350
Savage 2: A Tortured Soul
  • Filder
    #190
    Szia!

    Általában európai szervereken. Kivéve a szombat és vasárnap reggelt.:)

    Egyébként, ahogy Sabzi is utalt rá, akár minden meccset más szerveren játszunk.
    Vannak kifejezetten kezdőknek kialakított szerverek (lvl 10 alatt), s ha tényleg komolyan gondolod, eleinte ott gyakorolj.
    A többin nem lenne sok sikerélményed.
  • sabzi
    #189
    hát amin éppen van hely, ez nem úgy van, hogy egy szerverre regelsz és aztán ott vagy

    inkább olyan itt mint mondjuk a cod-ban
  • Bandeeka
    #188
    Hali!
    Melyik szerveren vagytok én most ismerkedek a játékkal
  • kozik
    #187
    na gyerekek, tanulságos meccs: 92436

    közepesen kezdtünk, a végére rohadtul beszorítottak minket, majd hirtelen felindulásból, a sudden death feliraton felbuzdulva ketten beváltottunk malphasba, és beosonva az ellenfélhez 3-5 mp-el hamarabb kaptuk szét, mint ők minket.

    lolend, ahogy a comment is megmondja. az utsó 3 perc megér egy nézést.
  • kozik
    #186
    ne félj, az én jelöltjeim nagyjából el is fogytak, sőt, misa nem biztos, hogy a marad, de a többieknek nagyon bejön, ahogy nekem is. szóval legalább négyen (+alt/ok) maradunk aktívak.
  • sabzi
    #185
    nah én is szereztem új tagot :P(csak egyet, mert nem vagyok olyan jó mint kozik)
    Turtlez
    meg van még egypár akiket csak elfelejtek megkérdezni XD

  • sabzi
    #184
    hamachi-t én is szeretem mi is szoktunk úgy lanozni, tehát amelyik nektek jobb

    ez a hányat ez jó :D:D
  • kozik
    #183
    amúgy lanon ugye mindenképp működik, és már sokszor csináltunk magunknak sikeres virtuális lant. szóval ha más nem, akkor úgy. hamachi a mi kedvenc eszközünk neve erre a célra.
  • kozik
    #182
    tipikus. aquatornak felvetettem, hogy akkor kéne servert hostolni, mire annyit kérdezett vissza: hányat?
  • sabzi
    #181
    hát igen, akkor ott az erő :D
  • kozik
    #180
    hát mi részünkről úgy vagyunk gépekkel, hogy perec és dessant core2duo 2g ram, nvidia 7x00, én core2quad 4g ram 8800gt, aquator meg most fejlesztett gépet karácsonykor, azóta röhög rajtam. ha ezen múlik, mi meghostoljuk.
  • sabzi
    #179
    láttam én is csak az én gépem kevés, hogy szerót lőjek róla, de ha nektek van olyan gépetek amiről lehetne, akkor nyugodtan, mert nem lenne rossz
  • Filder
    #178
    Tudunk indítani privát szervert jelszóval. Hm, elméletileg.

    3 a 3 ellen gyakorolni, taktikát csiszolni megfelelő, s akkor nem kell trükközni a hivatalos szerverekkel. (Mehet human vs human and so...)
    Olyan pálya is van, ahol már 4 játékos (2-2) elég az induláshoz.

    (A fórumon leírták hogyan is kell szervert beállítani, majd tanulmányozom.)
  • sabzi
    #177
    igen, igen valami hasonló kaliberű klán kihívására már én is gondoltam, de egyszerre több mint 3-4 tagot sosem látok fönt meg még nem is nagyon volt részem ilyenben(ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem)

    amúgy a szóbeli kommunikációt meg meglehet oldani ts, vagy ventrilo használatával, ami mondjuk egy rendes meccsen elengedhetetlen lesz/lenne
  • kozik
    #176
    álladék...

    amúgy arra már gondoltam, hogy lassan ki lehetne hívni egy másik klánt...
    egy hasonlóan frisset, mint a miénk. ha lenne tétje a dolognak, akkor mi sem úgy játszanánk, hogy közben telefon, pisi meg a többi :)

    amúgy filder: nekünk így természetes, mi lanon nőttünk fel, mindig is co-op játékmódban irtottuk a botot ait stbt. az, hogy most együtt mászunk ki nagynetre, nem para, az élmény ugyanaz, csak bot helyett egyéb marhákat irtunk. ja és nyilván a hatékonyságunk egyik alapja a szóbeli kommunikációnk.
  • sabzi
    #175
    az jutott eszembe, hogy ha csinálna mindenki egy másik felhasználót azokat betennénk egy másik klánba és kihívnánk azt egy meccsre, ezzel lefoglalnánk egy szervert egy adott időpontra, akkor az a szeró addig a mienk lenne XD
    jójó ez hülye ötlet, de milyen lenne már
  • Filder
    #174
    Az új idők új szele, számítógépes klán helyett kommuna. Mindenki vehet a közös sávszéleségből a saját szükségleteinek megfelelően.

    Teljesen jó. Tetszik!
  • kozik
    #173
    akkor este rá is szakadunk. ha esetleg nem mondtam volna, aquatorral együtt lakunk, dessant itt csövezik már 3 hete, perec meg gyakori látogatónk, mert aquator sógora. szóval tudunk együtt játszani :D
  • sabzi
    #172
    nah van új patch, így már viszonylag jó lesz a balance
  • Filder
    #171
    Köszönöm!

    A commanderhez nem vagyok elég bátor. :)
  • kozik
    #170
    amúgy gratulálok a King Midas Award-hoz. Elég friss még :)

    és HR Chief, ha szabad kérnem.

    viszont furcsa, hogy sosem próbáltál commanderkedni, mi azt is élvezzük dessanttal.
  • Filder
    #169
    Te vagy. Megszavazzuk.

    Már csak azt kellene tisztázni, pontosan mi is legyél:
    1. HR Director
    2. HR Manager
    X. HR Assistant

    Bocs! Kicsit gonoszkodtam.

    Megyek "megnézem" az új tagokat.
  • sabzi
    #168
    kész
  • kozik
    #167
    hahó. két új fertőzött: misa és zolzos
    két régi cimbora

    azé bazeg valljuk be, én vagyok a klán hr-ese ;)
    kérek nekik is meghívót
  • sabzi
    #166
    most csak angolul tudom tökéletesen kifejezni mondanivalóm:
    I try my best.
  • Filder
    #165
    Szuper!
    Köszi Sabzi!

    Ügyes vagy.
  • sabzi
    #164
    nah végre!
    most jött(kábé 5 perce) az üzenet megvan oldva a probléma!
    lehet írni kiket hívjak meg! akár itt, e-mailban, msn-en, ahol csak elértek!
    jah és a clan icon is él!(azt is írtam, ha már írtam :P)
    mondjuk az teljesen más tészta, hogy annak pöcre jónak kellett volna lennie
    De, ha valaki olvassa a forumot lehet látni, hogy nem csak nekünk (nekem) voltak gondjaink/im ezekkel.
  • sabzi
    #163
    hát igen ez a patch csak úgy igazán jó,ha tudsz hunter lenni :P
    szerintem is biztos gyengítik
    meg a frenzy is nagyon durva elég nagy sebességet ad
  • kozik
    #162
    a távolsági fegyverek ellen védés komoly gondom nekem is, azért maradjon már valaki lelőhető attól, hogy sokat sebez hosszú időn át...

    mert a mezőn leülsz és megvárod, oké, de egy garrisont 3-4 hunter pikk és pakk lepörög, és nem nagyon tehetsz ellene semmit.
  • Filder
    #161
    A hunter új pörgő támadása nem kicsit táp. (Meg lennék lepve, ha nem gyengítenék a következő patchben.)

    Az még hagyján, hogy sebez rendesen, na de távolsági fegyverek ellen is védve van. (Már-már olyan mint a maliken volt anno. Megnövelik a HP-ját, s már kész is az új maliken.) lol
  • kozik
    #160
    hát amit tegnap rendeztünk, félelmetes volt.
    mindenki humánnal akart lenni, lenyomtunk ott pár kört, aztán egye bassza, nézzük meg a beast oldalt. rá 4-5 meccsre már oda nem lehetett beférni :-D

    és igen, már jártam úgy, hogy nem sikerült költeni, pedig előtte is malpassal rohangáltam.

    ami nagyon csúnya volt, hogy nagy nehezen kigyűjtöttem a 20 lelket, mondom dessantnak, akkor early hs, és nem tudtam beváltani, mert legyek prémium. ááááá. mintha nem pont ezt mondták volna...
  • sabzi
    #159
    Úgy azé csak jobb. Gondolom sokszor volt már olyan, hogy volt egy rakat lelked és már nem tudtad elkölteni. Majd remélem lassan rendbe jön a klán is és akkor elkezdjük a dominálást. Látják, hogy HuNs-os van a másik csapatban már nyomják a concedet. :D:D
  • kozik
    #158
    na igen, napokon belul indul a kozik fedonevu altom :) valszeg premium is lesz, mert az poen.
  • sabzi
    #157
    viszont ahogy nézem lassan vége a jó életnek a beginner szerókon, mert lassan 11-es leszel
  • sabzi
    #156
    amint képes leszek meghívni
    már jött válsz, hogy bocs rossznak írtál továbbítom ennek és ennek ...
    várok

    És csak így tovább!
  • kozik
    #155
    na, a perec-aquator-dessant-negator négyes ma a beastek oldalán nyert úgy 20 meccset. persze még mindenféle alakok besegítettek, de ez volt a tengely.

    commander felváltva dessant és negator, killmaster perec és negator, teacher's pet aquator.

    szóval mikor jöhetnek végre a klánba?

    ja, lolmeccs 89718 vége előtt pár perccel mit rendeztem marksmannal az ellenfél bázisán
  • sabzi
    #154
    Jajj. Már hogyne érne a jump attack. Úgy értettem block ellen nem túl jó azt használni. Inkább lövök olyankor vagy beugratom egy ütéssel. Magában viszont nagyon hasznos a visszalökése. És erősebb is, mint egy sima ütés. Ennyire jók :P. Mégis hogy? Ők valami titkos billentyűt ismernek ami tényleg blockol? Nem értem ... Nem baj az ilyen elég ritka azért.(mármint az ilyen "tehetséggel" megáldott ellenség. Viszont az elég sokszor van, hogy valaki "átüt" vagy nem tudom mit csinál a blockon. Velem is előfordul, hogy átütök rajta pedig látszik, hogy blockol az ellen. Lehet valahogy az van összekavarodva, hogy néha az elölről ütés is hátulról ütésnek vevődik, tehát bug. Vagy én vagyok ilyen béna.
  • sabzi
    #153
    Nem, nem. Az csak annyit tesz, hogy nem lassulsz be tőle és attól a blockolástól nem kap speed bonust a védekező(utóbbi nem biztos). Ennyi. Én nem is használom, kb semmit sem ér és emészti a staminát.

    De tényleg valahogy ki kéne fundálni ezt, hogy csinálják, mert ahogy te is fogalmaztad "piszokul idegesít".
  • Probatbicol
    #152
    A felugrásos ütés átmegy a blokkon nem?
  • Filder
    #151
    Már hosszabb ideje így van.

    Fogalmam nincs hogyan csinálják, de piszokul idegesít.
    Már arra is gondoltam, hogy valami cheat lehet. Persze azt meg már biztos kiszúrták volna fejlesztők.
    Esetleg a szerver mellett ülnek az ügyesek, s nekik ilyen jó a ping.

    Vagy egyszerűen ennyire jók.