2173
Vajon létezik-e?
  • Brigicsaj
    #41
    ki lett javítva....:DDD
  • Rafaelo
    #42
    má késő :DDDD
  • Brigicsaj
    #43
  • Phat Smoker
    #44
    sose késő, ne add fel! :))
  • cSuwwi
    #45
    na ez marha nagy reklám volt :o
    csak a célfórumra irányítottam, ahol nem hurrogja le minden második ember, mint itt... >_<
  • Sné Zsuzsa
    #46
    Te jó ég!!! Ahhelyett, hogy segítenétek neki csak lehurrogjátok :DDDD Eszméletlen.....hogy milyenek az emberek :DD Látom a sok hurrogásból, hogy ez egy nagy népszenvedély!! :DDDD Kész....Ja meg az a beszólás tetszett a legjobban, hogy, ha nyitsz egy topikot nézd meg...blah-blah...éljen miszter tökéletesség :DDD Szerinted ki a nyavalyát érdekelnek a negatív hozzászólásaid?? Ki nem tesz rá magasról, hogy te mégis milyen apró cseprő hibát találsz más "munkájában"?? Kész....na én meg ezen b*sztam fel az agyam....csinálj te is topikot vazze és ott b*szogasd MAGAD...de mi egyszrűbb?? Letolni a másikat...lol....
    [anyatigris megszólalt]

    Nya...és akkor a topik eredeti témájához visszatérve:
    Kedves Nightwish!
    Tudom, hogy összezavarodtál, de hidd el az idő majd mindenen segít, majd az eldönti, hogy mit is szeretnél valójában a csajostól ;), ha nem szeretnél tőle semmit nem csinálsz semmit, ha szeretnél, de ő nem akar veled foglalkozni, akkor majd foglalkozol olyan lánnyal, aki megérdemli, hogy időt fordíts rá. Fel a fejjel szépségem, minden a helyére kerül idővel csak hagyd, hogy kiforrjon a dolog. Türelem!

    Cupp! :)

    Amúgy, mikor rossz kedvem volt, akkor nekem sem ment a CS :D Szal értem én a probléma gyökerét :D
  • a
    #47
    Sztem meg inkább a csajokkal kéne foglalkoznia mint a CSével
  • prezi
    #48
    Szerelem első hágásra?!?!
  • Brigicsaj
    #49
    mi az isten az a CS? :DDD
  • Myron
    #50
    ŰBER YOTTA LOL VAGY :DD
    Szard már le a hülye idióta csajokat meg a kibaszott szar szivedet ami össze vissza ver mert egy szar, szerintem inkább menj el orvoshoz! Az ilyen eseteknél szívelégtelenség fog fellépni! És ezt most halál komolyan mondom!!
    Szóval szerintem vegyél vissza az ilyen csajok, meg szeret nem szeret hülyeségekből mert mint te is látod.. hova jutottál...

    Na megmondom mit csinálj, menj szépen a Steam-re és CS-zél és GO FOR PRO!!
    Aztán felejtsd el az ilyen túlkompliklát baszomságokat.
    A szivedet meg ne felejst el megnézeti!
    A dokinak majd mondd el mi a panasz, rögtön tudja majd a megoldást és nem foy ilyet többet tapasztalni! Megárthat ha túl soxor előfordul.

    Na most pedig menjél CS-zni és ha még nem vagy klánban akkor írd ki a a neved után hogy klánt keres és lépj be valami jó kis klánba! Aztán warozzatok sokat és észre sem veszed és már kint vagy a WCG-n!

    És ha esetleg nem menne mert a faszság jár az eszedbe akkor menj ki, verd ki, és utána gondolkozz el a legszebb fragjeiden és húzás vissza játszani.


    Na cső, biztos segítettem, de csak akkor ha betartod ezeket.

  • Sné Zsuzsa
    #51
    Counter-Strike Source, multi játék fennt a neten :)
  • a
    #52
    Az olyan izé... hogyishíjják....
  • Brigicsaj
    #53
    jah......:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Hanga
    #54
    és te szobortad a Diszkoszvetőt? Barbiklón
  • gercse
    #55
    biztos létezik, de nem a külső a fontos hanem a belső az meg látásból nem jön át szal..., nekem még nem volt kapcsolatom de nem is érdekel,majd lesz, vagy nem :D
  • Phat Smoker
    #56
    ide inkább a Heartbreaker Strike-Love Source c. 2 személyes játék kellene :-)
  • Brigicsaj
    #57
    ez nem igaz.......
    mert nem csak a beső a fontos, hanem a külső is......mert elősször valakiben nem az fog meg hogy kedves, hanem vagy a szeme, vagy akármilye és utána kezded el megismerni, addig meg nem........:)
    mert eleve nem álsz egy olyannal szóba (legalább is nem úgy) akiben nem tetszik vmi, aztán ha leállsz vele beszélgetni akkor már lehet hogy sokkal értékesebb embernek fogod tartani mint előtte.......:)
    szal szerintem mind2 ugyan olyan fontos.....:)
  • Phat Smoker
    #58
    ígyvan! a boltban is a gusztusosabb, dekoratívabb csomagolású terméket részesíti előnyben a vásárló , a kevésbé esztétikussal szemben...hiába egy és ugyanaz mondjuk a két termék tartalma!
  • Brigicsaj
    #59
    pontosan........
  • Hanga
    #60
    az illat adöntő
  • nyami
    #61
  • nyami
    #62
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Phat Smoker
    #63
    előtted áll egy rusnya és kövér ember, nagy hasán vastag háj, mely lassan kifolyik a nadrágjából! földrengést előidéző lépteivel feléd közelít, majd hozzád hajol. nagyon kellemes parfüm illat árad erről a visszataszító hájtengerről!
    mit tennél ebben az esetben ?
  • Brigicsaj
    #64
    én kimásznék alóla és rohannék és meg sem állnék hazáig......ott meg majd irány a wc.....:DDDDDDD
  • Phat Smoker
    #65
    ön jól döntött kedves Brigi :-))

  • gercse
    #66
    lehet h igazad van csak hiába szép valaki hogyha semmi nincs benne ami megfog,
    és én eddig túl sok olyan lánnyal nem találkoztam aki szép volt és jól el is tudtam vele beszélgetni,mert ezek a lányok kihasználják h szépek,és ez aztán ku.vára nem tetszik nekem, lehet h velem van a baj...
  • Brigicsaj
    #67
  • Brigicsaj
    #68
    ez nagyon igaz........
    de mondom mind2 fontos......
    nem lehet itt azt mondani hogy csak az egyik, mert nem igaz......
    mert ha szép de nincs semmi a fejébe és hülye mint a seggem könnyen kiábrándulsz belőle akármilyen szép.....
    meg hiába okos meg jó fej valaki ha olyan bűnronda hogy nincs hozzá gusztusod megcsókolni.......:DDD
    szal erről ennyit.....:DD
  • Hanga
    #69
    nem érted
  • gercse
    #70
    hát igen, a kettő közti állapot a jo,vagy a kivételek :D
  • Phat Smoker
    #71
    a "tudom magamról, hogy jól nézek ki" tipusú plázapatkányokat felejtsd el örökre!
    nem veled van a baj egyátalán!
    énis utálom a lehúzós, kihasználós nőket!
    olyanok mint egy belülről rohadó alma, miközben a külsejük hibátlannak tűnik!
  • Phat Smoker
    #72
    te mondtad, hogy az illat a döntő!
    más befolyásoló tényezőröl nem esett szó
  • gercse
    #73
    én nem is gondoltam rájuk,csak azt hangoztatom, h lehet van szerelem első látásra, de nem mindegy h milyen szemmel nézzük,azt akit megnézünk
  • Brigicsaj
    #74
    pontosan.....:DDDDD
  • Phat Smoker
    #75
    ígyvan, alaposan szemügyre kell venni az alanyt!
    de erre az alapos szemügyre vételre lehet, hogy az első megpillantás nem lesz elég!
  • Brigicsaj
    #76
    jaja , ez a belülről rohadó alma a legjobb példa rájuk......
  • Brigicsaj
    #77
    jah, erről eszembe jutott hogy mentem egyszer az uccán és láttam egy jó csajt hátulról....:DDD
    tök jól nézett ki, még majdnem hogy irigyeltem is amíg meg nem fordult....:DDD
    hát az arcától viszont röhögőgörcsöt kaptam.....:DDDD
    de volt még ilyen hogy találkoztam bnőm jóvoltából egy másik csajjal hogy akkor haverkodjuk és az meg télleg mindene rendbe volt jól nézett ki meg minden amíg meg nem szólalt.....:DDDD
  • gercse
    #78
    és te kik közé tartozol? ;D ha nem vagyok indiszkrét
  • Phat Smoker
    #79
    hát nem jöhet össze minden egyszerre! :-)))
    kellemetlen lehet azért az olyan csinibabáknak, akik nemtudnak egymás után helyes sorrendbe rakni két összetett mondatot! :-)
  • Ben C
    #80
    aha :DDDD háteztökjó :DDDD :DDDD


    :DDDD