2173
Vajon létezik-e?
  • scheri
    #1573
    hogy...?Csak próbálok rájönni mi kattant benne.
  • balintART
    #1572


    Láss, és szeress!!
  • scheri
    #1571
    1szerűen nem tudom elhinni hogy komoly érzelmek kapcsok ilyen hirtelen megszűnnek.Még az utolsó hetekben is mondogatta majd megyünk nyáron ide-oda,vesz a kedvemért 1-2 új fehérneműt,vesz ki szabit hogy 1ütt legyünk,ezt meg azt a filmet szeretné megnézni valamelyik vasárnap (szedjem le) stb.
    Ja és olyat nem hallottatok még hogy 1 pár összeveszett (akár érzelmi dolgokon akár személyes vagy megcsalás) majd újra 1másra találtak (visszasírva vagy gondolkozva) és sokkal komolyabb lett a kapcsoltuk?Én ismerek 2-t is 1ik pár évig tartott még a másik 1 boldog család.Nem azt akarom mondani hogy erre számítok de akár ez is lehet csak idő kérdése (több kevesebb) de mondom akár.
    Tudom sokat magyarázok de minnde apró kis dolgot számításba veszek és nincs kivel megbeszélnem csak magammal amibe már kezdek becsavarodni.Lehet erre vár hogy neki kattos nem kell.
  • Matthew Prosac
    #1570
    Már hallgatni is nehezemre esik...
    [kurvasokat gondolkodsz, ahelyett hogy...]
  • scheri
    #1569
    Ok értem mit írtok mind.Azt az sms-t pedig azért írtam hogy mivel megengedte hogy azért ebben az időben is találkozhatunk,ki legyen használva.De mint kiderült sz@rul volt és ezt nem nekem mondta.Ma 1 másik bnőj i smondta hogy 7fő este felhívta hogy jön-e vele haza és neki is ezt mondta.Mint írtam erőt vettem magamon és valóban nem keresem.Tudom hogy nem nézitek jó szemmel amit eddig csináltam de hát ez a tétlenség....Kétségek közt van?Mitől?Nem meri kimondani ami lehet már legbelül meg van benne?Miért?Gyáva?Értem hogy érzelmeken alapszik a dolog de 1ik napról a másikra előjelek nélkül hogy tud megszűnni?Erre írthatnátok hogy hát a másik fiú.De nem mert elutasította és gondolhatjátok hogy nem azért mert pár nap 1-2 hét alatt ki is ábrándult belőle.Valóban nem lenne olyan mint eddig ha maradunk mert sokmindenen elgondolkoztunk mind2en.Szintén nem tudom átadni neketek itt de ez a lány az utolsó 1üttlétünkig ugyanúgy adta magát mint eddig évekig.Ezért is nem láttam semmi fontosat és pláne nem olyat ami ide vezessen.
  • Matthew Prosac
    #1568
    Én már rég feladtam, csupán várom ennek a félidőben vesztésre álló mérkőzésnek a végeredményét.
  • KillAir
    #1567
    Ámen
  • DoctorJohnson
    #1566
    Gyerekek, én feladtam.

    "írtam neki 1 sms-t hogy ha gondolja és szeretné akkor szivesen megvárom.Mire visszaírt (amin már kicsit meglepődtem) hogy ma nem jó és ne haragudjak."

    Scheri, totálisan megalázkodsz, olyan dolgokat képzelsz KIEMELKEDŐNEK, vagy TÚL FONTOSNAK, amik igazából szart sem érnek. teljességgel behódoltál annak az embernek, aki önkényesen ilyen helyzetbe hozott Téged.
    minél többet gondolkodsz a dolgon, annál több és több variánst fogsz kitalálni és az emberi agy olyan, hogy addig kutat, amig MINDENT képes önmagának megmagyarázni. tudom, nekem is sikerült mindenre pozitív választ találnom, minden egyes momentumra kedvező variánst kidolgoznom. Jah, igen, végül szart sem ért...

    továbbra is képtelen vagy megérteni, HOGY AZ A DOLOG AMI KÖZTETEK VAN NEM ÉSZ ÉRVEKEN ALAPSZIK, NEM FOG MEGOLDÓDNI HIRTELEN SEMMI, NEM LEHET EZT ÁTGODNOLNI!!!! írtam már, hogy miért: mert a két ember közötti viszonyt AZ ÉRZÉSEK VEZÉRLIK, amikre nem hat az ELMÉNK!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gondolhatod úgy, hogy talán már sokat gondolkozott és rájött arra, mennyire szeret téged. Gondolhatod, hogy a boldogságotok idővel olyan lesz mint régen volt, csak hatni kell a lányra, csak meg kell most mutatnod, hogy te mennyire szereted őt.

    Mégsem fog változni semmi!
    Sajnálom scheri, de a kapcsolatotoknak VÉGE VAN. Soha nem lesz olyan mint régen volt, hiszen a kedvesed immár kiszeretett belőled, erre pedig sehogyansem fogsz tudni hatni, de úgy pláne nem, hogy ő nélküled szeretne pár hetet eltölteni. Tudod a szerelmesek arról ismerszenek meg, hogy együtt vannak és nem bizonytalanok a másik iránt táplált érzéseiket illetően!!!!!!!!

    Ez alatt a pár hét alatt szerinted MIBŐL GONDOLNÁ AZT, hogy mégis szerelmes beléd és veled szeretne élni????????
    Persze, eszébe jut néha a szép 5 évetek, de sajnos immár egyre rövidebb időre és egyre kisebb hatást gyakorol rá.

    Szépen lassan egyébként egyre inkább kilesz Tőled, mert egyre jobban útálja a szitut, hogy NEM TUD DÖNTENI! Kétségek között van (mélyen legbelül már tudja a döntést, csak kimondani nem meri még magának sem), és egyre inkább utálni fogja ezt az állapotot és a hozzá kapcsolódó személyt is. Először csak "pont tök szarul lesz", később már kifogásokat sem fog kitalálni. Ez nem jó, de attól még ez van, illetve ez várható.

    Én már nem adok neked több tanácsot, küldözgess neki sms-t, alázkodj meg nála, írj szerelmes levelet, vagy tégy amit érzel, úgyis azt fogod csinálni, amit a szíved diktál most. A szíved pedig most vérzik és ezért te kapálózol, csapkodsz és mégjobban összezavarod a vizet magad körül. Tudom, hogy nagyon rossz ilyet olvasni, de pontosan tudom mi fog Veletek történni ezután és sajnos nem happy end lesz a vége. Őszintén sajnálom, én sem örülök ennek, de biztos lehetsz benne, hogy eljön az az idő is, amikor már nem fog többet zavarni az ami most történt.
  • scheri
    #1565
    Sztem az illető nem válltotta volna ki belőle ezt,ha mostanában másképp viszonyulok hozzá ugyanis a kiábrándulás + a másik hozhatta ki belőle (kitört).Ezért hozta a hirtelen döntést amiből az 1iket elhárította ő,a másikat kellene feldolgoztatni vele és megértetni hogy nemm arad így.
  • KillAir
    #1564
    "...1ik hogy már lesz@rom az egészet úgy lesz ahogy lesz."
    Ez jóóóó, innentől fogsz változni. A másik két hozzászólás utána hülyeség :D Ez az egy(!) értelmes mondatod volt.

    Ha jött neki egy illető és az azt váltotta ki, hogy "kidobott", akkor jönni fog még egy és még egy és még egy, te meg csak szopsz és szopsz. (Ne haragudj a durva kifejezésért!)
    Ha nem fogja belátni az exed azt, hogy NEM TEHETI MEG VELED, hogy ha olyan kedve van és lát egy jó pasit, akkor ejt, akkor el vagy veszve ember. Ezt meg ez által, amit most csinálsz, tuti nem fogja belátni. (De sz@r mondtat lett, remélem érthető...)
  • scheri
    #1563
    Tegnap elfelejtettem írni hogy meló után írtam neki 1 sms-t hogy ha gondolja és szeretné akkor szivesen megvárom.Mire visszaírt (amin már kicsit meglepődtem) hogy ma nem jó és ne haragudjak.Nem tudom honnan de valahol érzetem hogy nem leráz és hogy nem rosszban sántikál.Ma ki is derült mert ma reggel 1ik barátnőjével ment be és mondta neki hogy tök sz@rul volt tegnap.Tehát azért írhatta hogy ne várjam mert nem volt jól és nem azért mert kerül.És ami még fontos legalábbis nekem,hogy odaírta,ne haragudjak.
  • scheri
    #1562
    Ma kicsit megint gondolkoztam.Szóval utóbbi időben kiábrándult belőlem ami nemrég tört ki belőle a vasárnapi elküldésével (az 1.hsz-m ebben a topicban).Mondott okokat amiket nem látott bennem (ott is írtam) és említette hogy van kialakulója.Na most (ott is írtam) hogy eddig nem ilyennek ismertem hogy ilyen könnyen feladjon mindent pláne másért és hogy valszeg azt látta meg a másikban amit bennem jelenleg nem és hogy ezt akkor 1 fellángolásnak láttam (ezt is írtam).Mint kiderült tegnapelőtt hogy ezt az illetőt elutasította (nem hazudott).Elképzelhetőnek tartom hogy 2hete vasárnap hozott 1 gyors határozatlan döntést (amit láttam rajta) amit később (lehet 1-2 nap vagy 1 hét) jobban elgondolkodott a dolgon hogy mit is csinál valójában.Lehet segítséggel vagy magától de biztos elgondolkodott mert akkor nem utasította volna el az illetőt hiszen ha nem látott már bennem semmit (de azt a másikban igen) akkor mire várjon.Majd megengedte hogy módjával körülötte lehetek.Szóval lehet a sok agyalás miatt de most valahogy úgy látom hogy mintha valóban gondolkodna mert ha valóban komolyan gondolja hogy elutasít akkor azt már mondta volna (de azt mondta nem tudja mikor jár le a pár7) és a kialakulóba is belement volna engem pedig kirekeszt hogy könnyebben felejtsen.Rosszul gondolom?
  • scheri
    #1561
    Nem könyörgök (sírok a vállán stb) neki hanem mutatom a közömbösséget bár mondta tudja mi van bennem.
  • scheri
    #1560
    Ok értem felfogom csak tudjátok a szerelmes szív mást diktál.De most elhatároztam magam bár nagyon nehezen de valóban nem keresem.Ez azért is jó lehet mert mivel megengedte és látja nem használom ki lehet elkezdi érdekelni hogy miért,persze benne van az is hogy ezzel segítem rá hogy kimondja az elutasítást hiszen azt látja így hogy nem érdekel és így már könyebb kimondani is és elviselni is.Ma egész nap 2 fajta érzésem volt.1ik hogy már lesz@rom az egészet úgy lesz ahogy lesz (bár nagyon nehéz feladni mindet),a másik hogy nagyon is érdekel és bízok hogy legalább kicsit azt érzi mint én és nagyon nehezen tudnám befejezni ha betudom.Szóval oké hogy azt mondjátok hogy "tapasztalatok" de ez általánosság és vannak kivételek ami annál nem müködik és lehet ez az.
  • minigirl
    #1559
    Ha meg sikerül visszakönyörögni magad, akkor is elhagy - újra. Komolyan szenvedni akarsz?
  • Matthew Prosac
    #1558
    Okos ember más kárán tanul, hülye ember a sajátján.
  • SNAKE01
    #1557
    nem fogja fel,pedig énis így jártam :|
  • DoctorJohnson
    #1556
    Azt kéne megértened, hogy AKKOR üt be 100%-osan amit nem szeretnél, ha nem hagyod békén. Többen mondjuk ezt, saját tapasztalatok alapján, talán lehet benne vmi.
  • scheri
    #1555
    Igen tudom de félek hogy ezzel eltávolodik és akkor beüt a ... amit nem szeretnék.
  • scheri
    #1554
    Tudom értem de félek ezzel rontom el.
  • scheri
    #1553
    Nincs ellenemre a "scheri barátom" megszólítás de ismerjük 1mást valahonnan?
    Ok értem de a tiétek 2,5 hónapos az enyém 64 tehát a miénk hosszabb többet megélt (ezzel nem nézem le a tiéteket csupán az időt akarom érzékeltetni).És nem,nem hiába kérem a tanácsaitokat,csak hát nekem nem igazán van kivel megbeszélni.
    Nem tudom ezt így nektek átadni a betűkön kívül,mármint a 2őnk eddigi és mostani kapcsolatát.Szóval oké értem legyek rideg,de nincs ellenére ha közeledek sőt engedi is módjával és ráadásul látszik rajta hogy jól is esik neki.Úgy gondolom hogy mivel eddig is megtettünk mindent a másikért,és most is azt látja hogy küzdök ami szintén nem baj neki (de ezt ne úgy értsétek hogy most ezzel engem zsarol mert eddig sem tettünk ilyet semmilyen téren 1mással).Ezt mondta is hogy látja tudja nem is tagadhatnám és azt sem mi van most bennünk.Ami viszont nagyon lényeges,elmondta hogy nincs más neki pedig lehetett volna de visszautasította.Szóval ha valóban kihűlt volna minden az ő részéről akkor simán beleugrik és nem azért nem tette meg mert 5év sebei még nincsenek beforrva.Igen jó tanács hogy legyek rideg,de 1részről tudja nem tudok az lenni(mert jól ismerjük 1mást),másrészt ha valóban azt mutatom akkor lehet bebizonyosodik benne hogy nem szeretem (ami nem így van) és nem feltétlenül ugrik bele másik kapcsolatba 1ből.Szóval ha abszolult nulla média kapcsolat akkor lehet a nem törődés jönne le neki ebből (ami az 1ik ok volt a lépésére).Szóval ha tutira tudnám ez lenne a boldogságomhoz vezető út megtenném de ha ez lenne a bukáshoz vezető akkor soha nem bocsátom meg magamnak.Szóval az 1ik felem megtenné a másik nem ezért az 1ik felem fél tőle a másik nem.És még valami,ha valóban teljesen komolyan gondolja a szakítást akkor nem beszél úgy,nem törődik (törődik mint hogy vagyok mit csinálok hol vagyok meg ilyenek)úgy velem mint rég csupán azon kevés találkozáskor nincs fizikai kontaktus.Szóval látszik rajta a bizonytalanság (mert ismerem)de 1fajta határozottság is de ez gondolom ösztönös nála hogy láttassa velem hogy gondban vagyok.
    Azért nem rohanok utána mint 1 pincsi de iszonyú nehéz megállni bizonyos dolgokat főleg úgy hogy lehet ezzzel rontom el.
  • SNAKE01
    #1552
    ez,ez mia szar ez???
    én ezt a helyedben nemhogy nem reklámoznám,egyből megszüntetném,szánalmas reklámozás!
  • DoctorJohnson
    #1551
    1et értek a tanácsot illetően
  • KillAir
    #1550
    OFF // Ez hétfő reggel ütött :D:D:D nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Mond, hogy csak fogadásból csináltad és vesztettél.... :))) A webdesigner szakmát neked nem ajánlom ;) // ON
    ---
    Scheri, ha így folytatod, akkor valószínűleg visszakapod és - ezért ne haragudj meg - a pincsikutyája leszel, amíg rád nem ún. Szomorú, de ezzel a hozzáállással ide fogsz jutni. Igazából azt nem értem, hogy tanácsot kérsz, de tojsz rá magasból... akkor miért is?
  • szinyo1048
    #1549
    sziasztok
    megújult az oldalnuk
    nézzétek meg és írjátok le véleményeteket a fórumba
    www.szinyo1048.try.hu
  • Matthew Prosac
    #1548
    Mégvalami scherinek: a szeretet illetve a gyűlölet bizonyosság, a közöny,ridegség azonban bizonytalanság, mert egyik oldalra sem húz, viszont kimondhatatlanul idegesíti az embert, aki alapvetően képtelen bizonytalanságban élni. Tedd bizonytalanná
  • Matthew Prosac
    #1547
    "de volt néha egy torpanás"
    javítás: a tagmondatban egy felesleges "néha" szó található
    (fogalmam sincs hogy került oda, a fáradtságra tudom fogni)
  • Matthew Prosac
    #1546
    A következő slágeremet Scheri barátomnak ajánlom. Kérlek olvasd végig. Elmesélek egy kis történetet rólam és a mostani barátnőmről:

    Alapfelállás: 2 és fél hónapja jöttünk össze, lángol a szerelem az elejétől fogva, de volt néha egy torpanás, amikor bizonytalan volt. Konkrétan azóta már megtudtam hogy félt tőlem, mert nem szereti ha túlságosan ki van szolgáltatva az érzelmeinek (tehát szerelmes) és már szívta meg ezmiatt.. ki nem?. Áldozatos hetek alatt kihoztam belőle a vadmacskát, azután viszont nagyon visszahúzodott a csigaházba és elképesztően bezárkózott egy alkalommal... nemsokáig!.

    Tehát a lényeg: átjött hozzám ("lényegi dolgokon" már túlvoltunk akkor), kicsit dumáltunk beraktam egy filmet, aztán fél óra után leállítottam, mondtam neki hogy technikai szünet, vele is akarok kicsit foglalkozni. Duma, smár, simogatás, fülharapdálás, majd közli hogy ezt most necsináljam (eszem ágában Sem volt "játszadozni", kicsit kényeztetni akartam, erre leforráz, szóval marhára bepipultam)

    Mondom rendben. Elindítom újra a filmet, fekszünk az ágyban, ő mögöttem, átkarol,simogat, én pedig a film hátralévő részét (2 óra) full kussban nézem, hátra sem fordulok, hozzá sem nyúlok. Megjegyzés: a barátnőm nagyon igényli a törődést,fokozott szeretetet (és annak kimutatását) elég bújós, szóval nehéz órák következtek.. Film végén közli hogy mennie kéne, mert későre jár. Annyit mondok "rendben" (előző alkalmakkor mindig a szokásos "jaj, csak még egy órát, ne menj még" stb.). Itt már elég furcsán nézett, hogy nincs a megszokott hisztizés a távozási szándéka miatt .

    Mondom neki természetesen hogy hazakísérem ( - mint mindig, 35 perc séta). Látom rajta hogy teljesen zavarodott, feszült és meg sem nyikkan. Elkezdek színészkedni, abszolút természetesen viselkedek, mosolyogva kérdem tőle hogy "mibaj van, furcsán viselkedsz". Rámnéz, zavartan pff-ol egyet, megyünk tovább. Mondom neki hogy "látom h bajod van".
    Na akkor kitör belőle h szerinte én voltam furcsa és hogy egész este mintha ott sem lett volna. Mondtam neki naívan, játszva a hülyegyereket, hogy ő kért meg rá hogy hagyjam békén, én pedig fejet hajtottam a kérése előtt. Na ittmár fullon volt és mondta hogy nem egészen úgy gondolta hogy egész este hozzá se érjek, stb. Én pedig mondtam neki hogy 1 hét alatt a felszabadult lényéből visszaváltozott valami félénk prűd kislánnyá és úgy csinál mintha nem akarna velem lenni, vagy nem élvezné.

    Kicsit elhallgatott, láttam hogy egyetért, majd mondta hogy jó lecke volt és remek utalás arra hogy kapja össze magát (ő mondta így, nem én). Szarul éreztem magam az miatt hogy marhára gyerekes és antipatikus módon viselkedtem, hogy neki is okoztam egy szar estét, viszont a házuk előtt még vagy egy-másfél órát dumáltunk. Elmondta h mibaja, h kicsit megijedt attól a vadmacskától amit kihoztam belőle (!!) előző alkalommal és h ő nemilyen volt. Ezért volt olyan..
    Én pedig elmondtam neki hogy dobálja le magáról a láncait, bízzon bennem és ne féljen attól az énjétől ami lehet hogy az igazi, de eddig senkinek nem merte megmutatni bizalom hiánya miatt. Aznap este le is zártunk egy korszakot, azóta teljesen problémamentesen, vita nélkül és SZERELEMBEN élvezzük egymás társaságát. Aznap este rádöbbentettem valamire, talán arra hogy ELVESZÍTHET, ha nem nyílik meg előttem, talán arra hogy oktalanul fél dolgoktól, esetleg pont a szerelemtől, mert a csalódás is vele jár. De magát és engem ne büntessen korábbi csalódásai miatt. Nem akartam hogy 2-3 hónapba teljen mire lebontom a maga köré épített falakat, mert lehet hogy belefáradtam volna és kiszállok, annak ellenére hogy szeretem...

    Sorry a hosszúság miatt,az utalásom és a mondanivalóm a következő scheri barátomnak:
    Ha azt kéri hagyd békén, akkor hagyd békén. De akkor már olyan minőségben hagyd békén, hogy ő is rádöbbenjen: ELVESZÍTHET. Tegyél hasonlóan mint én, vidd túlzásba, színészkedj, legyél radikális. Döbbenjen le, ne higyje hogy nyeregben van. Ha látja hogy elvesztél, akkor nyugodtan fogja élni az elkövetkező hetekben/hónapokban kicsiny életét azzal a tudattal, hogy csettintésre szolgálatkész vagy. Kerüld, ne hivogasd, rázd le hogy "dolgom van" pl ha felhív. Ha még mindig szeret BASZOGATNI FOGJA A CSŐRÉT a közönyöd, és ő fog kaparni érted. Ezt már KillAir is elmondta és teljesen igaza van.
    Nem azt tanácsolom hogy olyan gyerekes legyél mint én ( -habár a módszerem effektivitása történetünkben tagadhatatlan). Azt tanácsolom hogy fokozottan tartsd tiszteletben a kérését, és kicsit játsszad is túl a szereped. Hős-szerelmes Balassiként bukott ember vagy.

    u.i.: elnézést a sztori vontatottsága és fogalmazási gyengeségek miatt de 24 órája nem aludtam és éjjel 3 óra van. Üdv!
  • minigirl
    #1545
    Ez mind szép és jó, de akkor is hagynod kéne egy kicsit gondolkodni.
  • DoctorJohnson
    #1544
    gondolkodj egy kicsit józanul, képzeld a helyébe magad!

    ha TE bizonytalan lennél az érzéseidet illetően, de alapjában véve mondjuk még szeretnéd a párodat, akkor mire lenne szükséged????
    arra, hogy a párod nyomuljon???
    neked netalán arra lenne szükséged, hogy a párod egy ilyen totálisan kezelhetetlen, nehéz, gyötrelmes helyzetben mutassa ki, hogy mennyire szeret téged???? Te tényleg ezek alapján lennél újra biztos az érzéseidben????? tényleg egy ilyen állapotban gondolnád úgy egyik pillanatról a másikra, hogy "háááát, mostmár látom, ha kicsit megizzasztom, egyből mennyire szeret"?????

    költői volt a kérdés: nyilvánvaló, hogy akit szeretünk, azt nem akarjuk szenvedni látni/tudni. ha valaki összezavarodott, az nem szeret eléggé. és abban biztos lehetsz, hogy nem amiatt fog újra őszintén szeretni, ha most mégjobban nyomulsz.

    egyszerűbben:
    -ő pontosan tudja, hogy milyen kínokat élsz át
    -azzal is tisztában van, hogy azzal telnek a napjaid, hogy azon agyalsz, hogy mit tehetnél, hogy a régi kis életeteket, boldogságotokat visszacsináld
    -ergo: ha most bármit teszel, mondasz, nyomulsz, kedveskedsz, arról azt fogja gondolni, hogy csak azért teszed, mert ő ilyen helyzetbe hozott téged...
  • scheri
    #1543
    Ok értem de nem tudom ezt így átadni itt de nem csak érezni akarom hanem érzem is hogy azért ő sem adja fel mert ennek több jele is van és nem feltétlenül a kedvessége.Ha pl most elfordulnék ő pedig azért még számít rám akkor lehet baromira csalódna hiszen lehet hogy csak figyelemfelkeltés volt az egész vagy valami más főleg hogy tudja mi zajlik bennem.
  • scheri
    #1542
    Alulról a 3.sorban "Mit tehet meg?" az ez akart lenni: Mit tehetek meg?
  • sapkafej
    #1541
    #1531 például.
    bár tudom hogy ez nehéz.

    de amúgy egy kicsit sem vagy ideges a csajra? én tuti utálnám :|
  • scheri
    #1540
    Melyik hsz?Vagy konkrétan mire?
  • sapkafej
    #1539
    sztem te nem hallgatsz KillAir-re. pedig nem mondott hülyeségeket!
  • scheri
    #1538
    Történt elmozdulás a dologban bár nem sok de azért kissé megnyugtató számomra.
    Szóval ma délután felhívtam nem vette fel ami kiderült miért volt de nem lényeg amjd kis idő múlva ő hívott vissza.Ismét nagyon jól elbeszélgettünk úgy mint régen de ma már nem bírtam ki hogy nem térjünk magunkra.Teljes részletességel nem íroml e mert 23 percig beszéltünk de a lényeg (mondta): tudja jól mi történik bennem mert látja gondolja érzi tudja még ha nem is ezt mutatom.De azt is hogy nem akarja letagadni de ugyaez van benne is.Ami még nagyon lényeges számomra hogy mivel nem tud hazudni amit mndott is (nem is tudott eddig) hogy nincs senkije.Rákérdezetem a pár 7 dolgra is amire azt mondta hogy ez valóban kell neki és mérlegelnie kell nem időhúzásra.AZt is mondta hogy nem baj ha találkozgatunk vonaton csak ne gyakran mert nem akarj ahogy 1mást kínozzuk azzal hogy nem lehet most megtenni azt amit eddig meglehetett és ez mind2őnknek rossz.De nem baj ha addig is néha 1ütt jövünk meg telefon de ha soknak látja szól.Elmondtam neki tisztában vagyok milyen lényeges okokat mondott nekem amiért 2hete erre a döntésre jutott és kért ezért pár hetet az érzései rendezésére.Szóval hogy tudom mik a hibák és ezen tudok változtatni.Tehát amikor személyesen vagyok vele látom a valós bizonytalanságot.Meghagy nekem 1 pár kapaszkodót.Én úgy gondolom hogy ezek a kis jelek mind arra utalnak hogy nem az 5 év emlékére engedi meg ezeket hanem még valóban érez valamit csak most bizonytalan.Nem tudom átadni neketek de mikor 1más hangját hallottunk 1fajta megnyugvást érzetünk vagy amikor 1mást látjuk.
    Tehát sokmindenmár kibukott de még mindig sok a ha és a lehet.De valahogy úgy érzem hogy mivel az utóbbi időben azt látta rajtam hogy amikor ezeket az okokat mondta nekem mintha a falnak mondta volna és így akarja nyomatékosítnai (elég erősen) hogy nem bánhatok így vele nem ezért volt velem eddig stb.És így ezzel biztos rávesz hogy erősen elgondolkodjak és változzak.Az is lehet hogy már eldöntötte mit választ csak még bizonyosodni akar.Visszatérve a 3. félre elismerte hogy lehetett volna de elküldte.Ez is binyítja hogy nem teljesen gondolt azt komolyan hogy engem elküld mert megtehette volna azt is hogy mellettem lett volna ő is és majd választ.AZ biztos hogy már eldöntöttem magamban hogy ha szeretné folytatni akkor változok és a jó irányban mert látom hogy ha valóban nem figylek oda akkor gyorsan elveszthetem és azt ő is tudja gondolom ő is gondol erre.Mondtam 2 hete (itt) hogy mikor közölte velem láttam rajta valami bizonytalanásgot,most tudom hogy nem láttam rosszul.Lehet hogy ezek a kis apró bajok eddig gyűltek benne és eddig bírta elviselni komolyabb lépés nélkül.De azt is jól tudtam hogy pár nap alatt nem tudja feladni.Ezt mind2en tdujuk a másikról.
    Szóval most mivel kiderül azért nem annyira rosszul áll a szénám lépéseket kellene tenni ami még nem tolakodó de nem is lényegtelen.Szerintetek?Ja még azt is kérdeztem hogy ha nem szegtem volna meg a kért időt (ami nem volt ellenére,nem utasította el) akkor is ugyan ez lett volna és nem lett volna baj ha nem keresem (ami szintén nincs ellenére) mert ez az idő nem azon múlik.Sztem ő most válaszút elé állította magát vagy már nem tudom mit higyjek.
    Valami jó behatást kellene kelteni benne de nem tudommi lehetne az mert ha valami komolyabb akkor gondolhatja hogy 1értelműen a döntésében akarom befolyásolni és ezzel is helyette dönteni.Mit tehet meg?Valahol bízok benne hogy folytatni szeretné de ott van az is hogy nem.
    Csak ugye ott van az is hogy ha nem látja hogy töröm magam....
    Ötlet?
  • scheri
    #1537
    Igen de lehet hogy ha tennék érte valamit akkor előbb rájönne.De az is lehet hogy szégyenből vagy megaláztatottságból nem teszi meg mert gondolja hogy mivel ezt megtette ezzel sokat alacsonyodott a szememben (ami nem igaz) hiszen 1másra bíztuk magunkat.
  • minigirl
    #1536
    Jah, és ha eddig nem mentél el, ma este irány bulizni!!!!!
  • minigirl
    #1535
    Értsd úgy, hogy amíg nem megy vissza hozzád, addig éld az életed, bulizz, szórakozz - másokkal.
    Ha velem ez történne (és jelenleg úgy gondolom, hogy nem történhet meg, de ki tudja), én elmennék szórakozni, a barátaimmal lennék, élnék a nagyvilágba, és várnám a következményeket.
    Aztán vagy visszajön, vagy szépen, lassan elfelejted.
  • scheri
    #1534
    Lehet hülyén hangzik de mi 1másban találtuk meg (igazi) és így is éltünk.