scheri
    #1436
    Írjak neki sms-t vagy emailt vagy még korai?
  • minigirl
    #1435
    Lehet, hogy már érlelődött benne, csak még ő sem tudott róla.
  • scheri
    #1434
    Csak az tartja bennem a lelket hogy rádöbben hogy nem hiába volt ez az 5 év.Félek hogy merre járnak a gondolatai és hogy a lényeges dolgokon átsiklik.Nem tudok 1ik válaszára sem 50%-nál többet adni csak a kimenetel a nem mind1.
  • scheri
    #1433
    iwiw-ei kivette hogy kapcsolatban és egyedülállót tett be.Ez lehet azért mert gondolkodik de lehet azért is hogy a másik lássa már lezárta a múltat.Megmondom őszintén hogy csak abban bízok hogy a másik nem jön be neki vagy pedig azért mert nem hagyja a gondolatom.A másik pedig abban hogy kis idő múlva ráébred hogy mégis.....Na most ha nem így lesz akkor asszem...
  • scheri
    #1432
    25 vagyok de belül még szinte gyerek.Igen az emberek akikkel beszéltem 50-50%-a azt mondja hogy hagyjam és hogy ne hagyjam.Igen ő még csak 20 de mi nem úgy ismerkedtünk meg hogy mikor ennyi lesz akkor ez is bekövetkezhet.Nem tudom leírni mennyire közel áll(t)unk 1máshoz de ilyet nem tudok elképzelni hogy 2-3 nap alatt 180fokos fordulat legyen.Igen valóban kicsit hagyagoltam az utóbbi időben de ezért ennyire nem.Rettenetes ez a magány és üresség ami most van és az hogy titokban kell látnom hogy legalább tudjam jól van.Mikor reggel láttam nem teljesen van jól ő sem de én valami iszonyatosan rosszul.Sztem valóban szeret még (és valszeg már nem annyira)csak valami ebben gátolja hogy ezt beismerje magának.És nem értem azt a határozottságot sem.Soha még csak fel sem merült 5 évalatt hogy majd 1szer valki még csak kikacsintgasson nem hogy ez legyen.Igaza van annak is aki azt mondja hogy nem hagyjam de mi van ha valóban ezért megutál?És annak is igaza van aki azt mondja hogy kicsit várjak de mi van ha azt gondolja hogy akkor már nem is érdekel a dolog?Nem tudom most mit tegyek sok szól mellettem is de sok ellenem is.Az is iszonyatos érzés hogy ha eszembe jut hogy az a más valaki ha még nem is de nemsokára "hozzáér".Ilyet sem tudtunk soha elképzeli 1másról.És nagyon félek hogy az a más elszerti mert eltekeri a fejét és akkor végleg elfojtódik a régi érzés.Erre nem is merek gondolni ha kis idő múlva nemet mond mert ő az életemet jelenti.És ha pl nemet mond akkor fogalmam sincs mennyit kellene várni rá mert nekem nem kell más.Tudom kissé gyerekes de nagyon a padlón vagyok.Lejátszódott bennem nagyon sok forgatókönyv de vcalamiért nem látok semmi jót de lehet azért mert én az életben mindig a rosszra készültem mert ha végén jó lett mégis akkor duplán jó volt.Nagyon félek ettől a pár 7től mert iszonyat lassan megy az idő és valszeg a másik kapcs is elmélyülhet ahol már helyem nem lesz.Életem múlik ezen......
  • KillAir
    #1431
    Ha nem hagyod, akkor meg is utálhat... joga van élni, add meg neki. Ha már nem szerelmes, akármit csinálhatsz. Pihenésre van szükség, ahhoz hogy ismét fellángoljon.
    Na nem okoskodom tovább. Mindenkinek a maga élete és joga van úgy élni, ahogy akarja. Ha úgy döntött, hogy nem veled, akkor élj tovább - mindenkinél van jobb, kedvesebb, aranyosabb, ráadásul a világ legjobb nőjét is unja valaki ;)
    Azért megkérdezhetem hogy hány éves vagy? (Mármint Scheri.)
  • KillAir
    #1430
    Hidd el, nem te vagy az első és nem is az utolsó, akivel ugyan ez, vagy hasonló megesik. A lány nagyon fiatal volt, amikor összejöttetek - talán Te voltál neki az első - így ez várható volt. Ha hiszed ha nem, tedd össze a kezed, hogy ez nem később alakult így, és most Te is kiélheted magad. Tedd ezt. Ha összetartoztok, akkor úgyis visszamegy hozzád, miután megtapasztalata mennyi balfasz pasi van a világon, ha viszont nem így alakul, azt se bánd, mert ez lett volna a vége pár év múlva. Ha valami elmúlt, hát elmúlt. Élj! És ha hiszed ha nem, amint észreveszi, hogy jól érzed magad és "buknak rád a nők", azon nyomban vissza szeretne kerülni a tűzhöz. ... és ha mégsem megy vissza? Te már akkor réges-rég túlleszel rajta. Velem ugyan ez történt, csak 9(!) év után... élek és virulok :) Azóta többször is vissza akart jönni, de már nekem nem volt hozzá "kedvem". Talán majd egyszer. Az élet kiszámíthatatlan - szerencsére, mert amúgy meg uncsi lenne ;) Fel a fejjel!
  • minigirl
    #1429
    Jut eszembe, az is lehet, hogy túl fiatal a leányzó, és rájött, hogy még élni akar egy kicsit. Ami nem a te hibád.
  • minigirl
    #1428
    Szerintem kicsit pihentetsd a dolgot. Várd meg, hogy alakul a másik kapcsolat.
    És azon nem gondolkodtál, hogy pont az új fiú miatt szakított? Az valószínű, hogy még szeret, de lehet, hogy már nem szerelmes beléd.
    És később próbáld meg újra felvenni vele a kapcsolatot. TALÁN még van esélyed, de jobb, ha nem reménykedsz.
  • scheri
    #1427
    Igen csak ma találkoztam vele és kissé indulatos volt ezért és kérte hogy pár 7ig ne találkozzunk véletlenül sem.
  • mikike
    #1426
    szerintem:
    ha érzel iránta, ne hagyd
    ha nem érzel, hagyd
  • scheri
    #1425

    Sziasztok!
    Röviden leírom a történetemet és kérem aki tud érdemi tanácsot adni azt nem utasítom vissza.

    Vasárnap lett vége 5év 4hónapos kapcsolatomnak. A lány most 20 és oknak azt kaptam hogy az utóbbi időben hanyagoltam.Ami részben igaz mert a sok meló nagyon leszív,de azért annyira biztos nem hanyagoltam hogy ki kelljen lépni 5 év után.Ezalatt az idő alatt mindnet megéltünk jót-rosszat és soha meg sem fordult 1ikünk fejében sem hogy ez legyen vagy így legyen vége.Állítólag van már neki kialakuló másik is amit végképp nem tudok hova tenni mert ha valaki benne van egy ilyen kapcs.-ban akkor hogy lehet szakítás után (közben) már másik.Mikor közölte velem határozottnak tűnt de nagyon sírt és láttam a szemében hogy azért a szíve mélyén szeret.Én viszont telejesennem számítottam erre az egészre és nagyon szeretem.Nagyon sokat jelenettünk 1másnak és soha nem is gondoltunk volna arra ahogy 1szer vége lesz vagy megcsalás.Szóval szakított velem de sztem nem teljesen akarta.(de ő döntötte el)
    Na most viszont nem tudom mit tegyek,nyagassam vagy pihentessem.Ha nyaggatom akkor lehet besokal,ha hagyom akkor meg hogy nem is érdekel az egész és a másik kapcs is elmélyülhet.És így azt hiheti hogy ez így a jó.
    Ugye mondnaom sem kell hogy most nagyon nehéz minden üres az idő szinte áll nem találom a helyem.
    Szóval attól tartok hogy ha van esély elszalasztom de azt nagyon nem szeretném mert az életemet jelenti.
    Köszönöm
  • balintART
    #1424
    IMG]/forumkepek/2007_05/0kb9a.jpg[/IMG]

    Igazad van pidzse! ezért itt egy újabb ösztönzö!!!
  • pidzse
    #1423
    ilyen nőbe bárki beleszeretne elsőre bár ilyen csinos lenne minden csaj vagy még csinosabb akkoir nem lenne az hogy a magyarok szaporulata csokken évröl évre
  • cookix
    #1421
    a helyedben én velem is ez történne
  • Brigicsaj
    #1419
    De jóóóó!!! Tiszta szívemből kívánom hogy minden jól sikerüljön...;)
  • SNAKE01
    #1418
    igen,főleg hogy szimpatikus vagyok neki,mint kinézetre,mint személyiségem alapján is,szóval,van esélyem!:)
    [boldog]
  • SNAKE01
    #1417
    hát azok nagyon komolytalanok voltak ezért volt azért tartottak rövid ideig,de ez egészen más,jól nevelt lány,magyar amúgy,de Izrael-ből jöttek asszem,és azok jó nevelést kapnak,de mo-n élnek mostmár,és szerencsémre pont mellénk költöztek 2 házzal arréb!:)
  • SNAKE01
    #1416
    köszi!;)
  • FrezeR
    #1415
    gratula, innen már akármi lehet belőle :)
  • Brigicsaj
    #1414
    jól haladsz....:DD Neked mondjuk ahogy eddig megismertelek nem probléma a jócsajok "beszerzése", még ha csak rövid időre is...:D :P
  • minigirl
    #1413
    sok sikert :)
  • SNAKE01
    #1412
    hát adódott lehetőség,egész délután beszélgettem a lánnyal msnn,és elbűvöltem a Photoshop tudásommal is,szóval jól alakult a mai nap.
    holnap találkozunk is!:)