2173
Vajon létezik-e?
  • scheri
    #1493
    tudunk=tudok
  • scheri
    #1492
    Értem hogy szólhat neki de talán tudunk őszintén vele beszélni és ő is velem mert vele jóban vagyok.És mivel elmondanám neki mit érzek még mindig és látná mi zajlik bennem és azt tovább adja talán még időben rádöbbenhet hogy nem ez a jó út.Csak azt nem tudom ez milyen hatással lenne rá mert lehet javító de lehet rosszabb is.És ami még fontos tudna valamit mondani róla hogy viseli,mennyire érinti rosszul a dolog,mennyire komoly a másik,hogy van,és talán még segítnei is tudna.Mert gondolom beszél vele erről a dologról és lehet kiszúr 1-2 gyenge pontot a dologban vagy tudná mit tehetek.Mivel jóban vagyunk és segítene tudom hogy nemm ondaná el neki.
  • sapkafej
    #1491
    de azt megtudja a csaj is, és... érted.
  • scheri
    #1490
    Van 1 nővére nem él velük.Arra gondoltam hogy elmegyek hozzá holnap, mert asszem ma vagy holnap megy hozzájuk,és tud valami infót adni.
  • scheri
    #1489
    Köszönöm hogy ilyen kitartóak vagytok és nem untok bele a szenvedésembe.Próbálok jól cselekedni,leszek még 1 darabig minimum míg nem rendeződik a helyzet.Addig is ne hagyjatok el nagyon sokat segítetek a tanácsoakkal véleményekkelstb.
  • KillAir
    #1488
    Ott a pont. Én ugyan ezt szajkózom. Persze tégy amit akarsz, de a vége úgy is az lesz, hogy beleunsz és elmész bulizni és megismersz egy jobbat, szebbet, aranyosabbat. A kezdet nehéz, de vágj bele. Ne húzd feleslegesen az idődet. A te életed a Te filmed, ha valaki ki akar lépni, akkor oszd másként a szerepeket.
    Az élet tök egyszerű! Döntést hozol és NEM NÉZEL VISSZA!
    Ámíthatod magad, hogy az 5 év alatt mennyi szép és jó történt és erre biztos ő is gondol. Kapaszkodj meg: közel sem annyit mint Te. Szomorú, de tény. Az emlékek szép dolgok, de azt javaslom, hogy most mindent, ami vele kapcsolatos, tégy félre egy kis dobozba, és irány a padlás. A pakolás fájdalmas lesz, de hamarosan sokkal jobban fogod magad érezni.
  • DoctorJohnson
    #1487
    Te sem vagy egyedül ;)
    amiket itt írtam, az mind jó tanács ;)

    több, kemény tapasztalaton nyugszik, amiken már énis átmentem (és évekkel ezelőtt ugyan így valamelyik topikban próbáltam fogóckodót találni magam is :D), lekerültem a padlóra, szenvedtem ott pár hónapot és összeszedtem amit ott találtam.
    sokáig tartott, neked is sokáig fog tartani, de majd minden rendbe fog jönni, efelől ne legyen kétséged!!!!
  • DoctorJohnson
    #1486
    Srác, tégy amit jónak látsz, de emlékezz később arra amit mondtam: bármit teszel, ez az egész innentől már csak 1 irányba mehet.

    Ha nyomulsz rá, akkor az lesz a baj, mert nem tartod be a kérését. Az elején még elfogja viselni, aztán már egyre inkább idegesíteni fogja, etc...

    ha nem nyomulsz, akkor meg az lesz a baj, mert úgy fogja gondolni, hogy beigazolódtak a sejtései és nem is érdekel már téged igazán. ebben az esetben viszont legalább nem veszted el a gerincedet, hamarabb túlleszel rajta és később ha összefuttok kihúzva fogsz előtte állni...

    szívesen írnék neked pozitív dolgokat, de nem tudok. majd mások bíztatnak és reménnyel töltenek el, de sajnos akkor is nekem lesz igazam :(
  • scheri
    #1485
    "Meg ugye neki ott vannak azok az emberek akik ellátják jó tanácsokkal,segítenek neki elfelejteni a dolgot amit lehet magától nem tenne meg és így végleg elfolytódik a régi érzése"
    Ezt csak feltételezem.De nekem sajnos nicsenek ilyen emberek,ezért vagyok itt.
  • scheri
    #1484
    Mivel ez az ő döntése nem tudom milyen véleménnyel van arról hogy nem küzdök ellene mert ő ilyennek ismer és ilyen is vagyok.Ezt gondolhatja úgy is hogy beletörődök de úgy is hogy nem is érdekel ez egész.Pedig én csak tiszteleben tartom a kérését.De ha úgy gondolja hogy nem is érdekel ez egész akkor már teljesen biztosnak gondolja a jó döntésében ami viszont nem így van.Szóval tudom most nem lehet nyaggatni de félek félreérti.Meg ugye neki ott vannak azok az emberek akik ellátják jó tanácsokkal,segítenek neki elfelejteni a dolgot amit lehet magától nem tenne meg és így végleg elfolytódik a régi érzése.
  • scheri
    #1483
    5 év alatt nagyon részletesen megismertük 1mást de erre nem találok választ.Ezért lehet ez valami rövidzárlat is amit remélek.Olyanok vagyunk hogy ha baj akkor küzdünk ellene csak azt nem tudom hogy ő most akar-e vagy fog-e.
  • DoctorJohnson
    #1482
    "Szted miért ez a hirtelen elhatározása?Mert azért nem úgy közölte hogy soha többé nem akar látni stb "

    azért nem úgy közölte, mert általában GYENGÉK hozzá. NAGYON GYENGÉK. ilyenkor már megvan az elhatározásuk, mást keresnek már régen, csak még nem tudják kimondani, maguknak sem nagyon ismerik el. de eljön majd az az idő is, amikor eléd fog állni és már ki fogja tudni mondani, hogy mit akar...

    nem akarok vészmadár lenni, de szenvedtem már én is eleget (voltam pontosan olyan helyzetben is mint Te) ahhoz, hogy azt mondjam: bármit is teszel, csak rontasz a helyzeten.
    sajnálom öreg, de ez van. néha elhagynak minket, mert összezavarodtak.
    megérteni nem lehet őket, több millióan próbálkoztak már évezredek alatt, és semmi siker. :)
    szépen bele kell nyugodnod, és várnod, hogy majd jelentkezik.
    de én akkor is azt mondom, hogy ebből már nem lehet pozitív végkifejlet. ezek a dolgok ilyenkor olyan szinten romlanak el, amit már nem lehet hip-hop, pár hét-pár hónap alatt rendberakni. engedd el, aztán maximum visszatalál hozzád, de én kétlem...

    minden jót kívánok!
  • scheri
    #1481
    Nme teljesen napi kapcsolatban voltunk 5 évig az elején még igen mert 1ütt utaztunk suliba majd haza.Azután én 2 éve ő pedig most kezdett dolgozni de amikor tudtunk 1ütt jöttünk mentünk és soha sehol semmikor nem láttam rajta hogy valami olyan probléma lenne ami ezt eredményezné még az utóbbi időben sem.1ütt örültünk és 1ütt szomorkodtunk mindenben 1ütt voltunk.
  • scheri
    #1480
    Iszonyat nehéz elviselni hogy azt akit én még 2 hete csókoltam símogattam szeretkeztem vele stb,már lehet más teszi amit soha nem tudtunk elképzelni a másikról.És mikor telik le ilyenkor az a pár hét?Jelzi vagy én keressem?Mit mondhatok neki?
  • scheri
    #1479
    Szted miért ez a hirtelen elhatározása?Mert azért nem úgy közölte hogy soha többé nem akar látni stb nem volt előtte semmilyen veszekedés ami kiválthatta volna.Abban is bízok hogy mivel nem szerett annyira mint régen ez csak 1 hirtelen fellángolás amit úgy gondol meg kell ragadnia de aztán rájön hogy...
  • scheri
    #1478
    Értem,de tudod az életemet tettem fel rá mindennel együtt.Soha nem úgy gondolkodtunk hogy "csak a sok közül vagyok 1 valakivel.Egymásnak voltunk a nagy Ő.Ez pokolian nehéz.Kezek rájönni hogy valóban békén kell hagyni legalább akért időre csak nem tudom mennyi ez az idő.De én még mindig abba is kapaszkodom hogy a másikban engem keres és nem talál vagy pedig mégis rájön.
  • DoctorJohnson
    #1477
    még valami: SOHA, ismétlem SOHA nem vezet semmi eredményre, ha egy bizonytalan, időt kérő nőt nem hagyunk békén.
    az a halál, a lány ilyenkor szó szerint megútál azért, mert nem tartod be azt amit kért tőled. és ezután jön az "átgondoltam, fejezzük be, biztos vagyok benne" szöveg.
    ezzel nem azt akarom mondani, hogy ha békén hagyod akkor nem hagy el!!!
    a lényeg, hogy nem szabad nyomulni, nem szabad könnyes szemmel bizonygatni neki, hogy mennyire de nagyon, de te aztán igazán csak őt, blabla...
    ilyenkor a legjobb dolog a totális kuss. még véletlenül sem szabad keresni, sms-t írni, virágot küldeni, levelet írni, vagy egyéb marhaságokat tenni, mert a reakció negatív lesz. ennyit tudok mondani, és sok szerencsét kívánok a talpraálláshoz!
  • DoctorJohnson
    #1476
    sorry, nem tudok egyebet mondani: veszett fejsze, hába teszel immár akármit, hiába vársz, hiába reménykedsz...
    ha egyszer elszakadt, akkor nincs mit tenni, csak a saját szenvedésed hosszítod meg, ha nem engeded el.
    tudom, iszonyat nehéz, nem is fog menni csak úgy...
    de arra várni, hogy "törétnikvalami" vagy "rájön valamire" nagy balgaság. ez a dolog nem így működik sajnos...
  • scheri
    #1475
    Nem tudom hogy érted-e de mi soha nem voltunk olyanok hogy más után menjünk ezt látni lehett az 5 éven is.
    "mellesleg meg örülj annak, hogy ilyen egyszerűen végződött!!"
    HA vannak egyértelműbb előjelek akkor lépek és nem így lenne mert mindent megtennék érte és ő viszont.Mindkettőnknek egy életforma volt ez az egész és most minden itt maradt üresen.Nem tudok aludni enni tv-zni stb.Mindehol őt keresem és várom hogy talánmár letelt a kis idő.Ez vajon mennyi lehet?És miért kellhet neki?
  • scheri
    #1474
    Szóval amikor közölte velem vasárnap nem volt valami 1értelmű de lehetett látni hogy többször elpróbálta a szöveget mert folyamatosan mondta de mintha lenne benne mégvalami amibe lehetne kapaszkodnom csak nem tudom hol keressem és mikor hogy nehogy elszalasszam.
  • DoctorJohnson
    #1473
    "1szerűen sokkal több volt a kapcsolatunkban minthogy 1 ilyen dolog miatt ilyen 1szerűen végződjön."

    szerinted több volt.
    szerinte nem.

    nem szeretnélek lehangolni, de aki egyszer elment, azt hagyni kell menni. legyen már önbecsülésed! nem kellettél neki, leszarta azt a sok emléket, a közös éveket, a terveiteket. ezek után minek arra vágyni, hogy "meggondolja magát"???? sokkal többet érsz annál, minthogy más szerelméért vágyakozz. majd kellesz másnak, aki megbecsül (vagy azse, ez egy ilyen játék)...

    mellesleg meg örülj annak, hogy ilyen egyszerűen végződött!!! de komolyan!
    mások hónapokig szenvednek, játszák a seveled-senélküledet, totál felemészti őket a képzavar, taktikáznak, kapkodnak, nem tudják mit tegyenek, hogy újra olyan legyen mint régen (és bármit tesznek, nem lesz olyan), hogy ne mennyenek szét. na ez igazán szar tud lenni.
  • DoctorJohnson
    #1472
    amúgy sokan ott rontják el, hogy a szerelemben nincs olyan, hogy "ÉSZBE KAPÁS"!!!!!!!!

    marhaság amikor ilyenre apellálnak az emberek, mert aki IGAZÁN SZERET, annak az esze mondhat amit akar, lese szarja...
    nemtom világos-e.
    tehát a szerelem, az igazi szerelem ÉRZÉSEKEN alapszik, nem pedig tények egymásmellé sórakoztatásán majd végül egy MEGOLDÁSON vagy valamire RÁJÖVÉSEN.
    arra nem lehet RÁJÖNNI, hogy szeretsz valakit, ezt felejtsétek el!

    ezt csak érezni lehet (vagy nem érezni)
  • DoctorJohnson
    #1471
    nem fog rájönni semmire, vagy ha mégis, akkor már késő lesz (amikor te már túlléptél rajta és nem leszel hajlandó egy ilyen törékeny, csalóka boldogságért újra felálldozni önmagad).
    így megy ez sajnos.
    lépj tovább, akármilyen nehéz
  • scheri
    #1470
    Nem is annyira a megszokás a rossz hanem az hogy 5 év alatt belevetettem valakibe mindem szerelmem hitem őszinteségem,és hirtelen ez lett.Mert ha van 1értelmű előjel akkor könnyebben el tudom fogadni a helyzetet de így nem.Nem hiába a nagy idő mert ha valóban ilyen egyszerűen tudja ezt megtenni akkor ez hogy nem lett előbb?Nem tudom ezt megérteni.Mint írtam már voltak kissebb nagyobb bajok de azt mind kivédtük,és szerintem ez könnyen orvosolható lenne ha ő is akarná.Soha nem akartunk 1másnak rosszat és nem értem hogy tud ilyen könnyen ilyen kínokat okozni.Tudom hogy neki sem könnyű de miért kért akkor pár hetet?Végleg felejteni?Vagy reméli hogy ráébred valamire még?Vagy??Írta pár ember ha valamire rájön fel fog keresni,csak ez éltet.
  • minigirl
    #1469
    Tudom, nehéz, de valamit tenned kell, mert megkattansz.
  • scheri
    #1468
    Nem megy.Bárhova nézek bármerre megyek minenhol ami emlékeink vannak ami mind 1 emlék.
  • minigirl
    #1467
    Soha nem veszekedtek, soha nem volt semmi problémájuk egymással. Csak jött egy harmadik, akinek sok a pénze, és egyik napról a másikra elment. Nem volt semmilyen előjele.
    Anyu másfél évig nem tudta feldolgozni.

    Komolyan, jobb lenne, ha elfelejtenéd a lányt. Nem neki, hanem neked.
  • scheri
    #1466
    Lehet én vagyok rosszul beállítva de nem tudom ezt sem felfogni sem elfogadni.5év 4hónapja mikor először megláttuk 1mást már tudtuk éreztük hogy ez nem diákszerelem lesz és nem is így viselkedtünk.
  • scheri
    #1465
    Igen de gondolom annyi évesen sokkal 1szerűbb feldolgozni az ilyet és gondolom sokkal határozottabb előjelek voltak.
  • scheri
    #1464
    1szerűen sokkal több volt a kapcsolatunkban minthogy 1 ilyen dolog miatt ilyen 1szerűen végződjön.Nagyon bizakodok benne hogy gondol rám és a múltra és megjön az esze.
  • minigirl
    #1463
    Apám 26 (!) év után hagyta ott anyámat egyik napról a másikra... :S
  • scheri
    #1462
    Igen kezdem belátni én is hogy idő kell.Sajnos nem vagyok bulizós típus.KIcsit segít az is hogy reggelente látom (ő nem tudja).
    "(nem mindegy mikor?)"
    Sajnos nemnagyon mert ha pl most még talán hajlana rá mert észbe kap,lehet már elmélyül a másik kialakuló kapcsolata vagy elvakítja a másik.Vagyha mégsem lehet úgy érzi hogy már hozzászokott és így a jó.Mint írtam már mi anno hűséget és szerelmet fogadtunk ezért nem értem hogy tud feladni ilyen könnyen egy ilyen hosszú kapcsolatot,ráadásul úgy hogy már lehetlesz neki más.Tudom hogy nem teljesen jól csináltam mindent de azért ennyire nem,szerintem.Szóval nem csaltam meg és hasonló bocsáthatatlan bűn csak kis hanyagolás ami sztem megbeszélhető lenne.Voltakmár sokkal rosszabb dolgok is az életben nekünk amit simán megoldottunk.Nem tudom mit befolyásol de nem adta vissza azokjat a dolgokat amiket adtam neki és asszem 1-2 ruha is van ott.Nagyon remélem hamarosan megkeres és jó hírrel és ez valami tavaszi rövidzárlat csak.
  • minigirl
    #1461
    Igazad van, én is csak próbaképp írtam.
  • KillAir
    #1460
    "...de ha akkor sem akkor én kötél."

    Na ezt most felejtsd el! Egy szánalmas pasi nem hogy neki, de senkinek nem kell. Ezzel max azt éred el, hogy sajnálatból eltölthetsz még mellette kb. 1 hónapot és utána úgy kivág, mint...
    Tudom, hogy nehéz! Nekem is az volt. DE MEG TUDOD CSINÁLNI, MERT FÉRFI VAGY! Itt a hétvége, menj el bulizni, menj oda minden olyan nőhöz, aki első látásra bejön és ÉLJ. Ha így folytatod, akkor is eljutsz erre a pontra, csak feleslegesen cseszel el az önsajnálattal több időt. Ha érdekled, akkor úgyis megkeres (nem mindegy mikor?), ha meg nem, akkor felejtsd el és verd ki a fejedből egy ideig.
    Persze, ha el akarod cseszni ezzel az életed, akkor tedd. Depisen is lehet élni egy ideig, de hidd el, nem éri meg. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ha lemész egy buliba, akkor nem látsz legalább(!) 10 olyan lányt, akivel szívesen megismerkednél. Csak próbáld ki! Megéri.

    Ez a "gyűrűvel térdenállva" sztem jelenleg halott ügy. Ha még meg is "érinted a szívét", akkor sem adok egy hónapot és ugyan itt fogsz tartani, max még depisebb leszel. TÜRELEM! (Ha mégis megpróbálod, akkor adja ég, hogy ne legyen igazam... én neked szurkolok!)
  • minigirl
    #1459
    Végülis megpróbálhatsz egy olyat, hogy a közeljövőben becsengetsz hozzá egy gyűrűvel, térden állva... Ha elzavar, akkor nincs min gondolkodnod...
  • scheri
    #1458
    Melyik részére hallgassak?
    1haver írja hogy állítólag 1 kapcsolatban az 5 és 7 év a vízválasztó mert a nő lépéseket vár.Ezek nekem mond tervben voltak de ő nem tudta csak azt nem tudom hogy most már mikor és hogy mondjam el neki.
  • minigirl
    #1457
    Ne legyünk ennyire gyengék!!! Mutatsd meg neki, hogy nélküle is ember vagy! Hallgass KillAirre: egy nőnek szüxége van arra, hogy tisztelje a pasit. Vívd ki! Sokat fog segíteni. ;)
  • scheri
    #1456
    1hónap?Na de ha addig rám vár csak én meg rá?Ez a 4 nap is iszonyatos volt nemhogy 1hónap.
  • scheri
    #1455
    Csak az tartja bennem a leket hogy bízok benne hogy gondol az elmúlt 5évre és .... de ha akkor sem akkor én kötél.
  • minigirl
    #1454
    Ha egy hónapon belül nem keres, hívs fel, és érdeklődj felőle. Akkor véglegesen megtudod a döntését.