2173
Vajon létezik-e?
  • minigirl
    #1693
    Eleinte egész tisztességesen, aztán jöttek az olyan dolgok, hogy ezt mégse kéne, meg nem jó nekünk ez a találkozósdi, aztán jött az, hogy hagyjuk békén egymást, aztán valamelyikünk mégis írt, aztán megpróbáltuk mással, olyankor jött a féltékenység, szétmarás, veszekedés, utálat.
    Végül az történt, hogy a srác összejött az egyik exével, én egy sráccal, ebből is lett veszekedés, és onnantól kezdve hagytuk egymást békén. Mint mondtam, azóta csak köszönünk egymásnak... De kb 1-2 évig azt sem tettük.
  • Nyarlathotep
    #1692
    Bakker... :) Az írásod alapján te vagy úgy 18 éves... szóval, a szüleid mikor is éltek? Inkább maradj csendben, és ne írjálj ilyen hülyeségeket! Mellesleg te pont az a típus vagy, aki senkinek sem kell, azért kurvázol minden nőt akinek nem 1 férfi volt az életében, és nem úgy él mint te... Engem nem érdekel anyámnak fiatal korában hány pasija volt, szarok bele, semmi közöm hozzá, az egy más dolog, hogy vagyok velük olyan viszonyban, hogy meséltek dolgokat. :) Ha pedig kiváncsi vagy minlyen volt az élet a 60-70 években, mondjuk nézd meg a Hair című filmet, okoska!
  • Frosty01
    #1691
    reménytelen vagy.
  • KillAir
    #1690
    "Mellesleg, milyen jogotok van egy lányra, aki szeretné fejleszteni a sexuális életét lenézni? Miért ne lehetne nekik is egyéjszakás kapcsolatuk? Ja, mert ti féltékenyek vagyokt, mert nektek soha nem volt, és nem is lesz? Bocs! Nem kell ehez semmilyen barátnők rábeszélése, meg ilyen baromságok!"

    Ez tetszett... Először jössz azzal, hogy a szüleid k..vák (Te mondtad - 60-70-es években havonta 5-6 pasi, úgyhogy ezek a te szavaid!) Szerencsére az enyém nem ilyen volt, így emiatt egy kicsit más a gondolkodásmódom. E' van. Természetesen ez által megértem, hogy miért nem nézed le ezeket a lányokat. Tedd ezt. Végül is a fiúk nagy része az anyjukat keresi a párjában. (És ezen NE haragudj meg - TE ÍRTAD!)
  • scheri
    #1689
    Hagyom de a szivem mást diktál de hát ugye a tapasztaltak mást írnak.Amikor kimondta akkor kerested,írtál neki,visszaírt,keresett?Hogyan viszonyultatok 1máshoz?
  • scheri
    #1688
    Ezzel nem teljesen értek 1et.Ha haragszom a szomszédomra akkor csak azért nem beszéljek az ő szomszédjával mert mellette lakik és hát ugye én a mellettem lévőre haragszom?
  • minigirl
    #1687
    Mert ugye a következmények is lehetnek azok, mint nálam (nálunk).
  • minigirl
    #1686
    Tudom, pont ezért próbállak meggyőzni, hogy hagyd egy kicsit... Mindenkijével együtt.
  • scheri
    #1685
    Az első 3 sorod megegyezik az én történetemmel csak itt a lány mondta ki és 5 év van.
  • DoctorJohnson
    #1684
    Nem, bárkivel nem.
    A szakítás erről szól. Megszakítasz minden kapcsolatot az illetővel és családjával, kivétel nélkül, különben csak megnyújtod a saját szenvedésed.
  • minigirl
    #1683
    Hát, igazából mi csak 1 évig voltunk együtt (+ az a két hónap). De olyan volt, mintha már 1000 éve ismernénk egymást, soha nem volt veszekedés, soha nem volt semmi gond köztünk, aztán egyszercsak átjött hozzám a srác, és azt mondta, legyen vége.
    Én kérdezem, miért, a válasz annyi volt, hogy "nem úgy szeretlek, mint eddig". Egy világ omlott össze bennem, de azt mondtam, ok, legyünk barátok. Ez úgy kb 2 napig ment, mert ugyanabba a társaságba jártunk, és megoldhatatlan volt, hogy ne találkozzunk. Végül, 2 nap után újra egymás karjaiban kötöttünk ki. Ezután feltettük a kérdést: mi legyen? Nem tudtuk a választ.
    Aztán megbeszéltük, hogy nem találkozunk, ő maradt abban a társaságban, én mentem a bátyámmal bulizni. Így is elkerülhetetlen volt a találkozás, megint egymás karjai... Plusz zaklattuk egymást smsben, telefonon stb. De így sem lett jobb. Egyikünk sem tudta mit akar, kialakult egy seveledsenélküled kapcsolat köztünk, amikor együtt voltunk, veszekedtünk, amikor nem, azért zaklattuk egymást. Végül sikerült úgy összeveszni, hogy én teljesen megváltoztattam a baráti körömet, és azóta ha esetleg összefutunk (1 évben 1x), akkor köszönünk egymásnak, és kész. De volt olyan időszak is, amikor köszönni sem voltunk hajlandók egymásnak. Kb ennyi a story.
  • scheri
    #1682
    Nem lesz náluk ritkán jár hozzájuk inkább fordítva szokott lenni.Nem elsírni akarnám magam nála csupán 1 sima beszélgetésre és esetleg beszélne arról mi megy végbe most benne.De nem megyek.Csak hát szinte már meg volt beszélve az időpont is csak jött ez a dolog és kicsit furán jön ki a dolog hogy azért nem egyek mert mi...de ennek ellenére még az emberi kapcsolat fenntartható bárkivel.
  • DoctorJohnson
    #1681
    Jah. Erre Te a nővéréékhez akarsz felmenni és beszélni velük a szenvedésedről, amiről ugyebár a lány is tudni fog (esetleg ő is ott lesz), és ez nem éppen a "békénhagyom és nemteszek semmitse" kategória...
    De mondom, tégy amit akarsz, amit a szived diktál, végül úgyis nekem lesz igazam (sajnos).
  • scheri
    #1680
    Azt nem írtad de azt igen hogy ha nem hagyom akkor megutál nem tud gondolkodni és akkor biztos nem lehet semmi.Nem pont így de én ezt vettem ki.
  • scheri
    #1679
    Kicsit írsz róla hogy voltatok,mik voltak az okok,mi az hogy úgy kaptátok 1mást,voltak-e bajok,nem hagytatok békét,ki mondta ki,mit éreztél 2 hónap alatt?
  • DoctorJohnson
    #1678
    Így van.
    De azt 1 szóval sem írtam, hogy az, hogy átrágja a dolgot egyedül, annak csakis az lehet a végeredménye, hogy bőgve és bocsánatotkérve rohan a karjaidba végül és boldogan éltek migmegnemhaltok...
  • minigirl
    #1677
    Ez így bonyolult, mire végleg sikerült lezárni, addigra lett csúnya, mert szakítás után még 2 hónapig nem hagytuk egymást békén, és a végére elfajult. Ha nem cseszegetjük annyit egymást, akkor nem lett volna gond. És nem volt semmi előjele, csak egyszer úgy kaptuk el egymást, hogy akkor most szakítsunk. Azóta nem is beszélek a sráccal, pedig rajta kívül minden exemmel jóban vagyok... :(
    Ezért mondom én neked, hogy hagyd pihenni, míg ő nem jelentkezik.
  • DoctorJohnson
    #1676
    Igen, tudom, ezért írtam, hogy te ismersz 1 példát.
    De haver, ha ebbe szeretnél kapaszkodni, hát tedd, jó szarul fogod érezni magad még hónapokig, agyalni fogsz, szenvedni, fogyni és szánlamasabbnál szánalmasabb dolgokat fogsz tenni, csak hogy visszacsináld a dolgot. Hajrá!
  • scheri
    #1675
    Valamelyik nap még te írtad hogy ebben az időben hagyjam békén mert alaposan átrágja a dolgot 1edül.
  • scheri
    #1674
    #16661 utolsó 3 sora de még tudok 1-2-t a környezetemben.
  • DoctorJohnson
    #1673
    barátom, nem szeretnélek mégjobban keseríteni, de a szakításotoknak éppen ez az előjele, amiben most élsz, amit a kedvesed most veled művel.
    és egyetlen komolyabb kapcsolat megszakadását sem könnyű elfogadni, történjen bárhogy.
  • DoctorJohnson
    #1672
    Példákat?
    Te ismersz 1 péndát.
    Én személy szerint egyet sem.
    A többiek se nagyon.

    De biztos ismered a mondást: a kivétel erősíti a szabályt.
    Kívánom, hogy Te is egy kivétel légy, de jobban teszed, ha a legrosszabbra számítasz!
  • scheri
    #1671
    A nagyon csúnya szakításnak gondolom voltak jelei előszele meg azt gondolom könnyebb elfogadni.De itt semmi ilyen csupán azok amiket már írtam.
  • scheri
    #1670
    Értem de te (ti) úgy álltok hozzá(m) hogy kész ennyi volt,holott még ott a másik lehetőség is,amire tudunk példákat is.
  • minigirl
    #1669
    Én egy nagyon csúnya szakítás után 4 év alatt jöttem rendbe. Igaz, voltak barátaim, de nem tudtam annyira szeretni őket, ahogy megérdemelték volna. De Scheri, legyél nyugodt, az idő tényleg mindent megold. Ha nem foglalkozol vele, akkor szép lassan elfelejted. De semmiképp se agyalj a dolgon.
  • DoctorJohnson
    #1668
    Jaja, 1-2-3 hét alatt nem leszel túl rajta. 3 hónap alatt talán, de azt sem garantálom. minimum fél év egy ilyenen túltenni magad, de csak akkor fog sikerülni, ha TÉNYLEG azzal foglalkozol, hogy elfelejtsd.

    És ne csak igyekezz mással foglalkozni! Foglalkozz MINDEN MÁSSAL, csak vele ne!!! Eszedbe se jusson sms-t, email-t, levelet írni, felghívni vagy kérdezősködni utána! Hidd el basszus, hogy ez az egyetlen módja, hogy hamar megoldódjon a szuitu!
  • scheri
    #1667
    Csak hát az a tudat 5 évig hogy van valakim akivel szinte akkor találkozok amikor akarok és a gondolataimban mindig ott van,kölcsönösen szeretjük 1mást.Erről nem lehet 1-2-3 hét alatt lemondnai mind a fizikai találkozásról mind arról hogy ne ő legyen a fejemben és elfogadni hogy jelenleg mások az érzései,főleg nekem.
  • scheri
    #1666
    Igyekszem mással foglalkozni de nem mindig megy,értehő okokból.Igyekszem valóban nem keresni semmi módon hiszen lehet tényleg zavarom,és mondta jelentkezni fog.Csak hát tudjátok az idő....És hozzászokhat a helyzethez,és mint írta itt valaki milyen jó 1edül lenni.
  • DoctorJohnson
    #1665
    Mi lenne, ha abbafejeznéd az agyalást, a gondolkozást és a dolog megoldására való törekvést és azokra hallgatnál, akik már voltak ilyen helyzetben? Mondjuk ránk.
    egyrészt mert így a mi energiánk sem lesz elpazarolva amit itt töltünk, másrészt talán hamarabb felállsz ebből a szarból és hamarabb leszel újra boldog. Hmmm?
    Nem szeretnéd kipróbálni milyen az, ha tapasztaltakra hallgatsz és nem a saját fejed után mész? Mindenképpen az a "hülye" szeretnél lenni aki a saját hibáiból tanul csak?
  • DoctorJohnson
    #1664
    tökmindegy, nem a családja vagy a nővére a kedvesed, akár fejen is pöröghetsz, a dolgok kimenetelét tekintve teljességgel mindegy...

    Amúgy nyugi, nem fog azzal felhívni, hogy becsavarodott, de ezt már ezerszer leírtuk Neked. Nincs miért rájöjjön erre, mert nincs veled, ez a része a kapcsolatotoknak a szakítás meghosszítása, semmi egyébre nem való.
  • scheri
    #1663
    De ha x idő múlva keres és beismeri hogy becsavarodott,azt nem hagyhatom szó nélkül.A nővéres látogatást nem elsősorban a kibeszélés szempontjából mondom hanem mint ember.Mert hát attól még hogy ez van most attól még ismerem őket és velükjó kapcsolatban voltam mindig,meg lehet hogy 1 jó benyomást keltek a családban ezzel.A nővére külön lakik.
  • DoctorJohnson
    #1662
    Nem mindegy??????
    Miért akarsz annyira tanácsokat kapni????
    Úgysem rajtad fog ez múlni, hanem rajta!
    Ha tényleg szereted a lányt és neki 1-2-3-stb hónapra van szüksége, hogy tisztán lásson, akkor miért ne adnád meg neki ezt a lehetőséget, hogy néküled gondolkodhasson?
    Légy már férfi könyörgöm és hagyd az egészet békén, úgysem tudsz változtatni rajta!!!!!!! Állj le, fogadd el, hogy most ez van és próbáld meg túltenni magad rajta!
    A nővérhez felmenést pedig gyorsan felejtsd el.
    Hányszor mondjuk még el Neked, hogy A TOTÁLIS KUSS, A TELJES RÁDIÓCSEND az egyetlen dolog, amivel eredményt érhetsz el???!!!!
    Persze a legjobb az lenne, ha akkor se reagálnál rá, ha esetleg majd ő keres meg téged, de tudom, hogy erre úgyis képtelen lennél ebben az állapotban.
  • scheri
    #1661
    És mennyi időre?Elképesztő hogy amikro látom mármint valami bnőjével nem látszik rajta szinte semmi.Aztán lehet mikor 1edül van más a helyzet.Oké hogy neki könnyebb legyen de nekem annyival nehezebb.Értem ezt az idő dolgot de nagyon lassan megy.1ik nap mikor 1ütt jöttünk haza beszéltünk arról hogy a nővéréhez akartunk menni a gyerekéhez látogatóba (akkor még 1ütt voltunk).Szóval mondta hogy azért még biztos megengedi hogy elmenjek.Jó ötlet?Persze úgysem tudnám megállni hogy ne beszéljek vele rólunk,de nekik is volt 1 éve ilyen gondjuk csak ők már jegyben is voltak.Aztán pont fennt voltam náluk amikor jött a srác és 2en megbeszélték,1ütt maradtak.Hátha tud valami érdemi infót hiszen nővére,mindent tud róla meg gondolom beszéltek erről a dologról,esetleg tud tanácsot adni pl náluk hogy oldódott meg.
  • DoctorJohnson
    #1660
    "Miért csinálja azt hogy még csak 1 sms-t vagy email-t sem küld ha nem is azért mert szeret hanem csak emberségből"

    scheri, azért, mert ilyenkor ez ÍGY MŰKÖDIK!!!!
    pls értsd meg végre. időre van szüksége, hogy letisztuljanak az érzései, és igyekszik nem gondolni rád, vagy az 5 évetekre. nem az jár a fejében, hogy NEKED könnyebb legyen, hanem, hogy önmagának megkönnyítse a helyzetet.

    nem tudom ezt ésszerűbben elmagyarázni.

    Ilyenkor ez így működik, fogadd el végre!
  • DoctorJohnson
    #1659
  • scheri
    #1658
    Miért csinálja azt hogy még csak 1 sms-t vagy email-t sem küld ha nem is azért mert szeret hanem csak emberségből és hogy azért mivel 5évig 1ütt voltunk,nem vagyunk idegenek.Nem feltétlenül azt hogy szeret csak már nem úgy stb,hanem pl szia hogy vagy meg ilyenek,hiszen mondta is hogy tudja mi van most bennem.Nem haragszik nem utál nincs baja a személyemmel,de ennek ellenére mégsem,hiszen legalább tudnám hogy ha nem is egész nap,de akkor gondolt rám és nekem is könnyebb lenne.Soha nem volt ilyen tipus,valami nagy válltozáson megy keresztül.Oké hogy nem szeret de azért a sima emberi kapcsolatokat nem lehet szétszakítani,pláne hogy 5évig minden téren 1ütt voltunk tehát nem ismerősök voltunk.És mivel tudja milyen rossz érzés van bennem erre még rátesz 1 lapáttal ezzel.Ha 1 rövid kapcsolatról lenne szó akkor talán még érthető,de itt 1ütt nőttünk fel.Az meg sztem biztos hogy nem azért mert ezzel akar nekem kínokat okozni és így gyorsabban felejteni,mert tudja a helyzetemet és hogy ezzel csak fokozza.
  • Frosty01
    #1657
    És akkor holnap este ugyanitt fog folytatódni a sztori, mintha mi sem történt volna, megint egy újjabb nap, megint újjabb csalódás, megint sírás éjszaka, és így tovább.....
  • Nyarlathotep
    #1656
    Jáj, te nők megvédője!
  • Frosty01
    #1655
    látszik hogy egyáltalán nem figyel ránk...
  • DoctorJohnson
    #1654
    Jah, elmentünk, énis húzok, joccakát!