2173
Vajon létezik-e?
  • DoctorJohnson
    #1813
    a "beszélgetni" azért jó, mert sztem itt tudatosítani kell a kislányban, hogy eljött az az idő, amit olyan jól tologatott maga előtt, készüljön csak fel rá, hogy itt most ARRÓL lesz szó...
    sztem ez fontos, különben még a végén visszakérdez sms-ben, hogy "na és miért akarsz találkozni", vagy egyebek
  • scheri
    #1812
    Eleve vidéken lakunk.És nem azok az elutazósak főleg mert mindeki melózik.Igen szabin van,de ő nem tudja hogy én ezt tudom.Ezért is lényeges hogy erre mit ír.Mert ha pl azt hogy ma nem ér rá vagy szétnéz akkor hazudik mert nincs is Pesten.Ha megírja hogy a 7en nincs bennt akkro nem bújik el.Csak erre mit reagáljak?
  • light00
    #1811
    ööö nem ugy volt hogy szabadságon van? lehet már kezdem elveszteni a fonalat...:D
    az utolso mondatodban szerintem nincs értleme a "ha nem jo" nak, mert nem irtál elötte idöpontot. Hacsak nem a holnapra gondoltál. Szerintem inkább egy napot irj neki, és beszélgetni-t kivennéem. Ez persze csak az én véleményem.
  • DoctorJohnson
    #1810
    én adnék neki 1 hetet, de ahogy érzed.
    És kiemelném mindenképpen, hogy KETTŐTÖKRŐL akarsz beszélgetni, tudatosítani kell, hogy nem csacsogni akarsz az időjárásról, nyugodtan összekakilhatja kicsit magát. Ezért kéne 1 hetet adni neki, pláne azért, mert ha szabin lesz, lehet, hogy vidékre utazik és akkor feleslegesen erölködsz a csüt-péntekkel.
  • scheri
    #1809
    Akkor erre gondoltam:(holnap írom neki)
    Szia!Szeretnék veled találkozni és beszélgetni.Holnaptól már korábban végzek,és ha jó neked is munka után,akkor a Keletibe azon a helyen ahol sokat vártuk 1mást.Ha nem jó akkor csü-ön vagy pénteken.Szia (aláírás)
  • DoctorJohnson
    #1808
    ki emléxik már arra? :)
  • light00
    #1807
    már leirtam régebben, hogy lusta vagyok hosszu mnh-kat irni, nem is csesztetek senkit se érte^^
  • scheri
    #1806
    Csak nehogy észrevegye itt 1-2 ember hogy nemjól írtál 1 szót aztán megint lesz 1 oldal 1más vérszívása meg írásoktatás.
  • light00
    #1805
    a levél inkább örületröl szol....
  • DoctorJohnson
    #1804
    az kicsit más volt, az a levél a harcról szólt, ami nagyon nemjó szvsz
  • scheri
    #1803
    És mik voltak az okok?
  • light00
    #1802
    De a modzser és a fogalmazás más.
  • scheri
    #1801
    Itt is a hirtelenésgről az elbújhatatlanságról írsz mint az aki nekem írt amit tegnap betettem ide.
  • DoctorJohnson
    #1800
    igen, láma voltam és kivártam, meghunyázkodtam, etc...
    a vége az lett, hogy "vége"
  • DoctorJohnson
    #1799
    az tökmindegy, adsz neki 1 hét gondolkodási időt.
    Írhatod, hogy "egy hét mólva várlak ittésitt" ez azt jelenti, hogy adsz neki még 1 hetet, akár le is írhatod, hogy érezze: most döntenie kell, eljött az utolsó 1 hete, nincs több láblógatás... :)
  • light00
    #1798
    én ugyanezt mondtam, nemde?
  • DoctorJohnson
    #1797
    így van, ezért kell neki leírni, hogy van választása, felsorolsz neki pl. 2-3 alternatívát is, de az egyszerűség kedvéért 3 egymást követő napon ugyan abban az időben, ebből már csak lesz egy szabad órája Rád.
  • scheri
    #1796
    "jövő héten hétfőn" nem biztos jó választás mert ő nem tudja hogy én tudom hogy most szabin van.
  • DoctorJohnson
    #1795
    Na ezaz.
    Úgy kell megfogalmazni, hogy ne bújhasson el. Ezért kell megírni, hogy TE EKKOR ÉS EKKOR VÁROD ŐT ITT ÉS ITT, ha neki ez nemjó, akkor másnap, ha az sem akkor harmadnap.
    A lényeg, hogy ne érezze nyeregben magát, egész eddig azt érezte, ennyi elég volt. Azt kell éreznie, hogy TE PONTOT AKARSZ TENNI AZ ÜGY VÉGÉRE, és erről TE döntöttél így. (már ha tényleg ezt szeretnéd, ha nincs kedved tovább gyötrődni a kétségeid között)

    Ha viszont tegyük fel mégis kihúzza magát a dolog alól, akkor sztem simán ne is foglalkozz vele többet (de bízom benne, hogy ez nem fog megtörténni).
  • scheri
    #1794
    És te akkor kivártad az időt?
  • scheri
    #1793
    Az idő tolása nem biztos rosszat jelent.Csak lehet pont akkor nem jó neki tényleg mert azért mert szabin van nem feltétlenül lábat lógat.
  • DoctorJohnson
    #1792
    Nem pontot akarok látni, Neked szeretnék jót, mert emléxem magamra, hogy anno nekem is a várakozás volt a legszarabb kb. 4-5 évvel ezelőtt.

    Sztem:
    holnap próbáld meg egy sms-be foglalni az üzit.
    eszedbe ne jusson TŐLE ÉRDEKLŐDNI, hogy neki mikor jó!!!!
    Ilyesmire gondolok, ha nemjó a többiek csak beleszólnak :)

    "Szia! Szeretnék Veled a jövő héten hétfőn munka után találkozni és beszélgetni kettőnkről, mert úgy érzem elég időt és lehetőséget adtam átgondolni a helyzetet. Ha Neked is jó, akkor jövő hét hétfőn, este 8kor várlak ittésitt. Ha ez nem jó, akkor legyen kedden ugyanott ugyanakkor. scheri" (nemtom a neved, de írd alá szimplán elköszönés nélkül)"

    Ha tudnak a többiek jobbat, ne tartsák vissza.
  • scheri
    #1791
    Most akkor holnap vagy 7végén mert 7végén nem nagyon tudja azt mondani hogy nincs kis ideje vagy nincs Pesten mert akkor otthon lesz.És akkor fel tudok menni hozzá.Holnapra lehet annyi is elég hogy megvárnám.Erre kellene valamit értelmeset írnia amiből kiderül elbújik-e előle.
  • light00
    #1790
    Szerintem ne érdeklödj, hanem tüzz ki idöpontot. Ha nagyon nem jo neki, akkor elmondja, ha pedig választást ajánlasz még el is tolhatja soksok nappal. Szerintem.
  • scheri
    #1789
    Írhatsz.
  • scheri
    #1788
    Tehát holnap írok neki hogy szeretnék vele beszélni.Ha visszaír hogy nem jó vagy nem ér rá akkor hazudik mert szabin van.Annyiban igaz hogy nem jó mert nincs Pesten csak az okát nem mondja.Tehát ha azt írja hogy szabin van vagy valami olyat ami erre utal és emiatt nem tudunk akkor benne van hogy nem bújik el előle.Majd érdeklődök hogy akkor mikor lenne jó,erre csak ír valamit.Csak ha rákérdez hogy miről vagy hogy kettőnkről,akkor nem tudom mit mondjak,mert sztem rákérdez.Hogyhogy ilyen hirtelen öteltgazda lettél?Nagyon kíváncsi vagy végkifejletre?Vagy pontot szeretnél látni az ügy végén?
  • DoctorJohnson
    #1787
    akkor marad az sms, én nem hívnám fel.
    ha sms-ben megtudod fogalmazni a dolgot, akkor tedd inkább azt.
    Nem szeretném a szádba adni a szavakat, csak ha igényt tartasz rá írok példát. :)
  • DoctorJohnson
    #1786
    a lényeg azon lenne, hogy azt vegye le, hogy Neked ebből az állapotból ELÉG, és akármi a végeredmény, szeretnél a dolog végére pontot tenni.
    nem vagy hajlandó tovább gyötörni magad és nem vagy hajlandó tovább tűrni, hogy játszanak az érzéseiddel.

    ha elég ügyesen, tárgyilagosan és röviden fogalmazod meg a neki szánt ultimátumot, akkor talán kicsit összekapja majd magát. talán...

    ezért lenne jobb írásban jelentkezni nála és nem telefonon, mert telefonon úgysem tudsz olyan lenni amilyennek kéne, plusz bejön majd a képbe a "beszélgessünk kicsit" meg egyéb hibafaktorok...
  • light00
    #1785
    igen, a régi irományokat elfelejtettem, ugyhogy akkor tényleg én is azt mondom, lépned kell. Szerintem halgass DJ-re, és adj idöt a találkozo és a levél/sms között.
  • scheri
    #1784
    Nincs mert csak melóhelyen tudja és a 7en nem lesz.
  • DoctorJohnson
    #1783
    sztem jobban jársz, ha adsz neki 1 hetet.
    de az nem rossz ötlet, hogy már holnap írsz neki vagy felhívod, bár a levél annyiban jobb, hogy tárgyilagos tudsz maradni (ha jól fogalmazol) és nem fog elárulni a hangod.
    email olvasásra abszolute nincs lehetősége holnaptól?
  • scheri
    #1782
    Most erre van 1 tervem.Holnap írok neki 1 smst (vagy felhívom) hogy megvárom hazafelé (ő nem tudja hogy én tudom hogy szabin van) és hogy akarok vele beszélni.Erre valamit kell lépnie.Ha megmondja hogy szabin van és a 7en nincs az nem biztos rossz jel.Erre majd meg kérdezem hogy akkor mikor.Ebből gondolnia kellene hogy nem a tegnap esti filmről akarok beszélni vele és ha hajlik rá akkor érdekli legalább a mondandóm.Ha nem akkor vagy korán van vagy...De akkro miért nem mondja meg?Tehát ha hajlik a beszélgetésre akkor lehet rám vár.
  • scheri
    #1781
    Az első bekezdéssel az a baj hogy akárkivel beszélek sztem szól neki és lehet ebből baj.A második bekezdésed megtörtént a szünet 2. hetén.Visszább írtam is hogy normálisan elbeszélgettünk...nézd vissza amit írtam mert sok lenne leírni.A viszonyulás felém nem volt taszító.Aztán azon a 7en vasárnap beszéltünk telefonon (szintén írtam) szintén jó benyomás.Azóta eltelt 1 hét médiacsend,várakozás....
  • DoctorJohnson
    #1780
    Na ezaz.
    Ez itt a baj.
    Ezzel van a legnagyobb baj.
    Hogy így érzel, hogy Ő fog dönteni. Emiatt fogod elveszíteni.
    Mert egy nőnek az sosem imponál, ha egy férfi csak várja, hogy csettintsen és ő ugrik azonnal a lábát nyalogatni...

    Ha így érzel, ha ennyire nincs önbecsülésed, akkor hiába várod őt vissza...
  • DoctorJohnson
    #1779
    nem mondtam, mert reméltem, hogy hamarabb jelentkezik nálad, de mivel ezt nem tette, ezért nem ártanak kézbe venned a dolgot, ha már majdnem 1 hónapja tart a bénázás.
    Ha most úgysem tudna találkozni veled, és email-t sem tud olvasni, akkor nemtom mi legyen.

    két variációt tudok.
    a. írsz neki egy rövid sms-t, hogy jövő héten mire végzett a pihenéssel találkozni szeretnél vele itt-és itt, ekkor és ekkor. ezzel csak az a gond, hogy bármennyire rövidre szeretnéd fogni, sms-ben ez akkor is sok lesz.
    b. megvárod mig hazajön és akkor írsz neki email-t (ha addig magától nem jeletnkezik) és adsz neki pár nap gondolkodási időd, lévén a pihenése alatt úgyis volt ideje-lehetősége gondolkozni, te pedig már nem bírod, tudni akarod, hogy hogyan tovább. mittom én, hétfőn írsz neki, hogy pénteken találkozni szeretnél.

    Ezt tudom tanácsolni, de kérlek ne érts félre, ezzel a dologgal én nem azt akarom neked sugalni, hogy ETTŐL FOGOD ŐT VISSZAKAPNI!!!!
    Ha ezt megléped, akkor maximum jövő héten vége lesz a gyötrő bizopnytalanságnak, de hogy milyen kimenetele lesz, azt nem tudom megmondani (csak sejtem, de ezt már úgyis tudod).

    én a "b"-t választanám, csak az kicsit messze van még, de akkoris, jobb az email. de arra nagyon figyelj, hogy a levél/üzenet tárgyilagos, rövid és egyértelmű legyen, semmi nyáladzás, semmi "szeretlek", semmi bizalmaskodás, lehessen érezni rajta, hogy nem egy szenvedő kislány írta, hanem egy MAGABIZTOS FÉRFI aki önmaga irányítja a sorsát, és nem hagyja, hogy szórakozzanak az érzéseivel.
  • light00
    #1778
    Nagyon jo ötlet amit leirt DoctorJohnson, az is járhato ut. Neked kell tudnod, a párodnak melyik jön be inkább.
  • light00
    #1777
    Ha kért pár hetet, akkor az elején tényleg ne fuss hozzá. Lehet szo rola, hogy ismeröseivel beszélgetsz a témárol, pontosabban rola, hogy most mi van vele, hogy éli napjait. Közeli barátaival/barátnöivel, akik szinte nap mint nap megfordulnak nála. Célszerü elöször tölük tudni meg, hogy van most a párod. Ezek után el lehet kezdeni gondolkodni, hogy mi is lehet.
    Ha van uj valakije, hát akkor ez van.
    Ha viszont nincs, elöször probálj csak simán kapcsolatot teremteni vele, ne hivd sehova, hanem teljesen átlagos, hétköznapi témákrol probálj beszélgetni vele. Itt azért célszerü trükközni, hogy "véletlenül" fussatok össze, amikor pl tudod, hogy neki is lenne ideje, hogy akárcsak pár percet beszéljetek. Csak ne hozd fel elsö alkalommal a kapcsolatotok. Ne az ajto elött várd, hanem olyasmi, hoyg kedvenc bár/kávézo/étkezde, ahol tudtok találkozni, és tudod, mikor van ott. És célszerü ugy elválni, hogy valamit megbeszéltetek (pl hogy ugy belebonyolodni valami témába, ami nem is fontos, csak azért, hoyg beszélgetni tudj vele, azt lehet késöbb folytatni), tulajdonképpen helyzetfüggö, hogy mire terelödik a beszélgetés. Ajándékokat ne eröltesd, ha van mod rá. Legyél vele szokatlanul kedves, hogy elgondolkodjon arrol, hogy mit is akartál töle? Bokolj neki sokat, feltételezem ahogy szoktál, akkor többet, csak ne tünj tul idiotának vele, megint az arany középut...
    és ilyenkor te is mesélhetsz neki, hogy láttál tegnap a parkban egy nénit 6 kutyát sétáltatni...De inkább beszéltesd, akkor nem nézi, mennyit tölt veled.
    Ha menni akar, egy két szo erejéig tartsd vissza maximum, de engedd el, ne akard ráeröltetni magad.
    Ha már egyszer beszéltetek, abbol kiderül, hogy viszonyul hozzád, utána ettöl függöen lehet továbblépni, hogy felhivod, csak beszélgetni, mondjuk, hogy a szomszéd kutyája megint az ablak alá sz@rt, de azért reméled neki is jo napja volt...
    Figyelj alaposan az ismerösei véleményére, és legföképp, ha találkozol vele, a reakcioit egyes mondataidra, szavaidra.

    Nem tudom mennyiben tudtam hozzászolni, irásban nehéz kifejeznie magát az embernek, legalábis nekem igen. Probálj ugy megtudni rola sokmindent, hogy nem vele beszélsz, ez az ami szerintem fontos lehet.
  • scheri
    #1776
    Meg azért ő van lépéselőnyben.Ő dönt.
  • scheri
    #1775
    Ma beszéltem az 1ik csajjal akinek szintén szétmenőben volt 1 hosszú kapcsolata.Találkozott vele a fiú,elmondta neki mit érez stb és maradtak.Vagyis amit tegnap este bemásoltam amit írt az a személy nekem,nem hülyeség lenne?Persze embere válogatja.
  • scheri
    #1774
    Ilyeket eddig nem mondtál.Vagy megadjam még ezt a 7et?Mert nem tudunk találkozni és ha megírom neki emailben azt nem tudja csak 1 hét múlva elolvasni.