2173
Vajon létezik-e?
  • light00
    #1733
    "Sztem éreztetni kellene hogy nagy baj van kilátásban amit meg kellene látni a másik félnek"

    Hát én ebböl ezt vettem le, de kiváncsi vagyok akkor, mit gondoltál bele.
  • scheri
    #1732
    Nem teljesen értem.
  • scheri
    #1731
    Tudom megint idillikus képek vannak előttem de a szívem hajt.És még mindig nem tudom megérteni hogy akármit is érez azért emberségből nem igaz hogy nem tud valami jelet adni hogy pl: szia mizu jobban vagy?Úgy érzem magam mint 1 gyilkos akit megvetnek (ő) mintah valami halálos bűnt követtem volna el és ezért elfordul tőlem.Szóval nem tudom hogy ezzel van célja vagy ezzel azt mutatja hogy keressem vagy hogy még ne.Tudja hogy így is padlón vagyok és gondolhatná hogy ezzel a kést forgatja bennem.Amikor látom bnőjé(i)vel nemigazán látszik rajta sokminden de ez érthető is hiszen ha valaki van vele nem fogja a vállán kisírni.Csak jó lenne belelátni a fejében hogy melyik utat töri maga előtt és milyen amikor egyedül van.Kizártnak tartom hogy 2-3 hét alatt elfelejtett volna mindent és ha rosszban is lettünk volna akkor sem tudná könnyen elfelejteni ezt a hosszú időt pláne hogy nagyon jól voltunk.
  • light00
    #1730
    féltékennyé-tevés szagot érzek?
    ötletnek jo...
  • scheri
    #1729
    99 (lehet de nem biztos)de az nem azt jelenti hogy fel kelljen adni hirtelen egy hosszú kapcsolatot.Sztem éreztetni kellene hogy nagy baj van kilátásban amit meg kellene látni a másik félnek,aztán ha nem akkor...De nálam se komoly előjel se éreztetés.Spontán 2-3 nap alatt...de már ismeritek a témát.
  • scheri
    #1728
    Sajnálom hogy te is ebben a cipőben jársz.Én soha nem tennék ilyet mint a tiéd,amit megkapok otthon azt nem keresem máshol.Lehet ő is besokallt mint az enyém aztán most hirtelen döntéseket hoz amin később lehet elgondolkozik.Szóval én most várakozó állásponton vagyok,3 hét telt el és akármennyire is akarná nem tud elfelejteni 5 évet hiszen csak az utóbbi idő volt nem teljesen jó.Remélem most kicsit élvezi hogy 1edül van aztán szépen rájön hogy mit tett és megkeres (ezt mondta is hogy meg fog) mert 2őnk közül ő kötődött jobban ő szerett jobban.Meg azért a mai világban nem nagyon jellemző a hosszú kapcsolat és meg kell(ene) becsülni ami huzamosabb hiszen nem azért van soká 2 ember mert nem lenne más.
  • minigirl
    #1727
    Nem esik senki a torkodnak, pláne én nem. Nem vagyok olyan állapotban, és teljesen igazat adok neked.
    Azért én először mégiscsak megvárom, míg jelentkezik. :)
  • KillAir
    #1726
    Ezzel most egyet kell értenem. Szomorú, de ha egyik pillanatról a másikra valaki azzal állít be, hogy szünetet akar, akkor annak 99% hogy egy másik lány/fiú az oka. Én a helyedben rákérdeznék keményebben. Ha van vér a pucájában, akkor nem fog kavarni, hanem megmondja az igazat.
    Ha valaki becsajozik/pasizik, akkor nem feltétlenül szakít azonnal - gerinctelen dolog, de hajlamos az ember úgy viselkedni mint a majom: csak akkor engedi el a liánt, ha megvan a másik. (Ez már asszem elhangzott itt a topicban...)
    Sajnálom, ha valóban ez történt, de akkor legalább valaki elviszi Scherit bulizni. ;) (Nem kell komolyan venni - vicc volt, mielőtt a torkomnak ugrotok.)
  • minigirl
    #1725
    Lehet, nem tudom... Tényleg nagyon be volt rúgva... Tegnap, ahogy beszéltünk, még mindig sz@rul volt egy kicsit... :(
  • minigirl
    #1724
    Nem 10 éve járunk, csak annyi ideje ismerem. Mellette voltam egy pár kapcsolatánál, amikor gondok voltak, és tudom, hogy nem ilyen. Mindig megmondta a csajoknak a konkrét dolgokat... Mért pont velem kezdené a hazudozást, amikor nem csak egyszerű csaj vagyok neki, hanem barát is.
    Szerintem az a helyzet, hogy a haverjai telebeszélték a buksiját, mert ilyenre nem egyszer volt példa az exbarátnőinél is...
  • light00
    #1723
    Ha nem is szándékosan tett valamit, esetleg a tul sok alkesz müvelhetett vele olyat, amivel nem dicsekedne. És még szeret, de inkább egyedül gondolja át, mit tett.
    Egy átlagos buli miatt senki nem mond ilyet.
  • Nyarlathotep
    #1722
    Nézd, ha így elment bulizni, és utána jelenti ezt ki, az annyit jelent, hogy belekostolt, hogy milyen amikor csajozhat, főleg 10 év után... biztos történt ott valami. Általában csajok szoktak ilyeneket csinálni, amikor észreveszik, hogy körbe vannak rajongva, és megvadul a vérük. Sztem.
  • minigirl
    #1721
    10 év alatt szerinted nem lehet teljesen megismerni egy embert??? :)
  • Nyarlathotep
    #1720
    Sztem simán megcsalt egy másik csajjal... nem jól ismerted!
  • minigirl
    #1719
    Örülök, hogy sikerült befejeznetek a veszekedést. :)
    Most azt szeretném megkérdezni a kedves férfitagoktól, hogy mért csináltok olyat, mint Scheri exkedvese.
    Leírom, mi is történt:
    Pénteken a kedvesem elment a haverjaival bulizni, tegnap padig közölte velem, hogy jó lenne egy kis szünet. Most jöhettek azzal, hogy biztos becsajozott, de én tudom, hogy nem, mert túl jól ismerem. Ha becsajozott volna, akkor rögtön szakít velem. De nem tette.
    Tehát: azt tudom nagyon jól, hogy hagyni kell a levében főni, míg rá nem jön a dolgokra, viszont majd' meghalok, úgy hiányzik.
    Nem agyalok én sem túl sokat a dolgokon, mert ma rögtön barátnőt hívtam, és strandra mentem, de azért jó lenne, ha Ti is segítenétek.
    Előre is köszi. :)
  • Brigicsaj
    #1718
    Sziasztok! Régen jártam ebbe a topikba sajna, mert időm nem nagyon volt. És most vissza olvastam egy pár hsz-t és sajnálattal nézem hogy veszekedések mennek ahelyett hogy a témában szólnátok hozzá! :(

    Ui: Elnézést hogy beleszóltam, de ez a topik nagyon jó....kár elrontani vitákkal...:(
  • KillAir
    #1717
    OFF
    Sejtettem. Nem gond, akkor most már térjünk vissza a témára.
    ON
  • KillAir
    #1716
    Jogos, de ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy mindent megtettem (megtettünk) azért, hogy Scheri átértékelje a helyzetét, ne pedig magába roskadva sírdogáljon valahol. Igazából, ha nem jön egy-két ilyen okoskodó pöcs, akkor normális mederben folyik a beszélgetés és nem megy át "anyázásba". Bemenni egy topicba és benyögni, hogy "milyen hülye vagy" nem egy bonyolult dolog. Sajnos vannak ilyen emberek is. Igen, lehet szó nélkül hagyni, de én szeretném inkább megérteni ezeket a lámákat. Néha sikerül, néha nem. Nem érzem azt, hogy ki kellene töltenem azért az adatlapot, hogy megpróbáljak segíteni valakinek.
    Ha hiszed, ha nem, én vagyok a legutolsó, akinek érdeke lenne megölni a topicot, főleg, hogy ennyit írtam már bele, és nem szeretem feleslegesen klimpírozni a billentyűt.
  • Nyarlathotep
    #1715
    Ezen a szinten nem vagyok hajlandó, bocsi!
  • light00
    #1714
    te is csak dobálozol, nem mintha kitöltötted volna az adatlapodat.

    Nem ez lenne az elsö topik, ami két ember vitájába hal bele. Mivel monitor=nagy mellény, rohadtul egyikötök sem fogja beismerni a tévedését, igy értelmetlen. Ideje befejezni.
  • KillAir
    #1713
    Igazából nincs "flém". Mivel arra sem hajlandó, hogy idefirkantsa hány éves, így felesleges tovább szót pazarolni, mert nagy eséllyel igaz, amit leírtam. Mellesleg Te kurváztad le, nem én. Én csak visszaírtam, amit odabiggyesztettél - értelmezheted át ezt a "minősítés" dolgot . Fiatal korban még elég ritka az amnézia, de úgy látom ezen kevesek közé tartozol.
    Amúgy Scheri nem reménytelen, sőőőt Te sem vagy az, csak egy picit tanulni kellene és ha nincs értelmes hozzászólásod, akkor csendben maradni, de majd felnősz. (Brutálisan gáz a helyesírásod. Te tényleg nem vagy több 15-nél, nem tudom min vitázunk. )
    Kisebbségi érzésem szerencsére nincs, főleg nem veled szemben. Ovis ;)
  • light00
    #1712
    Ujreg enged, szamár szenved. Muszáj folyton erröl flémelni?
  • Nyarlathotep
    #1711
    Én úgy gondolom, hogy aki képes ilyeneket írkálni, és ilyen mennyisében hülyeségeket, az teljesen reménytelen, akárcsak scheri. Mellesleg, engem nem zavar, hogy burkoltan lekurváztad anyám, ez maximálisan téged minősit, és bebizonyosodik, hogy egy kis lúzer vagy, látványosan kibontakozik a kissebségi érzésed... annyi vagy mint ez a hsz-ed!
  • Nyarlathotep
    #1710
  • KillAir
    #1709
    Jó úgy egymást fikázni, hogy fingod sincs kivel beszélsz... végül is a véleményed számomra sz@rt sem ér, mert egy kis hülyegyerek, aki egy filmre alapozza "tudását" és élettapasztalatát legkevésbé sem fogja megmondani, hogy hogy és mit gondolok/gondoljak. (Nem beszélve a helyesírásáról, ami max 14 éves szinten megragadt - de ettől most tekintsünk el. ;)) Hogy én mennyi vagyok? Nézz vissza egy pár hozzászólást, kiderül. Remélem az olvasás jobban megy mint az írás...

    "Inkább maradj csendben, és ne írjálj ilyen hülyeségeket!"
    Ad. 1.: Aki hülyeségeket irkál az nem én vagyok - lapozz vissza egy kicsit nagyarcú "élettapasztalt", ostoba "barátom". Amíg Te osztod az észt, addig más megpróbál segíteni, vagy legalábbis elmagyarázni, hogy mit és hogyan gondoljon a kedves delikvens, akinek most problémája akadt.
    Ad. 2.: IRL szívesen elbeszélgetek/-nék ezekkel az "okos" és "értelmes" emberekkel, amilyen Te is vagy, bár attól tartok, hogy az iskolában mindig is utáltak téged és elég hátrányos, "gyp"-s gyerek voltál/vagy, ezért sok értelmes szót nem is lehet veled váltani. Amit amúgy sajnálok.
    Ad. 3.: Egy NORMÁLIS segítő hozzászólásod nem volt, azon kívül, hogy láttál egy filmet. Gratulálok! Jelentkezz publicer-díjra, mert láttad a Hair-t és megpróbáltál egy értelmes mondatot összevakarni. Bár azt hittem, hogy a Studio54-et fogod mondani, de addig úgy látom nem jutottál el. Igen, vannak ilyen filmek, sőőőőt vannak Sci-fi filmek is, de azért nem hiszed el ugye, hogy a marslakók köztünk vannak. :)

    "Mellesleg te pont az a típus vagy, aki senkinek sem kell, azért kurvázol minden nőt akinek nem 1 férfi volt az életében, és nem úgy él mint te..."
    Ezen jót mosolyogtam. :) No comment - nem ismerjük egymást, így nem fogom bizonygatni az ellenkezőjét. Éltem így is és úgy is. Láttam mind a két oldalt, mert megtehettem. 9 évig volt barátnőm, ami idő alatt hűséges voltam, ennek három éve vége, mert egyszerűen eltűnt a szerelem. Szerencsésnek mondhatom magam, mert ez alatt a három év alatt rengeteg nővel megismerkedtem és mondhatom, hogy nem én voltam az, aki nem jött be nekik. Emiatt megtehetem azt, hogy nyugodt szívvel sz@rok rá, mit mondassz. :D

    Azért megkérdezném, hogy mégis hány évesen osztod így az észt? Neked még nem volt tartós kapcsolatod? Gyakran dobnak ugye? (Ezt azért megértem, mert egy primitív kisgyerek mellett én sem tudnék meglenni.)

    Visszatérvén Scheri-re, mert már így is túl sok karaktert pazaroltam erre a kis lámára... Még mindig azt mondom, hogy menj és élj. Ne foglalkozz senkivel, hanem ismerkedj és járj bulizni. Megfogsz lepődni, mennyi értelmes és helyes lány van még a földön.
  • light00
    #1708
    Az ösztön az lenne, ha elkapnád ott a mozgolépcsön és beraknád neki mindenre valo tenkintet nélkül. :DDD
    Én is irtam, persze, vannak ránézésre ártatlanok, de nem ismered ki öket ránézésre.
    másrészt: mért pont négy?
  • TothLaci
    #1707
    Jó, hát de ha már ösztöneim is vannak :D
    Különben igen, vannak olyan csajok, akik ránézésre ártatlanok. Tudnék is párat mondani. Ezért is kell persze előbb megismerni, és nem az első négy napon lefeküdni vele.
  • light00
    #1706
    Külsö mellesleg még mindig=testi vágy.
  • light00
    #1705
    HA "látod" rajta, hogy normális.
    Egy ilyen dolgot nem lehet látni. Megismered, és eldöntöd. Ránézésre ártatlan, amugy te leszel a 16-dik megkéselt áldozata. Ilyet nem lehet megállapitani.
  • TothLaci
    #1704
    Hát nem tom. Lehet, de a szerelemnél sokat számít a külső, és az adott viselkedés is... Ha látod rajta, hogy normális csaj, akkor talán még lehet első látásra is, nem? :)

  • light00
    #1703
    A szerelemre, vagy az lsö látásra szerelemre érted? O:
    mert ha az elöbbire, akkor majd utánnad fejtem ki a véleményem....majd megérted :D
  • VRSDM
    #1702
    szerelem nincs... de nem ragozom tovább, Lájt mindent leírt jól, ez van, más nincs ... -.-
  • light00
    #1701
    Jo topik! (Y)
    Nekem a véleményem az elsö látásra szerelemröl, inkább talán egy hirtelen testi vágy, mint tényleges szerelem lenne. Inkább az, hogy látod azt a gyönyörü nöt, és adott pillanatban nem akarsz mást, mint a karjaiban lenni. Ez szerintem egyértelmüen nem más, mint testi vágy, nem szerelem.
  • Nyarlathotep
    #1700
  • light00
    #1699
    Igaziböl: stíröl
    felmér, figyel, néz. Tehát folyton bámul.
  • Nyarlathotep
    #1698
    Mit jelent az a szó, hogy stírel?
  • TothLaci
    #1697
    Vajon létezik-e?
    Miért ne létezne? Bár ha nem is szerelem, de ahhoz majdnem hasonló is lehet.

    Különben nem vagyok Donhuan én sem, de egyre többet láttom azt, hogy ha fiatalok társaságban megfordulok, valamelyik csaj stírel! :)
    De ENNYI, MERT EGY
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan hülye vagyok, aki fiatalok társaságba örökké zavarban van, persze személyesen, és kussol, és senkire sem néz rá...
  • scheri
    #1696
    Lassan eltelt megint 1 hosszú nap.A holnapi még hosszabb lesz mert a vasárnap az mindig a miénk volt akármi történt.Ma már nem annyira filóztam hanem inkább azon hogy vajon mi van most a fejében,miért és meddig.
  • scheri
    #1695
    Nem is őt akartam hanem a rokonait.
  • DoctorJohnson
    #1694
    "Ezzel nem teljesen értek 1et."

    majd rájössz...
    az excsajod, exszerelmed pedig hadne legyen már a szomszédhoz hasonlatos...