350
Savage 2: A Tortured Soul
  • sabzi
    #150
    Téééééééééényleg! Akkor azért halok most olyan könnyen vele! Pedig olvastam, csak elfelejtettem ezt az armour csökkentést.

    Amúgy meg jah. Blockolok már rég ütnek oszt mint ha semmit sem csinálnék. Mi ez? Ha blockolok fogja már meg a fene egye meg. Ezt most a patchel baszták el vagy mi? Mert nagyon idegesítő. És mikor olyanokkal találkozok aki akkor blockol mikor az ütésem felénél tartok, 1 pillanatra és hárít aztán már nincs is blockban azt hogy csinálja???
  • Filder
    #149
    A marksman armorjának 7-ről 5-re gyengítése ellen tiltakozom!

    Így is folyton agyonütnek. (Még védekezéskor is beviszik a találatot. Fene se érti hogy csinálják.)
  • sabzi
    #148
    légiós: nagyon nehéz megölni ámde nem az a nagy sebzés király
    predator: könnyebb megölni ámde iszonyatos sebzést bevisz

    Ezek miatt nem értem az új patchban miért veszik le a légiós erejét. A balance miatt inkább pred armourját/hp-ját növeltem volna vagy légiósnak gyengítettem volna ezeket. Viszont a többi módosítás jó.
  • kozik
    #147
    amúgy predator vs legiós, hát, ha van a környéken akár egy chaplain és builder, már nehéz agyonveretni. utcsó statisztikám vele 13 kill 15 assist

    a predatorokra viszont imádok vadászni, akár marksmannal, akár savage-el, akár légióssal.

    persze ha valaki jól játszik vele, az más :-)
  • kozik
    #146
    gyertek, gyertek, nosza járjunk táncot - mondta a hunter a bat spin előtt
  • kozik
    #145
    két újabb fertőzöttem: dessant és aquator.

    lassan a klánnak rendbe kéne jönni, hogy berángathassuk őket.

    ja, és a bat spin, waaaaaaaaaaa, jövő hétre leveszik feleennyire az idejét...
  • sabzi
    #144
    hát nekem mindig is a kedvenc egységem a predator volt és szerintem sem férhet kétség afelől, hogy a legerősebb a játékban(HA jól használják)
    Mindent összevetve most elég jó a balance csak a marksman nagyon nagyon táp azzal valamit lehet tenni kéne
    shape shifter vs marksman egyértelmű melyik győz

    A légiós mellé legyen szólva, hogy azt 4-szer nehezebb megölni mint egy predatort, ellenben nem is öl olyan könnyen.
  • Filder
    #143
    Eddig nem győzték nerfelni a beast oldalt. A hunter gyakorlatilag agyonköpte a savage-t.
    Elkezdődött a fórumon a rinyálás, hogy jajj szegény beast...

    Úgy látom az egyensúly megtartása (megoldása) itt is teljesen reménytelen, mint az összes többi online játékban.
    (Még december közepe táján savaggel kétszer-háromszor megvertem 1-1 ellen egy predatort, SF-je valahol 170-180 körül. A végén már írta a szöveget, hogy jó lenne már valamit tenni az erőviszonyok kiegyenlítéséért, mert ez így túlzás. Éppen csak arra nem gondolt, hogy rossz passzban volt, én meg éppen jóban, s ennek köze nincs a balance-hoz. A predator szerintem már a skilljei miatt is a legtápabb "egység". Az armor csökkentő területre ható skill mindent visz. A human oldalon ennek a skillnek a megfelelője a harmatgyenge chaplainnál van.)

    Száz szónak is egy a vége, szerintem most nincs igazán különbség az oldalak között, ezt kéne hagyni, vagy inkább csak polírozni.
  • sabzi
    #142
    oh bocs az ultra dupla postért de most olvasom lesz nagy szép új patch
    és igen beast erősítés is van benne!! istenem, de vártam
    For the HORDE!!!
  • sabzi
    #141
    WÁÁÁÁÁÁ előző meccsben megöltem Netukka-t !!!
    Egyszer az igaz, de ő sem ölt meg engem többször.
    88615 a meccs id-je
  • sabzi
    #140
    Amúgy időközben rájöttem e lehetséges problémára, persze lehet nem az. Ha az is nem tudom megoldani innét szóval írtam S2-ősnek, hogy valamit kezdjen már. Most kiderül e-mailre mennyi idő míg reagálnak. Tegnap este küldtem.
  • kozik
    #139
    na, berángattam lakótárs öccsét, üdvözölhetjük perec-et a körünkben :)
    és már a játékosok is rájöttek, hogy humán overpower van, és lehetetlenség nem beast-ekkel lenni.
    ij
  • Tisi94
    #138
    Köszi mindenkinek a segítséget és a jótanácsokat :)
    jah és a kisbetükért nincs harag :D
  • kozik
    #137
    amúgy meg nem fejlődöm.
    93-as skill factor-ral kezdtem, és még mindig csak 103...
    viszont most volt az imént egy brutál meccs, kikaptunk, mint a sz*r, de begyűjtöttem vagy 3 díjat. legtöbb gyilok, legtöbb xp, legtöbb arany. ehh. halálból meg lemaradtam...
    végére megöregszem, csesszemeg...
  • kozik
    #136
    hát én is megfutottam a köreimet, és azt veszem észre, hogy márpedig a humánok nyernek. akárhol is állok, tehát nem az én saram
  • sabzi
    #135
    kisbetű rulz

    amúgy én csak akkor szeretem a stackot, ha commander vagyok és alattam a stack, mert úgy nyerni is tudok :D

    kezdem én is a humanokat szeretni :P, most is volt egy jó humanos meccsem, a beastekkel meg egyre bajosabb
  • kozik
    #134
    na, tisi, szavad nem lehet, itt van az egész klán, és lélekben támogat :-D
    és bocs, de nálam minden kisbetű. a te neved is meg az enyém is. de attól nincs harag, remélem :-)
  • Filder
    #133
    Szia!

    A human oldallal könnyebb játszani, kivéve az ostromgépeket, de ez egy későbbi történet. Véleményem szerint gyengébbek is. (Ezt a véleményt akár a győzelmi statisztika is alátámaszthatná, de maradjunk annál, én így érzem.)

    A kezdők szívesen játszanak a human oldallal, s ez a rendes, tehát nem kezdő szervereken vissza is üt:
    1. gyakran fordul elő, hogy szinte teljesen kezdő a human csapat, míg a beast oldalon erős játékosok vannak. Ezt nevezik "stacknak" - ha nem így van vki úgyis kijavít -, ugyan van rá lehetőség, hogy a meccs közben az egyensúly érdekében "újraosszák" a játékosokat, de erre ritkán kerül sor. (F10 Vote)
    2. a gyakorlatlan kezdő, hogy játszhasson beáll a beast csapatba, s az első percekben csal áll, közben vagy tizszer levágják.

    Tehát, ahogy Kozik is írta gyakorolj mindkét oldallal. (Most már sokáig lehet gyakorolni a kezdő szervereken, maradj ott ameddig tudsz.)

    Mellesleg nekem is jobban tetszenek a humanok, s szinte csak velük játszok. (Lehet, hogy ezért olyan siralmas a győzelmi mutató.)
  • sabzi
    #132
    kififikáztam :P, hogy mi a neved :D
    Amúgy nem is csodálom, hogy az emberek jobban tetszenek. Én mióta elkezdtem kábé az emberek semmit sem változtak a beasteket folyamatosan gyengítették. Mostanában én is meggondolom kétszer is, hogy legyek-e beast.
  • Tisi94
    #131
    kösz
    de a játékban csak Tisi a nevem :D
    amúgy kezdem érteni
    jah és a humanok nekem jobban tetszenek:)
  • sabzi
    #130
    Nah szóval tudni kell, hogy most a Savage2 oldala minden téren válságot él át(szerintem), és most van is meg nincs is vezetője a klánnak. Igazából én sem értem a problémát, ha nem oldódik meg 1-2 napon belül magától, akkor írok valamelyik fejesnek. Addig sajnos csak elméletben tudsz tag lenni.

    Kozik nagyjából jól vázolta az első lépéseket, majd legfeljebb megnézem replayban, hogy játszol és azután mondok valamit.
  • sabzi
    #129
    de hát hogynemár, kell a friss hús...
  • Tisi94
    #128
    oké
  • kozik
    #127
    ezügyben sabzival kommunikálj, szerintem órákon belül postol egyet, hogy de hát hogynemár, kell a friss hús...
    amúgy meg kb három napja alakultunk, nincs akkora történelmünk :-D
    viszont első magyar klán, és erre nagyon-nagyon büszkék vagyunk.
  • Tisi94
    #126
    még 1 kérdés
    nem léphetnék be a klánba ??:D
  • Tisi94
    #125
    köszi :)
  • kozik
    #124
    hali.

    van magyar klán, a half-unique naked snails, szerény csoportosulásunk.
    megoszlanak a vélemények, a beast lények mintha kicsit erősebbek lennének, és a tapasztalt játékosok gyakrabban választják azt az oldalt, szóval talán velük.
    viszont mindenképp gyakorolj éles játék előtt, mert különben nagy csalódás lesz.
    legalább annyit, hogy a két x két legalapabb egység (marksman és savage, valamint hunter és shape-shifter) különleges képességeit ismerd. egyrészt ismerd az ellenfelet is, másrészt nem mindig oda férsz be, ahova szeretnéd, amúgy meg a különleges képességek nélkül nem sok esélyed van.
  • Tisi94
    #123
    hello mindenkinek
    mivel két napja keztem a Savage 2 őt lenne néhány kérdésem.
    Az első hogy van e valamilyen magyar guild vagy klán.
    A másidok hogy mivel érdemes lenni Human Beast.
    Egyenlőre ennyi de ha valamit nem értek akkor kérdezek. :)
  • kozik
    #122
    én kitartok, szálljon élesi meg minden, csak olyan bosszantó, hogy még mindig fehér öves vagyok :)
    de majd próbálgatom az eu1/2-t
  • sabzi
    #121
    túlvállalták magukat, de ha egyszer tényleg ismertebbé akarják tenni a játékot, akkor rendbe kell tenniük az ilyen jellegű problémákat
    Plusz a legfőbb baj szerintem az, hogy kezdőként sok mindenki feladja, mert túl nehéznek találják. Pl most egyik osztálytársammal is ez történt. Pedig egy kis gyakorlás után jó ez.

    Kitartás emberek!(ha esetleg más is olvassa hármunkon kívül :P)
  • Filder
    #120
    Nekem felettébb furcsa ez a hosszú átfutási idő.
    Korábban, a játék ingyenessé tétele előtt (2008. december eleje), a meccsek után már 10-20 perc múlva lehetett csemegézni a statisztikákban.
  • sabzi
    #119
    Én mikor ezeken a szervereken játszom már pár perc után nézhetem is az adatokat róla. De fent áll a kérdés, ha működik miért nem vezetik be a többi szerveren is? Meg ez nem is laggol olyan irtózatosan, mint mondjuk az EU5,EU6. Ezeken minimum legyél jövőbe látó egy kicsit nagyobb pályán.
  • sabzi
    #118
    Jó, jó talán túloztam :D Ahogy Filder mondja.
    Kiegészíteném azzal, hogy van 2 szerver amin erre(a késésre) tesztelnek megoldást. Ez a UK Newerth.com EU1 és a UK Newerth.com EU2
  • Filder
    #117
    Rögzíti a meccsek eredményeit, csak jóval később jelenik meg az adataid között. Ahogy néztem, egy hét az átfutási idő.
  • sabzi
    #116
    én arra jöttem rá hogy ennek a játéknak saját tudata van
    akár hiszed akár nem így van
    azt csinál amit akar pont ezért kiszámíthatatlan
    az s2-ősök most próbálják beszelídíteni, mint a lovakat szokás, mert már egyszer el akarta foglalni a világot is(mármint a játék)
  • kozik
    #115
    ez a játék tiszta hülyeség, ha taktikát is viszel bele :)
    19kill/10death több, mint 20 perc alatt, és közben kinyaltam a commandert is tövig :D

    viszont tényleg nem menti a game az xp-ket, most is elspórolt vagy 1800-at :(
    pedig direkt megvártam, amíg elkezdi tölteni a next map-t, csak akkor toltam cancel-t. veletek mi a pálya ezen a fronton?
  • Filder
    #114
    Köszönöm, megyek, megnézem.

    Bocs a késlekedésért, "régen" voltam itt utoljára.
  • sabzi
    #113
    Nah van klán, Filder, vagyis még nincs, de lesz.
    A lényeg, hogy menj a Savage 2 forumra, lépj be => privát üzentek és ott a meghívást a linkre kattintással fogadd el.

    Ezúton tájékoztatnék másokat is, hogy lehet itt jelentkezni.



  • kozik
    #112
    msn és skype cím az adatlapomon
  • kozik
    #111
    névről meg: nekem a hungarian ultimate naked snails/halál után ne sikíts maximálisan megfelel, de én dedikáltan igénytelen vagyok :)
    alapvetően tetszik a gondolat, hogy vmi rövid szó/rövidítés, aztán a kifejtése meg ordenáré marhaság.
    rövid szónak meg elsőre a huns logikusnak tűnt.
    de tőlem lehetünk sex - secondary eliminated xenomorphs - sehol egy x.
    vagy bármi egyéb.
    noobs - not ordinary offensive brains service - napi olcsó oldalas banánnal sülve
    bár ez utolsó talán már feszegeti a jó ízlés és a kínai, valamint thai konyha végső határait :-)